Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 400K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Λάθος σκέψη.
Κοροϊδία είναι να πληρώνεις και να μην κάνεις τίποτα.

Αλλιώς ποιο το πρόβλημα να δώσεις 8-20€ αν έχεις πολλαπλές πιθανότητες επιτυχίας και πολύ πιο γρήγορα;
Κάποιοι ξέρεις δεν έχουν και τον χρόνο να περιμένεις με το δωρεάν προφίλ να κάνεις ματς μετά από μέρες που ανοίγει πάλι αν δεν έχεις πληρώσει
Εκτός αν δεν ξέρεις πώς δουλεύουν αυτές οι εφαρμογές και τα λες αυτά.
Κάθε 12 ώρες ανοίγει το προφίλ κ όχι μετά από μέρες...Τ ν πω προτιμώ να τα δώσω να πιω ένα ποτό εγώ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.749
Κριτικές
15
Like
11.398
Πόντοι
3.846
Κάθε 12 ώρες ανοίγει το προφίλ κ όχι μετά από μέρες...Τ ν πω προτιμώ να τα δώσω να πιω ένα ποτό εγώ
Πόσα ματς νομίζεις ότι θα κάνεις με το δωρεάν προφίλ;
Τα πληρωμένα κάνουν όλη τη δουλειά.
 

antonipapa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Like
39
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδια!εαν εισαι εμφανισιμος παιζει πολυ καλη μπαλα!το εχω 2 η εβδομαδα αυριο εχω ραντεβου σε χοτελ με milfaki!και εχω ινστα απο αλλο ενα!!δεν ειναι παπατζα!
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
251
Like
663
Πόντοι
81
Καλημέρα παιδια!εαν εισαι εμφανισιμος παιζει πολυ καλη μπαλα!το εχω 2 η εβδομαδα αυριο εχω ραντεβου σε χοτελ με milfaki!και εχω ινστα απο αλλο ενα!!δεν ειναι παπατζα!
Δεν ειναι αξιοπιστα στατιστικα στοιχεια αυτα...ξαναελα σε ενα χρονο
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.712
Like
2.762
Πόντοι
456
Καμία γριά προφανως θα τη βρεις. Όταν λένε μιλφακια φανταζομε εννοουν γκιλφακια με πραγματική ηλικία πάνω από 50..ευχαριστω δε θα παρω
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
όλα είναι θέμα χειρισμού και επικοινωνίας με το "θήραμα" ..

Απλά θεωρώ ότι το bummble έχει καλύτερο επίπεδο και λιγότερη σάρα κ μάρα εκεί μέσα σε σχέση με tinder, bad κλπ

Τον τελευταίο ενάμιση χρόνο έχω ψαρέψει πολύ καλά τεμάχια (ηλικίας πάντως πάνω από +35, που είναι κ το target group που απευθύνομαι)

και τα ματσαρίσματα είναι πιο αποτελεσματικά γιατί οι γυναίκες πρέπει να σου γράψουν πρώτες
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
10
Like
5.373
Πόντοι
2.816
Επαρχία εδώ .. ελάχιστα ματς και από αυτά τα μισά δεν μιλάνε... λογικά έχουν ματσαρει με άλλους 50 και δεν προλαβαίνουν..

Και bubble τίποτα.. μάλλον λόγω επαρχίας
 
Τελευταία τροποποίηση:

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.285
Like
817
Πόντοι
96
όλα είναι θέμα χειρισμού και επικοινωνίας με το "θήραμα" ..

Απλά θεωρώ ότι το bummble έχει καλύτερο επίπεδο και λιγότερη σάρα κ μάρα εκεί μέσα σε σχέση με tinder, bad κλπ

Τον τελευταίο ενάμιση χρόνο έχω ψαρέψει πολύ καλά τεμάχια (ηλικίας πάντως πάνω από +35, που είναι κ το target group που απευθύνομαι)

και τα ματσαρίσματα είναι πιο αποτελεσματικά γιατί οι γυναίκες πρέπει να σου γράψουν πρώτες
είναι εφαρμογή ή site;
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
Το bumple δεν είναι καλύτερο;Η είναι ιδέα μου...
Εχθές βρέθηκα με κολλητό που μένει μόνιμα Αμερική . παίδες το τι μουνιά έχει στο bumble εκεί και το πόσο το χρησιμοποιούν δε λέγεται!
Πρώτα από όλα οι γκόμενες είναι ακομπλεξάριστες και το θεωρούν πολύ νορμάλ να γνωρίζουν κόσμο από τη εφαρμογή, κάνοντας άπειρα dates για γνωριμία κ.λ.π.
Ελλάδα αυτή η εφαρμογή δυστηχώς δε έχει μεγάλο αντίκτυπο στις γυναίκες. είχα αρκετά ματσαρίσματα , τα 3 μιλήσαμε παραπάνω αλλά δε κατέληξε κανένα σε γαμήσι.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
είναι εφαρμογή ή site;
εφαρμογή αλλά έχει κ σελίδα ..

Η εφαρμογή έχει όντως σουξέ σε Αμερική κ Καναδά μια και η CEO που την ξεκίνησε είναι Αμερικανίδα κ πήρε πολύ δημοσιότητα όταν ξεκίνησε γιατί ήταν μια από τους 2-3 ιδρυτές του tinder (και στην συνέχεια αποχώρησε κάνοντας το bumble).

Όλα τα μέσα της είχαν αφιώερωμα γιατί άφησε (υποτίθεται το μαγαζί γωνία κάπου το 2017) για να κάνει νέο start up
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.712
Like
2.762
Πόντοι
456
Εχθές βρέθηκα με κολλητό που μένει μόνιμα Αμερική . παίδες το τι μουνιά έχει στο bumble εκεί και το πόσο το χρησιμοποιούν δε λέγεται!
Πρώτα από όλα οι γκόμενες είναι ακομπλεξάριστες και το θεωρούν πολύ νορμάλ να γνωρίζουν κόσμο από τη εφαρμογή, κάνοντας άπειρα dates για γνωριμία κ.λ.π.
Ελλάδα αυτή η εφαρμογή δυστηχώς δε έχει μεγάλο αντίκτυπο στις γυναίκες. είχα αρκετά ματσαρίσματα , τα 3 μιλήσαμε παραπάνω αλλά δε κατέληξε κανένα σε γαμήσι.
Πες τα γιατί μας λένε ότι στην Αμερική δεν εχει γυναίκες όμορφες και ότι οι Αμερικανες είναι σαν τις Ελληνίδες που δεν θέλουν να γνωρίζουν κόσμο.. Τα χαλια της Ελλάδας πουθενά.. Αμερική είναι παράδεισος άμα είσαι απλά νορμάλ σε εμφανιση
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
229
Πόντοι
1
όλα είναι θέμα χειρισμού και επικοινωνίας με το "θήραμα" ..

Απλά θεωρώ ότι το bummble έχει καλύτερο επίπεδο και λιγότερη σάρα κ μάρα εκεί μέσα σε σχέση με tinder, bad κλπ

Τον τελευταίο ενάμιση χρόνο έχω ψαρέψει πολύ καλά τεμάχια (ηλικίας πάντως πάνω από +35, που είναι κ το target group που απευθύνομαι)

και τα ματσαρίσματα είναι πιο αποτελεσματικά γιατί οι γυναίκες πρέπει να σου γράψουν πρώτες
Το κατεβάζεις από play store? Και αν θες μετά να κάνεις διαγραφή είναι ευκολη η διαδικασία διαγραφής;
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.304
Like
2.960
Πόντοι
456
απο τιντερ δεν τα παω καθολου καλα πλεον:coffee: θα επισπευσω μαλλον την οριστικη διαγραφη. ουτε καν για καυλαντα δε λεει.
το τελευταιο διμηνο ενω περιμενα match με καμια ΒουλγαροΣκοπιανη οπως παλιοτερα,βλεπω οτι μου κανουν λαικ ΜΟΝΟ τοφαλοι!!!
φυσικα δεν εχω καταδεχθει να πληρωσω προγραμματα και μαλακιες,ο,τι κανω με το σπαθι μου:wanker:
προσφατα αλλαξα φωτο μετα απο ενα χρονο,εβαλα μια ημιγυμνη με γενια και πιο psycho βλεμμα,κατι που θεωρω οτι ισως τις φοβιζει:coffee:
οι χοντρες ομως δεν θα επρεπε εξισου να ....φοβουνται?????:confused::confused::confused: τι στο διαολο:coffee::coffee::coffee:

οχι τιποτα αλλο,οταν μου βγαλει ενδειξη στα ταιρια οτι εχω καινουριο λαικ και αλιευσω το ονομα της "τυχερης":tooth:,το επομενο βημα ειναι να ανιχνευσω στην αναζητηση μονο το συγκεκριμενο ονομα.
αν ομως προκειται για συνθισμενο ονομα οπως Anna ή Εlena,σπανε τα αρχιδια σου μεχρι να στοχευσεις σωστα!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.304
Like
2.960
Πόντοι
456
Εχθές βρέθηκα με κολλητό που μένει μόνιμα Αμερική . παίδες το τι μουνιά έχει στο bumble εκεί και το πόσο το χρησιμοποιούν δε λέγεται!
Πρώτα από όλα οι γκόμενες είναι ακομπλεξάριστες και το θεωρούν πολύ νορμάλ να γνωρίζουν κόσμο από τη εφαρμογή, κάνοντας άπειρα dates για γνωριμία κ.λ.π.
Ελλάδα αυτή η εφαρμογή δυστηχώς δε έχει μεγάλο αντίκτυπο στις γυναίκες. είχα αρκετά ματσαρίσματα , τα 3 μιλήσαμε παραπάνω αλλά δε κατέληξε κανένα σε γαμήσι.

δε θα ξεχασω ποτε οταν ημουν 13-14 χρονων σε ξενοδοχειο της Χαλκιδικης,ηταν και κατι Αμερικανες 25+/- χρονων:coffee:πρεπει να ειχαν ερθει με γκρουπακι , αλλα μονες φυσικα,χωρις συγγενεις :coffee:σε ενα βραδινο pool party παιζαμε και ειχα κολλησει μαζι τους..τοσο που μ αφηναν να τις χαιδευω τα μπουτια..:coffee:εβαζα πολυ χερι και γουσταραν ,εγω ειχα κατακαυλωσει ,αλλο που δεν ηθελα!
ηταν και 2 ακομα φιλοι μου συνομηλικοι. αλλα εγω ειχα γινει ο "γλυκουλης" της φασης χωρις να το καταλαβω!οι αλλοι κοιμοντουσαν.
πασπατευα συνεχεια...μεχρι που... καποια στιγμη ξεφουρνιζει η μια "come to our room to play cards" ... μας εκαναν σινιαλο με το δαχτυλο "come, come" ....να ανεβουμε στον τριτο οροφο...τελικα..κολωσαμε !!! ουτε καν πηγε το μυαλο μας...ουτε καν:headbang:
πιο πολυ υποθεσαμε οτι θα θελουν το ...κακο μας ή οτι θα μας κλεψουν:2funny:

ηταν η εποχη με τον βομβαρδισμο ειδησεων περι εμποριου οργανων κλπ:jerking:
οι γονεις γενικα μας ειχαν ζαλισει τα παπαρια..και μας εκαναν φοβικους με το παραμικρο..! :confused:
ωρες ωρες θυμαμαι το εξης σκηνικο και απο τη μια χτυπιεμαι..απο την αλλη ποιος ξερει ?
το πολυ πολυ να χαναμε προωρα το πετσακι μας:tooth::tooth::tooth: η να μας εδιναν κανενα σισι να πιουμε:coffee:

οι Αμερικανιδες ομολογουμενως ειναι μουναρες και ΠΑΝΕΥΚΟΛΕΣ ......:embarrased::embarrased:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.168
Like
15.746
Πόντοι
3.656
δε θα ξεχασω ποτε οταν ημουν 13-14 χρονων σε ξενοδοχειο της Χαλκιδικης,ηταν και κατι Αμερικανες 25+/- χρονων:coffee:πρεπει να ειχαν ερθει με γκρουπακι , αλλα μονες φυσικα,χωρις συγγενεις :coffee:σε ενα βραδινο pool party παιζαμε και ειχα κολλησει μαζι τους..τοσο που μ αφηναν να τις χαιδευω τα μπουτια..:coffee:εβαζα πολυ χερι και γουσταραν ,εγω ειχα κατακαυλωσει ,αλλο που δεν ηθελα!
ηταν και 2 ακομα φιλοι μου συνομηλικοι. αλλα εγω ειχα γινει ο "γλυκουλης" της φασης χωρις να το καταλαβω!οι αλλοι κοιμοντουσαν.
πασπατευα συνεχεια...μεχρι που... καποια στιγμη ξεφουρνιζει η μια "come to our room to play cards" ... μας εκαναν σινιαλο με το δαχτυλο "come, come" ....να ανεβουμε στον τριτο οροφο...τελικα..κολωσαμε !!! ουτε καν πηγε το μυαλο μας...ουτε καν:headbang:
πιο πολυ υποθεσαμε οτι θα θελουν το ...κακο μας ή οτι θα μας κλεψουν:2funny:

ηταν η εποχη με τον βομβαρδισμο ειδησεων περι εμποριου οργανων κλπ:jerking:
οι γονεις γενικα μας ειχαν ζαλισει τα παπαρια..και μας εκαναν φοβικους με το παραμικρο..! :confused:
ωρες ωρες θυμαμαι το εξης σκηνικο και απο τη μια χτυπιεμαι..απο την αλλη ποιος ξερει ?
το πολυ πολυ να χαναμε προωρα το πετσακι μας:tooth::tooth::tooth: η να μας εδιναν κανενα σισι να πιουμε:coffee:

οι Αμερικανιδες ομολογουμενως ειναι μουναρες και ΠΑΝΕΥΚΟΛΕΣ ......:embarrased::embarrased:

Μήπως ήταν και δασκάλες; :tooth:

Εκεί αυτές ξεπαρθενιάζουν 13-14χρονους :knockinb:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.304
Like
2.960
Πόντοι
456
Μήπως ήταν και δασκάλες; :tooth:

Εκεί αυτές ξεπαρθενιάζουν 13-14χρονους :knockinb:

:confused::confused::confused: τι να πω!!!!

ολα τα υπολοιπα ειναι αληθή παντως...:coffee:
ορκιζομαι...να μην προλαβω να ξημερωθω!!
τωρα εχουν τικ -τοκ και σοσιαλ,πολυ ευκολοτερη προσβαση στην επικοινωνια και οχι μονο.
εμεις αγοραζαμε Αθλητικη Μακεδονιας-Θρακης και ΝITRO, μπας και δουμε καμια ημιγυμνη φωτο:2funny:

επειτα το FILMNET ξεκινησε την προβολη τσοντοταινιων και στην αρχη υπηρχε δυνατοτα προσβασης χωρις κωδικους:coffee:
για Αμερικη παντως οσες παιδοφιλες βλεπω σε ειδησεις,οι περισσοτερες ειναι μπαζακια με τρελα ψυχολογικα.
.....αυτες απ'οσο θυμαμαι ηταν καστανοξανθες ,εντονα βαμμενες ,με μαυρισμα ελληνικης παραλιας....:rockon: οχι ξανθοψειρες δηλαδη.
και οχι πουτανακια-ξεκωλα,για να μη δινουν στιγμα...αυτο μ αρεζε πιο πολυ....classy καυλιαρες !
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.168
Like
15.746
Πόντοι
3.656
για Αμερικη παντως οσες παιδοφιλες βλεπω σε ειδησεις,οι περισσοτερες ειναι μπαζακια με τρελα ψυχολογικα.

Ε όχι και μπαζάκια

Σε σχέση μ'αυτές που είχαμε εμεις,μοντέλα είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom