Νέα

Tia Carrera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tiacarrera
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Α, κι όσο αφορά την κριτική, ακόμα κι αν πήγαινα, δε θα 'μουν το κατάλληλο άτομο για να κάνω, γιατί δεν έχω καθόλου εμπειρία, οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης, θα'ταν τελείως υποκειμενική...

Ευελπιστώ να την κάνει κάποιος άλλος...
 

Επισκέπτης
Οκ ρε μορτη, εκανες 3 ποστ την εβγαλες την υποχρεωση, υποχρέωσε μας τωρα και ασε μας στην ησυχια μας. Εχουμε χορτασει απο τετοιες ''αγαθες'' προθεσεις.  :headbang: :headbang:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Συγνώμη γιατί το παίζω ευγενικός όλη την ώρα, και δεν απαντώ σε κακεντρεχή σχόλια...

Με ξέρεις κι από χθες rebeti και μου μιλάς έτσι;

Δηλαδή επειδή είμαι νέος και δεν ξέρω τί παίζει ακόμα, δεν έχω δικαίωμα να εκφέρω άποψη;

Το'πα και στην αρχή, γράφτηκα μόλις χθες στο φόρουμ ακριβώς για να δω καμιά άποψη για την Tia, και τα μόνα που διάβασα είναι αυτά εδώ, και το σχόλιο του valanti μέσα στο review  μιας άλλης κοπέλας, που την έλεγε στραβοχυμένη χλαπάτσα, χωρίς όμως να 'χει πάει ο ίδιος μαζί της, αλλά αναφερόταν σε κάποιο baby που έγραφε παλιότερα εδώ!

Κι ερωτώ ξανά. Εγώ μπήκα εδώ γιατί πιστεύω ότι είναι το πιο αξιόπιστο μέσο πληροφόρησης, μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει αξιόπιστα και προσωπικά για τα προσόντα και τις υπηρεσίες της κοπέλας;

Ζητάω πολλά;

Και γενικά αποδεκτά τα σχόλια και τα πειράγματα ότι τα παίρνω από κάπου για να τα γράφω αυτά, αλλά στα όρια της πλάκας, μέχρι εκεί...
 

leftas32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον παιδες...επειδη εγω πηγα χθες στη τια καρρερα κ επειδη ειλικρινα ειμαι αρκετα δυσκολοσ στο να πω καλα σχολια για καποια κοπελα απλα θα πω οτι η γκομενα ειναι ΜΟΥΝΑΡΑΑΑΑ κ το προγραμμα που κανει ειναι χαλαρα οτι καλυτερο παιζει αυτη τη στιγμη...κ το λεω συγκριτικα για ηδη επισκεφτηκα εσκορτ απο ενα sait allo...η γκομενα κανει απιστευτα παιχνιδια με δονητες κ ειναι η εννοια της λεξης πουτανα στο κρεβατι....ενα εφηβικο μουνακι που σε καταπινει κ δεν κολλαει να σου κανει κ το καλυτερο γλυφοκωλι που εμενα προσωπικα με τρελαιναι!!!!τια εισαι μια κ στο κοσμο καμια εισαι μια καυλααα~!!!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
τρεχω να κλεισωωωωωωωω λεμεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny:
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Καλά με ένα μήνυμα και περιμένεις να σε πιστέψουμε?Εκτός εαν νομίζεις ότι είμαστε τόσο αφελείς.....
 

leftas32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κοιτα φιλε στα παπακια μου μου με πιστεψεις η οχι...τι θα πει ενα μυνημα κ τι θα πει δυο μυνηματα δεν το καταλαβα..αυτες τις μαλακιες να μην ακουγα..ειμαι ολοκαινουργο μελος κ καθε βδομαδα παω σε τουλαχιστον 2 με 3 ct...αν θελεις στειλε μου σε πμ να σε παμε μαζι στην τια κ αν δεν περασεις καλα κερναω εγω..κ αν δεν πιστευεις ελα πμ...αλλα δεν εχεις δικαιωμα να με αποκαλεις ψευτη με το καλημερα σας...κ δεν εχω κ λογο να πω ψεμματα!!τωρα αν εσυ πηγες κ δεν περασες καλα δικο σου θεμα ρε φιλε τι να κανουμε γουστα ειναι αυτα...
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
λοιπον παιδες...επειδη εγω πηγα χθες στη τια καρρερα κ επειδη ειλικρινα ειμαι αρκετα δυσκολοσ στο να πω καλα σχολια για καποια κοπελα απλα θα πω οτι η γκομενα ειναι ΜΟΥΝΑΡΑΑΑΑ κ το προγραμμα που κανει ειναι χαλαρα οτι καλυτερο παιζει αυτη τη στιγμη...κ το λεω συγκριτικα για ηδη επισκεφτηκα εσκορτ απο ενα sait allo...η γκομενα κανει απιστευτα παιχνιδια με δονητες κ ειναι η εννοια της λεξης πουτανα στο κρεβατι....ενα εφηβικο μουνακι που σε καταπινει κ δεν κολλαει να σου κανει κ το καλυτερο γλυφοκωλι που εμενα προσωπικα με τρελαιναι!!!!τια εισαι μια κ στο κοσμο καμια εισαι μια καυλααα~!!!!!
Και ηρθε και ειπε αυτα που επρεπε να ακουσω στο πρωτο του ποστ για να παω σαν το βοδι να κλεισω και να τα σπρωξω.  :bigdick: :bigdick: :bigdick:
που ησουν ρε μεγαλε τοσο καιρο, αξιοπιστη μου πηγη?  :thefinge:
αντε να σε βαλω και σενα υπο επιτηρηση να δω τι θα στελνεις απ εδω και περα...
 

leftas32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δε το καταλαβα ρε βλακα...λογοκρισια σε αυτα που γουσταρω να γραψω εγω???απο που κ ως που???σου ειπε κανεις να πας να κλεισεις?σε υποχρεωσε κανεις???ποτε σου κ μη πας ρε λυγουρα τι με νιαζει εμενα τι θα κανεις εσυ λες κ περνω μπονους απο τα ραντεβου της γκομενας...ακου δω ρε ατομο που θα επιτηρηση εμενα....φιλαρακκιιιιιιιιιι δεν πας καλα ξυπναααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

alzisis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
172
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδια παιζει να ποσταρετε καμοιαν Ταινια Της ????
π.χ ''DONNE UMILIATE''
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Είμαι από Θεσσαλονίκη και λίγο δύσκολο να κάνω κι ολόκληρο ταξίδι για να δοκιμάσω, αλλά αν ακούσω καλές κριτικές μπορεί και να το κάνω...

Όσο για τη συμπεριφορά της, καταρχάς νομίζω ότι τα σχόλια που έγιναν ήταν άδικα κι υπερβολικά και λογικό σε κάποιο βαθμό να εκνευριστεί, εγώ δεν ξέρω πως θ'αντιδρούσα στη θέση της.. Απ'την άλλη κι ο Μουρίνιο, όλο με τη συμπεριφορά και τα σχόλια του έχει εκνευρίσει όλους τους αντιπάλους του, έχει θάψει όλες τις Ιταλικές ομάδες, αλλά κανείς δε λέει ότι είναι κακός προπονητής!

Αυτό λέω θα θελα ν' ακούσω σχόλια για τη δουλειά της κι όχι για τον χαρακτήρα της...

Και για τη σιλικόνη δεν πιστεύω ότι είναι απαραίτητα κακό, (εννοείται ότι τέτοιο στήθος δεν μπορεί να'ναι τόσο μεγάλο, να'χει τέτοιο σχήμα και να' ναι φυσικό!) και άλλες έχουν βάλει και έγιναν θέες... Pamela Anderson, Ann Nicol Smith...

Προβοκάτσια μου μυρίζει..απο το  Γαλλικό provocation
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
λοιπον παιδες...επειδη εγω πηγα χθες στη τια καρρερα κ επειδη ειλικρινα ειμαι αρκετα δυσκολοσ στο να πω καλα σχολια για καποια κοπελα απλα θα πω οτι η γκομενα ειναι ΜΟΥΝΑΡΑΑΑΑ κ το προγραμμα που κανει ειναι χαλαρα οτι καλυτερο παιζει αυτη τη στιγμη...κ το λεω συγκριτικα για ηδη επισκεφτηκα εσκορτ απο ενα sait allo...η γκομενα κανει απιστευτα παιχνιδια με δονητες κ ειναι η εννοια της λεξης πουτανα στο κρεβατι....ενα εφηβικο μουνακι που σε καταπινει κ δεν κολλαει να σου κανει κ το καλυτερο γλυφοκωλι που εμενα προσωπικα με τρελαιναι!!!!τια εισαι μια κ στο κοσμο καμια εισαι μια καυλααα~!!!!!

κοιτα φιλε στα παπακια μου μου με πιστεψεις η οχι...τι θα πει ενα μυνημα κ τι θα πει δυο μυνηματα δεν το καταλαβα..αυτες τις μαλακιες να μην ακουγα..ειμαι ολοκαινουργο μελος κ καθε βδομαδα παω σε τουλαχιστον 2 με 3 ct...αν θελεις στειλε μου σε πμ να σε παμε μαζι στην τια κ αν δεν περασεις καλα κερναω εγω..κ αν δεν πιστευεις ελα πμ...αλλα δεν εχεις δικαιωμα να με αποκαλεις ψευτη με το καλημερα σας...κ δεν εχω κ λογο να πω ψεμματα!!τωρα αν εσυ πηγες κ δεν περασες καλα δικο σου θεμα ρε φιλε τι να κανουμε γουστα ειναι αυτα...

δε το καταλαβα ρε βλακα...λογοκρισια σε αυτα που γουσταρω να γραψω εγω???απο που κ ως που???σου ειπε κανεις να πας να κλεισεις?σε υποχρεωσε κανεις???ποτε σου κ μη πας ρε λυγουρα τι με νιαζει εμενα τι θα κανεις εσυ λες κ περνω μπονους απο τα ραντεβου της γκομενας...ακου δω ρε ατομο που θα επιτηρηση εμενα....φιλαρακκιιιιιιιιιι δεν πας καλα ξυπναααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Θα χρησιμοποιήσω μια έκφραση του Ζαν Ζακ Ρουσσώ .....

'Η ύβρις είναι το επιχείρημα όσων ψευδονται'
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Aμα κανει τοσο καλο γλυφοκωλη η Tia τοτε ρε μαγκες να το πουμε στον Λιλα .
Ευχαριστουμε τα παιδια που μας ενημερωσαν για την κοπελα .
Αντε στο τριτο της tour μπορει να τσιμπηση και κανενα πελατακι .
 

leftas32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αρισταρχε μπραβο ρε μαγκα για το συμπερασμα σου...αλλα ρουβας δεν θα γινεις ποτε...κ φισδικα ι υβρις ειναι κ ενα ειδος αντιδρασης οταν προσωπικα μου σπανε τα νευρα...με σκεψεις ατοπες κ ηλιθιες...λοιπον με κουρασατε αντε γεια
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
αρισταρχε μπραβο ρε μαγκα για το συμπερασμα σου...[size=10pt][size=10pt][size=10pt]αλλα ρουβας δεν θα γινεις ποτε[/size][/size][/size]...κ φισδικα ι υβρις ειναι κ ενα ειδος αντιδρασης οταν προσωπικα μου σπανε τα νευρα...με σκεψεις ατοπες κ ηλιθιες...λοιπον με κουρασατε αντε γεια
:rockon: :2funny:  :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon:
 

leftas32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ε ρε μαγα τι θες να σου πω μας εβαλες φωτο του ρουβα φατσα φορα σαν ρουβιτσα..οι αδερφες οι ανασφαλεις κ οι οτι ναναι θα εβαζαν τετια φοτο..ετσι πιστευω εγω..καληνυχτα ρουβιτσα...αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :rockon: :rockon: :rockon: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
σαν τραβελος ειναι η γκομενα τι να λεμε τωρα
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
ε ρε [size=10pt]μαγα[/size] τι θες να σου πω μας εβαλες φωτο του [size=10pt]ρουβα[/size] φατσα φορα σαν ρουβιτσα..οι αδερφες οι ανασφαλεις κ οι οτι ναναι θα εβαζαν [size=10pt]τετια[/size] [size=10pt]φοτο[/size]..ετσι πιστευω εγω..καληνυχτα ρουβιτσα...αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :rockon: :rockon: :rockon: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν θα καταφέρεις να με βάλεις στο παιχνίδι σου..Ασχολίαστο

ps:Τοσα ορθογραφικά δεν κάνω
 

Επισκέπτης
Ελα ρε σιγα - σιγα θα μαθουν και Ελληνικα τα παιδια και θα γραφουν πιο σωστα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε τραβατε οπου θελετε και καλα ... μεροκαματα.

Εσυ ρε παιδαρε sxoinobaths καλα κανεις και ρωτας, αλλα μανια με την μουχλουμπα ρε παιδι μου, θα κατεβεις απο Θεσ/νικη για παρτυ της......
Αντε λοιπον γιατι ισα που προλαβαινεις και ασε εμας να εχουμε την γνωμη μας.
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
ε ρε μαγα τι θες να σου πω μας εβαλες φωτο του ρουβα φατσα φορα σαν ρουβιτσα..οι αδερφες οι ανασφαλεις κ οι οτι ναναι θα εβαζαν τετια φοτο..ετσι πιστευω εγω..καληνυχτα ρουβιτσα...αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :rockon: :rockon: :rockon: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
με αυτα που γραφεις φιλαρακο κερδισες την εμπιστοσυνη και την δικη μου (αφου με αποκαλεσες βλακα) και των υπολοιπων εδω μεσα. νομιζω οτι με την αξια σου κανεις δεν προκειται να ασχοληθει μαζι σου ξανα. Καλο βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom