Νέα

Τίμιες συναλλαγές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Όχι ρε, αφού το ξέρεις τα μαγαζιά ακολουθούν διαφορετική πολιτική το καθένα()

τί παει να πει βρε λεο μου διαφορετικη πολιτικη?στην πορνεια διαφορετικη πολιτικη?που το εχεις ξανακουσει αυτο στον πλανητη γη γαμω το φελεκι μου γαμω!θα το δεχομουνα αν στο ενα στριπ γαμουσες κωλο και στο αλλο οχι,μονο μουνι!τοτε ναι...το δεχομαι...
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.455
Κριτικές
10
Like
3.003
Πόντοι
3.385
εν τω μεταξυ στα στριπ και σε ολα τα κωλομπαρα προσπαθουν να μαδησουν τον ελλεεινα και τον τουριστέινα :grin: με το λιγοτερο δυνατο κοστος για τις γυναικες...να μην γαμηθουν δηλ.πουτο,φερε πουτο,φερε σαμπανια,παμε χουρο,ξαναπαμε αλλου ενα χουρο?και διαιωνιζεται αυτη η παπαρια και στο τελος εχεις σκασει 300,400 ευρω και το μονο που εχεις κανει ειναι να δωσεις φιλακι στα φρυδια της ρωσιδας,τσεχας,πολωνης,αλβανης κορασιδος ή μιλφοκορασιδος!ουτε καν φραπεδακι δεν παιζει με τις περισσοτερες απο αυτες και οταν την πετας εξω κανουν σαν παλαβες,λες και δεν εχουν ξαναδει πουλι να πεταγεται μεσα απο φερμουαρ!σου εχουν ετοιμες ολες τις απαντησεις στις αντιστοιχες ερωτησεις οπως π.χ.
-ερωτηση 1"θελω να τον πεταξω εξω!"
-απαντηση "δεν γκινετε,μαγκαζι ντεν επιτρεπει,φοβαται"

-ερωτηση 2 "παμε για μπανακι-φαγητο?"
-απαντηση 2 "ναι αμε,παρε αυριο"..παιρνεις και ποτε δεν το σηκωνει...

-ερωτηση 3 "παμε εξω αυριο για φαγακι?"
-απαντηση 3 "ερχεται η αδερφη μου απο την ρωσια και πρεπει να την δω οπωσδηποτε"

-ερωτηση 4 "παμε εξω μεθαυριο για φαγακι?"
-απαντηση 4 "ερχεται η αδερφη μου απο την ρωσια και πρεπει να την δω οπωσδηποτε" :idiot:
οπς...συγκνωμη...η ξαδερφη μου ερχεται ηθελα να πω....

-ερωτηση 5 "παμε εξω να στον σφυριξω?"
-απαντηση 5 "τί ειναι σφυριξω?"

-ερωτηση 6 "παμε εξω να κανουμε κρεβατι?"
-ερωτηση 6 "αααααα...τί με περασες..πουτανα?"

-ερωτηση 7 "παμε εξω να γαμηθουμε?σου δινω μια τρακοσαρα"
-απαντηση 7" μα δε σου πα?δεν ειμαι πουτανα!"

-ερωτηση 8 "παμε εξω να γαμηθουμε?σου δινω μια τετρακοσαρα"
-απαντηση 8 "ε...και γιατι να γαμηθουμε κατευθειαν?να μην παμε για φαγακι πρωτα?" :rockon:
Σωστός!!!!Δε φταίνε όμως μόνο αυτές, φταίμε και εμείς που τις ανεχόμαστε και τις παρακαλάμε.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Απ΄ότι ξέρουν όλοι, αυτή η κατάσταση ισχύει από πάντα. Πολιτική περί added services εν τω κατάστημα εννοώ. Τώρα να τα αλλάξουνε σε τέτοιες...φρούδες εποχές...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Απ΄ότι ξέρουν όλοι, αυτή η κατάσταση ισχύει από πάντα. Πολιτική περί added services εν τω κατάστημα εννοώ. Τώρα να τα αλλάξουνε σε τέτοιες...φρούδες εποχές...

καλα,αυτο το ξερουν και οι πετρες οτι ειναι απο παλια κλπ...το δυσαρεστο ειναι οτι οι φρουδες εποχες ισχυουν αποκλειστικα για το κωλοχανιο μας...εκει ειναι να τρελλαινεσαι...και ιδιως οταν εχεις συγκρισιμα μεγεθη με τας εξωτερικας......μας εχουν παρει για βλακες και θυματα,αλλα νισαφι!ως εδω και μη παρεκη!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: Με Alkatraz γεμάτο από πελατεία Mall - Ster; :2funny: Θα φοράνε D&C winter collection οι ατάκτως εριμμένες κορασίδες
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
φιλτατε vaso ειναι θεμα χρονου να καταλαβεις την κοροιδια των στριπ.προσωπικα τα εχω σιχαθει και αυτα και τις ξεκωλιαρες που γυροφερνουν μεσα.μονο στην κρητη με τον φιλο Ακορεστο παραδεχτηκα στριπ με δωματιακια μεσα για να παρεις οποια θες και με 1 πρασινο για μια ωρα τις παιρνεις και εξω :rockon: :rockon:εδω ολα ειναι για τον πουτσο και μας περνανε τουλαχιστον για μαλακες
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Άμα κονομάνε εύκολα, ποιοι είναι οι μαλάκες;...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φιλτατε vaso ειναι θεμα χρονου να καταλαβεις την κοροιδια των στριπ.προσωπικα τα εχω σιχαθει και αυτα και τις ξεκωλιαρες που γυροφερνουν μεσα.μονο στην κρητη με τον φιλο Ακορεστο παραδεχτηκα στριπ με δωματιακια μεσα για να παρεις οποια θες και με 1 πρασινο για μια ωρα τις παιρνεις και εξω :rockon: :rockon:εδω ολα ειναι για τον πουτσο και μας περνανε τουλαχιστον για μαλακες

ρε σκρουτζ λες να μην το χω καταλαβει?αλλα η ηρωινη ειναι λιγοτερη εθιστικη απο την πουτανα.....
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επεσα κατω μιλαμε.......Τι διακριτικα μπρε ??? Που σε ξερουν ακομα και τα φαναρια ???

μονο τα φαναρια?με ξερουν και οι ασφαλτοστρωστες που φτιαχνουν την ασφαλτο της  συγγρου ξημερωματα..... :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Διακριτικά, αφού δε ξεχωρίζει πλέον από το περιβάλλον :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Άμα κονομάνε εύκολα, ποιοι είναι οι μαλάκες;...

αυτο λεμε...οτι κονομανε ολοι αεριτζιδικα λεφτα.....και κυριως απο μας τις πιο μεγαλες γενιες....αλλα τωρα εχουν βρει...τις εισοδουλες των 15 ευρω και σου λεει θα δεις "θεαματακι" στο στριπ...θα φερεις και την γκομενα.φιλη σου και θα βλεπεις τον μαγο του αλκατραζ με τις χειροπεδες! :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Διακριτικά... αφού δε ξεχωρίζει πλέον από το περιβάλλον :cheesy: :cheesy:

παντα ξεχωριζα απο την πλεμπα,ημουν ιδιαιτερος αρκετα,διαφορετικος απο τους υπολοιπους,ακομη και απο το περιβαλλον..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny:Τεσπά, μιλάει η μειώμενη φρεπεδοστανόλη στο κυκλοφορικό...της Συγγρού
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.790
Κριτικές
61
Like
40.511
Πόντοι
22.785
Δεν υπαρχουνε τετοια ειδη..... η υπαρχουνε;;;;;;;;;;;; :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
παντα ξεχωριζα απο την πλεμπα,ημουν ιδιαιτερος αρκετα,διαφορετικος απο τους υπολοιπους,ακομη και απο το περιβαλλον..
φαντάζεσαι η πλειοψηφία να ήταν μάστερ φραπαντάρ;

Η χώρα θα άλλαζε όνομα σε Νεσκαφελλάς.....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
παντα ξεχωριζα απο την πλεμπα,ημουν ιδιαιτερος αρκετα,διαφορετικος απο τους υπολοιπους,ακομη και απο το περιβαλλον..

Mου θύμισες τώρα ενα πμ που σου είχα στείλει προ καιρού και δεν πήρα απάντηση ... ισχύει ακόμα η πρόταση ...

Τετάρτη βράδυ θα είμαι Αθήνα (κοπανα απο το χωρίο) και θα βγω για 1,2,...15  ποτάκια ...!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom