Νέα

Το χειρότερο μπουρδέλο που έχουμε επισκευτεί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gavelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.583
Κριτικές
12
Like
9.837
Πόντοι
1.346
Άσχετο, ερώτηση κάνω έχω να πάω πολλά χρόνια σε μπουρδέλο.Αυτα που είχε στην Ερμού μετά το Μοναστηράκι πηγαίνοντας για Πειραιώς ,έχουν κλεισει??
βρήκαμε το μεγαλύτερο σε ηλικία μέλος του bou! :woldman::coffee::worship::hi:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Άσχετο, ερώτηση κάνω έχω να πάω πολλά χρόνια σε μπουρδέλο.Αυτα που είχε στην Ερμού μετά το Μοναστηράκι πηγαίνοντας για Πειραιώς ,έχουν κλεισει??
Μπαίνω που και που τύπε σε αυτήν την σελίδα. Έχω να σου πω ότι έχουν κλείσει ίσως και μια 20αετία τώρα αυτά.
Στο ένα μάλιστα βρήκαν σαγμένο τον ευγενικό τσάτσο μέσα. Αυτό όπως κατέβαινες δεξιά την Ερμού και ανέβαινες μια μεγάλη σάλα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.867
Κριτικές
94
Like
46.116
Πόντοι
17.311
Φυλλης υπογειο με κοκκινη πορτα. Κατσαριδες μεσα στο δωματιο.
σε αυτό πήγαινε ο μεγάλο-ινφλουενσερ και μιζαδογιατρος δοδος-φαντομας-λεκλερκ κλπ πολυκλωνος.
τον είχα ξεβρακωσει στο κουλοθρεντ και έκλεισε προφιλς
:2funny:
:2funny:
:2funny:
μα που χάθηκε αυτό το ζουλαπι να γελάσουμε ???
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Κων/Πολεως 166 για εμενα,σιγουρα υπαρχουν και χειροτερα στο εμετουργειο αλλα εγω δεν.....
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
848
Πόντοι
81
Τώρα πρόσφατα, ΔΟΥ Καλλιθέας. Στα νιάτα μου στο σχολείο μας είχαν πάει ξενάγηση στη Βουλή όμως.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Κων/Πολεως 166 για εμενα,σιγουρα υπαρχουν και χειροτερα στο εμετουργειο αλλα εγω δεν.....
Εκεί μέσα μπήκα σε μια φάση μετά από κραιπάλες και στο δωμάτιο ο προηγούμενος πελάτης είχε χέσει πάνω στο σάπιο κρεβάτι
Βγαίνω και η τάνα μια χοντρή Ανατολική μου λέει όταν διαμαρτυρήθηκα καλώς ήλθες στο Χίλτον. Με έβαλε μέσα στο κουζουνάκι αλλά εκεί ήταν ένας που κοιμόταν. Μάλλον νταβάς. Μου πήρε μια πίπα στα γρήγορα και έφυγα.
Αυτά πριν 30 χρόνια. Μετά έγινε ανακίνηση. :shit::shit:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Εκεί μέσα μπήκα σε μια φάση μετά από κραιπάλες και στο δωμάτιο ο προηγούμενος πελάτης είχε χέσει πάνω στο σάπιο κρεβάτι
Βγαίνω και η τάνα μια χοντρή Ανατολική μου λέει όταν διαμαρτυρήθηκα καλώς ήλθες στο Χίλτον. Με έβαλε μέσα στο κουζουνάκι αλλά εκεί ήταν ένας που κοιμόταν. Μάλλον νταβάς. Μου πήρε μια πίπα στα γρήγορα και έφυγα.
Αυτά πριν 30 χρόνια. Μετά έγινε ανακίνηση. :shit::shit:
Φαντασου η σημερινη Version είναι και ανακαινισμένη:confused::confused::confused:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Φαντασου η σημερινη Version είναι και ανακαινισμένη:confused::confused::confused:
Ήταν ότι πιο άθλιο υπήρχε και αυτό στην Κολοκυνθούς απέναντι όροφος από το παλιό σινέ Λαού το τσοντάδικο.
Απέχω χρόνια από το σπορ. Απορώ πως πήγαινα εκεί μέσα. Πάντως το Κωνσταντινουπόλεως 166 το βλέπω ότι είναι ανοιχτό όταν περνάω απ΄έξω.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
331
Κριτικές
42
Like
1.655
Πόντοι
1.011
Φιλαράκο καλά τα άλλα αλλά το Ξανθίππης 2 μια χαρά ήταν καθαρο και όποτε και να πήγαινα η τσατσα σφουγγαρηζε συνέχεια
Οντως..το ξανθιππης οκ ηταν..εφερνε κσι κσλουτσικες..οδο για τα υπολοιπα..ουδεν σχολιον..ουτε απ εξω
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
331
Κριτικές
42
Like
1.655
Πόντοι
1.011
Κι εγώ θα πώ το Κολοκυνθούς 38Α.Απορώ πως πάνε και ξαπλώνουν εκεί τόσοι συναγωνιστές!!!!
Εκει και μονο να μπεις..οχι να ξαπλωσεις..απλα να μπεις..με καποια βρωμια θα βγεις εξω..θα ναι στα παππουτσια..στο μπουφαν..στο..κεφαλι..που να ξαπλωσεις..που να γαμησεις κιολας..αυτο και το κολωνου 47 δε τρωγονται...
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Eurobank στην Οθωνος...
 

Telis Tipitelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
69
Κριτικές
13
Like
918
Πόντοι
310
Θυμάμαι πριν 15 χρόνια με τον τότε κολλητό μπουρδελοτσαρκα στο Μεταξουργείο.
Από τη σιχαμάρα να ακουμπήσω το πόμολο της πόρτας τις άνοιγα με το πόδι.
Σε ένα μου λέει η τσατσα «τι το περάσατε εδώ πέρα».
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Θυμάμαι πριν 15 χρόνια με τον τότε κολλητό μπουρδελοτσαρκα στο Μεταξουργείο.
Από τη σιχαμάρα να ακουμπήσω το πόμολο της πόρτας τις άνοιγα με το πόδι.
Σε ένα μου λέει η τσατσα «τι το περάσατε εδώ πέρα».
Γιατι δεν απαντησες : ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ !!!
 

Chazz96

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
11
Like
34
Πόντοι
0
Αν εξαιρέσουμε όλη τη βρωμιά της Ιάσωνος στο Μεταξουργείο, ίσως τα πιο σάπια να είναι στην Εκηκίου 18.
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
280
Στο Ηράκλειο Κρήτης, είχε να διασχίσεις κάτι χωματόδρομους και πήγαινες σε ένα πράμα τσαντίρι. Κ ήταν κ μια πατσαβούρα φύγαμε μεταβολή και πήγαμε στο παραλιακό. Ωραιες εποχες προ δεκαετίας. Θυμαμαι μας μιλουσε η τσατσα για τον Στάλιν εκεί όσο γαμουσε ο καθενας απο τους τρεις π ημασταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom