Νέα

Το μέγεθος έχει σημασία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα siasia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 420
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
εγω θα ανοιξω θρεντ αν το μεγεθος της ρόγας μετράει..
Ξεπερασμενα αυτα μαγκες..Πλεον οι γυναικες κανουν ΚΡΑ για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ..Ας ειναι κ πλαστικο πεος..Οσο πιο γρηγορα το καταλαβουμε,τοσο το καλυτερο,..Σιγα μην σκασουμε αν θελει μεγαλο η μικρο πεος η καθε μια..Κ εγω θελω την Σακιρα..
 

Επισκέπτης
εγω θα ανοιξω θρεντ αν το μεγεθος της ρόγας μετράει..
Ξεπερασμενα αυτα μαγκες..Πλεον οι γυναικες κανουν ΚΡΑ για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ..Ας ειναι κ πλαστικο πεος..Οσο πιο γρηγορα το καταλαβουμε,τοσο το καλυτερο,..Σιγα μην σκασουμε αν θελει μεγαλο η μικρο πεος η καθε μια..Κ εγω θελω την Σακιρα..
μια φορά γνώρισα μια γυναίκα που η ρόγα της ήταν σαν ταβανόπροκα μακρυά την ρούφαγες και το έπαιζες βαθύ λαρύγγι.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Το παχος ναι.......το μηκος τσου.......

πονηριτσα εγω?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μια φορά γνώρισα μια γυναίκα που η ρόγα της ήταν σαν ταβανόπροκα μακρυά την ρούφαγες και το έπαιζες βαθύ λαρύγγι.

μηπως ηταν αλιεν και δεν το ειχες καταλαβει? μηπως υπηρχε και τριτη ρωγα καπου χωμενη αλα ολικη επαναφορα?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ελα τωρα…..πως δεν εχει σημασια….
Τουλαχιστον εγω…αυτην την ερωτηση…την ακουω σχεδον κάθε μερα….
Το θεμα είναι ότι ολοι εμεις…ειμαστε ξεχωριστα μοναδικοι….
Ο κάθε ενας από μας…υπερτερει….με τον δικο του μοναδικο ξεχωριστο τροπο….
Ολοι μας μειονεκτουμε σε κατι…..
Όλα διορθωνονται…αρκει να αγαπαμε τον εαυτο μας….
Ετσι κι αλλιως…κανεις δεν είναι τελειος…!!!!
santa-107.gif


Γιατι αυτη η κοπελα ειναι απιστευτα γλυκεια..  :)

Βγαζει παντα κατι θετικο :)
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
παντως οπως το μεγεθος τους πεος εχει σημασια ετσι και στο μουνι σε μια ειχα βαλει το ενα χερι μου τις προαλες μεσα μιλαμε για πηγαδι οτι πεος και να βαλεις εκει μικρο θα ειναι και οσοι λενε οτι ολα τα μουνια ειναι ιδια λενε μαλακιες δεν πρεπει να εχουν γαμησει ποτε στη ζωη τους αλλα ειναι στενα αλλα χαλαρα αλλα βαθια αλλα ρηχα αλλα εχουν μεγαλα μουνοχειλα  κτλ.
 
OP
OP
siasia

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Ας μην το διευκρινίσουμε προς το παρόν... αργότερα ίσως κάνουμε υποκατηγορίες για μήκος, βάθος, διάμετρο κλπ.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
μια φορά γνώρισα μια γυναίκα που η ρόγα της ήταν σαν ταβανόπροκα μακρυά την ρούφαγες και το έπαιζες βαθύ λαρύγγι.
Καλα…αν είναι τωρα να παμε εκεί….θα σου πω κι εγω…
οταν ημουν με καποιον στο κρεβάτι που την ειχε δεμενη με λαστιχο
στο ποδι πεσμενη κι ολας….και…..για να χυσει…
ηθελε να τον εξυπηρετησω….με ότι πλαστικο εργαλειο ειχα…..
Τι να λεμε τωρα….!!!!
xmas-115.gif
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
μαγκες εχετε καταλαβει οτι σε λιγο καιρο ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ της υποθεσης?σιγα μην μας νοιαζει αν τις ικανοποιει το πεος μας..Τι ειμαστε ρε παιδια,οι υπηρετες που χαριζουν ηδονη στις πριγκίπισσες?Οποιανης δεν της κανει το πεος μας ας βρει αραπη,εξωγήινο,χέλι...Δηλαδη αυτα ειναι τα προβληματα μας με τις γυναικες?Τα προβληματα ειναι αλλα..Αφηστε τις γυναικες να ασχοληθουν με το ΑΝ ΜΕΤΡΑΕΙ..
Σαν να ανοιξω θρεντ αν θα επρεπε ολες να ειναι παρθενες κ να μεναν με εναν αντρα στην ζωη τους..Ειναι καθαρα γυναικειο..Εμεις παμε να μιλησουμε για το αν μετραει το αν ειναι πηγαδι ή στενο..
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
μαγκες εχετε καταλαβει οτι σε λιγο καιρο ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ της υποθεσης?σιγα μην μας νοιαζει αν τις ικανοποιει το πεος μας..Τι ειμαστε ρε παιδια,οι υπηρετες που χαριζουν ηδονη στις πριγκίπισσες?Οποιανης δεν της κανει το πεος μας ας βρει αραπη,εξωγήινο,χέλι...Δηλαδη αυτα ειναι τα προβληματα μας με τις γυναικες?Τα προβληματα ειναι αλλα..Αφηστε τις γυναικες να ασχοληθουν με το ΑΝ ΜΕΤΡΑΕΙ..
Σαν να ανοιξω θρεντ αν θα επρεπε ολες να ειναι παρθενες κ να μεναν με εναν αντρα στην ζωη τους..Ειναι καθαρα γυναικειο..Εμεις παμε να μιλησουμε για το αν μετραει το αν ειναι πηγαδι ή στενο..


Να σε νοιαζει laplace..

Παντα να σε νοιαζει αν ικανοποιεις μια γυναικα..
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
θα ήθελα να ακουσω την γνωμη της κατερινας69 ξεκάθαρα και με λεπτομέρειες-παραδειγματα (αν δεν βαριετε) γιατι μεχρι τωρα δεν εχω καταλαβει την αποψη της επι του θέματος
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε λαπλας εσενα δε σε απασχολει δηλαδη αν σε ικανοποιει μια γυναικα? η γυναικα δεν εχει το δικο της αγχος για το αν εχει μικρο ή μεγαλο στηθος, αν κανει καλα felatio (εεεε???? κομψο αρκετα πολεμιστα????) και αν ο κωλος της ειναι ικανοποιητικος? μονο οι αντρες εχουν τετοιες αποριες νομιζεις? καθεναν θα πρεπει να τον απασχολει κατα ποσον ικανοποιει τον συντροφο του γιατι αυτο ειναι και η βαση για το καλο σεξ.....αλιμονο αν ηταν να σκεφτοταν ο καθενας την παρτη του.....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Ρε λαπλας εσενα δε σε απασχολει δηλαδη αν σε ικανοποιει μια γυναικα? η γυναικα δεν εχει το δικο της αγχος για το αν εχει μικρο ή μεγαλο στηθος, αν κανει καλα felatio (εεεε???? κομψο αρκετα πολεμιστα????) και αν ο κωλος της ειναι ικανοποιητικος? μονο οι αντρες εχουν τετοιες αποριες νομιζεις? καθεναν θα πρεπει να τον απασχολει κατα ποσον ικανοποιει τον συντροφο του γιατι αυτο ειναι και η βαση για το καλο σεξ.....αλιμονο αν ηταν να σκεφτοταν ο καθενας την παρτη του.....

δεν ειπα να μην σε νοιαζει..ειπα να μην ειναι αυτοσκοπος σου Α ΠΩΣ ΘΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗΝ ΜΑΙΡΗ..αυτο θα ερθει αν νιωσεις οτι εισαι κοντα στην γυναικα..Σιγα σιγα θα ερθει..Αν την νιωσεις δικο σου ανθρωπο,θα την ικανοποιησεις γιατι θα το θελησεις..
Αν την θες για ξεπετα,πιστευω οτι δεν πρεπει να σε  νοιαζει αν περασει καλα..Αλλο η κοπελα σου,αλλο μια ξεπετα..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Να σε νοιαζει laplace..

Παντα να σε νοιαζει αν ικανοποιεις μια γυναικα..

φιλε με νοιαζει πχ με την σχεση μου..Τωρα με καποια που θα γνωρισω σε ενα μπαρ,θα κατσω να σκασω αν δεν της εκανε το πεος μου??
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
μαγκες εχετε καταλαβει οτι σε λιγο καιρο ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ της υποθεσης?σιγα μην μας νοιαζει αν τις ικανοποιει το πεος μας..Τι ειμαστε ρε παιδια,οι υπηρετες που χαριζουν ηδονη στις πριγκίπισσες?Οποιανης δεν της κανει το πεος μας ας βρει αραπη,εξωγήινο,χέλι...Δηλαδη αυτα ειναι τα προβληματα μας με τις γυναικες?Τα προβληματα ειναι αλλα..Αφηστε τις γυναικες να ασχοληθουν με το ΑΝ ΜΕΤΡΑΕΙ..
Σαν να ανοιξω θρεντ αν θα επρεπε ολες να ειναι παρθενες κ να μεναν με εναν αντρα στην ζωη τους..Ειναι καθαρα γυναικειο..Εμεις παμε να μιλησουμε για το αν μετραει το αν ειναι πηγαδι ή στενο..
Καμμια φορα εσεις οι αντρες σκεφτεστε μονοπλευρα….
Και φυσικα αγορι μου θα σου πω για το συγκεκριμενο θεμα πως δεν είναι ετσι….
Έναν προσποιουμενο οργασμο…ποτε ενας αντρας δεν θα μπορει ποτε να εχει…γιατί είναι μια φαση που φαινεται….
Μια γυναικα όμως…..
Το ξέρεις…ότι το μεγεθος και η ανατομια της…αναλογα με το παιχνιδι που δεχεται από τον αντρα που εχει αλλαζει????
Μια γυναικα….όταν θελει πολύ…υγραινεται πολύ….
Μια γυναικα…που νομιζεις ότι θελει πολύ…..υγραινεται μεν…αλλά φωναζει πολύ…
Μια γυναικα που θελει λιγο…ενώ θελει να σου δειξει ότι θελει πολύ….δεν εχει ιδρωσει καν….
Μια γυναικα που δεν θελει καθολου….οι χτυποι της καρδιας της δεν είναι ποτε σαν τους δικους σου…όταν εσυ ερχεσαι στο αποκορυφωμα….’’κι εκεινη…σου ειπε το ιδιο’’….!!!!
xmas-tree-070.gif

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε ναι δε θα κατσεις να σκασεις........απλα οπως μπορει να λες εσυ την επομενη μερα στους κολλητους σου "πωπω χαλια τσιμπουκι κανει το ποπακι" το ιδιο μπορει να λεει και εκεινη στις δικες τις "πωπω τι κωλοβακτηρηδιο αντι για πουλι εχει ο μητσος".......
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πες τα ρε κατερινα :P
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Καμμια φορα εσεις οι αντρες σκεφτεστε μονοπλευρα….
Και φυσικα αγορι μου θα σου πω για το συγκεκριμενο θεμα πως δεν είναι ετσι….
Έναν προσποιουμενο οργασμο…ποτε ενας αντρας δεν θα μπορει ποτε να εχει…γιατί είναι μια φαση που φαινεται….
Μια γυναικα όμως…..
Το ξέρεις…ότι το μεγεθος και η ανατομια της…αναλογα με το παιχνιδι που δεχεται από τον αντρα που εχει αλλαζει????
Μια γυναικα….όταν θελει πολύ…υγραινεται πολύ….
Μια γυναικα…που νομιζεις ότι θελει πολύ…..υγραινεται μεν…αλλά φωναζει πολύ…
Μια γυναικα που θελει λιγο…ενώ θελει να σου δειξει ότι θελει πολύ….δεν εχει ιδρωσει καν….
Μια γυναικα που δεν θελει καθολου….οι χτυποι της καρδιας της δεν είναι ποτε σαν τους δικους σου…όταν εσυ ερχεσαι στο αποκορυφωμα….’’κι εκεινη…σου ειπε το ιδιο’’….!!!!
xmas-tree-070.gif

δεν διαφωνω σε τπτ απο οσα ειπες κατερινακι..
εγω λεω οτι σε μια ξεπετα δεν ειναι ο σκοπος σου το πως θα ικανοποιησεις την αλλη..λες κ θα την ξαναδεις..ΑΝ οσα κανετε της αρεσουν ΟΚ αλλα δεν θα σκασεις μετα αν δεν γουσταρε..
Για την κοπελα σου ΦΥΣΙΚΑ κ θα σε νοιαξει οχι μονο αν γουσταρει το πεος σου αλλα 10002 πραγματα  ..Δεν διαφωνησα καπου μαζι σου..Απλα σαν ερωτημα ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΕΤΡΑΕΙ,ειναι κατι το αοριστο..Ολα μετρανε κ τιποτα ετσι γενικα που τεθηυκε το ερωτημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom