Νέα

Τι ζωδιο ειμαστε; Πιστευετε στα ζωδια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα evabb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 569
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ζώδιο είμαστε? (άντρες & γυναίκες)

  • Κριός

    Ψήφοι: 19 7,9%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 23 9,5%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 21 8,7%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 17 7,0%
  • Λέων

    Ψήφοι: 11 4,5%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 29 12,0%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 12 5,0%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 18 7,4%
  • Αιγόκερως

    Ψήφοι: 17 7,0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 24 9,9%
  • Ιχθείς

    Ψήφοι: 21 8,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    242
OP
OP
E

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια μην με φατε κιολας μια πλακα ηταν τα ζωδια κι επειδη ειχε σχεση με το σεξ το εβαλα.

:S :S :S :S :S
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Ταυρος στο ζωδιο,ταυρος και στο...κεφαλι...
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
εγω σκορπιος ετσι για την ιστορια
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
τοξότης με λέων  - και όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
για το ταυρος
εχω τραβηξει τα πανδηνα και δεν τους παω
Μην είσαι προκατειλημμένη! Και γώ έχω ζοριστεί με υδροχόους (μακροχρόνιες παθιασμένες καταστάσεις και τα μόνα χαστούκια που έχω δώσει) αλλά δε προεξοφλώ ότι θα είμαι το ίδιο ... τυχερός όποτε συναντώ κάποια με το ίδιο ζώδιο!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Τοξότης : Τους αρέσει το σεξ έξω, αντίσκηνο, κάμπινγκ ή παραλία, οτιδήποτε δεν περικλείεται από τοίχους. Δεν ενθουσιάζονται ιδιαίτερα με τα προκαταρτικά παιχνίδια, όμως λατρεύουν το γρήγορο, έντονο, φλογερό σεξ. Είναι μάστορες στο μασάζ και μπορούν να κάνουν περίεργα και εκρηκτικά πράγματα με τη γλώσσα και τα χείλη τους. Είναι ανοιχτόμυαλοι και ακραίοι, τόσο οι άντρες Τοξότες όσο και οι Γυναίκες, θα έχουν διεστραμμένες εμπειρίες τουλάχιστον μια ή δυο φορές στη ζωή τους. Όχι απαραίτητα ότι θα τις απολαύσουν κιόλας, αλλά η εμπειρία είναι που μετράει. Είναι τα άτομα που θα ξεσηκώσουν τη γειτονιά με τις φωνές και τα βογκητά τους και ούτε που θα το καταλάβουν. Είναι επίσης άτομα που θα νοικιάσουν σκληρό πορνό. Ο άντρας Τοξότης εκσπερματώνει γρήγορα, αλλά ακόμα πιο σύντομα θα δοκιμάσει μια καινούρια στάση. Στη γυναίκα Τοξότη αρέσει να χαϊδολογάει τον σύντροφό της σε σημείο που θα χάσει κάθε έλεγχο.

Λέων : Στο Λέοντα που είναι και το δεύτερο ζώδιο της φωτιάς, αρέσει το σεξ όσο και στον Κριό, όπως και στον Τοξότη. Με μια μικρή διαφορά. Του αρέσει να είναι κομψό, πολυτελές και άνετο. Δεν πρόκειται να τον στριμώξεις στους θάμνους που να χτυπιέσαι κάτω. Ο Λέοντας παραμερίζει τους κανονισμούς και τους τύπους με μια φυσική άνεση. Ο βασιλιάς του ζωδιακού θεωρεί τον εαυτό του βασιλιά του σεξ επίσης και για να πούμε την αλήθεια, είναι. Έχει τρομερή αυτοπεποίθηση και επιστρατεύει όλο του το σώμα, φωνή, μάτια και μαλλιά για να προσφέρει ηδονή. Όμως αν νιώσει έστω και λίγη ανασφάλεια, προτιμάει να απέχει τελείως. Αργός, αισθησιακός αλλά και τολμηρός, ξέρει να ανακαλύπτει τις ερωτικές ζώνες του συντρόφου του και να τις ικανοποιήσει. Έχει τεράστια αντοχή και η όρεξή του αστείρευτη. Στη Λέαινα αρέσουν στάσεις που να της επιτρέπουν να βλέπει και να θαυμάζει το σώμα της...


M2 :dancing: φωτιά+λαύρα... είμαστε όλο ΚΑΥΛΑ :knockinb:
 
OP
OP
E

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
αυριο-μεθαυριο θα μου ερθει ενα λιονταρακι (στο ζωδιο και μονο) ελπιζω να ειναι ετσι οπως τα λενε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
αυριο-μεθαυριο θα μου ερθει ενα λιονταρακι (στο ζωδιο και μονο) ελπιζω να ειναι ετσι οπως τα λενε
Και γω λιονταρακι ειμαι..στο νικ..
URL]]
 
OP
OP
E

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Και γω λιονταρακι ειμαι..στο νικ..http://[URL unfurl="true"]www.emofaces.com/en/emoticons/l/lion-emoticon.gif[/img[/URL]]
[/quote]

κι εμενα με φωναζουν λιονταρακι λογο μαλλιου ;D ;D ;D ;D η τιγρη.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ο πρωην μου το εβγαλε αυτο
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
αυριο-μεθαυριο θα μου ερθει ενα λιονταρακι (στο ζωδιο και μονο) ελπιζω να ειναι ετσι οπως τα λενε

ΜΑΚΑΡΙ... αλλά είμαι σίγουρος ότι θα κάνεις κι εσύ ότι μπορείς για να τον περιποιηθείς καυλά... :knockinb:
 
OP
OP
E

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ΜΑΚΑΡΙ... αλλά είμαι σίγουρος ότι θα κάνεις κι εσύ ότι μπορείς για να τον περιποιηθείς καυλά

θα κανω οτι μπορω αν και δεν ξερω αν θα μου το βγαλει γενικως.... ειναι πολυ ηπιων τονων και δεν αντεχω κατι τετοια.  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
δεν ξερω αν θα μου το βγαλει γενικως... ειναι πολυ ηπιων τονων και δεν αντεχω κατι τετοια.  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Σημασία έχει ΝΑ ΣΤΟ ΒΑΛΕΙ... :2funny:

(πάντως αν δεν τα καταφέρει... :knockinb: στείλε pm, θα είμαι προς τα μέρη σου ΣΥΝΤΟΜΑ) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom