Νέα

Το επαγγελματικό προφίλ των μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό είναι το επαγγελματικό σας προφίλ

  • Είμαι δημόσιος υπάλληλος

    Ψήφοι: 25 8,9%
  • Είμαι ελεύθερος επαγγελματίας

    Ψήφοι: 88 31,2%
  • Είμαι χωρίς δουλειά αυτή την εποχή

    Ψήφοι: 26 9,2%
  • Είμαι επιχειρηματίας

    Ψήφοι: 37 13,1%
  • Είμαι φοιτητής

    Ψήφοι: 14 5,0%
  • Είμαι μαθητής

    Ψήφοι: 2 0,7%
  • Είμαι ιδιωτικός υπάλληλος

    Ψήφοι: 90 31,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    282

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
78
Πόντοι
6
τουλάχιστον τα μισά μέλη είναι κηφήνες του δημοσίου. καραβανάδες μπουχέσες, κάτι φύλακες μουσείων και λοιπά παράσσιτα. με τα λεφτά των φορων μας το παίζουν και γαμπροί. τζόγος πουτάνες μαγκιά και κλανιά. ΠΣΟΦΟ ΡΕ
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
τουλάχιστον τα μισά μέλη είναι κηφήνες του δημοσίου. καραβανάδες μπουχέσες, κάτι φύλακες μουσείων και λοιπά παράσσιτα. με τα λεφτά των φορων μας το παίζουν και γαμπροί. τζόγος πουτάνες μαγκιά και κλανιά. ΠΣΟΦΟ ΡΕ
που θα πάει θα έρθει ο τζημερος στα πράγματα και ουτε για μεταξουργειο δεν θα εχουν οι παλιοορχεοκηφινες
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
τουλάχιστον τα μισά μέλη είναι κηφήνες του δημοσίου. καραβανάδες μπουχέσες, κάτι φύλακες μουσείων και λοιπά παράσσιτα. με τα λεφτά των φορων μας το παίζουν και γαμπροί. τζόγος πουτάνες μαγκιά και κλανιά. ΠΣΟΦΟ ΡΕ

έτσι ακριβώς
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.817
Πόντοι
4.496
Παπάς. Τώρα που είναι ακόμα τα μούσια της μόδας, βγάζω τα ράσα και πάω στις πουτάνες χωρίς να δίνω στόχο.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Εγώ έχω πρακτορείο ΟΠΑΠ.. Ελάτε τα ρίξετε κάνα δελτίο ρε τύποι να με στηρίξετε..
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ έχω πρακτορείο ΟΠΑΠ.. Ελάτε τα ρίξετε κάνα δελτίο ρε τύποι να με στηρίξετε..
γενικά οι μπουρδελιάρηδες είμαστε λίγο τζογαδόροι ρώσσικη ρουλέτα κάθε φορά αν θα παρασημοφορηθούμε...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.120
Πόντοι
39.662
Εγώ έχω πρακτορείο ΟΠΑΠ.. Ελάτε τα ρίξετε κάνα δελτίο ρε τύποι να με στηρίξετε..

τυπε το χεις σκεφτει να παιξεις και τα 45 νουμερα και ολα τα τζοκερ στο δελτιο ?

το πληρωνεις μετα απο τα κερδοι...
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
τυπε το χεις σκεφτει να παιξεις και τα 45 νουμερα και ολα τα τζοκερ στο δελτιο ?

το πληρωνεις μετα απο τα κερδοι...
χρειάζεται να παίξει  24435180 διαφορετικές στήλες για να είναι σίγουρο ότι θα το πιάσει
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
Statistical Methodologist in ONS (Higher Executive Officer).
πούσαι μαθηματικέ μου;;; Λοιπόν θέλω να μου κάνεις μία ανάλυση κινδύνου για τις πιθανοτητες να πηδηξω τραβελι κ να μην το καταλάβω στην Ταυλάνδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom