Νέα

Τις γαμάνε οι μπράβοι τις στριπτηζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NikosShell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
καλισπερα παπουλη,εισε καλα,εγο προ λιγου γιρισα απο οδοντογιατριο,
ξεκινισα απονευροση,
ο ιλισος φιλε εινε και τραγουδι της εποχις σου με τη Μελινα

Μελίνα;;;;

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

Τα μπέρδεψες λιγάκι.
Λογικό αφού στο thread για τον ελληνικό κινηματογράφο είχες απορίες.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μελίνα;;;;

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

Τα μπέρδεψες λιγάκι.
Λογικό αφού στο thread για τον ελληνικό κινηματογράφο είχες απορίες.
φιλε επιστιμονα εγο εχο πολες αποριες αλα πιος ασχολιοταν μαζι μου,ολο Αησταην μου εσι φοναζε η δασκαλα στο διμοτικο
Μη κοροδεβης τι Μελινα γιατι ιταν ΘΡΥΛΑΡΑ και ΠΑΣΟΚΑΡΑ
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
φιλε Νικο με ολο το σεβασμο τα μαγαζια αυτα ειναι καφενεια και οι ιδιοκτητες με ελαχιστες εξερεσεις ειναι πολυ μεγαλα καθικια γιατι απλα ειναι εκμεταλευτες ανθρωπων. εκμεταλευτες του καθε βλακα η μη πελατη που τα χωνει για να παρει ματι η να πιασει λικο βυζακι κλπ και εκμεταλευτες των κοριτσιων που ερχονται απο το πουθενα με ονειρα για ενα καλυτερο αυριο απο χωρες που δε βγαζουν καλα καλ 100 € το μηνα και εδω βαβαια με το αναλογο κοστος  βγαζουν 150 με 300 το βραδι και μερικες φραπετζουδες και πολυ περισσοτερα. ειναι τοσο λαλακες οι ιδιοκτητες που πρωτα απο ολα παιρνουν 1500 και περισσοτερα ευροπουλα για να βγαλουν τα χαρτια της κοπελας που δεν ειναι τιποτα αλλο απο μια αδεια παραμονης για καθαριστρια που πραγματικα ειναι τζαμπα και τσεπωνουν το χρημα σα καλα λαμογια που ειναι. μετα τους παιρνουν αλλα 1500€ για να τους βγαλουν και καμια αδεια εργασιας που πολλες φορες ειναι και σκαρτη. τα περισσοτερα μαγαζια δεν εχουν ουτε καν καταληλες αδειες λειτουργιας.

λιγο μυαλο να ειχαν και λιγο να ενδιαφεροντουσαν για την ποιοτητα των μαγαζιων και των κοριτσιων τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα αλλα τι λεω και γω τωρα. μαλλον λαλακιες λεω. ρε με εξεραση 4-5 μαγαζια τα υπολοιπα ειναι αχουρια και οι περισσοτερες κοπελες δε κανουν ουτε για καθαριστριες. αλλα και μεις δεν τους τριζουμε λιγο τις αναπαυτικες τους καρεκλες και εκει συνεχιζουμε να καταθετουμε την διατροφη μας. εγω φιλε μου παντως τους την λεω σε καθε μου επισκεψη για την ποιοτητα των κοριτσιων. μου λενε μα γιατι δε βρηκες παραια αποψε? και τους λεω στα ισα οτι τα κοριτσια ειναι μπαζα και δε γουσταρω. και βεβαια ουτε συζητηση για επισκεψη στα υπολοιπα των 4-5 καλων απο υποδομη μαγαζιων που ειναι αχουρια γιατι αυτοι απλα μας δειχνουν ποσο μας σεβονται με την απαραδεκτη κατασταση με τη βρωμια και το χαλι που εχουν τα μαγαζια τους. κοκκινη καρτα στο μαγαζια που ειναι χαλια και κραξιμο στα υπολοιπα οταν τα κοριτσια ειναι μπαζα.
ρε φιλε εισαι στα καλά σου;;;;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
τι ειναι αυτα που γραφεις;;;;;;
που ζεις;;;;;;στο μεσαιωνα εχεις μεινει;;;;;;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ρε φιλε εισαι στα καλά σου;;;;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
τι ειναι αυτα που γραφεις;;;;;;
που ζεις;;;;;;στο μεσαιωνα εχεις μεινει;;;;;;
οχι φιλε ο μανοΠαραλιας θελη πιοτικο αμερικανικο στριπ,ακαφο και πολιτισμενο και μπουφοι σα και μενα εινε ακαταδεκτοι
μνονο πιοτικους πελατες θα δεχοντε
 

jordib

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή νομίζω ότι έχουμε μπερδέψει κάποια πράγματα, και για να απαντήσω στον NikosShell που άνοιξε και το θέμα.
Είχα πάει μια μέρα στο Platinum και συζητώντας με μια κοπέλα (Ρουμάνα) γι'αυτό το θέμα μου είπε την δική της άποψη που είναι περίπου:"Εδώ είναι στριπτιζάδικο εγώ εδώ κάνω στριπτίζ, όταν κάποιος θέλει να γαμήσει μπορεί να πάει σε ένα στούντιο ή ένα μπουρδέλο και μετά να έρθει εδώ για το σόου ή την παρέα."
Εγώ θα πρόσθετα ότι υπάρχουν και τα citytour ή τα callgirl για περισσότερη ποικιλία και καλύτερη ποιότητα.
Μάγκες μην θεοποιούμε το εισαγώμενο μουνί τόσο πολύ. Αν αυτές τις γαμάνε αλβανοί, χοντροί μπράβοι ή διάφοροι "χορηγοί" δεν είναι και πολύ μεγάλη εξυπνάδα να τις κυνηγάμε ξοδεύοντας λεφτά σε ποτά, χορούς, prive για να μας κάτσουν με το στανιό...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Επειδή νομίζω ότι έχουμε μπερδέψει κάποια πράγματα, και για να απαντήσω στον NikosShell που άνοιξε και το θέμα.
Είχα πάει μια μέρα στο Platinum και συζητώντας με μια κοπέλα (Ρουμάνα) γι'αυτό το θέμα μου είπε την δική της άποψη που είναι περίπου:"Εδώ είναι στριπτιζάδικο εγώ εδώ κάνω στριπτίζ, όταν κάποιος θέλει να γαμήσει μπορεί να πάει σε ένα στούντιο ή ένα μπουρδέλο και μετά να έρθει εδώ για το σόου ή την παρέα."
Εγώ θα πρόσθετα ότι υπάρχουν και τα citytour ή τα callgirl για περισσότερη ποικιλία και καλύτερη ποιότητα.
Μάγκες μην θεοποιούμε το εισαγώμενο μουνί τόσο πολύ. Αν αυτές τις γαμάνε αλβανοί, χοντροί μπράβοι ή διάφοροι "χορηγοί" δεν είναι και πολύ μεγάλη εξυπνάδα να τις κυνηγάμε ξοδεύοντας λεφτά σε ποτά, χορούς, prive για να μας κάτσουν με το στανιό...
ουτε πριβε ουτε πουτα ουτε χοροι,κανονιζης το τιμιμα και ολα καλα....
 

jordib

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Κι όσο για το αν τις γαμάνε οι μπράβοι τις στριπτιζούδες;
Ε ναι τις γαμάνε.
Ξέρω κάποιον που ήταν σε μια τέτοια "παρέα" που τα έπαιρναν απο τα μαγαζιά αυτά
και απο διάφορα ξενυχτάδικα
και είχε και ο ίδιος δύο πουτάνες που δούλευαν γι'αυτόν
αλλά δεν ήταν νταβατζής, ήταν μπράβος.
(Τώρα βέβαια είναι στη φυλακή...)
Γι' αυτό σου λέω με σιγουριά ότι φυσικά τις γαμάνε.
Αλλά για να μην τρελαθούμε κιόλας όταν λέμε "μπράβος"
μιλάμε για κάποιον που απο μικρός
ήταν σε συμμορίες και περίεργες παρέες και φυσικά όχι και
κανά ιδιαίτερο μυαλό, ίσως και καθόλου, γι'αυτό είναι κι επικίνδυνοι.
Αλλά και οι αλλοδαπές κοπέλες δεν είναι τίποτα καλύτερο
απο μυαλό...
Γι' αυτό η ταπεινή μου συμβουλή είναι κοιτάξτε να περνάτε καλά σ'αυτά τα μαγαζιά
κι όχι να καψουρεύεστε τις γκόμενες αυτές,
γιατί και η πιο τελειωμένη εκεί πέρα
είναι τελείως διαφορετική με το φως της μέρας, και για να γνωρίσεις αυτή τη διαφορετική
όψη είναι θέμα πολλών συγκυριών...
Κι όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Κι όσο για το αν τις γαμάνε οι μπράβοι τις στριπτιζούδες;
Ε ναι τις γαμάνε.
Ξέρω κάποιον που ήταν σε μια τέτοια "παρέα" που τα έπαιρναν απο τα μαγαζιά αυτά
και απο διάφορα ξενυχτάδικα
και είχε και ο ίδιος δύο πουτάνες που δούλευαν γι'αυτόν
αλλά δεν ήταν νταβατζής, ήταν μπράβος.
(Τώρα βέβαια είναι στη φυλακή...)
Γι' αυτό σου λέω με σιγουριά ότι φυσικά τις γαμάνε.
Αλλά για να μην τρελαθούμε κιόλας όταν λέμε "μπράβος"
μιλάμε για κάποιον που απο μικρός
ήταν σε συμμορίες και περίεργες παρέες και φυσικά όχι και
κανά ιδιαίτερο μυαλό, ίσως και καθόλου, γι'αυτό είναι κι επικίνδυνοι.
Αλλά και οι αλλοδαπές κοπέλες δεν είναι τίποτα καλύτερο
απο μυαλό...
Γι' αυτό η ταπεινή μου συμβουλή είναι κοιτάξτε να περνάτε καλά σ'αυτά τα μαγαζιά
κι όχι να καψουρεύεστε τις γκόμενες αυτές,
γιατί και η πιο τελειωμένη εκεί πέρα
είναι τελείως διαφορετική με το φως της μέρας, και για να γνωρίσεις αυτή τη διαφορετική
όψη είναι θέμα πολλών συγκυριών...
Κι όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
φιλε εμενα οι αλογαπες λενε οτι με αγαπανε και ειμε ο καλιτερος,εισε λαθος εινε καλα κοριτσα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το  εισαγόμενο μουνί το λατεύουμε  διότι είναι  μη  ελληνικής  κατασκευής  και  προελέυσεως  , άρα  πολύ  πιο αξιόπιστο .
Δεύτερον και ... κάποιοι ... μπράβοι γαμάνε ... κάποιες στριπτητζούδες .
Με  το καλό να εξέλεθει ο φίλος σας από τη μπουζού . Διαισθάνομαι ότι δεν θα κάτσει και για πολύ .
Πάντως  του  άξιζε  όπως  σε όλους τους  μπράβους , νταβατζήδες , μαστρωπούς , πορνοβοσκούς  κ.λπ.
Και τελευταίο  άλλες  με  το φως  της  ημέρας  είναι για λύπηση  και άλλες  για  θαυμασμό
 

Επισκέπτης
Το  εισαγόμενο μουνί το λατεύουμε  διότι είναι  μη  ελληνικής  κατασκευής  και  προελέυσεως  , άρα  πολύ  πιο αξιόπιστο .
Δεύτερον και ... κάποιοι ... μπράβοι γαμάνε ... κάποιες στριπτητζούδες .
Με  το καλό να εξέλεθει ο φίλος σας από τη μπουζού . Διαισθάνομαι ότι δεν θα κάτσει και για πολύ .
Πάντως  του  άξιζε  όπως  σε όλους τους  μπράβους , νταβατζήδες , μαστρωπούς , πορνοβοσκούς  κ.λπ.
Και τελευταίο  άλλες  με  το φως  της  ημέρας  είναι για λύπηση  και άλλες  για  θαυμασμό

1.Όχι κ αξιόπιστο ρε μπάρμπα....όχι κ αξιόπιστο....(μιλάμε για τα στριπ πάντα,γιατί κ η μέλλουσα σύζυγος Ιταλίδα είναι...)! :cheesy: :cheesy:

2.Σωστό...όλοι κάποια γαμάτε...εγώ μόνο δε γαμώ.... :tickedoff: :tickedoff:

3.Δεν βγαίνουν όλοι τόσο γρήγορα απ'την μπουζού...άσε που οι καλύτερες μπίζνες γίνονται απο μέσα... :sunglasses: :sunglasses:

4.Γιατί ρε φίλε κ ταυτόχρονα μάστορα...του άξιζε όπως κ σε όλους ???? Σε βλάπτουν προσωπικά ??? Μη σου πω οτι διασκεδάζεις με τις δουλειές τους ή καλύτερα τ'αποτελέσματα των "επιχειρήσεών" τους... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

5.Αν μιλάμε για την πλειοψηφία...μιλάμε για τραγωδία....αν μιλάμε για 1-2 περιπτώσεις απο κάθε μαγαζί...τότε όλα καλά....όπως κ στην "νορμάλ" ζωή.... ;) ;) ;)
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το μόνο αξιόπιστο εν Ελλάδι κατασκέύασμα είναι το αγνο παρθένο μαλλί που είναι εισαγόμενο .
Κάποιοι από εμάς  κάποτε  πηδάγαμε . Τώρα  το αραιώσαμε , το γήρας  ου γαρ έρχεται μόνον
Τρίτον θα διασκέδαζα  πολύ  περισσότερο , αν δεν υπήρχαν στο προσκήνιο αυτού  του  είδους  οι επιχηρηματίες , μάνατζερς , προμότερς κ.λπ. Άσε  που  όπως  και  να  το κάνεις  η  ποιότητα  των  προϊόντων τους , όπως  και όλων των Ελληνικών προϊόντων θέλει βελτ΄΄ιωση .
Τέταρτον κανείς δεν μένει μέσα  για  καιρό .
Οι ισοβίτες 15-16 έτη μάξιμουμ .
Όχι βεβαίως , ότι και μία μέρα  μέσα  δεν  είναι αρκετή  τιμωρία . Δεν εύχομαι  σε  κανένα  για  οποιοδήποτε λόγο τέτοιο λαχείο . ΟΚ ?
Επίσης  όταν  η  παροχή  του  έργου  τους  είναι εντός λογικών πλαισίων δεν μου  κάνουν τίποτε , όλοι έχουν το ρόλο τους στο σύστημα . Ενοχλούμαι όταν προβαίνουν σε ακρότητες !
Τέλος ποτέ αντικείμενο θαυμασμού  δεν έγιναν οι πολλοί . Στη συγκεκριμένη  περίπτωση για λιγώτερες από όσες γράφεις ομιλώ !
 

Επισκέπτης
Το μόνο αξιόπιστο εν Ελλάδι κατασκέύασμα είναι το αγνο παρθένο μαλλί που είναι εισαγόμενο .
Κάποιοι από εμάς  κάποτε  πηδάγαμε . Τώρα  το αραιώσαμε , το γήρας  ου γαρ έρχεται μόνον
Τρίτον θα διασκέδαζα  πολύ  περισσότερο , αν δεν υπήρχαν στο προσκήνιο αυτού  του  είδους  οι επιχηρηματίες , μάνατζερς , προμότερς κ.λπ. Άσε  που  όπως  και  να  το κάνεις  η  ποιότητα  των  προϊόντων τους , όπως  και όλων των Ελληνικών προϊόντων θέλει βελτ΄΄ιωση .
Τέταρτον κανείς δεν μένει μέσα  για  καιρό .
Οι ισοβίτες 15-16 έτη μάξιμουμ .
Όχι βεβαίως , ότι και μία μέρα  μέσα  δεν  είναι αρκετή  τιμωρία . Δεν εύχομαι  σε  κανένα  για  οποιοδήποτε λόγο τέτοιο λαχείο . ΟΚ ?
Επίσης  όταν  η  παροχή  του  έργου  τους  είναι εντός λογικών πλαισίων δεν μου  κάνουν τίποτε , όλοι έχουν το ρόλο τους στο σύστημα . Ενοχλούμαι όταν προβαίνουν σε ακρότητες !
Τέλος ποτέ αντικείμενο θαυμασμού  δεν έγιναν οι πολλοί . Στη συγκεκριμένη  περίπτωση για λιγώτερες από όσες γράφεις ομιλώ !

Διαφωνώ κάθετα...όσον αφορά την αξιοπιστία...ειδικά όταν μπλέκονται με τον όρο κ κωλομπαρούδες...
Ευτυχώς...μπας κ πάρουμε κ οι νέοι σειρά....άντε να γαμήσουμε κι εμείς καμιά...
Αν δεν υπήρχαν στο προσκήνιο..δε θα διασκέδαζες...ειδικά στην Ελλάδα...που πρέπει κάποιος να παρανομεί...εσύ απλά απ'τη ήσυχη πολυθρόνα σου...πηγαίνεις σ'ενα φραπενείο κ κάνεις δουλειά σου...ο άλλος δεν κοιμάται..μερικές φορές...
Σίγουρα δε μένεις για καιρό,συνήθως...αλλά υπάρχουν περιπτώσεις...κ αυτές με ενδιαφέρουν...οι άλλοι είναι καθημερινοί τύποι....
Έχεις δοκιμάσει το λαχείο ή απλά οικάζεις ?
Ακρότητες για σένα...υποχρεώσεις για εκείνους....στη δουλειά σου δεν φώναζες ποτέ ? Δεν εκνευριζόσουν ? Βασικά θυμάσαι τότε που ήσουν νέος κ ωραίος ???
Σε λιγότερες αναφερόμουν...απλά δεν ήθελα να φανώ μηδενιστής....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Βασικά θυμάσαι τότε που ήσουν νέος κ ωραίος ???

Aχχ...Ποσα χρονια με γυρνας πισω...Τοτε που εβγαινα Σαββατο βραδυ και συνηθως γυρναγα Τεταρτη..

Τοτε ημουν ξερολας...Ειχα ΣΩΣΤΗ γνωμη για ολα και ηθελα να πλακωσω στις μπουνιες οποιον μου πηγαινε κοντρα..

Τωρα...Απλα ακουω και βλεπω μονο οσο "εγω θελω"...Σπανια εκνευριζομαι..Και κυριως οταν βγαινω το βραδυ, το πρωι ειμαι παντα σπιτι..

Θα'ρθει και η μερα που αναγκαστικα θα ειμαι ολη ημερα στο σπιτι...Και σιγουρα θα ειμαι "για τα μπαζα"..

Αστα...
 

Επισκέπτης
Aχχ...Ποσα χρονια με γυρνας πισω...Τοτε που εβγαινα Σαββατο βραδυ και συνηθως γυρναγα Τεταρτη..

Τοτε ημουν ξερολας...Ειχα ΣΩΣΤΗ γνωμη για ολα και ηθελα να πλακωσω στις μπουνιες οποιον μου πηγαινε κοντρα..

Τωρα...Απλα ακουω και βλεπω μονο οσο "εγω θελω"...Σπανια εκνευριζομαι..Και κυριως οταν βγαινω το βραδυ, το πρωι ειμαι παντα σπιτι..

Θα'ρθει και η μερα που αναγκαστικα θα ειμαι ολη ημερα στο σπιτι...Και σιγουρα θα ειμαι "για τα μπαζα"..

Αστα...

Πρέπει να σου γνωρίσω τον πατέρα μου...να σου δώσει το ελιξίριο της νιότης.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

***Φαντάζομαι οτι είσαι το πολύ συνομίλικος με εκείνον.... :sunglasses:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Πρέπει να σου γνωρίσω τον πατέρα μου...να σου δώσει το ελιξίριο της νιότης.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

***Φαντάζομαι οτι είσαι το πολύ συνομίλικος με εκείνον.... :sunglasses:

Ασε μπρε αυτον τον καλο ανθρωπο ησυχο στην οικογενεια του..

Εγω εχω μονο να διασκεδασω το σαρκιο μου και το los poulos μου..
 

Πανάγος45

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Διαφωνώ κάθετα...όσον αφορά την αξιοπιστία...ειδικά όταν μπλέκονται με τον όρο κ κωλομπαρούδες...
Ευτυχώς...μπας κ πάρουμε κ οι νέοι σειρά....άντε να γαμήσουμε κι εμείς καμιά...
Αν δεν υπήρχαν στο προσκήνιο..δε θα διασκέδαζες...ειδικά στην Ελλάδα...που πρέπει κάποιος να παρανομεί...εσύ απλά απ'τη ήσυχη πολυθρόνα σου...πηγαίνεις σ'ενα φραπενείο κ κάνεις δουλειά σου...ο άλλος δεν κοιμάται..μερικές φορές...
Σίγουρα δε μένεις για καιρό,συνήθως...αλλά υπάρχουν περιπτώσεις...κ αυτές με ενδιαφέρουν...οι άλλοι είναι καθημερινοί τύποι....
Έχεις δοκιμάσει το λαχείο ή απλά οικάζεις ?
Ακρότητες για σένα...υποχρεώσεις για εκείνους....στη δουλειά σου δεν φώναζες ποτέ ? Δεν εκνευριζόσουν ? Βασικά θυμάσαι τότε που ήσουν νέος κ ωραίος ???
Σε λιγότερες αναφερόμουν...απλά δεν ήθελα να φανώ μηδενιστής....
Ρε φιλε , χωρίς πλακα .Μένω άφωνος .Τέτοιο λόγο ούτε ο συγχωρεμένος ο Παπαντρέου δεν έβγαζε .Γαμώ το επάγγελμα μου γαμώ που όλο μαλακίες λέμε .συγχαρητήρια λεβέντη
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ρε φιλε , χωρίς πλακα .Μένω άφωνος .Τέτοιο λόγο ούτε ο συγχωρεμένος ο Παπαντρέου δεν έβγαζε .Γαμώ το επάγγελμα μου γαμώ που όλο μαλακίες λέμε .συγχαρητήρια λεβέντη
οταν μιλα ο Ντιεγκο Αρμαντο Μαραντονα του στριπ οι αλοι κριβοντε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom