Νέα

Το μέγεθος έχει σημασία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα siasia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 420
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Καμμια φορα εσεις οι αντρες σκεφτεστε μονοπλευρα….
Και φυσικα αγορι μου θα σου πω για το συγκεκριμενο θεμα πως δεν είναι ετσι….
Έναν προσποιουμενο οργασμο…ποτε ενας αντρας δεν θα μπορει ποτε να εχει…γιατί είναι μια φαση που φαινεται….
Μια γυναικα όμως…..
Το ξέρεις…ότι το μεγεθος και η ανατομια της…αναλογα με το παιχνιδι που δεχεται από τον αντρα που εχει αλλαζει????
Μια γυναικα….όταν θελει πολύ…υγραινεται πολύ….
Μια γυναικα…που νομιζεις ότι θελει πολύ…..υγραινεται μεν…αλλά φωναζει πολύ…
Μια γυναικα που θελει λιγο…ενώ θελει να σου δειξει ότι θελει πολύ….δεν εχει ιδρωσει καν….
Μια γυναικα που δεν θελει καθολου….οι χτυποι της καρδιας της δεν είναι ποτε σαν τους δικους σου…όταν εσυ ερχεσαι στο αποκορυφωμα….’’κι εκεινη…σου ειπε το ιδιο’’….!!!!
xmas-tree-070.gif


Να τα μας... Πως φαινονται τα μεταπτυχιακα.. ;)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Ε ναι δε θα κατσεις να σκασεις........απλα οπως μπορει να λες εσυ την επομενη μερα στους κολλητους σου "πωπω χαλια τσιμπουκι κανει το ποπακι" το ιδιο μπορει να λεει και εκεινη στις δικες τις "πωπω τι κωλοβακτηρηδιο αντι για πουλι εχει ο μητσος".......
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
δεν ειναι ετσι μουνιτσα..σιγα μην κατσω να πω αν τα επινε το χριστινακι..αυτη ας πει οτι γουσταρει..Αλλα ενας με πχ 10cm πεος δεν νομιζω να κανει ξεπετα γιατι το παιδι θα εχει αγχος κ ανασφάλεια..Οποτε το Χριστινακι-ποπακι-μαρακι την μαλακια της αν ειναι να την πει,θα βρει κατι να πει..
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Συγνωμη ρε κοριτσια αλλα δεν καταλαβαινω τι θελετε να πειτε...
  :idiot:
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα ρε παιδια μετραει το μεγεθος η οχι?Ας απαντησουν οι γυναικες της παρεας με βαση τις προσωπικες τους εμπειριες ή και φιλεναδων τους.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε απαντησαμε καλε μου τι αλλο να πουμε? διατριβη θα κανουμε? :P
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ε απαντησαμε καλε μου τι αλλο να πουμε? διατριβη θα κανουμε? :P
]


Αν καποιος λογω το μεγεθος του πεους του ,ας πουμε π.χ 17 cm

κατα την εισοδο του ποναειλίγο την κοπελα ακομα κι αν ειναι αρκετα υγρη τι

πρεπει να χρησιμοποιησει για να ειναι πιο ομαλη η εισοδος?   :huh:
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
δεν διαφωνω σε τπτ απο οσα ειπες κατερινακι..
εγω λεω οτι σε μια ξεπετα δεν ειναι ο σκοπος σου το πως θα ικανοποιησεις την αλλη..λες κ θα την ξαναδεις..ΑΝ οσα κανετε της αρεσουν ΟΚ αλλα δεν θα σκασεις μετα αν δεν γουσταρε..
Για την κοπελα σου ΦΥΣΙΚΑ κ θα σε νοιαξει οχι μονο αν γουσταρει το πεος σου αλλα 10002 πραγματα  ..Δεν διαφωνησα καπου μαζι σου..Απλα σαν ερωτημα ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΕΤΡΑΕΙ,ειναι κατι το αοριστο..Ολα μετρανε κ τιποτα ετσι γενικα που τεθηυκε το ερωτημα
Ακομα και σε μια ξεπετα πρεπει να κανεις τη διαφορα. Στο σεξ ολοι πρεπει να κανουμε πρωταθλητισμο. Και η ικανοποιηση του θυλεως (ειτε ειναι σχεση ειτε ξεπετα), παντα ειναι πρωτιστη προτεραιοτητα. Η μεγαλυτερη καυλα στο σεξ ειναι να βλεπεις στο φιναλε την παρτενερ εξοντωμενη πνευματικα και σωματικα.
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Με συγχωρεις mounitsa αλλα αν αυτη ειναι η απαντηση σου δεν μου απαντα και παρα πολλα"οπως μπορει να λες εσυ την επομενη μερα στους κολλητους σου "πωπω χαλια τσιμπουκι κανει το ποπακι" το ιδιο μπορει να λεει και εκεινη στις δικες τις "πωπω τι κωλοβακτηρηδιο αντι για πουλι εχει ο μητσος"
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πριν απο αυτην την απαντηση ειχα δωσει αλλες 2-3
δε φταιω εγω αν επελεξες να διαβασεις την τελευταια μου απαντηση που εκανε πλακα σε αυτο που εγραψε ο λαπλας :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δεν ξερω βρε τομ.......τι να σου απαντησω τωρα.........ας υγρανθει κι αλλο η κοπελα.......ε σμπρωξε σμπρωξε καποια στιγμη θα μπει.....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
δεν διαφωνω σε τπτ απο οσα ειπες κατερινακι..
εγω λεω οτι σε μια ξεπετα δεν ειναι ο σκοπος σου το πως θα ικανοποιησεις την αλλη..λες κ θα την ξαναδεις..ΑΝ οσα κανετε της αρεσουν ΟΚ αλλα δεν θα σκασεις μετα αν δεν γουσταρε..
Για την κοπελα σου ΦΥΣΙΚΑ κ θα σε νοιαξει οχι μονο αν γουσταρει το πεος σου αλλα 10002 πραγματα  ..Δεν διαφωνησα καπου μαζι σου..Απλα σαν ερωτημα ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΕΤΡΑΕΙ,ειναι κατι το αοριστο..Ολα μετρανε κ τιποτα ετσι γενικα που τεθηυκε το ερωτημα
Ότι και να κανεις…ειτε για μια «ξεπετα» όπως το λες…ειτε για την κοπελα σου….για να λειτουργησει ενας αντρας…περναει παντα από τον σκληρο δισκο που εχει μεσα στο κεφαλι του….
Μην μπλεκεις ποτε τα θελω σου με τα συναισθηματα σου….
Όταν είσαι στην ιδια φαση μαζι με αυτην που πραγματικα που σε θελει….δεν εχει καμμια σημασια το μεγεθος…ηδη θα εχει αγαπησει τα υπολοιπα ελλατωματα σου τα οποια διαρκουν πιο πολλες ωρες της ημερας από το σεξ…!!!
party-096.gif
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ότι και να κανεις…ειτε για μια «ξεπετα» όπως το λες…ειτε για την κοπελα σου….για να λειτουργησει ενας αντρας…περναει παντα από τον σκληρο δισκο που εχει μεσα στο κεφαλι του….
Μην μπλεκεις ποτε τα θελω σου με τα συναισθηματα σου….
Όταν είσαι στην ιδια φαση μαζι με αυτην που πραγματικα που σε θελει….δεν εχει καμμια σημασια το μεγεθος…ηδη θα εχει αγαπησει τα υπολοιπα ελλατωματα σου τα οποια διαρκουν πιο πολλες ωρες της ημερας από το σεξ…!!!
party-096.gif


Υπαρχει περιπτωση μια κοπελα να σε εχει αγαπησει αλλα να μην ειναι ευχαριστημενη απο το sex.

Και να μην το λεει.

Aυτο μακροπροθεσμα θα οδηγησει σε χωρισμο. ;)
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
mounitsa,η μονη απαντηση που εχεις δωσει ειναι αυτη(Το παχος ναι.......το μηκος τσου.......)αλλα δεν ειναι αρκετα σαφης.Ρωταω το εξης.Ενας αντρας με μεγαλυτερα προσοντα απο τον μεσο ορο προσφερει μεγαλυτερη απολαυση σε μια γυναικα?Ναι ή οχι?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Η πρωτη μου απαντηση ηταν οχι (δεν εχει σημασι ατο μεγεθος) η δευτερη απαντηση μου ηταν οτι το παχος μετραει το μηκος οχι.......ποσο πιο σαφης να γινω δηλαδη?
ενας αντρας με μεγαλυτερα προσοντα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα προσφερει μεγαλυτερη απολαυση σε μια γυναικα
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Η πρωτη μου απαντηση ηταν οχι (δεν εχει σημασι ατο μεγεθος) η δευτερη απαντηση μου ηταν οτι το παχος μετραει το μηκος οχι.......ποσο πιο σαφης να γινω δηλαδη?
ενας αντρας με μεγαλυτερα προσοντα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα προσφερει μεγαλυτερη απολαυση σε μια γυναικα
+13
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Για να καταλαβεις γιατι με εχεις μπερδεψει σκεψου το εξης.Οπως λες και εσυ, εδωσες 2 απαντησεις διαφορετικες!!!Τελικα τι ισχυει για σ'ενα?
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Υπαρχει περιπτωση μια κοπελα να σε εχει αγαπησει αλλα να μην ειναι ευχαριστημενη απο το sex.

Και να μην το λεει.

Aυτο μακροπροθεσμα θα οδηγησει σε χωρισμο. ;)
οχι φιλε!αν σε αγαπησει θα κανει κατι να στο δειξει οτι θελει το κλικ παραπανω κ στο σεξ κ με τον τροπο της θα σε φερει στο να το βρειτε το κοινο σας κομματι κ εκει..Αν σε αγαπησει,κανει πολλα..
Δεν θα σε χωρισει για το σεξ,αν σε αγαπαει..ΔΥΣΚΟΛΑ..
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
οχι φιλε!αν σε αγαπησει θα κανει κατι να στο δειξει οτι θελει το κλικ παραπανω κ στο σεξ κ με τον τροπο της θα σε φερει στο να το βρειτε το κοινο σας κομματι κ εκει..Αν σε αγαπησει,κανει πολλα..
Δεν θα σε χωρισει για το σεξ,αν σε αγαπαει..ΔΥΣΚΟΛΑ..


Kαλα..

Ειπαμε τι γινεται στην πραγματικοτητα.. :cheesy:

Οχι στα παραμυθια ;)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Ότι και να κανεις…ειτε για μια «ξεπετα» όπως το λες…ειτε για την κοπελα σου….για να λειτουργησει ενας αντρας…περναει παντα από τον σκληρο δισκο που εχει μεσα στο κεφαλι του….
Μην μπλεκεις ποτε τα θελω σου με τα συναισθηματα σου….
Όταν είσαι στην ιδια φαση μαζι με αυτην που πραγματικα που σε θελει….δεν εχει καμμια σημασια το μεγεθος…ηδη θα εχει αγαπησει τα υπολοιπα ελλατωματα σου τα οποια διαρκουν πιο πολλες ωρες της ημερας από το σεξ…!!!
party-096.gif

αψογη...δεν θελω να προσθεσω κατι..εχεις δικιο..για την ξεπετα κ εκει ισως εχεις δικιο,δεν ειμαι του σπορ της ξεπετας οποτε ισως ειπα βλακεια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom