Νέα

Tia Carrera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tiacarrera
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ελα ρε μην τα παιρνεις πλακα κανω, απλα βαριεμαι να δουλεψω, μα και φυσικα σκοπευω να παω και να την κανω turbo PSE, με την αδεια σου φυσικα γιατι....
το ερωτημα ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΘΕΙ!

Πηγαινε στην Tia τοτε να σε περιποιηθη  :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Μια φορά ρε πούστη μου να μπει μία χαραμάδα σε ένα thread και να μην γίνει της πουτάνας.

Εδώ πέσαμε και σε πουτάνα, οπότε προβλέπεται γερή συνέχεια.

Κρίμα ρε πούστη μου και την είχαμε γλυτώσει εδώ μέσα μέχρι τώρα.

Ρε κολλητέ, όποιος και να είσαι που της μεταφράζεις το νήμα, ή που γράφεις και καλά με την υπογραφή της, δεν σας φταίμε τίποτα που βαράτε μύγες....
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μια φορά ρε πούστη μου να μπει μία χαραμάδα σε ένα thread και να μην γίνει της πουτάνας.

Εδώ πέσαμε και σε πουτάνα, οπότε προβλέπεται γερή συνέχεια.

Κρίμα ρε πούστη μου και την είχαμε γλυτώσει εδώ μέσα μέχρι τώρα.

Ρε κολλητέ, όποιος και να είσαι που της μεταφράζεις το νήμα, ή που γράφεις και καλά με την υπογραφή της, δεν σας φταίμε τίποτα που βαράτε μύγες....

Violeta No 2............λεμε τωρα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.623
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.357
Πόντοι
14.565
Όλα τα σχετικά με την Tia Carrera εδώ πλέον σε ξεχωριστό thread...
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Sorry Tia in another life .
Keep OMAR GALANTI, MARCO NERO & ALEX FORTE .
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Ρε παιδια αν αυτη η αγενεσταtη θελει 300 ευρω για μια ωρα, τοτε ποσα θα πεπει να δωσουμε στα γνωστα μας κοριτσια των studio?
Που ειναι και πραγματικες κυριες με το Κ κεφαλαιο.

Και θα της το γραψω και ....Ιταλικα για να το καταλαβει.....

Signora, lei non e gentile affato.
Se con questo comportamento chiede 300 euro per un ora, le ragazze che lavoranno ai studi di Atene, le qualli sono Signiore verre, quanto dovranno chiedere???
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Από τα λίγα θέματα που έχω ρίξει τόσο γέλιο!  :2funny:

Τελικά η κρίση έχει άμεσο αντίκτυπο και στις "διάσημες" πουτάνες.Ρίξτε τις τιμές για να δείτε ευρώ και χαρά στα σκέλια σας!!!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Συγνώμη επειδή είμαι νέος στο φόρουμ και πραγματικά ενθουσιάστηκα αρχικά όταν είδα τις φωτο της Tia...

Πιστεύω ότι έχει απ'τα κορυφαία σώματα, το στήθος της είναι απίστευτο και δεν νομίζω να υπάρχουν πολλές που να΄χουν αντίστοιχο (αν ναι θα θελα κάποιος που ξέρει να μου τις υποδείξει και με χαμηλότερη τιμή), όσο για την ομορφιά είναι κάτι υποκειμενικό και κανείς δεν είναι τέλειος, αλλά οι αναλογίες της δε νομίζω να αμφισβητούνται...

Θα θελα να ρωτήσω προς τι όλη αυτή η εμπάθεια και η επίθεση;

Δε νομίζω να σ' αναγκάζει κανένας να πας μαζί της, αν δε γουστάρεις δεν πας...

Εγώ τουλάχιστον εμφανησιάκα την βρίσκω πολύ καλή, τώρα στο αν είναι καλή σ' αυτό που κάνει, δεν έχω διαβάσει κανα review της προκοπής, μόνο σχόλια και φήμες, αν έχει κανείς να πει κάτι ουσιστικό ας το κάνει!

Και γω θα θελα οι τιμές να 'ταν χαμηλότερες γενικά και συμφωνώ, αλλά απ' την άλλη νομίζω κι αυτή κάνει τη δουλειά της, το ζήτημα είναι να την κάνει σωστά!
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Συγνώμη επειδή είμαι νέος στο φόρουμ και πραγματικά ενθουσιάστηκα αρχικά όταν είδα τις φωτο της Tia...

Πιστεύω ότι έχει απ'τα κορυφαία σώματα, το στήθος της είναι απίστευτο και δεν νομίζω να υπάρχουν πολλές που να΄χουν αντίστοιχο (αν ναι θα θελα κάποιος που ξέρει να μου τις υποδείξει και με χαμηλότερη τιμή), όσο για την ομορφιά είναι κάτι υποκειμενικό και κανείς δεν είναι τέλειος, αλλά οι αναλογίες της δε νομίζω να αμφισβητούνται...

Θα θελα να ρωτήσω προς τι όλη αυτή η εμπάθεια και η επίθεση;

Δε νομίζω να σ' αναγκάζει κανένας να πας μαζί της, αν δε γουστάρεις δεν πας...

Εγώ τουλάχιστον εμφανησιάκα την βρίσκω πολύ καλή, τώρα στο αν είναι καλή σ' αυτό που κάνει, δεν έχω διαβάσει κανα review της προκοπής, μόνο σχόλια και φήμες, αν έχει κανείς να πει κάτι ουσιστικό ας το κάνει!

Και γω θα θελα οι τιμές να 'ταν χαμηλότερες γενικά και συμφωνώ, αλλά απ' την άλλη νομίζω κι αυτή κάνει τη δουλειά της, το ζήτημα είναι να την κάνει σωστά!
Καμια εμπαθεια φιλαρακο. Καμια. Και μιην ακους φιμες και οχι ολοκληρωμενα reviews. Γι αυτο λοιπον κανε την βολτα σου στην εν λογω κυρια, αφου σου αρεσει, πες μας πως περασες και πες μας τελικα αν αξηζε τα λεφτα της η οχι...
 

Επισκέπτης
Τραβα ρε λεβεντη και μετα αν εισαι ευχαριστημενος, κρατα το για σενα, αλλα πριν πας κατσε και διαβασε, εκτος κι αν την ''ξερεις'' την μουχλουμπα και μα την λες για να κανει κανα ραντεβου....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
It's from backstage....but if u dont have brain...keap your comments 4 yourself....


Αγαπητε sxoinovatis. Κατ΄αρχην καλως ορισες στο club.

Αυτη η φραση της Κυριας Carerra ειναι που πυροδοτησε ολη την εμπαθεια που αναφερεις.
Σε περιπτωση που δεν ξερεις Αγγλικα (χωρις παρεξηγηση) σου μεταφραζω
"Αλλα αν δεν εχεις μυαλο, κρατα τα σχολια για τον εαυτο σου"

Τετοια κουβεντα δεν την εχει πει κανεις στην παρεα και ηλθε η κυρια, να κανει την αρπαχτη της και επιτιθεται.

Οσο για την εμφανιση: Συμφωνω οτι στις φωτογραφιες φαινεται super, ομως ειναι 100% φτιαγμενη.
Τι εννοω : Ο πλαστικος εχει κανει θαυματα. Ειδα την ταινια της "Barcelona in love"  και το κοριτσακι που παιζει εκει, δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με την γυναικα στις φωτογραφιες.

Εαν πας μαζι της θα χαρουμε να διαβασουμε την κρητικη σου και να εχουμε πιο σφαιρικη αποψη.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
It's from backstage....but if u dont have brain...keap your comments 4 yourself....


Αγαπητε sxoinovatis. Κατ΄αρχην καλως ορισες στο club.

Αυτη η φραση της Κυριας Carerra ειναι που πυροδοτησε ολη την εμπαθεια που αναφερεις.
Σε περιπτωση που δεν ξερεις Αγγλικα (χωρις παρεξηγηση) σου μεταφραζω
"Αλλα αν δεν εχεις μυαλο, κρατα τα σχολια για τον εαυτο σου"

Τετοια κουβεντα δεν την εχει πει κανεις στην παρεα και ηλθε η κυρια, να κανει την αρπαχτη της και επιτιθεται.

Οσο για την εμφανιση: Συμφωνω οτι στις φωτογραφιες φαινεται super, ομως ειναι 100% φτιαγμενη.
Τι εννοω : Ο πλαστικος εχει κανει θαυματα. Ειδα την ταινια της "Barcelona in love"  και το κοριτσακι που παιζει εκει, δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με την γυναικα στις φωτογραφιες.

Εαν πας μαζι της θα χαρουμε να διαβασουμε την κρητικη σου και να εχουμε πιο σφαιρικη αποψη.
Mε απλά λόγια είσαι σαν την πρώτη γραμμή μπαίνεις στην 'μαχη' χωρις να ξέρεις τι θα αντιμετωπίσεις μπορει να την 'φας' αλλά μπορεί και να βγεις κ νικητής.Πάντως αν συμβεί το 2υτερο όλοι θα σε φωνάζουν 'Ηρωα"
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Αφηστε το κοριτσι ησυχο. Το φοβησατε. Ασε να μας πει τι διαθετει.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Mε απλά λόγια είσαι σαν την πρώτη γραμμή μπαίνεις στην 'μαχη' χωρις να ξέρεις τι θα αντιμετωπίσεις μπορει να την 'φας' αλλά μπορεί και να βγεις κ νικητής.Πάντως αν συμβεί το 2υτερο όλοι θα σε φωνάζουν 'Ηρωα"

Μπα....εγώ αποκαλώ ήρωες κάτι τύπους που γαμάνε μπαλότσες τις οποίες πληρώνουν και από πάνω !!!!

Κάτι σαν τον Άγνωστο Σαβουρογάμη ένα πράγμα...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μπα....εγώ αποκαλώ ήρωες κάτι τύπους που γαμάνε μπαλότσες τις οποίες πληρώνουν και από πάνω !!!!

Κάτι σαν τον Άγνωστο Σαβουρογάμη ένα πράγμα...

Εγραψες τωρα  :2funny: :2funny:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Είμαι από Θεσσαλονίκη και λίγο δύσκολο να κάνω κι ολόκληρο ταξίδι για να δοκιμάσω, αλλά αν ακούσω καλές κριτικές μπορεί και να το κάνω...

Όσο για τη συμπεριφορά της, καταρχάς νομίζω ότι τα σχόλια που έγιναν ήταν άδικα κι υπερβολικά και λογικό σε κάποιο βαθμό να εκνευριστεί, εγώ δεν ξέρω πως θ'αντιδρούσα στη θέση της.. Απ'την άλλη κι ο Μουρίνιο, όλο με τη συμπεριφορά και τα σχόλια του έχει εκνευρίσει όλους τους αντιπάλους του, έχει θάψει όλες τις Ιταλικές ομάδες, αλλά κανείς δε λέει ότι είναι κακός προπονητής!

Αυτό λέω θα θελα ν' ακούσω σχόλια για τη δουλειά της κι όχι για τον χαρακτήρα της...

Και για τη σιλικόνη δεν πιστεύω ότι είναι απαραίτητα κακό, (εννοείται ότι τέτοιο στήθος δεν μπορεί να'ναι τόσο μεγάλο, να'χει τέτοιο σχήμα και να' ναι φυσικό!) και άλλες έχουν βάλει και έγιναν θέες... Pamela Anderson, Ann Nicol Smith...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom