Νέα

Το νέο Bourdela.Com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Μπορώ κάπου να δω όλα τα μηνύματα που έχω γράψει κ έχουν νέα δραστηριότητα;

Στο παλιό forum τα έβλεπα στα νέα μηνύματα (σαν επιλογή κάτω από το menu forum ή στο προφίλ μου).

Πας στο «Νέα μηνύματα» και χρησιμοποιείς τα φίλτρα «Αδιάβαστα thread» & «Thread που έχεις συμμετάσχει».
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
δεν μπορούμε να κάνουμε replicate το πρόβλημα, και χωρίς αυτό είναι αδύνατο να φτιαχτεί. Είτε πρέπει να αποκτήσουμε πρόσβαση στο PC σου με anydesk, teamviewer ή κάποιο αντίστοιχο, είτε να μας δώσεις όσο περισσότερες πληροφορίες γίνεται.

ο @xagnostos2006 μας είχε δώσει πρόσβαση και μπορεί να επιβεβαιώσει ότι -προφανώς- το μόνο που έκανε ο προγραμματιστής είναι να κοιτάξει τον Chrome.

?

Συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση μου, αλλά τώρα το είδα.

Επιβεβαιώνω.

Επίσης, η πρόσβαση είναι προσωρινή, πρέπει εμείς να δώσουμε εκείνη την στιγμή άδεια για την πρόσβαση και εννοείται πως δεν μπορεί να ξανασυνδεθεί μαζί σου χωρίς την εκ νέου άδεια σου.
Επιπλέον, η διαδικασία είναι γρήγορη, μπορούμε να διακόψουμε τη σύνδεση όποτε το θελήσουμε και όλη την ώρα βλέπουμε και παρακολουθούμε τι γίνεται στο pc μας.
Τέλος, δεν θα γίνει καμία αλλαγή στο pc, στις ρυθμίσεις, στα προγράμματα ή οπουδήποτε αλλού.
Κι εδώ που τα λέμε, δεν έχουν κανένα λόγω να μας κάνουν κάτι «κακό» ή «επικίνδυνο».
Εγώ πάντως που το έκανα δεν έπαθα τίποτα και θα το ξαναέκανα ευχαρίστως.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
η σελιδα μετακινειται πανω-κατω,αναλογα με το πως αλλαζουν τα μπανρε,αριστερα-δεξια..
Ετσι ειναι ,το δοκιμασα με 3 μπραουζερς (edge ,chrome ,opera) παντου τα ιδια.Δεν εχω firewall ,adblock σκετα win10
το ξερω φιλε. ουτε εγω εχω τιποτα προσθετα,ουτε μπλοκ στις διαφημισεις και τετοια.
μπαινω με mozilla firefox και το προβλημα υπαρχει απο την αρχη.
Αν εννοείς το κούνημα στις σελίδες μου το κάνει και μένα, αυτή τη στιγμή στον Chrome.
καθε μερα μου συμβαινει φιλε και μονο εδω στο μπου.
σε κανενα αλλο σαιτ.
ουτε adblock εχω στον υπολογιστη ουτε τιποτα αλλα προσθετα.
ουτε στον firefox εχω βαλει καποιο προσθετο ή επεκταση.
Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα συνεχίζει και το κάνει. Ακόμα και χωρίς πρόσθετα και σε όλους τους browser.

@Steffan Αν μου το ξανακάνει θα στείλω μήνυμα για να ξανασυνδεθούμε. Το κακό είναι ότι θα πρέπει να συντονιστούμε σε ώρες.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
@antisthenis @Steffan
Να πω μια ιδέα για το τι μπορεί να φταίει. Μπορεί να λέω και βλακείες, αλλά αν θέλετε το εξετάζετε.

Μπορεί να φταίει το ότι κάποιο ή κάποια μπάνερ ή και σήμα που ανανεώνονται ή και αλλάζουν δεν έχουν δεσμευμένο συγκεκριμένο σταθερό χώρο και θέση.
Π.χ. αν η μία φώτο του μπάνερ είναι 150 × 150 και η επόμενη του ίδιου μπάνερ είναι 100 × 100, το αποτέλεσμα είναι να μετακινεί όλα τα επόμενα μπρος και πίσω, αναλόγως της φωτογραφίας που παίζει εκείνη την ώρα.
Αυτό μπορεί επίσης και να συμβαίνει αν ανάμεσα στις φωτογραφίες που αλλάζουν μεσολαβεί και κάποια που λείπει από τη βάση ή αν μεσολαβεί κενό ή παύση ή κάποια «περίεργη» μετάβαση.

Αν μου έρθει άλλη ιδέα, θα την πω. :)
 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
188
Πόντοι
0
Τι παιζει με τους ποντους στο προφιλ του καθε μελους;
χρησιμευουν σε κατι;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.446
Like
3.651
Πόντοι
456
Προστιθενται στο μεγεθος του πεους φιλε ,προσοχη μονο γιατι οι ποντοι ειναι στην πραγμτικοτητα χιλιοστα.
π.χ. οταν εχεις 50 ποντους τοτε προστιθενται 50 χιλιοστα (5 εκατοστα) εκει κατω και εκει που ειχες 12ποντο μαιμουδακι μετα γινεται 18ποντο μαιμουδι στοιμο για ολα.

ΥΓ με εκεινο το κειμενο που παει πανω κατω και θα παθουμε παρκινσον στο τελος θα κανει τιποτε το τεχνικο τμημα του μπου?
Τελικα μονο το τμημα εξιχνιασης εγκληματων του μπου μας βγαζει παντα ασπροπροσωπους :headbaning1:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.602
Κριτικές
190
Like
48.550
Πόντοι
41.443
ΥΓ με εκεινο το κειμενο που παει πανω κατω και θα παθουμε παρκινσον στο τελος θα κανει τιποτε το τεχνικο τμημα του μπου?
δεν ειναι τιποτα τυπε.
κλασσικη περιπτωση βλαβης.
εχει μπει στο νεο πενταετες προγραμμα :2funny::2funny:



 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
777
Like
1.384
Πόντοι
206
Πολλές φορές δεν λειτουργεί αυτό με τα 2 βελάκια που υποτίθεται σε πάει στην τελευταία σελίδα ενός θρεντ.
Επίσης, όπως έγραψα και στο θρεντ για τις κριτικές, θα πρότεινα στις κριτικές να εμφανίζεται στον τίτλο και το όνομα της κοπέλας , χωρίς να χρειάζεται να κάνεις κλικ στην κριτική.
Προφανώς μιλάω για κριτικές σπιτιών ( μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 213925

Επισκέπτης
Έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά !
Μπράβο
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Μήπως να φενετε το φύλο του κάθε μέλους ; Η ότι θέλει να δηλώνει …
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.487
Κριτικές
94
Like
46.804
Πόντοι
17.311
τρελη φατσα :tooth:
massazoglobeos.jpg
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
261
Like
121
Πόντοι
1
Μπαίνω τις δύο τελευταίες μέρες, βάζω τα στοιχεία μου οκ. Πάω να διαβάσω μία κριτική, να πατήσω ένα λαικ, και μου βγάζει πάλι συνδέσου ή... Τι γίνεται;;;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.944
Κριτικές
63
Like
7.514
Πόντοι
4.766
Μια βδομάδα υπήρχε αναβάθμιση στο σάιτ? Από κινητό δεν εμφανιζόταν η σελίδα ενώ από pc κανονικά... και σήμερα το εμφάνισε από κινητό...
 

michello

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Απρ 2014
Μηνύματα
420
Like
6.280
Πόντοι
1.041
Νομίζω ότι η μορφή του site που υπήρχε ποιο παλιά ήταν καλύτερη...
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο​

Η ιστοσελίδα στη διεύθυνση μπορεί να βρίσκεται προσωρινά εκτός λειτουργίας ή ίσως έχει μεταφερθεί μόνιμα σε νέα διεύθυνση ιστού.


ERR_FAILED
Καλημέρα φίλε μου Steffan.
Απάντησα σε αυτί το μυνημα γιατί έτυχε να με βάλει σε αυτή την σελίδα μετά από πολύ κόπο.. εδώ και δέκα μέρες αυτο γίνεται περίπου.
Πότε μπαίνει μόνο με την εφαρμογή.Μετα κλειδώνει.Ποτε μπαίνει με safari
Η με chrome.Δεν ξέρω γιατί δεν με βάζει.
Πιο πάνω σου παραθέτω το μου εμφανίζει.Ευχαριστω για τον χρόνο σου!
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο​

Η ιστοσελίδα στη διεύθυνση μπορεί να βρίσκεται προσωρινά εκτός λειτουργίας ή ίσως έχει μεταφερθεί μόνιμα σε νέα διεύθυνση ιστού.


ERR_FAILED
Καλημέρα φίλε μου Steffan.
Απάντησα σε αυτί το μυνημα γιατί έτυχε να με βάλει σε αυτή την σελίδα μετά από πολύ κόπο.. εδώ και δέκα μέρες αυτο γίνεται περίπου.
Πότε μπαίνει μόνο με την εφαρμογή.Μετα κλειδώνει.Ποτε μπαίνει με safari
Η με chrome.Δεν ξέρω γιατί δεν με βάζει.
Πιο πάνω σου παραθέτω το μου εμφανίζει.Ευχαριστω για τον χρόνο σου!
Καλησπέρα.

Αμφιβάλω πολύ ότι είναι θέμα του σάιτ.
Μήπως προσπαθείς να μπεις από δουλειά και έχουν κάποιο firewall?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
πάντως το σαιτ εδώ και κάποιες μάρες σέρνετε ...
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Καλησπέρα.

Αμφιβάλω πολύ ότι είναι θέμα του σάιτ.
Μήπως προσπαθείς να μπεις από δουλειά και έχουν κάποιο firewall?
Όχι φίλε μου..έκανα ακριβως ότι και πριν.Απλα τώρα δεν μπαίνει πάντα για κάποιον λόγο.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.944
Κριτικές
63
Like
7.514
Πόντοι
4.766
Κλαιω με χιονονιφάδες, δεν υπάρχει..:gay:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom