Νέα

Τι ζωδιο ειμαστε; Πιστευετε στα ζωδια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα evabb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 569
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ζώδιο είμαστε? (άντρες & γυναίκες)

  • Κριός

    Ψήφοι: 19 7,9%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 23 9,5%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 21 8,7%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 17 7,0%
  • Λέων

    Ψήφοι: 11 4,5%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 29 12,0%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 12 5,0%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 18 7,4%
  • Αιγόκερως

    Ψήφοι: 17 7,0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 24 9,9%
  • Ιχθείς

    Ψήφοι: 21 8,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    242

Επισκέπτης
Στη λεκάνη ρε Άντι ...
Μας λέρωσες ! :2funny:
 

Συνημμένα

  • emetos.jpg
    emetos.jpg
    22,7 KB · Εμφανίσεις: 24

Επισκέπτης
Τι ζώδιο είσαι και με τι οροσκόπο δεν μας είπες? :2funny:

Οι Χριστανοί ... δεν πιστεύουμε σε ζώδια !
Ο άνθρωπος καθορίζει ελεύθερος και μόνος του το μέλλον του . Δεν του το καθορίζουν οι πλανήτες ! ;)

Ημερολογιακά πάντως κατατάσσομαι στους σκορπιούς ...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Οι Χριστανοί ... δεν πιστεύουμε σε ζώδια !
Ο άνθρωπος καθορίζει ελεύθερος και μόνος του το μέλλον του . Δεν του το καθορίζουν οι πλανήτες ! ;)
Ημερολογιακά πάντως κατατάσσομαι στους σκορπιούς ...

Εσείς πιστεύετε ότι η Παναγία είναι παρθένα και τα περί Αδάμ και Εύας, τα ζώδια σε πείραξαν?

:2funny:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Οι Χριστανοί ... δεν πιστεύουμε σε ζώδια !
Ο άνθρωπος καθορίζει ελεύθερος και μόνος του το μέλλον του . Δεν του το καθορίζουν οι πλανήτες ! ;)

Ημερολογιακά πάντως κατατάσσομαι στους σκορπιούς ...

....εγω νομιζα οτι εισαι δεινοσαυρος ρε συ στο ζωδιο!

Και στο κινεζικο......κατσικα!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εσείς πιστεύετε ότι η Παναγία είναι παρθένα και τα περί Αδάμ και Εύας, τα ζώδια σε πείραξαν?

:2funny:

Δεν αντιλέγω πως η κάθε θρησκεία (όχι μονο ο Χριστιανισμός) παραδέχεται ως αληθινά πολλά παράδοξα πράγματα. Μεταξύ άλλων και αυτά που προανέφερες !

Ως προς τα ζώδια όμως συμβαίνει το εξής κουφό. Λένε οτι επηρεάζουν (άπο εκεί ψηλά) την ανθρώπινη ζωή και το χαρακτήρα του καθενός , αναλόγως με το πότε γεννήθηκε.
Δεν είναι τραγικό ?

- Έχω την τηλεόραση απέναντί μου ... κι ακόμα να με επηρεάσει η ακτινοβολία της για να νυστάξω και να κοιμηθώ ... και θα με επηρεάσει το ζώδιο , απ το σύμπαν ???

- Για να γεννηθώ , ο γιατρός χρησιμοποίησε ορό . Φυσιολογικά θα γεννιόμουνα 15 μέρες αργότερα ... δηλ. τώρα θα ήμουνα άλλο ζώδιο και όχι σκορπιός . Για την περίπτωσή μου τι λέει η ιερά ζωδιακή επιστήμη ?  :headbang: :headbang: :headbang: Να σου απαντήσω ... ? Άσε καλύτερα !
Θα χαλάσω το προφίλ μου ...


Καλό είναι να μην παραλληλίζουμε τα πιστεύματα μιας θρησκείας με τα ζώδια , ακόμη κι αν δεν πιστεύουμε σε αυτά (τα πιστεύματα εννοώ) ! ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Δεν αντιλέγω πως η κάθε θρησκεία ....... ακόμη κι αν δεν πιστεύουμε σε αυτά (τα πιστεύματα εννοώ) ! ;)

Μαζί σου κολλητέ. Στο έχω ξαναπεί. Προσωπικά προσπαθώ να εξηγώ τα γήϊνα με γήινες θεωρίες και όχι "εξωγήϊνες".
 

tteeoo

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
υδροχοος Νο2 evaκι
 

Επισκέπτης
τυφλα να 'χει το κοσμοπολιταν..
απο αυτο το site μονο τα ζωδια ελειπαν..
το ειδαμε & αυτο..
ρε τι τραβαμε & εμεις οι χορευτριες..
 

s/m

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
παιδια δεν ξερω κατα ποσο επηρεαζουν ολα αυτα την χημεια μεταξη των ανθρωπων αλλα καλο ειναι να μην απευθηνθηται ποτε,μα ποτε σε ολους αυτους τους δηθεν αστρολογους,μεντιουμ,ταρω κλπ κλπ..μιλαω φυσικα για τους επωνημους,αυτοι που εχουν και διαφημησεις σε περιοδικα,τηλεοραση.απο πρωσωπικη πειρα ειναι ολοι απατεωνες.βασιζονται στην θετικη σκεψη και 5 λαλουν και 2 χορευουν.ασε που τρωνε και λεφτα.....
 

Επισκέπτης
Εγω παντως ειμαι Δρακος στο Κινεζικο αλλα γαμω τους Ποντικαραδες παλι στο Κινεζικο γαμω τους Ολυμπιακους αγωνες τους.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Κριός :  Η στάση που προτιμάει ο άντρας Κριός είναι να έχει τη γυναίκα μπροστά του στα τέσσερα...

Ταύρος : . Είναι πολύ ρομαντικός και ονειρεύεται το ποιοτικό σεξ.  Μπορείς να τον κρατήσεις ακίνητο με στοματικό σεξ για ώρες..

Δίδυμοι : Το σεξ με το Δίδυμο είναι πραγματική διασκέδαση. Η σπιρτάδα και η ευστροφία τους συναρπάζει.  Επίσης Στους Δίδυμους αρέσει το στοματικό σεξ..

Καρκίνος : Η πιο εκπληκτική τεχνική του είναι το σεξ χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια του. Ο άντρας Καρκίνος έχει μάστερ στον χειρισμό της κλειτορίδας.

Λέων : Αργός, αισθησιακός αλλά και τολμηρός, ξέρει να ανακαλύπτει τις ερωτικές ζώνες του συντρόφου του και να τις ικανοποιήσει...

Παρθένος : Aνδρες Παρθένοι, θεωρούν το σεξ υψηλή τεχνική. Είναι η ποιότητα που τους ανεβάζει...

Ζυγός : Οι άντρες Ζυγοί σίγουρα έχουν μια διεστραμμένη πλευρα..

Σκορπιός :  Του αρέσει το δάγκωμα και το γλείψιμο και κατέχει το στοματικό σεξ απόλυτα. Του αρέσει το στριπτίζ και τα καυτά αλλά κομψά εσώρουχα..

Τοξότης : Είναι μάστορες στο μασάζ και μπορούν να κάνουν περίεργα και εκρηκτικά πράγματα με τη γλώσσα και τα χείλη τους...

Αιγόκερως :  Από τη στιγμή που θα το κάνει με το πάσο του και θα το απολαύσει, ο ένας οργασμός ακολουθεί τον άλλο...

Υδροχόος :. Του αρέσει η ποικιλία και τα προκαταρτικά παιχνίδια. Συνήθως επιδιώκουν τον οργασμό δυο φορές, έναν στοματικό κι έναν γεννητικό...

Ιχθύς :  Δεν τον αποκαλούν άδικα κτήνος στο κρεβάτι.  Ο Ιχθύς θα παίξει με τις φαντασιώσεις σου και του αρέσουν τα εσώρουχα με γούστο...

Ε ναι λοιπον, εχω ολα τα παραπανω χαρακτηριστικα..

Γιαυτο τα παω καλα με ολες σας, αγαπητες μου γυναικες..

Γιατι ΕΙΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΔΙΑ..!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.568
Κριτικές
61
Like
39.307
Πόντοι
21.555
Σκορπαρα και πασης ελλαδος.............
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Λιοντάρι με ωροσκόπο Υδροχόο
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Παρθενος με ωροσκοπο Λεων
 

Επισκέπτης
Ενας αλλα ΛΕΩΝ.
Α και χρονια μου πολλα.
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Ζυγος με Τοξοτη, διεστραμμενος που κανει καλο μασαζ!!  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom