Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Που το ειδες ρε φιλε το κομπλεξ σε αυτο ?

Οτι δεν συμπιπτει με την νοημοσυνη σου το βαφτιζεις κομπλεξ δηλαδη ?

1.Ειπα απλα οτι δεν ειναι σωστο να ρωτας τις οικονομικες απολαβες του καθενος  :headbang:
και σου εξηγησα μερικα πραγματα εντελλως φιλικα....

Θες να τα καταλαβεις ? καλως !!!!!
δεν θες ? παλι καλως !!!!!



2.Φιλε αν ειναι να αλλαξω τον εαυτο μου για να εχω μια τρυπα να χωνομαι αντι για καποια που θα με νιωθει και θα με εκτιμα.... χιλιες φορες καλυτερα  :jerking:
Θα το ευχαριστιεμαι καλυτερα κανωντας ερωτα με αυτον που αγαπω περισσοτερο απο ολους !!!!!!
ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ

Ταδε εφη Γουντυ Αλλεν !!!!!

Ειλικρινα δεν με ενδιαφερει πλεον αυτο το κομματι καθολου, γιατι θεωρω πως οτι ηταν γινει σε αυτον τον τομεα
ηταν μεχρι τα 35 παιζοντας σε μια ηλικια κοπελας περι τα 25-33 αναλογικα....
Στις ηλικιες ισως ειμαι λαθος δεν ξερω.... απλα ετσι ειναι το σκεπτικο μου.

Αν με ρωτησεις ποσες κοπελες ειναι ελευθερες σε αυτες τις ηλικιες και το συμμαντικοτερο...
νορμαλ σε συμπεριφορες η χωρις πολλα πολλα κομπλεξ, απο αποτυχημενες σχεσεις, θα σου πω παρα πολυ ελαχιστες....
Ψαξε βελονα στα αχυρα δηλαδη....  :2funny:

Οποτε για μενα το πουλακι πεταξε και τελος
Δεν περιμενω και δεν θελω και τιποτα πλεον.....




3.ΤΕΛΟΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑΣ ΕΔΩ...... αρκετα τραβηξε το ολο θεμα περι κοπελας με την παρτη μου.... :sunglasses:

Εφυγα για καφεδακι καλη συνεχεια σε ολους  :rockon:

1. Ρωτησε κανεις την αποψη σου? Εκει που εκανα συζητηση με τον ανθρωπο και τον ρωτουσα σοβαρα ποιος ειναι ο μισθος του οχι για να κουτσομπολεψω αλλα για να μαθω μιας και με ενδιαφερει η προοπτικη του εξωτερικου . Τι μου εξηγησες? Πεταχτηκες εκει που δεν σε σπειρανε στο ξαφνικο και ειπες ενα καρο ανουσια πραγματα. Απλα μην πεταγεσαι σαν την πορδη εκει που δεν σε σπερνουν.

2. Καλα νταξει φιλε χαιρετισματα στους μαριολαδες , κατα τα αλλα "ΠΟτε ειναι η ντενισσα στην βαρδια της ρε παιδια??? ποτε???"  :2funny: :2funny:

3. Εσυ μας ζαλιζεις τον ερωτα ρε φιλε καθε λιγο και λιγακι οτι δεν βρισκεις και δεν κανεις και δεν ρανεις... αν δεν βρισκεις κρατα το για την παρτη σου.

Ο χεκτορ εχει δικιο οχι οταν σε λεει κουφο... αυτο ειναι απαραδεκτο
αλλα οταν σε λεει βλακα και καθυστερημενο.
ΕΓω τα λεω χυμα ειτε παρεξηγηθεις ειτε οχι στα αρχιδια μου μιας και εσυ τριβοσουν
εξαρχης , βλεπεις δεν σου απανταω μια δεν σου απανταω δυο παρε το κομπλεξ σου και σε αλλο θρεντ  :grin:

και ναι εχεις κομπλεξ. Και μεγαλο μαλιστα. Δεν ειναι δικια μου επινοηση. Αν δεν ειχες δεν θα ησουν και βλακας.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
σαν να ρωταει ο αλλος εναν συναδελφο ποσα παιρνει για να δει αν τον συμφερει να στειλει CV  στην εταιρεια που δουλευει εκεινος (που ρωταει , κατσε να το εξηγησουμε και αυτο) και να πεταγομαι εγω και να λεω "τον ρωτας για τον μισθο του? κουτσομπολης εισαι???" λολ

και μετα απορειτε που δεν εχετε και γκομενα ρε μαλακες  :headbang: :headbang: :headbang:

ναι ξερω... φταιει η τυχη... και οι πουστηδες οι πολιτικοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom