Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Δεν ειμαστε καλα.
Και οι τρεις τύποι την απερριψαν την κοπελα?
Γεμισαμε πούστηδες?

Τυπε ευτυχως εδω μεσα δεν εχουμε τετοιους.  :effemine: :gay: :S :S :S

Lilals.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.706
Κριτικές
1
Like
31.472
Πόντοι
8.006
Ρε τυπε τι συγκρινεις τωρα?
Ειναι γνωστο οτι στις Αμερικανιδες θες πολυ μπλα μπλα για να τις ριξεις..  :S :S :S
Ενταξει, προφανως αν γυρισαν εκατο σκηνες διαλεξαν τις 4 που η κοπελα μπαινει μεσα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.706
Κριτικές
1
Like
31.472
Πόντοι
8.006
Τυπε ευτυχως εδω μεσα δεν εχουμε τετοιους.  :effemine: :gay: :S :S :S

Lilals.jpg
Θυμαμαι τον επικό καυγά του Λίλα με τον Λεγκολας, όπου ο τελευταιος ελεγε για τον πρωτο οτι δεν ειναι ομοφυλοφιλος απλα απλο κροσσάκι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.706
Κριτικές
1
Like
31.472
Πόντοι
8.006
οι αμερικανες ειναι πολυ πεφτικες. αμα εισαι εμφανισημος δεν ειναι κατι σπανιο.
Τύπε το να σου την πεσει γυναικα και δη εμφανισιμη και να πεις οχι ειναι αμαρτημα καθοσιώσεως.
Ο αντρας δεν δικαιουται να πει οχι. Ειναι ντροπή.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.382
Like
5.297
Πόντοι
1.406
Δεν ειμαστε καλα.
Και οι τρεις τύποι την απερριψαν την κοπελα?
Γεμισαμε πούστηδες?
Kαλα αυτα τα βιντεο ειναι και καπως φτιαχτα,οχι οτι ειναι στημενα απαραιτητα,απλα υπηρξαν αλλες 97 περιπτωσεις που ειπαν ναι με τη μια στη γκομενα και δεν τους δειξανε ποτε,αντιθετα προβαλουν μονο τις εξαιρεσεις,ε στους 100 τωρα θα βρεθει και ενας μαλακας μισοπαρθενος,ενας γκευ και ενας χεστης που φοβαται την γυναικα του (τουλαχιστον)

Edit: Mε προλαβες  :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Τύπε το να σου την πεσει γυναικα και δη εμφανισιμη και να πεις οχι ειναι αμαρτημα καθοσιώσεως.
Ο αντρας δεν δικαιουται να πει οχι. Ειναι ντροπή.

αναλογα τη διατροφη σου. αμα συνηθως τρως τραχανα ή αμα τρως φιλετα αναλογα θα πεις και οχι.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Θυμαμαι τον επικό καυγά του Λίλα με τον Λεγκολας, όπου ο τελευταιος ελεγε για τον πρωτο οτι δεν ειναι ομοφυλοφιλος απλα απλο κροσσάκι.

εγω θυμαμαι που γραφανε καποιοι δε θυμαμαι τι και ποσταρει ο λιλας "ρε τι πουστηδες ειναι αυτοι"
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
παιδες χωθείτε στις ελληνιδες και θα δειτε αποτελέσματα, φιλοι μου δεν προλβαινουν να πηδανε διψασμενα γκομενακια που δε βρισκουν αντρα,αφου ολοι γαμανε σε μπουρδελα ή είναι κλεισμενοι σπιτι και παιζουν πλειστεισον κοτζαμ μαντράχαλοι  :jerking: , γαμανε οσοι μεινανε να τους την πεφτουνε
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
παιδες χωθείτε στις ελληνιδες και θα δειτε αποτελέσματα, φιλοι μου δεν προλβαινουν να πηδανε διψασμενα γκομενακια που δε βρισκουν αντρα,αφου ολοι γαμανε σε μπουρδελα ή είναι κλεισμενοι σπιτι και παιζουν πλειστεισον κοτζαμ μαντράχαλοι  :jerking: , γαμανε οσοι μεινανε να τους την πεφτουνε


που τις γνωριζουν τυπε
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
αναλογα τη διατροφη σου. αμα συνηθως τρως τραχανα ή αμα τρως φιλετα αναλογα θα πεις και οχι.
νομιζω ο τυπος αλεξ θελει να πει οτι δεν ειναι θεμα συμφεροντος (ομορφη λεω ναι - ασχημη λεω οχι) αλλα ειναι θεμα αρχης
ο αντρας πρεπει να ειναι παντα ετοιμος και διαθεσιμος
οποια και να στο ζητησει, πρεπει να τη γαμησεις ασχετως αν δε σου αρεσει 100% γιατι ετσι μεσω εσου εξυψωνεται ο ανδρισμος
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
παιδες χωθείτε στις ελληνιδες και θα δειτε αποτελέσματα, φιλοι μου δεν προλβαινουν να πηδανε διψασμενα γκομενακια που δε βρισκουν αντρα,αφου ολοι γαμανε σε μπουρδελα ή είναι κλεισμενοι σπιτι και παιζουν πλειστεισον κοτζαμ μαντράχαλοι  :jerking: , γαμανε οσοι μεινανε να τους την πεφτουνε

μπουρδέλο, πιτογυρο και πλειστεισον γαμώ !!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
παιδες χωθείτε στις ελληνιδες και θα δειτε αποτελέσματα, φιλοι μου δεν προλβαινουν να πηδανε διψασμενα γκομενακια που δε βρισκουν αντρα,αφου ολοι γαμανε σε μπουρδελα ή είναι κλεισμενοι σπιτι και παιζουν πλειστεισον κοτζαμ μαντράχαλοι  :jerking: , γαμανε οσοι μεινανε να τους την πεφτουνε
τυπε κι εμενα ενας φιλος μου μου ελεγε οτι δεν προλαβαινει να γαμαει καυτα γκομενακια
τον ειχα για θεο
μεχρι που μια μερα του επεσε απο το πορτοφολι ενα ληγμενο προφυλακτικο απο το 1999
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
που τις γνωριζουν τυπε

ο ενας γαμησε γκομενακι που της την επεσε στο σουπερμάρκετ, άλλος από φεισμουκ , άλλος το καλοκαρι σε γμνωριμιοα από μπιτς μπαρ, οπουδηποτε μπορειτε να γνωρισετε γκομενα φαντασια θελει
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ο ενας γαμησε γκομενακι που της την επεσε στο σουπερμάρκετ, άλλος από φεισμουκ , άλλος το καλοκαρι σε γμνωριμιοα από μπιτς μπαρ, οπουδηποτε μπορειτε να γνωρισετε γκομενα φαντασια θελει


στο σουπερμαρκετ που να παω εκει στα σαλαμια
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ο ενας γαμησε γκομενακι που της την επεσε στο σουπερμάρκετ, άλλος από φεισμουκ , άλλος το καλοκαρι σε γμνωριμιοα από μπιτς μπαρ, οπουδηποτε μπορειτε να γνωρισετε γκομενα φαντασια θελει
α πες μας ετσι...
τυπε με τη φαντασια κι εγω γαμησα καυτη λατινοαμερικανα στην κοπακαμπανα
με την αννουλα τη βυζαρου απο τη γειτονια μου θα μου πεις πως θα γινει η δουλεια;
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
...αφου ολοι... είναι κλεισμενοι σπιτι και παιζουν πλειστεισον κοτζαμ μαντράχαλοι...

πλέιστέισιον παίζανε πρωθυπουργοί, δεν θα παίξουν οι μπουρδελιάρηδες;

είμαστε σοβαροί;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
τυπε κι εμενα ενας φιλος μου μου ελεγε οτι δεν προλαβαινει να γαμαει καυτα γκομενακια
τον ειχα για θεο
μεχρι που μια μερα του επεσε απο το πορτοφολι ενα ληγμενο προφυλακτικο απο το 1999

κλαιω.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
α πες μας ετσι...
τυπε με τη φαντασια κι εγω γαμησα καυτη λατινοαμερικανα στην κοπακαμπανα
με την αννουλα τη βυζαρου απο τη γειτονια μου θα μου πεις πως θα γινει η δουλεια;

φαντασια για να βρεις τροπο να την πλησιασεις, δε θα πας στην άλλη και θα της πεις μωρο μου τι κωλαρα εχεις πρεπει να βρεις κατι άλλο να πεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ο ενας γαμησε γκομενακι που της την επεσε στο σουπερμάρκετ, άλλος από φεισμουκ , άλλος το καλοκαρι σε γμνωριμιοα από μπιτς μπαρ, οπουδηποτε μπορειτε να γνωρισετε γκομενα φαντασια θελει

Ο αγωνας των μπολντοτυπων τωρα δικαιωνεται τυπε  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom