Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
παιδες χωθείτε στις ελληνιδες και θα δειτε αποτελέσματα, φιλοι μου δεν προλβαινουν να πηδανε διψασμενα γκομενακια που δε βρισκουν αντρα,αφου ολοι γαμανε σε μπουρδελα ή είναι κλεισμενοι σπιτι και παιζουν πλειστεισον κοτζαμ μαντράχαλοι  :jerking: , γαμανε οσοι μεινανε να τους την πεφτουνε
1ον - Ολες οι γυναικες μεχρι και το τελευταιο μπαζομπαζο ειναι πιασμενες και με λιστα αναμονης απο τουλαχιστον 10 λιγουρια!

Αρα λες μαλακιες!

Ακου δεν βρισκουν......

2ον - Αν ηθελαν πουτσα και να γαμηθουν τοτε θα γινοταν το ακριβως αντιθετο.

3ον - Θα ειχαν φαληρισει οι πουτανες και δεν θα υπηρχαν!  :uglystupid:

4ον - Οι φιλοι σου ειναι φουλ μπαζογαμηδες και γαμανε καθε πασχα και χριστουγεννα!
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ο ενας γαμησε γκομενακι που της την επεσε στο σουπερμάρκετ, άλλος από φεισμουκ , άλλος το καλοκαρι σε γμνωριμιοα από μπιτς μπαρ, οπουδηποτε μπορειτε να γνωρισετε γκομενα φαντασια θελει
Και γω κολλησα ενα θεομουνο στο δρομο τυπε και με εκλασε   :S  ,ακομα κλαιω απο τη χυλλοπιτα,οι φιλοι σου πως τα καταφερνουν  :'(,πες τα μυστικα  :think:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
α πες μας ετσι...
τυπε με τη φαντασια κι εγω γαμησα καυτη λατινοαμερικανα στην κοπακαμπανα
με την αννουλα τη βυζαρου απο τη γειτονια μου θα μου πεις πως θα γινει η δουλεια;

με το πουλί σου  :2funny:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
ακομα υπαρχει λιπος στον μπαμπα απο οτι φαινεται και εχουν τουπε...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
crypton x κινητο ζητανε οι φιλοι σου στα πεσιματα τους?
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ρε λιγουρηδες οι ιδιο δε κολλατε μιλιουνια τις ελλεηνιδες στο ιντερνετ,εδω κρος ντρεσερ εχει 500 φιλους σε ντειτινγκ σαιτ,μας δουλευετε βρωμολιγουρια  :grin:,ολοι γαματε και αμα μπω με γυναικειο προφιλ καπου 100 ατομα θα μου μιλησουν σε 2 λεπτα,δε ντρεπεστε για τις μαλακιες που γραφετε εδω μεσα μπαζογαμιαδες  :headbang: :headbang:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ρε λιγουρηδες οι ιδιο δε κολλατε μιλιουνια τις ελλεηνιδες στο ιντερνετ,εδω κρος ντρεσερ εχει 500 φιλους σε ντειτινγκ σαιτ,μας δουλευετε βρωμολιγουρια  :grin:,ολοι γαματε και αμα μπω με γυναικειο προφιλ καπου 100 ατομα θα μου μιλησουν σε 2 λεπτα,δε ντρεπεστε για τις μαλακιες που γραφετε εδω μεσα μπαζογαμιαδες  :headbang: :headbang:

τυπε για καμακι εκτος φβ λεμε τωρα ή ιντερνετ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ρε λιγουρηδες οι ιδιο δε κολλατε μιλιουνια τις ελλεηνιδες στο ιντερνετ,εδω κρος ντρεσερ εχει 500 φιλους σε ντειτινγκ σαιτ,μας δουλευετε βρωμολιγουρια  :grin:,ολοι γαματε και αμα μπω με γυναικειο προφιλ καπου 100 ατομα θα μου μιλησουν σε 2 λεπτα,δε ντρεπεστε για τις μαλακιες που γραφετε εδω μεσα μπαζογαμιαδες  :headbang: :headbang:

πες την αληθεια εχεις μπει με γυναικειο προφιλ ε
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.308
Like
5.108
Πόντοι
1.406
παιδες χωθείτε στις ελληνιδες και θα δειτε αποτελέσματα, φιλοι μου δεν προλβαινουν να πηδανε διψασμενα γκομενακια που δε βρισκουν αντρα,αφου ολοι γαμανε σε μπουρδελα ή είναι κλεισμενοι σπιτι και παιζουν πλειστεισον κοτζαμ μαντράχαλοι  :jerking: , γαμανε οσοι μεινανε να τους την πεφτουνε
Eσυ τυπε γαμας καθολου?
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ρε λιγουρηδες οι ιδιο δε κολλατε μιλιουνια τις ελλεηνιδες στο ιντερνετ,εδω κρος ντρεσερ εχει 500 φιλους σε ντειτινγκ σαιτ,μας δουλευετε βρωμολιγουρια  :grin:,ολοι γαματε και αμα μπω με γυναικειο προφιλ καπου 100 ατομα θα μου μιλησουν σε 2 λεπτα,δε ντρεπεστε για τις μαλακιες που γραφετε εδω μεσα μπαζογαμιαδες  :headbang: :headbang:
κρος ντρεσερ ακουω
ντειτιγκ σαιτ ακουω
γυναικεια προφιλ ακουω
τυπε μηπως το υπογραφεις το συμφωνο συμβιωσης;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom