Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.938
Like
3.206
Πόντοι
1.706
Έλα θα τον ξεσκιζες το Θέμη..εδώ ξερογλιφεσε με τις κρητικές. Που είναι σαν αντρες.που και πιο άσχημες είναι..και έχουν και μουστάκι..
Αυτό μπορώ να στο απαντήσω πολύ εύκολα.
Και εδώ κάτω, όπως παντού στον κόσμο, υπάρχουν αυτές που δεν βλέπονται και αυτές που παραβλέπονται.
Και οι δυο εγαμιώσαντο, διαλέγεις και παίρνεις με ποια θα πας.
Μη μου γράφεις όμως να διαλέξω αντρικό κώλο, εκεί δεν ακολουθώ, δεν είναι του γούστου μου.
Δεν κάθομαι να κοροϊδεύω τον Θέμη αλλά τους υπόλοιπους που ξεροσταλιάζετε με την στριγκάρα του, ε θα γαμηθείτε..........
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
41
Like
32
Πόντοι
0
Ολα εχουν να κανουν με τη προσφορα και τη ζήτηση
Η μπάλα στο ντειτιτνγκ δεν παιζεται με τους ιδιους ορους,εχουμε μια γυναικα σε θεση ενισχυμένη και εναν αντρα σε μειονεκτικοτερη.
Οι γυναίκες γενικα απαιτούν πολλα απο ενα αντρα τα οποια δεν θα τα αναλύσουμε, ο αντρας απο την αλλη απαιτεί λιγα ισως και τιποτα καποιοι ορισμένες φορές.
Απο εκει και περα ολα εχουν να κα ουν με τη σπατάλη, πόσο θα σπαταλησει ο καθενας χρονο χρημα ενέργεια για να μπορεσει τελικά να εχει μια γκομενα γυναικα γαμιολα.
Δεν ειναι ευκολα τα πράγματα γιατί αν ηταν ευκολα ολοι θα επαιζαν μπαλα και θα ροστεραν,εδω μεταβιας η πλειοψηφια βρισκει μια και τους βαζει τα δυο ποδια σε ενα παπούτσι.
Ειναο δύσκολο το ντετινγκ οι γκομενες απαιτιτικες και με πολλες επιλογές..
Επσιης μια γυναίκα μπορει να ζει και να περναει και μονη της καλα,δεν εχει αναγκη τον καθενα,αντίθετα ο αντρας εχει αναγκη μια γυναίκα, δεν μπορεί μονος του,αισθανεται οτι κατι του λείπει,θελει να εχει δίπλα του γκομενα ειναι μερος του στατους του και της κοινωνικης του αποδοχης αυτο.
Κοίτα σίγουρα ,
Ολα εχουν να κανουν με τη προσφορα και τη ζήτηση
Η μπάλα στο ντειτιτνγκ δεν παιζεται με τους ιδιους ορους,εχουμε μια γυναικα σε θεση ενισχυμένη και εναν αντρα σε μειονεκτικοτερη.
Οι γυναίκες γενικα απαιτούν πολλα απο ενα αντρα τα οποια δεν θα τα αναλύσουμε, ο αντρας απο την αλλη απαιτεί λιγα ισως και τιποτα καποιοι ορισμένες φορές.
Απο εκει και περα ολα εχουν να κα ουν με τη σπατάλη, πόσο θα σπαταλησει ο καθενας χρονο χρημα ενέργεια για να μπορεσει τελικά να εχει μια γκομενα γυναικα γαμιολα.
Δεν ειναι ευκολα τα πράγματα γιατί αν ηταν ευκολα ολοι θα επαιζαν μπαλα και θα ροστεραν,εδω μεταβιας η πλειοψηφια βρισκει μια και τους βαζει τα δυο ποδια σε ενα παπούτσι.
Ειναο δύσκολο το ντετινγκ οι γκομενες απαιτιτικες και με πολλες επιλογές..
Επσιης μια γυναίκα μπορει να ζει και να περναει και μονη της καλα,δεν εχει αναγκη τον καθενα,αντίθετα ο αντρας εχει αναγκη μια γυναίκα, δεν μπορεί μονος του,αισθανεται οτι κατι του λείπει,θελει να εχει δίπλα του γκομενα ειναι μερος του στατους του και της κοινωνικης του αποδοχης αυτο.
κοιτα για μια γυναικα δεν εχει ανάγκη τον καθένα, γιατί έχει πάρα πολλές επιλογές. Σίγουρα και γω που ειμαι 3 χρονια σχεδον μονος μου αισθάνομαι ότι κάτι μου λείπει αλλά γενικά βλέπω πόσο για το πούτσο είναι η πλειοψηφία εκεί έξω , και σκέφτομαι ότι μαλλον ειναι καλύτερα που είμαι μόνος μου
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.764
Like
714
Πόντοι
96
Ολα εχουν να κανουν με τη προσφορα και τη ζήτηση
Η μπάλα στο ντειτιτνγκ δεν παιζεται με τους ιδιους ορους,εχουμε μια γυναικα σε θεση ενισχυμένη και εναν αντρα σε μειονεκτικοτερη.
Οι γυναίκες γενικα απαιτούν πολλα απο ενα αντρα τα οποια δεν θα τα αναλύσουμε, ο αντρας απο την αλλη απαιτεί λιγα ισως και τιποτα καποιοι ορισμένες φορές.
Απο εκει και περα ολα εχουν να κα ουν με τη σπατάλη, πόσο θα σπαταλησει ο καθενας χρονο χρημα ενέργεια για να μπορεσει τελικά να εχει μια γκομενα γυναικα γαμιολα.
Δεν ειναι ευκολα τα πράγματα γιατί αν ηταν ευκολα ολοι θα επαιζαν μπαλα και θα ροστεραν,εδω μεταβιας η πλειοψηφια βρισκει μια και τους βαζει τα δυο ποδια σε ενα παπούτσι.
Ειναο δύσκολο το ντετινγκ οι γκομενες απαιτιτικες και με πολλες επιλογές..
Επσιης μια γυναίκα μπορει να ζει και να περναει και μονη της καλα,δεν εχει αναγκη τον καθενα,αντίθετα ο αντρας εχει αναγκη μια γυναίκα, δεν μπορεί μονος του,αισθανεται οτι κατι του λείπει,θελει να εχει δίπλα του γκομενα ειναι μερος του στατους του και της κοινωνικης του αποδοχης αυτο.
οταν ελεγε ο Δασκαλος για τον νομο 80/20 ημιτρελο τον ανεβαζανε,ινσελ τον κατεβαζανε
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
471
Like
886
Πόντοι
81
Καλά και γυμναστηριο που πάμε πάλι αόρατοι είμαστε στις ελλεινιδες.εγω τώρα που πάω σχεδόν κάθε μέρα.και φορτωνω τρία σκούπ πρωτεινη τη μερα.μόνο κάτι αλβανίδες με κοιτάνε.οι ελλεινιδες ούτε να με φτυσουνε
.γενικά Ελλάδα δε δουλεύει τίποτα..για να βρεις γκόμενα..μόνος αν έχεις λεφτά..η αν είσαι στην ίδια παρέα,κύκλο με την ελλεινιδα..και γίνει εύκολα το προξενιό..και σου έρθει η ελλεινιδα στο πιάτο..άμα καθεσε να τη πέφτεις σε αγνωδτες..είναι σαν να έχεις μια καραμπίνα..και να βαράει στον ουρανό στα κουτουρου..μια στο εκατομμύριο..μπορεί να πετύχεις τίποτα..
στο τζιμ εκει μαζευει 90% ψωλαρια απο πιτσιρικαδες μεχρι γερους, και μενει ενα 10 % απο γυναικες οπου το 6 % απο αυτες ειναι θειτσες απο 40 και πανω,
αρα μια γκομενιτσα 24 χρονων με νορμαλ σωματακι να πατησει εκει με κολαν, εεεε βρηκε δεκαδες επιδοξους γαμιαδες,
εδω στο μεγκα τζιμ ηταν ενας 50 χρονων και την επεφτε σε ηλικιες απο 16 εως 22
σε τετοια μερη αν ψαχνεις να πιασεις γκομενα μια εμφανισιμη νεαρη κοπελα, θα απογοητευτεις
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
471
Like
886
Πόντοι
81
Οι ελλεινιδες είναι οι πιο ξεφτιλιζμενες.μπαινει μια μέσα στο λοφορειο ελλεινιδα..με ροζ μαλλί σκουλαρίκια φρικιό..αλλά ένα πουτσο της τον έδινες.ειχε για γκόμενο έναν βρωμιάρη που.βρωμουσε ιδροτιλα.αυτος έπαιζε με τα κουδουνια.σε κάθε στάση βαρουε τα κουδούνια..και η ελλεινιδα..αν την ρωτήσεις θα σου πει..ότι αυτός τώρα είναι κελεπουρι και κούκλος!!γενικά οι ελλεινιδες είναι κατώτερη φυλή και το επίπεδο τους είναι για το πουτσο..
ενταξει αυτες νομιζουν οτι κανουν επανασταση και ειναι παντελως αχρηστες ειδικα στο επαγγελματικο κομματι, ουτε δουλευουν, τα εχουν ετοιμα ολα απο γονεις και εχουν και τον γκομενο να τις συντηρει που τα παιρνει και αυτος απο την οικογενεια του ή κανει καμια δουλεια τυπου ντιλιβερα.
επισης βρισκουν βρωμιαρηδες ,γιατι ειναι καμμενα μυαλα και τις ενθουσιαζει η σαπιλα του αλλου
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.940
Like
2.998
Πόντοι
456
στο τζιμ εκει μαζευει 90% ψωλαρια απο πιτσιρικαδες μεχρι γερους, και μενει ενα 10 % απο γυναικες οπου το 6 % απο αυτες ειναι θειτσες απο 40 και πανω,
αρα μια γκομενιτσα 24 χρονων με νορμαλ σωματακι να πατησει εκει με κολαν, εεεε βρηκε δεκαδες επιδοξους γαμιαδες,
εδω στο μεγκα τζιμ ηταν ενας 50 χρονων και την επεφτε σε ηλικιες απο 16 εως 22
σε τετοια μερη αν ψαχνεις να πιασεις γκομενα μια εμφανισιμη νεαρη κοπελα, θα απογοητευτεις
Αυτό λέμε..οι γυναίκες είναι πολύ πιο λιγες από τους άντρες

Βγες στο δρόμο
Θα δεις ένα μουνι
.και δέκα ψολές..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ενταξει αυτες νομιζουν οτι κανουν επανασταση και ειναι παντελως αχρηστες ειδικα στο επαγγελματικο κομματι, ουτε δουλευουν, τα εχουν ετοιμα ολα απο γονεις και εχουν και τον γκομενο να τις συντηρει που τα παιρνει και αυτος απο την οικογενεια του ή κανει καμια δουλεια τυπου ντιλιβερα.
επισης βρισκουν βρωμιαρηδες ,γιατι ειναι καμμενα μυαλα και τις ενθουσιαζει η σαπιλα του αλλου
Έτσι είναι..νομίζω.οι ελλεινιδες.ειναι από τις πιο καμενες στο πλανήτη
.δε ξέρω.υπαρχουν γυναίκες από άλλη χώρα με τόσο καμένα μυαλά?οι ελλεινιδες δε δουλεύουν
Λεφτά παίρνουν από χορηγό και μπαμπά
Αμα δουλεύανε θα έβλεπες στα Λίντλ η στα τζάμπο ελλεινιδες 25αρες να δουλεύουν.οχι αλβανίδες..η στο λεωφορείο θα έβλεπες ελλεινιδες έξι το πρωί να πηγαίνουν για δουλειά..άμα μπεις σε λεωφορεία έξι εφτά το πρωί..είναι γεμάτο ξένες..αλβανίδες,γεωργιανές,μαυρες..και δεν έχει καμία ελλεινιδα 25αρα η 30αρα..που σημαίνει ότι οι ελλεινιδες δε δουλεύει καμια
 
Τελευταία τροποποίηση:

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.454
Κριτικές
10
Like
3.003
Πόντοι
3.385
Αυτό λέμε..οι γυναίκες είναι πολύ πιο λιγες από τους άντρες

Βγες στο δρόμο
Θα δεις ένα μουνι
.και δέκα ψολές..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έτσι είναι..νομίζω.οι ελλεινιδες.ειναι από τις πιο πάμε ςστο πλανήτη
.δε ξέρω.υπαρχουν γυναίκες από άλλη χώρα με τόσο καμένα μυαλά?οι ελλεινιδες δε δουλεύουν
Λεφτά παίρνουν από χορηγό και μπαμπά
Αμα δουλεύαμε θα έβλεπες στα Λίντο η στα τζάμπο ελλεινιδες 25αρες να δουλεύουν.οχι αλβανίδες..η στο λεωφορείο θα έβλεπες ελλεινιδες έξι το πρωί να πηγαίνουν για δουλειά..άμα μπεις σε λεωφορεία έξι εφτά το πρωί..είναι γεμάτο ξένες..αλβανίδες,γεωργιανές,μαυρες..και καμία ελλεινιδα 25αρα η 30αρα..που σημαίνει ότι οι ελλεινιδες δε δουλεύει καμια

Αυτό λέμε..οι γυναίκες είναι πολύ πιο λιγες από τους άντρες

Βγες στο δρόμο
Θα δεις ένα μουνι
.και δέκα ψολές..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έτσι είναι..νομίζω.οι ελλεινιδες.ειναι από τις πιο καμενες στο πλανήτη
.δε ξέρω.υπαρχουν γυναίκες από άλλη χώρα με τόσο καμένα μυαλά?οι ελλεινιδες δε δουλεύουν
Λεφτά παίρνουν από χορηγό και μπαμπά
Αμα δουλεύανε θα έβλεπες στα Λίντλ η στα τζάμπο ελλεινιδες 25αρες να δουλεύουν.οχι αλβανίδες..η στο λεωφορείο θα έβλεπες ελλεινιδες έξι το πρωί να πηγαίνουν για δουλειά..άμα μπεις σε λεωφορεία έξι εφτά το πρωί..είναι γεμάτο ξένες..αλβανίδες,γεωργιανές,μαυρες..και δεν έχει καμία ελλεινιδα 25αρα η 30αρα..που σημαίνει ότι οι ελλεινιδες δε δουλεύει καμια
Όλες όσες γνώρισα και πάλευαν για τον επιούσιο και το μεροκάματο, Ελληνίδες, εκτός των άλλων δεν είχαν και παρτίδες με διαπρεπείς κόπανους ώστε να γνωρίζουν ότι εργάζονται.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.940
Like
2.998
Πόντοι
456
Όλες όσες γνώρισα και πάλευαν για τον επιούσιο και το μεροκάματο, Ελληνίδες, εκτός των άλλων δεν είχαν και παρτίδες με διαπρεπείς κόπανους ώστε να γνωρίζουν ότι εργάζονται.
Καλά πες τη κασέτα..έξω ξέρω το βλέπω στο λεοφορειο..ελλεινιδα εγώ δε βλέπω εφτά το πρωί να πηγαίνει για δουλειά..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.931
Κριτικές
90
Like
33.850
Πόντοι
24.700
Αυτό λέμε..οι γυναίκες είναι πολύ πιο λιγες από τους άντρες

Βγες στο δρόμο
Θα δεις ένα μουνι
.και δέκα ψολές..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έτσι είναι..νομίζω.οι ελλεινιδες.ειναι από τις πιο καμενες στο πλανήτη
.δε ξέρω.υπαρχουν γυναίκες από άλλη χώρα με τόσο καμένα μυαλά?οι ελλεινιδες δε δουλεύουν
Λεφτά παίρνουν από χορηγό και μπαμπά
Αμα δουλεύανε θα έβλεπες στα Λίντλ η στα τζάμπο ελλεινιδες 25αρες να δουλεύουν.οχι αλβανίδες..η στο λεωφορείο θα έβλεπες ελλεινιδες έξι το πρωί να πηγαίνουν για δουλειά..άμα μπεις σε λεωφορεία έξι εφτά το πρωί..είναι γεμάτο ξένες..αλβανίδες,γεωργιανές,μαυρες..και δεν έχει καμία ελλεινιδα 25αρα η 30αρα..που σημαίνει ότι οι ελλεινιδες δε δουλεύει καμια

Θα μου γνωρίσετε καμμιά Αλβανίδα;
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
471
Like
886
Πόντοι
81
Αμα δουλεύανε θα έβλεπες στα Λίντλ η στα τζάμπο ελλεινιδες 25αρες να δουλεύουν.οχι αλβανίδες..η στο λεωφορείο θα έβλεπες ελλεινιδες έξι το πρωί να πηγαίνουν για δουλειά..άμα μπεις σε λεωφορεία έξι εφτά το πρωί..είναι γεμάτο ξένες..αλβανίδες,γεωργιανές,μαυρες..και δεν έχει καμία ελλεινιδα 25αρα η 30αρα..που σημαίνει ότι οι ελλεινιδες δε δουλεύει καμια
τοσο πρωι 7 η ωρα, θα πηγαινει η αλλη σε κανα φουρνο ή καθαριστρια, που τετοιες δουλειες δεν κανουν οι ελληνιδες, ομως ετσι και μπεις σε ηλεκτρικο και μετρο λιγο πριν τις 9, κοντα στο κεντρο , βλεπεις πολλες ελληνιδες τριανταρες και 25 χρονες που πανε σε γραφεια και κανουν τις πωλητριες σε μαγαζια
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
471
Like
886
Πόντοι
81
Έτσι είναι..νομίζω.οι ελλεινιδες.ειναι από τις πιο καμενες στο πλανήτη
.δε ξέρω.υπαρχουν γυναίκες από άλλη χώρα με τόσο καμένα μυαλά?οι ελλεινιδες δε δουλεύουν
Λεφτά παίρνουν από χορηγό και μπαμπά
δουλευουν αρκετες απο αυτες αλλα σε θεσεις με 4 ωρη και 6 ωρη απασχοληση, επισης αρκετες απο αυτες δουλευουν ενα χρονικο διαστημα κανα χρονο, μαζευουν καποια λεφτα και μετα τα ξυνουν για κανα 2-3 χρονια, βεβαια εχουν την υποστηριξη απο την οικογενεια και απο τους αγαπουληδες που ειναι ετοιμοι να δωσουν και το βρακι τους ακομη σε οτι τους ζητησει η γκομενα τους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.579
Like
16.313
Πόντοι
3.656
Οι ελλεεινίδες ξυπνάνε 7 η ώρα μόνο αν έχουν παιδιά για να τα πάνε σχολείο.Σιγα μη σηκώνονται για δουλειά.Μετά καφέ,κομμωτήριο και δε συμμαζεύεται.Έχουν και τη μάνα/πέθερα να μαγειρεύει,οπότε δεν κάνουν τίποτα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.931
Κριτικές
90
Like
33.850
Πόντοι
24.700

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.931
Κριτικές
90
Like
33.850
Πόντοι
24.700
Εισαι βλακεντιος.
Κατσε εσυ αγορι μου με τις ελλεινιδες να σου βαζουν τα 2 ποδια σε ενα παπούτσι
Μα δεν βρίσκω Ελληνίδα. Μόνο κάτι κακάσχημες Γεωργιανές έρχονται, ή φακλανοβουλγάρες.

Οι Αλβανίδες είναι απείρως πιο ικανοποιητικές στη εμφάνιση.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
50.268
Like
47.558
Πόντοι
6.756
Θα μου δώσεις τη γυναικα σου να τη βατεψω?
ναι ελα να την συναντησεις στο ειχα πει και παλια
θα σε ξεφττλισει φουλ δεν γαμιεται με μαλακες σαν και σενα οταν εχει διπλα της ρε κοκοβιε τον ΝΤΕΛΗΚΑΝΗ
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
50.268
Like
47.558
Πόντοι
6.756
Εσυ εισαι ο ντεληκανης?
Χαχαχαχαχχα α
Στειλε μου φωτογραφια να δω αν μου αρεσει
απο κοντα....ασε τηλεφωνακι με πμ και θα επικοινωνησει μαζι σου
κοιτα να ερθεις οχι οπως στο Συνταγμα που σε εψαχνα σε ολη την Φιλελληνων ομως και ειχα βγαλει και φωτογαφιες οτι ημουν εκει και εσυ ησουν στο παιδικο σου δωματιο στο χωριο σου:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom