Νέα

To i-phone είναι για κλωτσές .μιλάμε για πολλές κλωτσές…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα il_capitano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 513
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
πλούσια στον άντρα πρέπει να είναι μόνο τα αισθήματα και στη γυναίκα τα ελέη της, τίποτα άλλο....



  Αρχηγέ μου πολύ σωστά τα λες.


Κρίμα που δεν συμφωνούν μαζί μας και οι πουτάνες και θέλουν οι καριόλες να πληρωθούνε.


  Εγώ έχω πολύ αίσθημα να δώσω, αλλά δυστυχώς αυτές θέλουν λεφτά.


 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.231
Κριτικές
90
Like
32.289
Πόντοι
24.700
Ολοστρόγγυλο με μαύρο λουράκι. Χρυσή πλάκα, χωρίς αριθμούς, με απλές μικρές μαύρες γραμμές για δείκτες και με δυο απλούς μαύρους δείκτες. Ούτε ημερομηνίες, ούτε τίποτα άλλο.

Από τα πρώτα που χρησιμοποίησαν μπαταρία και δεν χάνει δευτερόλεπτο στο εξάμηνο.
30 χρονών, αλλά τόσο κλασσικό που θα μπορούσε να έχει σχεδιαστεί και σήμερα. Ίσως και μετά από 30 χρόνια.

Βέβαια αν ξεχαστείς και το βρέξεις όταν πλένεις τα χέρια σου, μάλλον θα βάλει νερό! :)

De Ville ;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.831
Πόντοι
12.756
οι φορτωμενοι οικονομικα ανθρωποι εχουν δυο κοινα χαρακτηριστικα. το ενα ειναι η τσιγκουνια σε πολλα καθημερινα πραγματα και το δευτερο ειναι η σπαταλη σε ενα δυο εξεζητημενα χουγια. ο ποδολαγνος με καθε ποστ απλα επιβεβαιωνει οτι δεν εχει μαντηλι να κλαψει  :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
οι φορτωμενοι οικονομικα ανθρωποι εχουν δυο κοινα χαρακτηριστικα. το ενα ειναι η τσιγκουνια σε πολλα καθημερινα πραγματα και το δευτερο ειναι η σπαταλη σε ενα δυο εξεζητημενα χουγια. ο ποδολαγνος με καθε ποστ απλα επιβεβαιωνει οτι δεν εχει μαντηλι να κλαψει  :grin:
Δεν ισχύει αυτό απόλυτα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.831
Πόντοι
12.756
 Τη δυνατοτητα την έχω.
 Η διαφορά είναι πως εγώ υπολογίζω μέχρι και το τελευταίο ευρώ που χαλάω, αντιθέτως με ορισμένους που νομίζουν πως επειδή κάποιος έχει χρήματα, πρέπει οπωσδήποτε να κυκλοφορεί με Καγιέν ή BOXSTER, να έχει άιφον, Ρευμπαν, να πηγαίνει τρεις φορές τον χρόνο ταξίδια σε εξωτικούς προορισμούς, να έχει μονοκατοικία με πισινα στη Βουλιαγμένη, να φοράει μόνο ΑΡΜΑΝΙ, και διάφορες άλλες τέτοιες μπούρδες.
Από όλα τα παραπάνω, μόνο το σπίτι έχω. Και κάποτε είχα κι ένα Τσερόκι.
 Είμαι ένας απλός άνθρωπος, πολύ μετρημένος στα έξοδά μου, κάνω πολλά παζάρια όταν θέλω να αγοράσω κάτι και φροντίζω να μη χάλάω χρήματα σε περιττά έξοδα.
Αν αυτό το εκλαμβάνουν  ορισμένοι από σας πως είναι ένδειξη οικονομικής αδυναμίας, its ok with me. Στα αρχιδάκια μου.
 Αυτοί ποτέ τους δεν θα γίνουν πλούσιοι.
Αυτοί που καταλαβαίνουν τι λέω, είναι ήδη πλούσιοι ή έχουν μεγάλες πιθανότητες να γίνουν μελλοντικά.
 Τις καλημέρες μου.
;)

αν πληρωνες ενα ευρω δηλαδη για καθε κενη σειρα που αφηνες θα την ειχες κανει απο το σιτε ..
Αν ισχυει αυτο που εγραψες παραπανω τοτε το προηγουμενο ηταν μια μαλακια που εγραψες , ποτε δεν θα το παρεις , αφου εισαι απλος ανθρωπος οπως λες με μετρημενα εξοδα κατσε βλεπε την ωρα απο το κινητο οπως κανεις μεχρι τωρα και δεν εχεις κανενα προβλημα και τελειωσε η κουβεντα , μην αρχιζεις τις μαλακιες του τυπου "αν ηθελα να κανω ενα δωρο στον ευατο μου " αφου δεν θα κανεις.
Γινε ή κανε τον πλουσιο αλλα μην μας γραφεις μαλακιες τυπου "αν ηθελα" ..
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ΝΑΙ ! ειναι ο βασιλιας, εχει ωραιο desgn δυνατο επεξεργαστη-γραφικα κλπ κλπ αλλα εχει καταντησει αηδια!
Δεν μπορει να κυκλοφορει το i phne 5c οπου στην Αμερικη εχει 99 $ και εδω 500 Ε και να τρεξω να το παρω!!
Αυτο ειναι προβατισμος... 9 στους 10 το παιρνουν για στυλ-μωστρα! Ελαχιστοι ειναι αυτοι που χρησιμοποιουνε εστω και ενα 80% των δυνατοτητων του!
Πλεον 1 i phone κοστιζει για καποιους 1-2 μισθους!!!
Εγω προσωπικα την δουλεια μου την κανω και με sony μιας και το ανεφερες! Android ειναι, τα παντα εχει, καλη φωτο βγαζει, GPS εχει, τα παντα, το μονο που με ποναει ειναι ο αργος επεξεργαστης του...αλλα με λιγα φραγκα δεν μπορεις να τα χεις και ολλα !


Δεν ισχύει, προφανώς θα το ειδες κάπου ΜΕ ΕΤΗΣΙΟ ´Η ΔΙΕΤΕΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ σε κάποια εταιρεία κινητής, AT&T ή καποια άλλη. ;)



Για του λόγου το αληθές.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
αν πληρωνες ενα ευρω δηλαδη για καθε κενη σειρα που αφηνες θα την ειχες κανει απο το σιτε ..
Αν ισχυει αυτο που εγραψες παραπανω τοτε το προηγουμενο ηταν μια μαλακια που εγραψες , ποτε δεν θα το παρεις , αφου εισαι απλος ανθρωπος οπως λες με μετρημενα εξοδα κατσε βλεπε την ωρα απο το κινητο οπως κανεις μεχρι τωρα και δεν εχεις κανενα προβλημα και τελειωσε η κουβεντα , μην αρχιζεις τις μαλακιες του τυπου "αν ηθελα να κανω ενα δωρο στον ευατο μου " αφου δεν θα κανεις.
Γινε ή κανε τον πλουσιο αλλα μην μας γραφεις μαλακιες τυπου "αν ηθελα" ..



 Το υποθετικό μόριο "αν" αυτό το σκοπό έχει φίλε μου. Αν ήθελα...

Δεν είναι μαλακία τύπου...


Εν πάσει περιπτωσει η άποψή σου σεβαστή. Μπορείς να πιστεύεις ό,τι θελεις για μένα.

 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
ωραιο ρολοι τυπε , να το χαιρεσαι  ;)

Σου λέω πως από τότε που πήρα το άλλο δεν τα ξαναφόρεσα! :(

Απλά το βλέπω στο συρτάρι σπάνια και του αλλάζω μπαταρία (τελευταία δύσκολα βρίσκω αυτόν τον τύπο) όταν τελειώνει.

Ειλικρινά δεν ξέρω ποιά θα ήταν η αξία του αν κυκλοφορούσε σήμερα (που δεν θα το αγόραζα έτσι κι αλλιώς), αλλά η συναισθηματική του αξία είναι τεράστια...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Δεν ισχύει, προφανώς θα το ειδες κάπου ΜΕ ΕΤΗΣΙΟ ´Η ΔΙΕΤΕΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ σε κάποια εταιρεία κινητής, AT&T ή καποια άλλη. ;)
κοιταξε να δεις! Μπορει και να ναι ετσι...πιο πολυ θα με συνεφερε να δωσω οπως στην Αγγλια 30 λιρες τον μηνα παγιο για 1.5 περιπουθ χρονο συνδεσης και να χω 1 i phone  το οποιο θα μου παρεχει ολλα τα καλουδια + οτι η εταιρεια θα μου χει unlimited ιντερνετ 2.000 λεπτα στο δικτυο και αλλα 500 π.χ. εκτος δικτυου!!! Δεν ειναι τραγικο ποσο....Αλλιως κανεις και με 15-20 λιρες παγιο και παιρνεις 1 Android δυνατο και εισαι παλι κομπλε !
Στην Ελλαδα ειναι ολλα πανακριβα! με 30 ευρω συνδεση δεν εχω ουτε τα μισα απ αυτα που μου παρεχουν στο εξωτερικο + οτι πρεπει να δωσω ενα καρο λεφτα για να το αποκτησω...οποτε????
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.831
Πόντοι
12.756
Και ο elite (caliber 670), καλός είναι.  :)

καλος ειναι οντως , αλλα 144 parts καπως μου κανουν για in house φτιαγμενο μηχανισμο , οχι οτι οι εκει μαγκες δεν ξερουν , απλα πιστευω οτι μπορουσαν και καλυτερα...
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes: ....ωραία ιδέα να αρχίσουμε να βγαζουμε τα σκατόψυχά μας ..ο ένας για τον άλλο  :rockon: :S :s&m_3: :s&m_3:

:dunno: :coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.231
Κριτικές
90
Like
32.289
Πόντοι
24.700
καλος ειναι οντως , αλλα 144 parts καπως μου κανουν για in house φτιαγμενο μηχανισμο , οχι οτι οι εκει μαγκες δεν ξερουν , απλα πιστευω οτι μπορουσαν και καλυτερα...

Σε αυτό έχετε δίκιο.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
:rolleyes: ....ωραία ιδέα να αρχίσουμε να βγαζουμε τα σκατόψυχά μας ..ο ένας για τον άλλο  :rockon: :S :s&m_3: :s&m_3:

:dunno: :coffee:

το πιο δημοφιλές ελληνικό σπορ

εδώ πεθαίνει κάποιος και τα ποστ πάνε κάπως έτσι

κρίμα
ας είναι ελαφρύ το χώμα
ελα ρε τον πούστη
γαμιότανε με άντρες
έκλεβε
τα έπαιρνε από το ΠΑΣΟΚ τη δεκεατία του 80
εγώ άκουσα ότι έδερνε τη γυναίκα του και πήγαινε με ανήλικα

κλπ
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
:rolleyes: ....ωραία ιδέα να αρχίσουμε να βγαζουμε τα σκατόψυχά μας ..ο ένας για τον άλλο  :rockon: :S :s&m_3: :s&m_3:

:dunno: :coffee:



 Τσάμπα ψυχολόγος είναι το ΜΠΟΥ ρε σεις.


Κάθεσαι πίσω από το μόνιτορ, βρίζεσαι με τους υπόλοιπους, εκτονώνεσαι...


 Λίγο τοχεις?

 :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom