Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
αυτο λεμε τζιμακο.
δεν ησουν μπουστης... ΕΙΣΑΙ !!!
Και τοτε γιατί δε έχω χύσει ποτέ με γκέι τσόντα ας πούμε ?ή γιατί δε έχω πάει με άντρες στη πραγματική ζωή ενώ με ήθελαν φουλ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νταξ... Και να είστε δεν τρέχει τίποτα... Μια οικογένεια είμαστε όλοι εδώ. Εσείς, εγώ, ο Παπαφίλιππας, ο Ακροατής, ο Ατενέζος, ο Ανέστης, η Μάγκυ, ο Υπουργάρας και ο αλβανός που καθαρίζει το σπίτι. :coffee:
Εγώ δε είμαι αλλά οκ.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
επ αυτο δεν το ειδα που εβαλες μετα, γιατι κανεις μπουστιες, σα μπουστης που εισαι.
θες να τη βαλω μηπως να σε (ξανα)θυμηθουμε ?:cool2:
Ναι οκ ότι Πεις κοπέλιτσα μου άντε τώρα να γλυψεις κάνα πακοσπερμα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Εσενα στο εβαλε η μαγκι εμαθα και με νυχι ισα με το δάχτυλο

1 Μαζεψε τον αλβανο μαθητή σου διότι ρωταει σε αλλο νημα που θα βρει γκομενα με αποτελεσμα να χεζουν και οι αλβανοι την θεωρεια σου..

2 .εδω και μερες εχεις ψωλοτραβηγματα και βγαζω γουστα ...

3 ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΟΥΣΤΕΨΕΣ ΤΟ ΝΗΜΑ ..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.400
Κριτικές
94
Like
46.718
Πόντοι
17.311
Ναι οκ ότι Πεις κοπέλιτσα μου άντε τώρα να γλυψεις κάνα πακοσπερμα
βελουδινο πουστρακι σου θυμιζουν κατι αυτα τα ποδαρια... εσυ εβαλες τη φωτο ξεχασες ? :think:
oreos24α.jpg

και καποιος που σε ειδε κιολας απο κατω σε στολισε αναλογως.
πως εισαι ετσι ρε? σα σερβιτορος σε χασαποταβερνα με το μολυβι στο αυτι
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
βελουδινο πουστρακι σου θυμιζουν κατι αυτα τα ποδαρια... εσυ εβαλες τη φωτο ξεχασες ? :think:
oreos24α.jpg

και καποιος που σε ειδε κιολας απο κατω σε στολισε αναλογως.

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
ανιψιοί ζαπατα ,,,,
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.820
Κριτικές
1
Like
1.375
Πόντοι
216
1 Μαζεψε τον αλβανο μαθητή σου διότι ρωταει σε αλλο νημα που θα βρει γκομενα με αποτελεσμα να χεζουν και οι αλβανοι την θεωρεια σου..

2 .εδω και μερες εχεις ψωλοτραβηγματα και βγαζω γουστα ...

3 ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΟΥΣΤΕΨΕΣ ΤΟ ΝΗΜΑ ..
Σκασε μωρη γαμιολα που θα μου πεις οτι το πουστεψα οταν εσεις οι ίδιοι κοιτατε να το πουστεψετε.
Εγω στηρίζω ο άντρας να γαμει και μα δέρνει και εσεις στηριζετε πως να γαμιέται.
Εσυ μωρη γαμιολα δεν προμοτορεις τα υποτακτικά πουστακια?
Βρωμα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για πιασε λιγο πιο αντρικο αγορι μου ...μην σου γινει συνήθεια αυτη η ροζ χαλαρότητα,,,
Σκασε μωρη βρωμα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Σκασε μωρη γαμιολα που θα μου πεις οτι το πουστεψα οταν εσεις οι ίδιοι κοιτατε να το πουστεψετε.
Εγω στηρίζω ο άντρας να γαμει και μα δέρνει και εσεις στηριζετε πως να γαμιέται.
Εσυ μωρη γαμιολα δεν προμοτορεις τα υποτακτικά πουστακια?
Βρωμα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σκασε μωρη βρωμα
νονος και φαε κανα γιαουρτακι δεν θελω ζαρες στο κωλαρακι σου......
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Σκασε μωρη γαμιολα που θα μου πεις οτι το πουστεψα οταν εσεις οι ίδιοι κοιτατε να το πουστεψετε.
Εγω στηρίζω ο άντρας να γαμει και μα δέρνει και εσεις στηριζετε πως να γαμιέται.
Εσυ μωρη γαμιολα δεν προμοτορεις τα υποτακτικά πουστακια?
Βρωμα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σκασε μωρη βρωμα
νομιζα ηταν ανιψιος δεν ηθελα να μπω αναμεσα σας...ζηλιάρα στρίγγλα
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Δυστυχώς έφορε μου...στήν Ελλάδα καί καλημέρα νά πείς στήν άλλη...είναι ο τρόπος που θά τό πείς καί πώς θά τό λάβει αυτή!!
Ξέρεις πόσοι άνδρες τήν έχουν πατήσει ? Πάρα πολλοί!!
Είναι φαντασμένες...καί νομίζουν επειδή τίς κοίταξες...η τούς είπες καλημέρα...υποπτεύονται ότι είσαι τρελά ερωτευμένος μαζί τους!! :2funny:
Μιλάμε γιά πολύ χάσιμο οι γκόμενες...τό βλέπω σχεδόν καθημερινά... :sunglasses:
:heavymetalbig:
Ναι ισχύει φουλ. Εδώ μπορεί να κοιτάξεις μια γυναίκα και να νομίζει μετά ότι είσαι πεφτουλας η ότι την έχεις ερωτευτεί.
Την συγκεκριμένη τύπισσα ενω δεν ασχολούμαι εφόσον δεν γουστάρει , την έχω παρατηρήσει ότι με κοιτάει να δει αν τη κοιτάζω πάρα πολλές φορές. Μάλλον το κάνει από περιέργεια
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.820
Κριτικές
1
Like
1.375
Πόντοι
216
Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης ειναι η μοναδική λυση στην αγαμια που επικρατεί.
Ολα εχουν να κανουν με τον αντρα να γινει πιο ποιοτικος πιο αποδοτικος με σκοπο να ριχνει γκόμενες και να πηδαει.
Οποιου δεν του αρεσουν αυτα αφηνει τη μέθοδο στην άκρη και ακουει παπατετοιο να μαθει πως θα κανει τη γυναίκα του να τον κερατώσει η τη μαγκι πως θα γινει πισωγλεντης η τον ζιρο πως θα κλαίει τη μοιρα του.
Ποιος εβγαλε αξιοπιστη μεθοδο απο αυτους που αναφερα?
Κανεις,η παπια έβγαλε μια μαλακια αναποτελεσματικη εντελως.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
βελουδινο πουστρακι σου θυμιζουν κατι αυτα τα ποδαρια... εσυ εβαλες τη φωτο ξεχασες ? :think:
oreos24α.jpg

και καποιος που σε ειδε κιολας απο κατω σε στολισε αναλογως.

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Χαχαχαχα τι έχουν τα πόδια μου βρε παπαφιλιπ?μια χαρά είναι για άραξε λίγο ξυπνα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης ειναι η μοναδική λυση στην αγαμια που επικρατεί.
Ολα εχουν να κανουν με τον αντρα να γινει πιο ποιοτικος πιο αποδοτικος με σκοπο να ριχνει γκόμενες και να πηδαει.
Οποιου δεν του αρεσουν αυτα αφηνει τη μέθοδο στην άκρη και ακουει παπατετοιο να μαθει πως θα κανει τη γυναίκα του να τον κερατώσει η τη μαγκι πως θα γινει πισωγλεντης η τον ζιρο πως θα κλαίει τη μοιρα του.
Ποιος εβγαλε αξιοπιστη μεθοδο απο αυτους που αναφερα?
Κανεις,η παπια έβγαλε μια μαλακια αναποτελεσματικη εντελως.
Καλα εδω λεμε εφυγε μεχρι και ο ΑΛΒΑΝΟΣ σε αλλο νημα και ρωταγε που θα βρει γκομενα ..
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Χαχαχαχα τι έχουν τα πόδια μου βρε παπαφιλιπ?μια χαρά είναι για άραξε λίγο ξυπνα
σε ζαπατα δεν νομιζω σε ακροατη θα ελεγα μπάζει ετούτο το παλικαρι...εαν επρόκειτο για κλονοριζο
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.164
Like
45.464
Πόντοι
6.256
Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης ειναι η μοναδική λυση στην αγαμια που επικρατεί.
Ολα εχουν να κανουν με τον αντρα να γινει πιο ποιοτικος πιο αποδοτικος με σκοπο να ριχνει γκόμενες και να πηδαει.
Οποιου δεν του αρεσουν αυτα αφηνει τη μέθοδο στην άκρη και ακουει παπατετοιο να μαθει πως θα κανει τη γυναίκα του να τον κερατώσει η τη μαγκι πως θα γινει πισωγλεντης η τον ζιρο πως θα κλαίει τη μοιρα του.
Ποιος εβγαλε αξιοπιστη μεθοδο απο αυτους που αναφερα?
Κανεις,η παπια έβγαλε μια μαλακια αναποτελεσματικη εντελως.

Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΗΣ...​

ΛΟΙΠΟΝ...
εχεις κανει 30 κλωναρια να μπαινεις και σε μπαναρουν συνεχεια(ποιος ξερει τι χοντρη παπαρια εχεις κανει στους μοντς)
πρωτο βημα....ψαχνεις για κανονικη δουλεια στην κωμοπολη που εισαι με σκοπο να φυγεις απο το πατρικο(αν δεν βρεις εκει πηγαινε ψαξου μεγαλα αστικα κεντρα)
δευτερο βημα...κοβεις το μπου για ευλογο χρνικο διαστημα,με τον πρωτο μισθο σουλουπωνεσαι,γινεσαι ανθρωπος και ξεκινας να βγαινεις
τριτο βημα..κοινωνικοποιησε,μιλας ομορφα σε κοπελες ΜΠΑΣ και ξεπαρθενιαστεις απο καμμια κοπελα και γιατι οχι να κανεις επιτελους σχεση
τεταρτο βημα..ΟΤΑΝ ισιωσεις καπως με τα βασικα μπορεις να ξαναμπεις αλλα σαν νορμαλ χρηστης χωρις τις παπατζες που λες γιατι ΔΥΣΤΥΧΩΣ παλι στο ψιλο θα σε παιρνουν
Υ.Γ.σε συμπαθω γενικα γιατι στα πολιτικα χαριζες γελιο και ειχες και μια μικρη αισθηση του χιουμορ..στα λεω με καλοσυνη και αδολα
αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom