Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 398K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Πάντως το Κίεβο είναι ένα μέρος που έχουν προκατάληψη με τους ξένους

ναι ειδικά τα τελευταία χρόνια γιατί γέμισε κάθε καρυδιάς καρύδι και οι κοπέλες πλέον δεν είναι τόσο open όπως παλιά.

αλλά για τους έλληνες όμως έχουν καλή άποψη
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
ναι ειδικά τα τελευταία χρόνια γιατί γέμισε κάθε καρυδιάς καρύδι και οι κοπέλες πλέον δεν είναι τόσο open όπως παλιά.

αλλά για τους έλληνες όμως έχουν καλή άποψη
Το πιστευεις οτι έλεγα ελληνας και δε με πιστευανε? Εκεί σκάνε πολλοι Τουρκοι που είναι αγκαουγκες και έχουν σκατο συμπεριφορά. Κάποιοι μάλιστα λένε ότι είναι από Ελλάδα για να αποφυγουν το κραξιμο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Το πιστευεις οτι έλεγα ελληνας και δε με πιστευανε? Εκεί σκάνε πολλοι Τουρκοι που είναι αγκαουγκες και έχουν σκατο συμπεριφορά. Κάποιοι μάλιστα λένε ότι είναι από Ελλάδα για να αποφυγουν το κραξιμο.

ναι έτσι είναι

κάποιοι Τούρκοι πάντως εντελώς αποτυχημένα προσπαθούν να παριστάνουν τους έλληνες λέγοντας π.χ. είμαι ο Μεχμέτ από την Βέροια χαχαχαχα και πιάνονται στην φάκα αμέσως
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Το θέμα είναι μη κάνουν πολλοι αυτό το κόλπο και στο τέλος πονηρευτουν.. Δεν είναι χαζές. παντως οι ουκρανες πολυ φιλοχρηματες
νομίζω ότι οι περισσότερες πονηρεύονται κ όταν (πλέον) τους λες ότι είσαι εκεί για δουλειά .. Σου λέει ήρθε 3-4 μέρες, να ξεφορτώσει κ να εξαφανιστεί ..

Θέλει πειστήρια και κάτι ακόμη πιο συγκεκριμένο (φωτό από συγκεκριμένο γραφείο ή πελάτη) για να "πειστούν" .. Στα Βαλκάνια τουλάχιστον έχω μερικά tips για να πείθω ..
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
πρόσφατα έφαγα μια γκόμενα από τίντερ 28αρα . φρεσκοχωρισμένη και καμμένη τελείως από ναρκωτικά που έκανε με τον άλλον τα έκοψε μου είχε πει αλλά τα αποτυπώματα είχαν μείνει.
συνοπτικά ένα σεξ και δρόμο
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
επίσης το έχω ξάνα πει αν και είμαστε από τις χειρότερες χώρες του κόσμου για το τίντερ λίγο προσεγμένο προφίλ να έχεις και να είσαι λίγο εμφανίσιμος μπορείς να φας .
προσωπικά έχω 68 ταίρια στο τίντερ αυτή τη στιγμή (πολλές από το εξωτερικό λόγω καλοκαιριού που έπιανε η εμβέλεια κοντά λογικά επειδή ήρθαν για διακοπές).
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
επίσης το έχω ξάνα πει αν και είμαστε από τις χειρότερες χώρες του κόσμου για το τίντερ λίγο προσεγμένο προφίλ να έχεις και να είσαι λίγο εμφανίσιμος μπορείς να φας .
προσωπικά έχω 68 ταίρια στο τίντερ αυτή τη στιγμή (πολλές από το εξωτερικό λόγω καλοκαιριού που έπιανε η εμβέλεια κοντά λογικά επειδή ήρθαν για διακοπές).
Παντού μπορείς να γαμησεις αν εισαι λιγο εμφανίσιμος. Βεβαια, δεν μπορουν να γαμησουν ολοι το ιδιο :)
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Στο zoo.gr παλια παιζαμε ταύλι με γκομενα και γαμάγαμε.. στο quizdom ειχε chat παλι εκει αν εψηνες επαιζε να γαμησεις,.. μέχρι παλια στο chat room που ειχε το cosmopolitan.gr εβρισκες γκομενα. Το tinder ειναι το πιο γνωστο και εχει μπουκώσει απο κόσμο, συν οτι ο αλγοριθμος θα βοηθησει οποιον ριχνει λεφτά μεσα.... αλλα και στο τσαμπε παιζει να φας.
Το θεμα ειναι αν εισαι γενημμένος κυνηγος τρως απο παντου και δεν εχει να κανει με την εμφανιση. απλα αν εισαι κυνηγος και εχεις και εμφανιση θα τρως συνεχεια. Οποιος δεν εχει την εμφανιση ριχνει λιγο τα στανδαρ του και κυνηγαει πιο μετρια μουνια (που για μενα γαμιονται καλυτερα οι μέτριες, γιατι προσπαθουν να καλυψουν την ελειψη εμφανισης με πιο πολυ προσπαθεια καυλα.)....
Αρα κλεινωντας παιζεις στο τσαμπε σε πολλές πλατφορμες... και κατι θα κάτσει. Χρονο και υπομονη θέλει... όχι χρήμα. Επισης πάντα προσωπική εξέλιξη και αυτοβελτιωση. Και αυτο απλα για να τρως πιο πολύ όχι για τις γκομενες.
Καλο κυνηγι.
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Παντού μπορείς να γαμησεις αν εισαι λιγο εμφανίσιμος. Βεβαια, δεν μπορουν να γαμησουν ολοι το ιδιο :)
σωστο και αυτο. καποιοι αναγκαζονται να γαμανε μεταξι και να γλειφουν κωλους και να πηγαινουν στο διαχειριστη οταν τους κοροιδευουν και ειναι τοσο χαζοι που τρωνε μπαν....
ξερω έναν τετοιον :wink:
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
To fibs εννοείς μήπως? :)
Οταν το ψαχνεις... θα βρεις τον τροπο και θα γαμησεις. εχω φιλους μετριους εμφανισκα και παντα γαμαγαν πιο ωραια μουνια απο αυτους. εχω φιλους ωραιους και βασιζοντουσαν στην ομορφια τους οτι θα φανε και μια ζωη τον παιζαν.
Ναι στο tinder, μπαινεις καθε μερα κανεις τα likes που σου επιτρεπονται και αν τσιμπησει καμια.... το προσπαθεις αν οχι... πας σε αλλο app. Παίξτε μπαλιτσα αγορια μου και θα φάτε.
Ειπαμε υπομμονή και επιμονή. Καλά γαμησια.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Οταν το ψαχνεις... θα βρεις τον τροπο και θα γαμησεις. εχω φιλους μετριους εμφανισκα και παντα γαμαγαν πιο ωραια μουνια απο αυτους. εχω φιλους ωραιους και βασιζοντουσαν στην ομορφια τους οτι θα φανε και μια ζωη τον παιζαν.
Ναι στο tinder, μπαινεις καθε μερα κανεις τα likes που σου επιτρεπονται και αν τσιμπησει καμια.... το προσπαθεις αν οχι... πας σε αλλο app. Παίξτε μπαλιτσα αγορια μου και θα φάτε.
Ειπαμε υπομμονή και επιμονή. Καλά γαμησια.
Για το τάβλι εννοούσα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.123
Πόντοι
3.786
… σε αυτο θα διαφωνήσω οριζοντίως και καθέτως!!!

Σύμφωνα τουλαχιστον με τις δικές μου εμπειριες, σημαίνει ΑΚΡΙΒΩΣ το αντίθετο!
Χαίρομαι για σένα παίκτη. Πλέον δε δίνω καμία σημασία στην περιγραφή του προφίλ. Γενικότερα με τις Ελληνίδες στο tinder δε βγάζω άκρη. Βγαίνω με γυναίκες από 40 και πάνω και είναι σαν να συναντώ πελάτες να πούμε για δουλειές. Ερωτισμός κάτω από το μηδέν. Καφές το απόγευμα, στην πλειοψηφία τους ούτε καν καλοντυμένες δεν είναι. Η σύγκριση με τις εμπειρίες από ρωσίδες που έρχονται στην Ελλάδα είναι η μέρα με τη νύχτα.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Όχι ONS --> πρώτα πρόταση γάμου μετά κρεβάτι
Ωραία τα όσα γράφεις. Θέλω να προσθέσω ότι όταν οι γκόμενες γράφουν
no ONS, no hook ups-------->εννοούν ότι έκαναν τις ξεπέτες με άλλους άνδρες στα νιάτα τους αλλά με εσένα δεν κάθονται για ξεπέτα.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.181
Like
10.513
Πόντοι
2.256
Στο zoo.gr παλια παιζαμε ταύλι με γκομενα και γαμάγαμε.. στο quizdom ειχε chat παλι εκει αν εψηνες επαιζε να γαμησεις,.. μέχρι παλια στο chat room που ειχε το cosmopolitan.gr εβρισκες γκομενα.
Ναι, ναι και πάλι ναι.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Oι περισσοτερες που ειναι μόνες απο τα 30 και μετά ειτε στο τιντερ ειτε εκτός ειναι ψυχοπαθείς.
δεν υπαρχουν μονες ελλεινιδες,πρεπει να ειναι παρα πολυ ασχημες η εντελως τρελες,αν ειναι απλα τρελες,η απλα μετριες προς ασχημες βρισκουν πουτσα πανευκολα..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Χαίρομαι για σένα παίκτη. Πλέον δε δίνω καμία σημασία στην περιγραφή του προφίλ. Γενικότερα με τις Ελληνίδες στο tinder δε βγάζω άκρη. Βγαίνω με γυναίκες από 40 και πάνω και είναι σαν να συναντώ πελάτες να πούμε για δουλειές. Ερωτισμός κάτω από το μηδέν. Καφές το απόγευμα, στην πλειοψηφία τους ούτε καν καλοντυμένες δεν είναι. Η σύγκριση με τις εμπειρίες από ρωσίδες που έρχονται στην Ελλάδα είναι η μέρα με τη νύχτα.
Να σου πω την αλήθεια δεν παίζω μπάλα με ξένες ιδιαίτερα. Πιο πολύ με ντόπιες. Λες να δοκιμάσω? Δεν θέλω κολλήματα βασικά με δαύτες γιατί συνήθως είναι gold-diggers.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom