Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 400K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
825
Κριτικές
23
Like
7.803
Πόντοι
2.036
Τιποτα bro...μαλλον τσακωθηκε με τον γκομενο της (προφανως την κερατωσε) και απο τα νευρα της κανονισε επιτοπου ραντεβου με ενα απο τα match της με τα οποια ειχε chat (μαζι σου), χαμουρευτικε και λιγο για να νιωσει οτι ανταπωδιδει καπως το κερατο....οταν χαιρετηθηκατε μετα το βραδυ θα της ηρθε κανα μηνυμα απο το αμορε της του τυπου "Συγνωμη μωρο μου, δεν θα το ξανακανω, σ'αγαπαω δεν μπορω χωρις εσενα"....και ετσι πολυ απλα απο ON που ηταν εγινε OFF συγχωρεσε το αμορε της και γειωσε εσενα....Κλασσικες μαλακιες των γυναικων...Κριμα γιατι αμα ο μαλακας της συνεχιζε λιγο ακομα το φτυσιμο, λογικα θα σου καθοταν συντομα...
Η οπως εγραψε και ενα συναγωνιστης πιο πανω....εκεινη την ωρα που ηταν σε στιγμη αδυναμιας και χαμουρευοταν μαζι σου τοτε επρεπε να κανεις κινηση για περαιτερω...λογικα επειδη ηταν σε αυτη τη φαση (λογο θυμου ισως) θα σου καθοτανε....βεβαια και παλι μπορει να σε γειωνε την αλλη μερα αλλα θα ηταν διαφορετηκα, θα την ειχες κουτουπωσει οποτε θα ειχες πολυ περισσοτερες πιθανοτητες να ξαναβρεθητε...
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.736
Like
703
Πόντοι
96
για αυτο κουπονια για τα πηδηχτηρια και γρηγορα:rockon::rockon::rockon:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Η διαφορα μεταξυ των αντρων και των γυναικων στο dating ειναι πως για αυτες ειναι σα να πηγαινουν για ψωνια, ενω για τους αντρες ειναι σα να περναμε συνεντευξη για εργασια
Δεχονται τοσα πολλα λαικς και προτασεις για καφε-ποτο που κυριολεκτικα μπορουν να βγουνε σε εναν μηνα με τους καλυτερους 30 που ματσαραν και να διαλεξουν τον καλυτερο για κατι παρακατω. Οι υποιποι 29 θα ζησουν αυτο που εζησες, δηλαδη λιγο χαμογελο, ευχαριστω για το ποτο, ενα φιλακι (για να δει και πως φιλας, ως χαρακτηριστικο της αξιολογησης που θα σου κανει) και μολις παει σπιτι θα σου βαλει βαθμολογια και αν εισαι στους 29, θα σου στειλει το μηνυμα που σου εστειλε, οπως οι εταιριες στελνουν το "ευχαριστουμε για το ενδιαφερον σας για τη θεση, ωστοσο δυστυχως δε θα μπορεσουμε να προχωρησουμε περαιτερω με την αιτηση σας..."

Ετσι ακριβως ειναι!
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
653
Κριτικές
1
Like
1.636
Πόντοι
206
Ε ναι,γιατί αν ρωτήσεις τους άντρες τί ψάχνουν,όλοι θα σου πουν 'γυναίκα'.Οπότε,μηδέν άλλες απαιτήσεις

Αυτές δεν λένε ψάχνουμε άντρα,αλλά ψάχνουμε άντρα...που να'χει αυτό,κι εκείνο,και το άλλο.Τον σκέτο 'άντρα' με την πούτσα,τον έχουν δεδομένο ακόμα και τα χοντρόμπαζα
Καλά... Να μη λέμε ψέματα... Δε θέλουμε απλά γυναίκα. Αν θέλαμε απλά.γυναικα υπάρχουν αρκετές. Θέλουμε γυναίκα που να είναι στα γούστα μας, που να έχει μυαλό, για μας τα nerds να έχει μια μόρφωση, να ξέρει να μιλάει, να μη μας τα πρήζει, να μας γουστάρει για αυτό που είμαστε και όχι για τα λεφτά που έχουμε ή για το αμάξι που έχουμε.....κακα τα ψέματα θέλουμε και εμείς πράγματα. Αλλα ρε φίλε, εμείς ξέρουμε ότι θέλουμε αυτά και αν γνωρίσουμε κάποια που να έχει έστω και κάποια από αυτά, μας κεντρίζει το ενδιαφέρον και το κυνηγάμε γιατί ξέρουμε ότι γυναίκες σοβαρές και σωστές σπανίζουν. Αυτές και να βρουν κάποιον αξιόλογο, νομίζουν κάποιες ότι είναι τόσο γαμάτες που τους αξίζει άλλος καλύτερος.... Το αποτέλεσμα; Οι περισσότερες τλκ μένουν μόνες τους επειδή σνομπαραν αυτούς που τους έκαναν αλλά είχαν μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους. Πολύ μεγαλύτερη ίσως από αυτή που θα έπρεπε να έχουν
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Μιλάμε λίγο την επόμενη μέρα το βράδυ. Βλέπω μετά με έχει κάνει unmatch και εξαφανίζεται. Μετά από 2 εβδομάδες (χτες) μου στέλνει να τη συγχωρέσω για την απουσία της και ότι δε βλέπει κάτι περισσότερο στο μεταξύ μας...
Φαντάσου δηλαδή να μην περνούσε καλά και να μην ανταπέδιδε το φιλί τόσο έντονα... Μπορεί να μου έστελνε μετά από 2 χρόνια συγγνώμη δηλαδή
Είτε έβγαινε ταυτόχρονα και με άλλον είτε περίμενε να την πηδήξεις από το πρώτο ραντεβού, υποθέτω εγώ. Εσύ τι ερμηνεία δίνεις?
Το πρόβλημα με τέτοιες γυναικείες συμπεριφορές είναι πως πληγώνουν συναισθηματικά τους άνδρες. Πρέπει κάποιος να την έχει πάθει μερικές φορές μέχρι να μάθει να μην έχει προσδοκίες ύστερα από τέτοιες συναντήσεις.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Διάβασα τα παραπάνω πρόσφατα μηνύματα στα οποία διακρίνω κοινό χαρακτηριστικό αυτό που στην σύγχρονη ορολογία των σχέσεων ονομάζεται ghosting.........το ghosting πονάει απο όπου κι αν προέρχεται. Για να μην υφιστάμεθα λοιπόν άλλες ήττες από τα θηλυκά που μιλάμε και βγαίνουν ταυτόχρονα με πολλούς, που αλλάζουν διάθεση όπως αλλάζει φορά ο άνεμος και μας αντιμετωπίζουν σαν άλογα του ιπποδρόμου εξαιτίας του πρωτόγονου ένστικτου τους να βρουν ισχυρό αρσενικό που θα τις γονιμοποιήσει, προτείνω τον κανόνα του μέντορα μου Tom Leyki ο οποίος είναι ο "dating equals porking" όπερ σημαίνει ο μοναδικός λόγος για τον οποίο βγαίνουμε με κάποια είναι για να την γαμήσουμε .-
Σημείωση: στο πρώτο ραντεβού!
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
653
Κριτικές
1
Like
1.636
Πόντοι
206
Είτε έβγαινε ταυτόχρονα και με άλλον είτε περίμενε να την πηδήξεις από το πρώτο ραντεβού, υποθέτω εγώ. Εσύ τι ερμηνεία δίνεις?
Το πρόβλημα με τέτοιες γυναικείες συμπεριφορές είναι πως πληγώνουν συναισθηματικά τους άνδρες. Πρέπει κάποιος να την έχει πάθει μερικές φορές μέχρι να μάθει να μην έχει προσδοκίες ύστερα από τέτοιες συναντήσεις.
Για να ήθελε πήδημα δεν ξέρω γιατί δεν έδωσε δικαίωμα για κάτι τέτοιο. Είδα ότι κοντοσταθηκε όταν την άφηνα οπότε έκανα και κίνηση αλλά μετά δεν έδωσε κάποιο δικαίωμα για σεξ.
Η εξήγηση που δίνω είναι σίγουρα ότι δεν ξέρουν τι θέλουν. Γιατί όταν το αντιμετωπίζεις 1 φορά λες οκ... Άντε και την δεύτερη... Μετά από καμμία 10ρια φορές βλέπεις ότι υπάρχει από αυτές αυτή η τάση. Ε όλες τους έχουν κι άλλον; Και μη φαντάζεσαι... Η συγκεκριμένη καλη κοπελίτσα και συμπαθητική αλλά σχετικά ψυχρό πρόσωπο και στήθος σαν την επιφάνεια τραπεζιού... Πόσους μνηστήρες λες να είχε παράλληλα;

Δεν είναι θέμα προσδοκιών ακριβώς.... Είναι ξέρεις ότι έχεις βγει, έχεις περάσει καλά, ο άλλος το λέει μόνος του ότι πέρασε καλά. Βλέπεις ότι αναγνωρίζει δηλαδή ο,τι αναγνώρισες και εσύ... Και μετά σου λέει δε μου κάνεις... Δηλαδή αν δεν περνούσες καλά τι θα έκανες;
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
653
Κριτικές
1
Like
1.636
Πόντοι
206
Είτε έβγαινε ταυτόχρονα και με άλλον είτε περίμενε να την πηδήξεις από το πρώτο ραντεβού, υποθέτω εγώ. Εσύ τι ερμηνεία δίνεις?
Το πρόβλημα με τέτοιες γυναικείες συμπεριφορές είναι πως πληγώνουν συναισθηματικά τους άνδρες. Πρέπει κάποιος να την έχει πάθει μερικές φορές μέχρι να μάθει να μην έχει προσδοκίες ύστερα από τέτοιες συναντήσεις.
Για να ήθελε πήδημα δεν ξέρω γιατί δεν έδωσε δικαίωμα για κάτι τέτοιο. Είδα ότι κοντοσταθηκε όταν την άφηνα οπότε έκανα και κίνηση αλλά μετά δεν έδωσε κάποιο δικαίωμα για σεξ.
Η εξήγηση που δίνω είναι σίγουρα ότι δεν ξέρουν τι θέλουν. Γιατί όταν το αντιμετωπίζεις 1 φορά λες οκ... Άντε και την δεύτερη... Μετά από καμμία 10ρια φορές βλέπεις ότι υπάρχει από αυτές αυτή η τάση. Ε όλες τους έχουν κι άλλον; Και μη φαντάζεσαι... Η συγκεκριμένη καλη κοπελίτσα και συμπαθητική αλλά σχετικά ψυχρό πρόσωπο και στήθος σαν την επιφάνεια τραπεζιού... Πόσους μνηστήρες λες να ειχε
Διάβασα τα παραπάνω πρόσφατα μηνύματα στα οποία διακρίνω κοινό χαρακτηριστικό αυτό που στην σύγχρονη ορολογία των σχέσεων ονομάζεται ghosting.........το ghosting πονάει απο όπου κι αν προέρχεται. Για να μην υφιστάμεθα λοιπόν άλλες ήττες από τα θηλυκά που μιλάμε και βγαίνουν ταυτόχρονα με πολλούς, που αλλάζουν διάθεση όπως αλλάζει φορά ο άνεμος και μας αντιμετωπίζουν σαν άλογα του ιπποδρόμου εξαιτίας του πρωτόγονου ένστικτου τους να βρουν ισχυρό αρσενικό που θα τις γονιμοποιήσει, προτείνω τον κανόνα του μέντορα μου Tom Leyki ο οποίος είναι ο "dating equals porking" όπερ σημαίνει ο μοναδικός λόγος για τον οποίο βγαίνουμε με κάποια είναι για να την γαμήσουμε .-
Σημείωση: στο πρώτο ραντεβού!
Όσον αφορά το ghosting, εγώ το λέω αγένεια και θράσος γιατί κρύβεσαι πίσω από μια οθόνη ουσιαστικά και δεν έχεις την ευγένεια να απαντήσεις στον άλλον και με τον τρόπο σου να τον κόψεις. Αλλά ξαφνικά απλά εξαφανίζεται έτσι γιατί μπορεί
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Πάντως για να φτάνουν να βγαίνουν απο τιντερ,που για τις ελλεεινίδες είναι τελευταία επιλογή,φαντάζομαι τί ναυάγια θα'ναι...Για να μην τις θέλει κανένας απ'τον κύκλο τους
Τιντερ στο ελλαντα μονο οι χοντρες ψαχνονται,οι κανονικες και μετριες εχουν αμετρητες προτασεις για ψωλες απο τον κυκλο-παρεες τους και απο φεισμπουκ και ινσταγκερμα,ουτε καν τιντερ δεν εχουν οι κανονικες,τι να το κανουν?
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Συμφωνώ. Οι γυναίκες πάντα και παντού διαλέγουν. Από μια ηλικία και μετά όμως θέλουν να διαλέγουν αλλά δεν τους βγαίνει γιατί και εμείς δεν είμαστε τελείως μαλάκες ή τέλος πάντων ο αριθμός των αγαπούληδων μειώνεται.

Είχα διαβάσει για το δημογραφικό της Ελλάδας πως μετά από 20 χρόνια όχι μόνο θα αυξηθεί ο αριθμός των 65 plus, αλλά και ότι η πλειοψηφία θα είναι μόνοι τους, λόγω αγαμίας, διαζυγίων κτλ.

Ο λόγος για αυτό πιστεύω είναι αυτό που συζητάμε. Ναι μεν οι γυναίκες θέλουν να επιλέγουν αλλά και από την άλλη ο αριθμός των αντρών που τις ανέχεται ή θέλει να βάλει μπελάδες στο κεφάλι του μειώνεται.

μπα στα 65+ πιο ευκολα χτυπας γυναικα. ξερει οτι δε τη θελεις για σεξ. βολευονται γιατι και αυτες με μια συνταξη δε προκειται να τα βγαλουν περα!

να δεις ποσοι εχουν να βολευτουν με Ρομα στην επαρχια
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
και μετα τα 80 χτυπας πανευκολα γυναικα τυποι
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
532
Like
1.531
Πόντοι
206
Οι εφαρμογές και dating ιστοσελίδες είναι χάσιμο χρόνου και χρήματος. Εγγράφηκα μία φορά σε μια ιστοσελίδα δωρεάν ΑΛΛΑ να στέλνεις μηνύματα η να ομιλείς μέσω video πρέπει να πληρώσεις συνδρομή το έβαλα για περιέργεια ένα μήνα και κλαίω τον χρόνο μου και τα χρήματα που έχασα οι τύπισσες καμία επαφή με την πραγματικότητα.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Κατα τη γνωμη μου εκανες το λάθος να της δώσεις έμμεσα χρόνο ( που ειναι ο μεγαλυτερος μας αντίπαλος).Εφόσον υπήρχε το momentum ( που λένε και οι μπασκετικοί), έπρεπε να τη "στριμώξεις" για πήδημα από το 1ο ραντεβού

Θεωρώ πως και οι δύο προαναφερθέντες περιπτώσεις είτε "θίχτηκαν" που ΔΕΝ έγινε κάποιο βήμα ενώ περίμεναν να καταλήξει η έξοδος στο κρεβάτι ώστε είτε να ρίξουν άκυρο ως "ανώτερες" είτε να δεχόντουσαν διότι ενδεχομένως να επιζητούσαν μονάχα αυτό....

Αυτές που θέλουν πήδημα από το πρώτο ραντεβού συνήθως δείχνουν κάποια σημάδια ακόμα και μυξοπαρθενα να στο παίξει θα δείξει τελικά τι επιθυμεί... Αλλά επίσης πάνε εύκολα και σε δεύτερο ραντεβού με αυτό το σκοπό.... Όταν η άλλη δεν σου δίνει κανένα σημάδι για κάτι τέτοιο και ουσιαστικά δεν επιθυμεί συνέχεια , είναι δεδομένο σχεδόν ότι δεν θέλει σεξ. Οπότε άκυρος ο συλλογισμός σας.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Για να ήθελε πήδημα δεν ξέρω γιατί δεν έδωσε δικαίωμα για κάτι τέτοιο. Είδα ότι κοντοσταθηκε όταν την άφηνα οπότε έκανα και κίνηση αλλά μετά δεν έδωσε κάποιο δικαίωμα για σεξ.
Η εξήγηση που δίνω είναι σίγουρα ότι δεν ξέρουν τι θέλουν. Γιατί όταν το αντιμετωπίζεις 1 φορά λες οκ... Άντε και την δεύτερη... Μετά από καμμία 10ρια φορές βλέπεις ότι υπάρχει από αυτές αυτή η τάση. Ε όλες τους έχουν κι άλλον; Και μη φαντάζεσαι... Η συγκεκριμένη καλη κοπελίτσα και συμπαθητική αλλά σχετικά ψυχρό πρόσωπο και στήθος σαν την επιφάνεια τραπεζιού... Πόσους μνηστήρες λες να ειχε

Όσον αφορά το ghosting, εγώ το λέω αγένεια και θράσος γιατί κρύβεσαι πίσω από μια οθόνη ουσιαστικά και δεν έχεις την ευγένεια να απαντήσεις στον άλλον και με τον τρόπο σου να τον κόψεις. Αλλά ξαφνικά απλά εξαφανίζεται έτσι γιατί μπορεί
Αν βγεις με αρκετές γυναίκες από ένα σημείο και μετά καταλαβαίνεις ποια μπορεί να θέλει να σου κατσει απο πρώτο η δεύτερο η τριτο- τέταρτο ραντεβού. Γενικά το μυρίζεσαι αυτό. Από αυτό που περιγράφεις είναι φως φανάρι ότι δεν επιθυμούσε σεξ. Ξεκαθαρα δεν ήξερε τι ηθελε η ψάχνει τον 99% σε όλους τους τομεις τέλειο άντρα να βρει που νομίζει ότι θα ταιριάζει μαζί του ... Αν της πεταγες για σεξ οτιδήποτε κατά 99,9 % θα σε βάφτιζε και λιγουρη... Οπότε πολύ καλά έπραξες που δεν ασχολήθηκες περαιτέρω.
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
653
Κριτικές
1
Like
1.636
Πόντοι
206
Χτεσινή συζήτηση με γκομενάκι... Τα σχόλια δικά σας, ελεύθερα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230521_170540_Viber.jpg
    Screenshot_20230521_170540_Viber.jpg
    531,7 KB · Εμφανίσεις: 114
  • Screenshot_20230521_170636_Viber.jpg
    Screenshot_20230521_170636_Viber.jpg
    547,4 KB · Εμφανίσεις: 120

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.418
Πόντοι
3.796
Χτεσινή συζήτηση με γκομενάκι... Τα σχόλια δικά σας, ελεύθερα
Μετά από αυτά που βλέπω ..νομίζω αρχίζω να καταλαβαίνω γιατί δυσκολεύει η κατάσταση να γαμαμε πλέον μέσω ίντερνετ.
Διαγωνιζεστε πραγματικά να αποδείξετε ποιος είναι πιο βλακας !
Μετά σίγουρα ρώτησες και πόσο πάει το δωράκι για να μην κουράζεσαι με ραντεβού και τραπεζοματα
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.165
Πόντοι
456
Χτεσινή συζήτηση με γκομενάκι... Τα σχόλια δικά σας, ελεύθερα
Έπρεπε μπλοκ από την πρώτη στιγμή που είδες πως δεν σηκώνει καλαμπούρι και να τερμάτιζε εκεί.
Όταν βγάζουμε φόρα παρτίδα τα ενδιαφέροντα μας το κάνουμε για να αποτελέσει θέμα συζήτησης και λαβή για κουβέντα όχι για να πουλήσουμε τσαμπουκά.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.418
Πόντοι
3.796
Έπρεπε μπλοκ από την πρώτη στιγμή που είδες πως δεν σηκώνει καλαμπούρι και να τερμάτιζε εκεί.
Όταν βγάζουμε φόρα παρτίδα τα ενδιαφέροντα μας το κάνουμε για να αποτελέσει θέμα συζήτησης και λαβή για κουβέντα όχι για να πουλήσουμε τσαμπουκά.
Μετά όταν μιλάω για διαγωνισμό φαίνομαι υπερβολικός !
Ρε τυπε ,κοροϊδεύεις μια κοπέλα για την επιλογή της να ειναι βεγκαν με τον χειρότερο τρόπο και το θεωρείς καλαμπουρι;;;
Για αυτό δεν θα γαμησετε ούτε στην αποκάλυψη!
Και εγώ τρώω 7 μέρες την εβδομάδα σουβλάκια αλλά άμα είναι να γαμησω βεγκαν μουνι θα φάω και ραδίκια !
Πηγαινετε φυλής ,γάμα το ίντερνετ τζάμπα πληρώνετε την κοσμοτε
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
653
Κριτικές
1
Like
1.636
Πόντοι
206
Μετά όταν μιλάω για διαγωνισμό φαίνομαι υπερβολικός !
Ρε τυπε ,κοροϊδεύεις μια κοπέλα για την επιλογή της να ειναι βεγκαν με τον χειρότερο τρόπο και το θεωρείς καλαμπουρι;;;
Για αυτό δεν θα γαμησετε ούτε στην αποκάλυψη!
Και εγώ τρώω 7 μέρες την εβδομάδα σουβλάκια αλλά άμα είναι να γαμησω βεγκαν μουνι θα φάω και ραδίκια !
Πηγαινετε φυλής ,γάμα το ίντερνετ τζάμπα πληρώνετε την κοσμοτε
Ρε παιδιά συγγνώμη.....την κορόιδεψα; Κορόιδεψα την επιλογή της; Της έκανα προσωπική επίθεση;
Έκανα μια πλάκα ότι και πρόβατο να φας είναι πρασινάδα γιατί το πρόβατο τρώει πρασινάδα... Αν κάποιος δεν μπορεί να το δεχτεί σαν καλαμπουρι αλλά παρεξηγείται ας μείνει μαγκούφης... Μιας και η ίδια έλεγε λίγα μηνύματα νωρίτερα ότι και ο πατέρας της της λέει ότι έτσι που είναι βιγκαν ούτε αγόρι δε θα βρει..... Δηλαδή αν εμενα μου έλεγε ότι πώς μπορώ και τρώω ζωάκια που τα σφάζουν, τι θα έπρεπε να της πω; Ότι παρεξηγήθηκα επειδή με είπε υποστηρικτή των δολοφόνων; Ας σοβαρευτούμε λίγο...

Και φίλε μιας και λες ότι "δε θα γαμησετε ούτε στην αποκάλυψη και ότι εσύ θα έτρωγες μέχρι και ραδίκια για να γαμησεις" φαντάζομαι ξέρεις πως λέγεται αυτό. Δε χρειάζεσαι εμένα για να σου το πω. Έξυπνος είσαι, θα το καταλάβεις μόνος σου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.418
Πόντοι
3.796
Ρε παιδιά συγγνώμη.....την κορόιδεψα; Κορόιδεψα την επιλογή της; Της έκανα προσωπική επίθεση;
Έκανα μια πλάκα ότι και πρόβατο να φας είναι πρασινάδα γιατί το πρόβατο τρώει πρασινάδα... Αν κάποιος δεν μπορεί να το δεχτεί σαν καλαμπουρι αλλά παρεξηγείται ας μείνει μαγκούφης... Μιας και η ίδια έλεγε λίγα μηνύματα νωρίτερα ότι και ο πατέρας της της λέει ότι έτσι που είναι βιγκαν ούτε αγόρι δε θα βρει..... Δηλαδή αν εμενα μου έλεγε ότι πώς μπορώ και τρώω ζωάκια που τα σφάζουν, τι θα έπρεπε να της πω; Ότι παρεξηγήθηκα επειδή με είπε υποστηρικτή των δολοφόνων; Ας σοβαρευτούμε λίγο...

Και φίλε μιας και λες ότι "δε θα γαμησετε ούτε στην αποκάλυψη και ότι εσύ θα έτρωγες μέχρι και ραδίκια για να γαμησεις" φαντάζομαι ξέρεις πως λέγεται αυτό. Δε χρειάζεσαι εμένα για να σου το πω. Έξυπνος είσαι, θα το καταλάβεις μόνος σου
Σοβαρά έκατσες και τα έγραψες όλα αυτά ;
Ρε φίλε δεν μπορείς να ρίξεις μουνι άμα της την μπαίνεις για τις επιλογές της ,όσο ηλίθια και να είναι η άλλη εσύ πρέπει να συμφωνείς μέχρι να γαμησεις .τι δεν καταλαβαίνεις;
Όταν λες τρώω πρόβατα γιατί αφού τρώει πρασινάδα άρα είναι πρασινάδα ,τι το αστείο μπορεί να έχει αυτό για να θεωρηθεί καλαμπουρι;
Ούτε τα μωρά δεν λένε τέτοια πράγματα ..πόσο μάλλον για να κάνεις παιχνίδι με γκόμενα .
Εννοείται ότι άμα βγεις με γυναίκα και την λες τέτοια πετυχημένα ,όχι στην αποκάλυψη αλλα ούτε στην ανάσταση δεν θα γαμησεις .
Και μπαίνει και ο άλλος από κάτω και λέει έπρεπε να ρίξεις άκυρο ΕΣΥ! ..αφού δεν δέχεται τα αστεία σου ..
Και για το μαγκούφης ..μουνι χωρίς πουτσα δεν μένει ποτέ ,μόνο το αντίθετο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom