Νέα

Τίμιες συναλλαγές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ανοιγω αυτο το στριπτο-πνευστο :cheesy:θρεντ για να συζητησουμε εκ βαθεων :jerking:το θεμα της τιμιας ή μη τιμιας συναλλαγης στα μερη που λατρευουμε περισσοτερο και δή στα στριπ της επικρατειας.Δυστυχως εχουμε φτασει σημερα σε σημειο να μας κοροιδευουν "αριστα" ολες τους πλην baby gold και καποιες απο ρασπουτιν-πρινσεςς-μουσσες-λολιτα-λιντο-ανατολη και να μας θεωρουν μακακες δικαιολογημενα.Νομιζω οτι αμα τραβουσαμε μια αποχη ή μια πολυ φειδωλη σκαουτοτσαρκα απλα για την ενημερωση θα τους εκανε καλο... :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
αρνούμαι πλέον να δίνω φράγκα
για υπηρεσίες κάτω του μετρίου
[πουτά-χοροί]
και για πράγματα που έξω, 
'στην ελεύθερη αγορά'
βρίσκονται ευκολότερα, καλύτερα
και σε πολύ χαμηλότερες τιμές!..
προσωπικά θεωρώ αξιόλογο
και τίμιο το baby gold..  ;)
και δυο τρία ακόμα
μαγαζιά όπου μπορείς να πιεις
χαλαρά το ποτό σου χωρίς στριμωξίδι
και βαβούρα!..  :sunglasses:  :sunglasses: 
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
χαλαροσε ρε φιλε
το μανιφεστο σου μας απαγγελεις ;
αρνούμαι πλέον να δίνω φράγκα
για υπηρεσίες κάτω του μετρίου
[πουτά-χοροί]
και για πράγματα που έξω, 
'στην ελεύθερη αγορά'
βρίσκονται ευκολότερα, καλύτερα
και σε πολύ χαμηλότερες τιμές!..
προσωπικά θεωρώ αξιόλογο
και τίμιο το baby gold..  ;)
και δυο τρία ακόμα
μαγαζιά όπου μπορείς να πιεις
χαλαρά το ποτό σου χωρίς στριμωξίδι
και βαβούρα!..  :sunglasses:  :sunglasses: 
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
ρε βλαμενε τι ινε αυτα που λες ;
μπανανα ειμαι και μπαινω στον κολο σου
και αμα γουσταρεις μη με διαβαζισ εσι
δεν απάντησα σε σένα βρε στόκε
αμα γουστάρεις μη διαβάζεις..  :idiot:
τι φρούτο είσαι εσύ τώρα?......  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid: 
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: πολύ γέλιο εοταστικά καινούργιες ατραξιόν
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αρνούμαι πλέον να δίνω φράγκα
για υπηρεσίες κάτω του μετρίου
[πουτά-χοροί]
και για πράγματα που έξω, 
'στην ελεύθερη αγορά'
βρίσκονται ευκολότερα, καλύτερα
και σε πολύ χαμηλότερες τιμές!..
προσωπικά θεωρώ αξιόλογο
και τίμιο το baby gold..  ;)
και δυο τρία ακόμα
μαγαζιά όπου μπορείς να πιεις
χαλαρά το ποτό σου χωρίς στριμωξίδι
και βαβούρα!..  :sunglasses:  :sunglasses: 

:thumbsup: :thumbsup:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.455
Κριτικές
10
Like
3.003
Πόντοι
3.385
ανοιγω αυτο το στριπτο-πνευστο :cheesy:θρεντ για να συζητησουμε εκ βαθεων :jerking:το θεμα της τιμιας ή μη τιμιας συναλλαγης στα μερη που λατρευουμε περισσοτερο και δή στα στριπ της επικρατειας.Δυστυχως εχουμε φτασει σημερα σε σημειο να μας κοροιδευουν "αριστα" ολες τους πλην baby gold και καποιες απο ρασπουτιν-πρινσεςς-μουσσες-λολιτα-λιντο-ανατολη και να μας θεωρουν μακακες δικαιολογημενα.Νομιζω οτι αμα τραβουσαμε μια αποχη ή μια πολυ φειδωλη σκαουτοτσαρκα απλα για την ενημερωση θα τους εκανε καλο... :rockon:
Όντως υπάρχουν στριπτιζάδικα που οι εν γένει υπηρεσίες τους είναι δυσανάλογα χαμηλές προς τις τιμές τους αφενός, αλλά περαιτέρω κοιτάνε και πώς θα γδύσουν τους πελάτες τους οικονομικώς. Προσωπικά θα ήμουν της άποψης μίας συλλογικής αποχής, να μην πατήσει ψυχή σε ορισμένους ''επιχειρηματίες'', ώστε να μάθουν τελικά τι σημαίνει να είσαι σωστός επιχειρηματίας και όχι κοινός απατεώνας. Από την άλλη, δεν υπάρχει στη χώρα μας συλλογική καταναλωτική συνείδηση για να πετύχει ένα τέτοιο εγχείρημα, και άρα η όλη κουβέντα έχει φιλολογική και μόνο διάσταση, δυστυχώς για όλους μας.... Επιπλέον αυτού, και μία ομαδική αποχή για ορισμένα καταστήματα, θα είχε προσωρινά μόνον αποτελέσματα, καθόσον για λίγο μόνον καιρό θα συμμορφώνονταν ορισμένοι, ενώ μετά ξανά προς τη δόξα θα τραβούσαν....
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Όντως υπάρχουν στριπτιζάδικα που οι εν γένει υπηρεσίες τους είναι δυσανάλογα χαμηλές προς τις τιμές τους αφενός, αλλά περαιτέρω κοιτάνε και πώς θα γδύσουν τους πελάτες τους οικονομικώς. Προσωπικά θα ήμουν της άποψης μίας συλλογικής αποχής, να μην πατήσει ψυχή σε ορισμένους ''επιχειρηματίες'', ώστε να μάθουν τελικά τι σημαίνει να είσαι σωστός επιχειρηματίας και όχι κοινός απατεώνας. Από την άλλη, δεν υπάρχει στη χώρα μας συλλογική καταναλωτική συνείδηση για να πετύχει ένα τέτοιο εγχείρημα, και άρα η όλη κουβέντα έχει φιλολογική και μόνο διάσταση, δυστυχώς για όλους μας.... Επιπλέον αυτού, και μία ομαδική αποχή για ορισμένα καταστήματα, θα είχε προσωρινά μόνον αποτελέσματα, καθόσον για λίγο μόνον καιρό θα συμμορφώνονταν ορισμένοι, ενώ μετά ξανά προς τη δόξα θα τραβούσαν....

πας σε ενα στριπ οπου εχεις παρει πριβε και ολα οκ....πας μετα απο μια βδομαδα σε ενα αλλο,βλεπεις την μεταγραφη της ιδιας γκομενας μπροστα σου,τα συμβολαια υπογεγραμμενα με την espresso και πας πριβε και σου λεει...'οχι εδω,σε παρακαλω μας βλεπουνε και τα αρχιδια μου!και μετα σου λεει το εξης κουφο.....μου εχει κατσει και αυτο το σκηνικο....ακουστε να γελασετε...."εχω φιλη μου στο ταδε μαγαζι που κανει τα ολα!"πηγαινε εκει και πες της οτι ερχεσαι απο μενα...και θα περασεις καλα!"δηλ...ειναι για το πουτσο καβαλα εντελως στην ελλαδα τα πραγματα!εντελως ομως....παντως εγω σε στριπ πολυ διακριτικα θα πηγαινω και χωρις να χαλαω φραγκο....τερμα οι φραπεδες και η κοροιδια τους!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: καλά έχουμε ρίξει τρελλό γέλιο σήμερα από το πρωί
γάματα λεό, γάματα........
τώρα φταίνε τα στριπ....
όχι οι μαλάκες που ανοίγουν σαμπάνιες δέκα δέκα για να κάθονται οι γκόμενες σαν γλάστρες.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Όχι ρε, αφού το ξέρεις τα μαγαζιά ακολουθούν διαφορετική πολιτική το καθένα()
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.455
Κριτικές
10
Like
3.003
Πόντοι
3.385
πας σε ενα στριπ οπου εχεις παρει πριβε και ολα οκ....πας μετα απο μια βδομαδα σε ενα αλλο,βλεπεις την μεταγραφη της ιδιας γκομενας μπροστα σου,τα συμβολαια υπογεγραμμενα με την espresso και πας πριβε και σου λεει...'οχι εδω,σε παρακαλω μας βλεπουνε και τα αρχιδια μου!και μετα σου λεει το εξης κουφο.....μου εχει κατσει και αυτο το σκηνικο....ακουστε να γελασετε...."εχω φιλη μου στο ταδε μαγαζι που κανει τα ολα!"πηγαινε εκει και πες της οτι ερχεσαι απο μενα...και θα περασεις καλα!"δηλ...ειναι για το πουτσο καβαλα εντελως στην ελλαδα τα πραγματα!εντελως ομως....παντως εγω σε στριπ πολυ διακριτικα θα πηγαινω και χωρις να χαλαω φραγκο....τερμα οι φραπεδες και η κοροιδια τους!
Πιστεύω ότι ο φραπές σε ένα μαγαζί, εκτός του ότι δεν είναι πάντα δεδομένος, είναι και οικονομικά ασύμφορος...Με τα ίδια χρήματα μπορεί να κάνει κανείς κάτι πολύ πιο παραγωγικό από έναν απλό φραπέ, έστω και σπέσιαλ....
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εν τω μεταξυ στα στριπ και σε ολα τα κωλομπαρα προσπαθουν να μαδησουν τον ελλεεινα και τον τουριστέινα :grin: με το λιγοτερο δυνατο κοστος για τις γυναικες...να μην γαμηθουν δηλ.πουτο,φερε πουτο,φερε σαμπανια,παμε χουρο,ξαναπαμε αλλου ενα χουρο?και διαιωνιζεται αυτη η παπαρια και στο τελος εχεις σκασει 300,400 ευρω και το μονο που εχεις κανει ειναι να δωσεις φιλακι στα φρυδια της ρωσιδας,τσεχας,πολωνης,αλβανης κορασιδος ή μιλφοκορασιδος!ουτε καν φραπεδακι δεν παιζει με τις περισσοτερες απο αυτες και οταν την πετας εξω κανουν σαν παλαβες,λες και δεν εχουν ξαναδει πουλι να πεταγεται μεσα απο φερμουαρ!σου εχουν ετοιμες ολες τις απαντησεις στις αντιστοιχες ερωτησεις οπως π.χ.
-ερωτηση 1"θελω να τον πεταξω εξω!"
-απαντηση "δεν γκινετε,μαγκαζι ντεν επιτρεπει,φοβαται"

-ερωτηση 2 "παμε για μπανακι-φαγητο?"
-απαντηση 2 "ναι αμε,παρε αυριο"..παιρνεις και ποτε δεν το σηκωνει...

-ερωτηση 3 "παμε εξω αυριο για φαγακι?"
-απαντηση 3 "ερχεται η αδερφη μου απο την ρωσια και πρεπει να την δω οπωσδηποτε"

-ερωτηση 4 "παμε εξω μεθαυριο για φαγακι?"
-απαντηση 4 "ερχεται η αδερφη μου απο την ρωσια και πρεπει να την δω οπωσδηποτε" :idiot:
οπς...συγκνωμη...η ξαδερφη μου ερχεται ηθελα να πω....

-ερωτηση 5 "παμε εξω να στον σφυριξω?"
-απαντηση 5 "τί ειναι σφυριξω?"

-ερωτηση 6 "παμε εξω να κανουμε κρεβατι?"
-ερωτηση 6 "αααααα...τί με περασες..πουτανα?"

-ερωτηση 7 "παμε εξω να γαμηθουμε?σου δινω μια τρακοσαρα"
-απαντηση 7" μα δε σου πα?δεν ειμαι πουτανα!"

-ερωτηση 8 "παμε εξω να γαμηθουμε?σου δινω μια τετρακοσαρα"
-απαντηση 8 "ε...και γιατι να γαμηθουμε κατευθειαν?να μην παμε για φαγακι πρωτα?" :rockon:
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γάματα λεό, γάματα........
τώρα φταίνε τα στριπ....
όχι οι μαλάκες που ανοίγουν σαμπάνιες δέκα δέκα για να κάθονται οι γκόμενες σαν γλάστρες.....

στην τσεχια ρε περσονα και στην ολλανδια και στην ουγγαρια φταινε οι μαλακες που κερνανε ή δεν κερνανε σαμπανια?οταν σου εχουν μεσα στα στριπ δωματια για να πηδας κανονικα?ξερω...θα μου πεις ετσι ειναι εδω,ετσι ειναι εκει,αλλα να σου πω κατι?μακαρι να γεννιομουν εκει και να ειχα τιμιες συναλλαγες γιατι σε αυτο το μπουρδελο που λεγεται ελλαδα ολα ειναι για τον πουτσο,πελατες και λοιποι συναλλασσομενοι!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Τόσα χρόνια  γίνεται αυτό.... εκτός από το φερμουάρ surpriiise
 

Επισκέπτης
στην τσεχια ρε περσονα και στην ολλανδια και στην ουγγαρια φταινε οι μαλακες που κερνανε ή δεν κερνανε σαμπανια?οταν σου εχουν μεσα στα στριπ δωματια για να πηδας κανονικα?ξερω...θα μου πεις ετσι ειναι εδω,ετσι ειναι εκει,αλλα να σου πω κατι?μακαρι να γεννιομουν εκει και να ειχα τιμιες συναλλαγες γιατι σε αυτο το μπουρδελο που λεγεται ελλαδα ολα ειναι για τον πουτσο,πελατες και λοιποι συναλλασσομενοι!

ναι αλλα στην τσεχια εχει μασαζερι που με 80 ευρω τρως μπριζολα ενδεχομενως κ  1 ωρα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom