Νέα

Το νέο Bourdela.Com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Λεπτομερειες. Το ανεβοκατεβασμα σταματάει από εδώ
1.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και γίνεται από εδώ και πάνω
2.jpg
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Το ίδιο γίνεται και εδώ. Από την αρχή της σελίδα έως και στο screenshot αυτό δεν ανεβοκατεβαίνει

3-denanevokateveni.jpg



ενώ από αυτό το σημείο και μετά ανεβοκατεβαίνει :

4-anevokateveni.jpg
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
παρεπιπτόντως το ίδιο μου κάνει και στο Maxthon 5.2.7.2000 σε αυτόν τον υπολογιστή
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443
Οι περιπτώσεις που συναντήσαμε είχαν όλοι adblock και αυτός ήταν ο λόγος.
σου συμβαίνει δηλαδή τώρα εδώ; σίγουρα δεν έχεις adblock ;
καθε μερα μου συμβαινει φιλε και μονο εδω στο μπου.
σε κανενα αλλο σαιτ.
ουτε adblock εχω στον υπολογιστη ουτε τιποτα αλλα προσθετα.
τα μονα προγραμματα που εχω εξτρα ειναι το kmplayer και το μtorrent αμα κατεβασω ποτε καποια σειρα ή ταινια και τα οποια ειναι κλειστα,δεν τα δουλευω σχεδον καθολου τωρα πλεον.
η εκδοση του mozilla firefox ειναι η τελευταια 90.0.2 (64-bit).
ουτε στον firefox εχω βαλει καποιο προσθετο ή επεκταση.
windows 7 εχω στον υπολογιστη και την εικονα που εβαλες παρακατω την βλεπω κανονικα.


μακαρι να το φτιαξετε γιατι ειναι πολυ σπαστικο.
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας,
Υπάρχει κάποιο λινκ που θα μπορούσα βρω όλες τις κριτικές που έχουν γραφτεί για τα call girls και μόνο;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα σας,
Υπάρχει κάποιο λινκ που θα μπορούσα βρω όλες τις κριτικές που έχουν γραφτεί για τα call girls και μόνο;
καθε cg εχει τη δικη του καρτελλα κι εκει υπαρχουν ολες οι κριτικες που την αφορουν.
και εκτος αυτου αν πατησεις το κουμπι callgirls στην οριζοντια μπαρα πανω πανω, θα δεις ολες τις καταχωρισεις και μπορεις να κανεις και αναζητηση.
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
καθε cg εχει τη δικη του καρτελλα κι εκει υπαρχουν ολες οι κριτικες που την αφορουν.
και εκτος αυτου αν πατησεις το κουμπι callgirls στην οριζοντια μπαρα πανω πανω, θα δεις ολες τις καταχωρισεις και μπορεις να κανεις και αναζητηση.

Όταν είσαι στη σελίδα callgirls, κάπως στο μέσω της, υπάρχει ενότητα «κριτικές» και εμφανίζει τις 6 τελευταίες ( τουλάχιστον τόσες βλέπω εγω από το κινητό που σερφάρω).
Υπάρχει τρόπος να κάνω expand και να δω π.χ. τις εκατό τελευταίες κριτικές εκεί;
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
Όταν είσαι στη σελίδα callgirls, κάπως στο μέσω της, υπάρχει ενότητα «κριτικές» και εμφανίζει τις 6 τελευταίες ( τουλάχιστον τόσες βλέπω εγω από το κινητό που σερφάρω).
Υπάρχει τρόπος να κάνω expand και να δω π.χ. τις εκατό τελευταίες κριτικές εκεί;
δες κάτω κάτω στο footer του σάιτ
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Παρακαλώ να προσθέσετε το emoji :confused: :confused: :confused: στην μπάρα με το Like...θα κάνει θραύση....:confused::confused::confused:
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.616
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.310
Πόντοι
14.565
Πηγαίνεις στο προφίλ του και επιλέγεις Αγνόησε. Δεν θα βλέπεις τι γράφει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 210968

Επισκέπτης
Στις 11/8/21 προσπάθησα να μπω στον λογ/σμό μου (στις 10/8 μπήκα κανονικά),αλλά για κάποιο λόγο μου έβγαζε το εξής μήνυμα: ’’Ο λογ/σμός σου είναι αποκλεισμένος.Αν πιστεύεις ότι είναι λάθος επικοινώνησε μαζί μας. Παραβίαση κανονισμών’’.

Επειδή πιστεύω ότι είναι λάθος και για το λόγο αυτό,έχω στείλει 3 e-mailς εξηγώντας τους δικούς μου λόγους, απάντηση όμως 10μέρες μετά δεν πήρα. Ξανακάνω εγγραφή στις 19/8 με λίγο διαφορετικό username-(El_Rey) για να μπορέσω να έρθω σε επικοινωνία μαζί σας πιο σύντομα,αλλά και πάλι τίποτα.

1)Θα ήθελα να μάθω τον λόγο που μπλοκάρατε τον παλιό λογ/σμό μου (El Rey) ο οποίος είναι ενεργός από το Νοέμβριο 2010 (11 χρόνια δηλαδή) &

2)Αν δεν μπορείτε ή δεν θέλετε για κάποιο λόγο να τον ξεμπλοκάρετε,παρακαλώ πολύ διαγράψτε μου και τον προχθεσινό-νέο λογ/σμό,γιατί δεν έχω την αντοχή και το κουράγιο αν θέλετε να ξεκινήσω πάλι από το 0, χάνοντας κριτικές,μηνύματα,συζητήσεις και γενικότερα τη συμμετοχή μου στο σάϊτ.

Ενημερώστε με σχετικά.

Σας ευχαριστώ..
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.616
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.310
Πόντοι
14.565
@El_Rey κάτι report είχαν γίνει τα οποία ξαναείδα τώρα και ήταν πραγματικά της πλάκας. Κανένας λόγος δεν υπήρχε για να αποκλειστεί ο λογαριασμός σου. Συγγνώμη γι' αυτό - μπορείς να ξαναμπείς στον παλιό σου λογαριασμό.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.082
Like
68.566
Πόντοι
12.756
δεν ξέρω ποια είναι η διαδικασία και πως ακριβώς γίνεται, αλλά διαβάζοντας τα πιο πάνω νομίζω πως πριν το μοαν κάποιου καλό θα είναι να προηγείται πμ μαζί του ωστε να ακουστεί και η άποψή του
Σωστο , πριν το μπαν σου ερχονται κάποια πμ απο το Αντισθενη ή οποιον σε εχει μπαναρει φανταζομαι που ειναι και κλειδωμενα και δεν μπορεις να απαντησεις..
Τωρα, αν προλαβαινεις να διαβασεις τα πμ δεν το ξερω, γιατι αν εχεις κανει την μαλακια και εχεις ξελογκαρει βρισκεσαι στην κατασταση που περιέγραψε ο El Rey πολυ σωστα , δηλαδη πας να μπεις και παιρνεις τ αρχιδια σου ..
Θα μου πεις τα pm δεν σου ερχονται και στο email που εχεις δωσει για εγγραφη εδώ .. ? ναι , αλλα βρειτε μου εναν που εχει δωσει το κανονικο email του που παρακολουθεί τακτικα ωστε να ειναι σε θεση να δει τα pm ... Κανέις φαντάζομαι..

Εντωμεταξυ παλιά παιζαν και κατι warning .. κάτι mute .. πανε αυτα τωρα ... Τωρα αν μπεις εχει καλώς , αν δεν μπαινεις στο σαητ μαντεψε τι απο όλα φταίει.


'Ολα ok, πάμε παρακάτω..
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.049
Κριτικές
5
Like
3.248
Πόντοι
736
@El_Rey κάτι report είχαν γίνει τα οποία ξαναείδα τώρα και ήταν πραγματικά της πλάκας. Κανένας λόγος δεν υπήρχε για να αποκλειστεί ο λογαριασμός σου. Συγγνώμη γι' αυτό - μπορείς να ξαναμπείς στον παλιό σου λογαριασμό.
Ο.Κ. Αντισθένη,όλα καλά.Thank's..Πώς μπορώ να διαγράψω τον καινούριο τότε; Θα το κάνετε εσείς ή μπορώ κι εγώ;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Μπορώ κάπου να δω όλα τα μηνύματα που έχω γράψει κ έχουν νέα δραστηριότητα;

Στο παλιό forum τα έβλεπα στα νέα μηνύματα (σαν επιλογή κάτω από το menu forum ή στο προφίλ μου).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom