Νέα

Το χειρότερο μπουρδέλο που έχουμε επισκευτεί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gavelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μυλλέρου λειτουργεί ακόμα; Νομίζω λειτουργεί κατά διαστήματα ακαθόριστες ώρες.
Σκοτεινό τραβελόσπιτο.
Κάποτε ήταν high μπουρδέλο της περιοχής.
 
OP
OP
gavelos

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Αυτό που έχω πάθει στο Ιάσονος 33 πρέπει να γίνει όσκαρ ΚΑΛΤ ταινία.
Μεσημεράκι περνάω για ένα γρήγορο και με το που μπαίνω μέσα νομιζω ότι βρίσκομαι σε ταινία τρόμου.
Μαυρίλα με μπλακ λάιτ και η υγρασία στο 100%  και πουτσιλα στο ζενίθ.Στο βάθος η τσάτσα τάιζε ένα κοριτσάκι ΑΜΕΑ-ΜΟΓΓΟΛΑΚΙ που μουγκριζε κάτι ακαταλαβίστικα και οι 2 κορασίδες κοιμότανε σε έναν σάπιο καναπέ.
Μεταβολή και την ώρα που την έκανα με πιάνει  η μια και μου λέει έλα μέσα για παρτούζα με 20 ευρώ και και και ....τέλος πάντων το ένα από τα 2 ήτανε κάλο με μικρο βυζάκι ενώ το άλλο ήτανε ένα πράγμα ποδιά με βυζιά...???Με το που μπαίνω στο δωμάτιο ο Θεός να το κάνει....δεν τολμώ να βγάλω ούτε τα παπούτσια και η πόρτα δεν εκλεινε. Αφού επερνα  την καλή στα τέσσερα ήρθε το πράγμα ποδια-βυζια και μου έβαζε κολοδαχτιλο της λέω να μην το κάνει γιατί με ενοχλεί άλλα στην κοσμαρα της όποτε της πιάνω το χέρι με δύναμη και την σπρώχνω .Αλλαγή παρτενέρ και περνώ με την μια.....ΑΣΑΛΙΟΤΑ  τα βυζιά από κώλο ......με τα νευρά που είχα από το δάχτυλο και αρχίζει κατή τσιριχτά μπινελίκια άλλα εγώ εκεί την είχα κλείδωση κωλονούρι.....ασταμάτητα στο πουταναριο  πετάγεται  πάνω και φευγη από το δωμάτιο βρίζοντας όποτε η άλλη  μου λέει έλα να τελειώσουμε γιατί ειναι λίγο τρελή η κοπέλα την βάζω ηεραποστολικο και εκεί που μάρσαρα  σε ένα πτώμα κοιτάω από πίσω μου στεκότανε το κοριτσάκι το ΑΜΕΑ με κάτι  πατομπουκαλα  και έβριζε και αυτό "πούστη πούστη θα σε γαμήσω " εεεεε...δεν άντεξα και πολύ βγάζω την καπότα και πάω και την χύνω στην μπλούζα και στης γυαλουρες της και ΠΑΝΑΗΣΣΣΣΣΣ....πότε πρόλαβα να βάλω παντελόνι πότε ήμουνα στον δρόμο ΑΣΤΑ-ΔΙΑΛΟΟΟΟΟΟ......!!!!
   
τι μου θύμησες τυπε με το συγκεκριμενο τσαρδι.ειχα παει τσαρκα στα γυρω μαγαζια και μπαινω στο ιασωνος 33 μια εντονη μυρωδια μουχλας και οινοπνεύματος.τη κοπελα δεν τη θυμαμαι ποια ηταν.στο σαλονι ειμαστε εγω 2 πακιστανοι και 2 γυφτοι.με το που σκαει μυτη η κοπελα σαν πρεζακι ηταν τα πακια εφυγαν εγω φευγοντας ακουγα που ελεγε στους γυφτους με 10 ευρω σας παιρνω παρτουζα και τους δυο και αυτοι χαρούμενοι με την προσφορα εβγαζαν τα κερματα.
 
OP
OP
gavelos

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
το πιο βρωμικο σεντονι σε μπουρδελο το πετυχα στη πατρα οθωνος αμαλιας 100.καθως μπηκα στο δωματιο βλεπω στο σεντονι κοντα κοντα στάμπες.αναβω το φλας του κινητου και ηταν αμέτρητα χυσια συναγωνιστων κοντα κοντα και πετυχα 2 καφε στάμπες.το δε σεντονι μυριζε σαν κλουβιο αυγο.και εκεινη τη φορα πηδηξα στα ορθια.
 
OP
OP
gavelos

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Μυλλέρου λειτουργεί ακόμα; Νομίζω λειτουργεί κατά διαστήματα ακαθόριστες ώρες.
Σκοτεινό τραβελόσπιτο.
Κάποτε ήταν high μπουρδέλο της περιοχής.
τυπε εχει κουρτινα αντι για πορτα στα δωματια?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Τυπε κουρτίνα είχε μπουρδέλο στην Αχιλλεώς το δεύτερο αριστερά όπως κατεβαίνεις τη Μυλλερου. Ανεβαίνεις μια ξύλινη σάπια σκάλα.Το έχουν γκρεμίσει τώρα. Έχουν φτιάξει νομίζω μια σχολή αν δεν κάνω λάθος.
Εκεί δούλευαν γκιλφ. Έπαιζαν παρτούζες μεταξύ αγνώστων. Υπήρχε πρόβλημα γιατί τα δωμάτια ήταν στενά.
Αχιλλέως το τραβελόσπιτο ήταν κυριλάτο  με κλασικά έπιπλα και πορτατιφ. Ακριβό μαγαζί άλλες εποχές με επιλεγμένες κοπέλες.
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.617
Like
2.646
Πόντοι
456
Χαχ

Μεταξύ εννοείτε.. Είχα πληρώσει το δεκάρικο.. Μπαίνω μέσα, χωρίς να έχει έρθει η πουτανά ακομα.. Παρατηρώ τα σεντόνια χεσμενα και να βρωαμει σκατά και χυσιλα όλο το δωμάτιο.. Μεταβολή και εφυγα
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
397
Κριτικές
7
Like
962
Πόντοι
361
Είχα πάει διακοπές στην Κρήτη πριν 5-6 χρόνια και είχα πάει σε ένα δώμα κάποια στιγμή μπαίνω στο δωμάτιο και με πιάνει κατούρημα ανοίγω την πόρτα και το λέω στην τσα και με μια φυσικότητα μου λέει κατουρα στον νυπτηρα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.512
Like
12.292
Πόντοι
2.256
Το χειρότερο μπουρδέλο έβερ;;;; :think:
Κρατικό Νικαίας!!!
 

vasgiannop

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2023
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Στην Πάτρα σχεδόν όλα είναι ένα χάλι μαύρο
 

vasgiannop

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2023
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Στην Αμαλιάδα πάιζουν καλά φτάνει να πετύχεις καλή κοπέλα! αλλιώς κι εκεί άρπα κόλα.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.939
Πόντοι
1.196
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 πριν την φωτιά.....
Μόνο για κασκαντέρ.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Παίζει και εκτός Ελλάδας απαντήσεις;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.580
Κριτικές
8
Like
23.948
Πόντοι
6.336
Μέσα στις ελιές,στο Ασπρόχωμα,πίσω από τον Αργυράκη.....
Πιο λέσικο δεν πρέπει να έχει υπάρξει.....
Υπόψιν έχω να πάω σε δέλο από το 2000.

:confused::confused::confused:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.595
Πόντοι
456
Ένα στη φυλής στα αριστερά όπως ανεβαίνουν τα νούμερα, που ανέβαινες σκάλα και είχε τσάτσο μέσα παίζει ακόμα; (δεν το βάζω στα χειρότερα απλά ερωτώ)

Στα χειρότερα ξεκάθαρα Μεταξουργείο. Απ' την τρομάρα συνήθως φεύγεις πριν συγκρατήσεις αριθμούς και οδούς.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
2007 στην Κούβα Αβάνα ,ένα μόνο κρεβάτι σχεδόν διαλυμένο , σεντόνια βρόμικα ,στους τοίχους κηλίδες μάλλον από αίμα , πόρτα χωρίς κλειδαριά που δεν έκλεινε και ο Τσάτσος άντρας σαν μαφιόζος καταζητούμενος , ευτυχώς που είχα 2 φίλους παρέα που ήταν απέξω αν δεν είχα πληρώσει προκαταβολικά ούτε καν
 

nonpaoura

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Like
37
Πόντοι
0
Άσχετο, ερώτηση κάνω έχω να πάω πολλά χρόνια σε μπουρδέλο.Αυτα που είχε στην Ερμού μετά το Μοναστηράκι πηγαίνοντας για Πειραιώς ,έχουν κλεισει??
 

MessyRonaldo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2022
Μηνύματα
51
Like
58
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές και καλή χρονιά με υγεία ξέρει κανείς τίποτα για Αμαλιάδα να μου στείλει σε pm για ξεφορτωμα?
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Σχεδόν όλα του Μεταξουργείου. υπάρχουν και δύο τρία που έχω επισκεφτεί τώρα πρόσφατα. φυλής και πάλι φυλής δεν είναι τίποτα 5€παρα πάνω από μεταξουργείο.αλλα γαμας γυναικάρες και καθαρές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom