Νέα

Τις γαμάνε οι μπράβοι τις στριπτηζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NikosShell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Τελευταίο καιρό πήγαινα στο Rits Famous ,όχι πολλά πράγματα 3 με 4 ποτά μια στρίπερ και δρόμο , χωρίς χορούς , το έπαιζα κάπως μήπως και την βγάλω έξω , την λένε Alina από Λιθουανία ,πολύ καλή όχι όμως και το top του μαγαζιού ,μετά από 3 βραδιές που έσκαγα από 150 ευρώ ,τις ζήτησα να πάμε για φαγητό μετά που θα έκλεινε το μαγαζί, η πουτανιτσα μου ζήτησε να τις ανοίξω μια Moet ,καθημερινή , στο μαγαζί βαράγανε μύγες,μετά από καμια ώρα που τελειωνε και η σαμπάνια , φεύγανε μια μια τα κορίτσια,ξημέρωνε ,είχε πάει να αλλάξει ,περίμενα 10 λεπτά , τίποτα , 20 λεπτά τίποτα , φεύγανε σχεδόν όλοι ,φωνάζω ένα σερβιτόρo και τον ρωτάω , η Alina που είναι του λέω ,μου δείχνει το καναπέ το παλικάρι , και τι βλέπω , κοιμόταν το μαλακισμένο,τις λέω να φύγουμε , μούγκριζε στα Ρωσικα , ούτε που κατάλαβα , μετά από κάνα 2 λεπτό ,σκάει μύτη ένα βουνό , ισα με 180 κιλά χόντος,τρέχει τίποτα μου λέει , θες κάτι , όχι ρε φιλε του λέω,το μαγαζί έκλεισε μου λέει , πρέπει να φύγεις ,τι σήκωσε στα χερια και βγήκε έξω , την φόρτωσε στο αυτοκίνητο του και έγινε καπνός,ομόλογω ότι ένιωθα λίγο μαλάκας ,τελικά ποιοι γαμάνε τις στρίπερ , τα πολλά λεφτά , τα αφεντικά , η οι μπράβοι ...?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κοίτα ρε κάτι απορίες βραδιάτικα.        :headbang:
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Τελευταίο καιρό πήγαινα στο Rits Famous ,όχι πολλά πράγματα 3 με 4 ποτά μια στρίπερ και δρόμο , χωρίς χορούς , το έπαιζα κάπως μήπως και την βγάλω έξω , την λένε Alina από Λιθουανία ,πολύ καλή όχι όμως και το top του μαγαζιού ,μετά από 3 βραδιές που έσκαγα από 150 ευρώ ,τις ζήτησα να πάμε για φαγητό μετά που θα έκλεινε το μαγαζί, η πουτανιτσα μου ζήτησε να τις ανοίξω μια Moet ,καθημερινή , στο μαγαζί βαράγανε μύγες,μετά από καμια ώρα που τελειωνε και η σαμπάνια , φεύγανε μια μια τα κορίτσια,ξημέρωνε ,είχε πάει να αλλάξει ,περίμενα 10 λεπτά , τίποτα , 20 λεπτά τίποτα , φεύγανε σχεδόν όλοι ,φωνάζω ένα σερβιτόρo και τον ρωτάω , η Alina που είναι του λέω ,μου δείχνει το καναπέ το παλικάρι , και τι βλέπω , κοιμόταν το μαλακισμένο,τις λέω να φύγουμε , μούγκριζε στα Ρωσικα , ούτε που κατάλαβα , μετά από κάνα 2 λεπτό ,σκάει μύτη ένα βουνό , ισα με 180 κιλά χόντος,τρέχει τίποτα μου λέει , θες κάτι , όχι ρε φιλε του λέω,το μαγαζί έκλεισε μου λέει , πρέπει να φύγεις ,τι σήκωσε στα χερια και βγήκε έξω , την φόρτωσε στο αυτοκίνητο του και έγινε καπνός,ομόλογω ότι ένιωθα λίγο μαλάκας ,τελικά ποιοι γαμάνε τις στρίπερ , τα πολλά λεφτά , τα αφεντικά , η οι μπράβοι ...?
μαλλον λιγο απο ολα, αυτοι και μόνο αυτοι
 
OP
OP
N

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Κοίτα ρε κάτι απορίες βραδιάτικα.         :headbang:
φιλε δεν το παίζω ωραίος , ούτε 70 κιλά είμαι , όμως να γαμάει ένας χοντρός μια μουνάρα , και χωρίς να δώσει φράγκο , είναι να χτυπάς το κεφάλι στο τοίχο..
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
αυτους δεν τους βλεπουν σαν πελατες, είναι και οι 2 εργαζόμενοι, στη νύχτα βέβαια
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και είναι μια απορία...
θέλεις πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ και δε θα στη λύσω εγώ......
Θα τη βρεις μόνος σου την απάντηση.

Συμβουλή.
Οσο φέρεσαι σε τέτοιες γκόμενες σαν κανονικές γυναίκες θα σου φέρονται σαν πουτάνες.
Μόλις τις φερθείς σαν πουτάνες θα σου φερθούν σα γυναίκες.
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 
OP
OP
N

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
αυτους δεν τους βλεπουν σαν πελατες, είναι και οι 2 εργαζόμενοι, στη νύχτα βέβαια
τι πάει να πει αυτό ,εμείς σκάμε τα φράγκα , και τι παίζουμε , γιατί στην ουσία άντο κάνουμε , καυλώνουμε στο καναπέ , και τι παίζουμε στη τουαλέτα , άνω αυτή με το να πουλάνε φουσκοτιλικι , γαμάνε τζάμπα
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
θέλεις πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ και δε θα στη λύσω εγώ......
Θα τη βρεις μόνος σου την απάντηση.

Συμβουλή.
Οσο φέρεσαι σε τέτοιες γκόμενες σαν κανονικές γυναίκες θα σου φέρονται σαν πουτάνες.
Μόλις τις φερθείς σαν πουτάνες θα σου φερθούν σα γυναίκες.
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
και πως συμπεριφέρονται σε μια πουτανα ???????
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
φιλε δεν το παίζω ωραίος , ούτε 70 κιλά είμαι , όμως να γαμάει ένας χοντρός μια μουνάρα , και χωρίς να δώσει φράγκο , είναι να χτυπάς το κεφάλι στο τοίχο..

Απο πίτα που δεν τρως, τι σε νιάζει κι αν καεί ρε φίλε;    :birdman:
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
τι πάει να πει αυτό ,εμείς σκάμε τα φράγκα , και τι παίζουμε , γιατί στην ουσία άντο κάνουμε , καυλώνουμε στο καναπέ , και τι παίζουμε στη τουαλέτα , άνω αυτή με το να πουλάνε φουσκοτιλικι , γαμάνε τζάμπα
εγώ συμφωνώ μαζί σου, αλλα απο ότι φαινεται αυτους επιλεγουν εστω και αν είναι πιο μαλακες, πιο άσχημοι και με λιγότερα χρήματα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τι πάει να πει αυτό ,εμείς σκάμε τα φράγκα , και τι παίζουμε , γιατί στην ουσία άντο κάνουμε , καυλώνουμε στο καναπέ , και τι παίζουμε στη τουαλέτα , άνω αυτή με το να πουλάνε φουσκοτιλικι , γαμάνε τζάμπα
γιατί δεν γίνεσαι μπράβος για αλλαγή;
εγγυημένα θα γαμάς καλά στο λέω επειδή γνωρίζω.
 
OP
OP
N

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
θέλεις πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ και δε θα στη λύσω εγώ......
Θα τη βρεις μόνος σου την απάντηση.

Συμβουλή.
Οσο φέρεσαι σε τέτοιες γκόμενες σαν κανονικές γυναίκες θα σου φέρονται σαν πουτάνες.
Μόλις τις φερθείς σαν πουτάνες θα σου φερθούν σα γυναίκες.
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
φιλε , πως θα τις φερθείς σαν πουτάνες όταν τα σκας , πλακα κανεις ? σαν πουτάνες τις φέρονται άλλοι...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγώ συμφωνώ μαζί σου, αλλα απο ότι φαινεται αυτους επιλεγουν εστω και αν είναι πιο μαλακες, πιο άσχημοι και με λιγότερα χρήματα
το ποιός είναι πιο μαλάκας και με λιγότερα χρήματα είναι κάτι σχετικό.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φιλε , πως θα τις φερθείς σαν πουτάνες όταν τα σκας , πλακα κανεις ? σαν πουτάνες τις φέρονται άλλοι...
συμβουλή νο2 και δεν θα σου απαντήσω ξανά..

Οποιος περιμένει στριπτηζού τα ξημερώματα μετά τη δουλειά ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.
 
OP
OP
N

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Πάντως εγώ νομίζω ότι δεν γαμάνε όλοι , παρόλο ότι είναι μπράβοι , ξέρω περίπτωση , έναν που έφευγε μαζί τις να πουλήσει λεζάντα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom