Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (14 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 848 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.887

Hamilcar

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ο διορατικός πολιτικός και αισθητικός τε αναλυτής Ζάχος Χατζηφωτίου είπε κάποτε και σε εντελώς ανύποπτο χρόνο: "Οι Έλληνες δεν γνωρίζουν τι θα πει ωραία γυναίκα, θα το μάθουν όταν πέσει το ανατολικό μπλοκ." Και έτσι με μία απλή φράση προέβλεψε δύο κοσμοϊστορικά γεγονότα, την πτώση του Τείχους του Βερολίνου που κανείς δεν υποψιαζόταν και το ότι οι συμπατριώτες μας στο Κιλκίς, την Προσοτσάνη και τη Νέα Μανωλάδα θα ερχόταν η στιγμή να γαμήσουν γυναίκες με αναλογίες 90-60-90...

Από το αρχείο μου ''Ρήσεις Μεγάλων Ανδρών''

+10000  :thumbsup: για το Ζάχο...η τελευταία γυναίκα του μας τα χάλαγε λίγο ως επιλογή... :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.155
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
Ο διορατικός πολιτικός και αισθητικός τε αναλυτής Ζάχος Χατζηφωτίου είπε κάποτε και σε εντελώς ανύποπτο χρόνο: "Οι Έλληνες δεν γνωρίζουν τι θα πει ωραία γυναίκα, θα το μάθουν όταν πέσει το ανατολικό μπλοκ." Και έτσι με μία απλή φράση προέβλεψε δύο κοσμοϊστορικά γεγονότα, την πτώση του Τείχους του Βερολίνου που κανείς δεν υποψιαζόταν και το ότι οι συμπατριώτες μας στο Κιλκίς, την Προσοτσάνη και τη Νέα Μανωλάδα θα ερχόταν η στιγμή να γαμήσουν γυναίκες με αναλογίες 90-60-90...

Από το αρχείο μου ''Ρήσεις Μεγάλων Ανδρών''

...ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ Ο ΖΑΧΟΣ...
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Αυτο που οταν ο ελληνας προχωραει στον δρομο με το κινητο στο αυτι η συζηταει σε καποιο χωρο με τους φιλους του, οοοοολοι οι περαστικοι και οι γυρω του πρεπει να μαθουν τι κανει στην προσωπικη ζωη του με ανατριχιαστικες λεπτομερειες ειναι αλλο πραγμα.... :jerking:
Χεχε,σωστός...'Αλλο παλι κι αυτό...
Πρέπει οπωσδήποτε ο κυκλος του Ελληνάρα να είναι ενήμερος για την κάθε ερωτική του επιτυχία!
Άμεσα,εκτενέστατα και με κάθε λεπτομέρεια!Ακόμη και αν είναι στη φαντασία του!
Φροντίζει ώστε η παρτενέρ του να είναι άμεσα εκτεθειμένη όσον αφορά το τι έκανε,πως το έκανε,πότε κ με ποιον!
Κι αναρωτιέμαι εγώ:
Πως να μην είναι γεμάτη αρνητισμό κ ξενερωτίλα μια γυναίκα που:
Ξέρει ότι οι ερωτικές της περιπτύξεις θα γίνουν βούκινο.
Που την κοιτάζουν με πεινασμένα βλέμματα στο δρόμο,της κάνουν 'διακριτικότατες φιλοφρονήσεις',την κορναρουν κάγκουρες με τα αυτοκίνητα.
Έχει τον κάθε μ***όδουλο να γίνεται χαλί να τον πατήσει.
Τον κάθε ευκατάστατο η μη να σκάει μια περιουσία για αυτήν.
Τον κάθε ανασφαλή και άπιστο να την κερατώνει και να τη φλομώνει στο ψέμα.
Το κάθε νούμερο που προσπαθεί να το παίξει κάποιος.
Την κάθε μαμάκα να κάνει πλύση εγκεφάλου στον κανακάρη της.
Και και και και....
Όπως είπα κ πριν έχουν μεγάλο μερίδιο της ευθύνης οι γυναίκες,μάλλον το μεγαλύτερο,αλλά να κοιτάζουμε κ την άλλη όψη του νομίσματος...
 

G Manager

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Χεχε,σωστός...'Αλλο παλι κι αυτό...
Πρέπει οπωσδήποτε ο κυκλος του Ελληνάρα να είναι ενήμερος για την κάθε ερωτική του επιτυχία!
Άμεσα,εκτενέστατα και με κάθε λεπτομέρεια!Ακόμη και αν είναι στη φαντασία του!
Φροντίζει ώστε η παρτενέρ του να είναι άμεσα εκτεθειμένη όσον αφορά το τι έκανε,πως το έκανε,πότε κ με ποιον!
Κι αναρωτιέμαι εγώ:
Πως να μην είναι γεμάτη αρνητισμό κ ξενερωτίλα μια γυναίκα που:
Ξέρει ότι οι ερωτικές της περιπτύξεις θα γίνουν βούκινο.
Που την κοιτάζουν με πεινασμένα βλέμματα στο δρόμο,της κάνουν 'διακριτικότατες φιλοφρονήσεις',την κορναρουν κάγκουρες με τα αυτοκίνητα.
Έχει τον κάθε μ***όδουλο να γίνεται χαλί να τον πατήσει.
Τον κάθε ευκατάστατο η μη να σκάει μια περιουσία για αυτήν.
Τον κάθε ανασφαλή και άπιστο να την κερατώνει και να τη φλομώνει στο ψέμα.
Το κάθε νούμερο που προσπαθεί να το παίξει κάποιος.
Την κάθε μαμάκα να κάνει πλύση εγκεφάλου στον κανακάρη της.
Και και και και....
Όπως είπα κ πριν έχουν μεγάλο μερίδιο της ευθύνης οι γυναίκες,μάλλον το μεγαλύτερο,αλλά να κοιτάζουμε κ την άλλη όψη του νομίσματος...

Μήν κάνεις την αλλαγη φύλου .Θα σε χαλάσει.Γιά παρηγοριά δες το Casablanca και φαντάσου οτι εισαι η Ingrid.
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
^Τι έχουμε εδώ?
Ακόμη ένα υπεράρεν αρσενικό που με δήθεν ψαγμένα 'αστεία' προσπαθεί να μειώσει κάποιον, που απλά θέτει ένα ερώτημα,χωρίς απαραίτητα να συμφωνεί μαζί του...
Ευχαριστώ που επιβεβαίωσες τη θέση μου για τους άντρες που νιώθουν ότι έχουν πολλά να αποδείξουν...
 

Hamilcar

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
^Τι έχουμε εδώ?
Ακόμη ένα υπεράρεν αρσενικό που με δήθεν ψαγμένα 'αστεία' προσπαθεί να μειώσει κάποιον, που απλά θέτει ένα ερώτημα,χωρίς απαραίτητα να συμφωνεί μαζί του...
Ευχαριστώ που επιβεβαίωσες τη θέση μου για τους άντρες που νιώθουν ότι έχουν πολλά να αποδείξουν...

+1000  :thumbsup:...

Μανατζεράκο, κι εγώ νέουπας είμαι αλλά
1. Τουλάχιστον διάβασε, κοίτα και μάθε πως να κάνεις ένα post με παράθεση
2. Εξ'ιδίων κρίνεις τα αλλότρια?  :uglystupid:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Μήν κάνεις την αλλαγη φύλου .Θα σε χαλάσει.Γιά παρηγοριά δες το Casablanca και φαντάσου οτι εισαι η Ingrid.


χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
Τύποι ιδού τι ανεκάλυψα:

γράφει ο γνωστός laplace. Με όλα τα γνωστά :2funny: :rockon:


Για δες εξελιξη η τεχνολογια....μιλανε και πνευματα απο το υπερπεραν σε απταιστα ελληνικα μισογυνη.... :cheesy:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
:2funny: :2funny:
34831_176075569091721_100000678364576_446041_7301043_n.jpg

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Βλέπω η μάχη στην ψηφοφορία είνα σκληρή :P :P.Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάει το ''ελληνίδα του εξωτερικού'' :idiot: :uglystupid:.Μπορεί να είναι λιγότερο ''ελλεινίδα'' από την ντόπια :think:.Το ίδιο καριόλα είναι και άμα κάνεις την  :jerking: και την παντρευτείς θα είσαι κι εσύ το ίδιο μαλάκας με τους υπόλοιπους :2funny: :2funny:.Αν καταφέρεις και γαμάς  :fuck2: :zfuck: καμιά φίλη της αλλοδαπή στην λούφα,τότε πάει στο διάολο η θυσία  :grin: :grin:
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16

Αν μη τι αλλο το μοναδικο πραγματικα αστειο σημειο απο ενα κατα τα αλλα βαθυτατα αισχρο ρεπορταζ.... :-
Ελπιζω οι ρεπορτερ να ειναι πολυ περηφανοι για την "ενημερωση" που προσφερουν στον κοσμο... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Χωρίς να την ξέρω την κοπέλα, η αποθέωση της Ελλεηνίδας. Ελπίζω ο τύπος που την παντρεύτηκε να έχει προγαμιαίο συμφωνητικό αλλιώς τον πούλο, θα πληρώνει τους καφέδες μέχρι τα βαθειά γεράματα.
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Πληρώνει ο μαλάκας και αυτή τα ξύνει όλη μέρα.
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
Χωρίς να την ξέρω την κοπέλα, η αποθέωση της Ελλεηνίδας. Ελπίζω ο τύπος που την παντρεύτηκε να έχει προγαμιαίο συμφωνητικό αλλιώς τον πούλο, θα πληρώνει τους καφέδες μέχρι τα βαθειά γεράματα.

Δεν σου εχει περασει απο το μυαλο οτι τα "ρεπορταζ" στην ελληνικη τηλεοραση πολλες φορες ειναι και προιον "δημιουργικης σκηνοθεσιας"?  ;)(βλεπε ΣΤΑΡ πχ)
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Δεν έχεις άδικο φίλε μου, δεν θα είναι και η πρώτη φορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom