Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.616
Πόντοι
24.700
αλλαξες κυλωτα παλι βλεπω.
οσο πας και επιβεβαιωνεις τη... μπουστοσυνη σου και εσυ, οπως και οι υπολοιποι :effemine:

σαν καινουριο μελος του 05/2024, αυτον που τον ξερεις εσυ btw ?
μηπως ειχες και αλλο κλωνο - αλλους κλωνους ? :think:
Διάβαζε πολλά χρόνια το "σάη", αλλά ήταν ανήλικος και δεν μπορούσε να κάνει εγγραφή. :coffee:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
αλλαξες κυλωτα παλι βλεπω.
οσο πας και επιβεβαιωνεις τη... μπουστοσυνη σου και εσυ, οπως και οι υπολοιποι :effemine:

σαν καινουριο μελος του 05/2024, αυτον που τον ξερεις εσυ btw ?
μηπως ειχες και αλλο κλωνο - αλλους κλωνους ? :think:
Χαχαχαχαχα πως κάνεις έτσι μαρη λισαξες να με βγάλεις γκέι δε είμαι γκέι ρε μπρο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.190
Πόντοι
21.511
Χαχαχαχαχα πως κάνεις έτσι μαρη λισαξες να με βγάλεις γκέι δε είμαι γκέι ρε μπρο.
εσυ λυσσαξες μαρη μπαλοτσα που δεν το παραδεχεσαι και στο βγαζω με το τσιγκελι.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
εσυ λυσσαξες μαρη μπαλοτσα που δεν το παραδεχεσαι και στο βγαζω με το τσιγκελι.
Αν ήμουν θα είχα πάει με μπουστηδες που μου την έχουν πέσει εγώ δε έχω πάει σε όλους απόρριψη.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.190
Πόντοι
21.511

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.616
Πόντοι
24.700
Αν ήμουν θα είχα πάει με μπουστηδες που μου την έχουν πέσει εγώ δε έχω πάει σε όλους απόρριψη.

Νταξ... Και να είστε δεν τρέχει τίποτα... Μια οικογένεια είμαστε όλοι εδώ. Εσείς, εγώ, ο Παπαφίλιππας, ο Ακροατής, ο Ατενέζος, ο Ανέστης, η Μάγκυ, ο Υπουργάρας και ο αλβανός που καθαρίζει το σπίτι. :coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.190
Πόντοι
21.511
Νταξ... Και να είστε δεν τρέχει τίποτα... Μια οικογένεια είμαστε όλοι εδώ. Εσείς, εγώ, ο Παπαφίλιππας, ο Ακροατής, ο Ατενέζος, ο Ανέστης, η Μάγκυ, και ο αλβανός που καθαρίζει το σπίτι. :coffee:
του ακροατη του ειπα να παει για καμπινγκ με τη γκομενα και δε με ακουει :undecided:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.616
Πόντοι
24.700

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.190
Πόντοι
21.511
Θα φοβάται τα γουρούνια που ξεκωλιασαν τη σύζυγο του Φανοπάνου.
τον προειδοποιησα να προσεχει τα καραφλα και τριχωτα γουρουνια.
ε τι αλλο να του ελεγα, ολα του τα ειπα. :undecided:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.190
Πόντοι
21.511
Χαχαχ επειδή παλιά είχα στείλει εδώ φωτό αλλά δε είχα στείλει καν φάτσα.
επ αυτο δεν το ειδα που εβαλες μετα, γιατι κανεις μπουστιες, σα μπουστης που εισαι.
θες να τη βαλω μηπως να σε (ξανα)θυμηθουμε ?:cool2:
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
36
Like
21
Πόντοι
0
Αυτό τό χαρακτηριστικό τό έχουν όλες οι γυναίκες...είτε είναι μικρές είτε μεγαλύτερες...δέν έχει νά κάνει μέ τήν ηλικία τους!!
Από τήν στιγμή πού ο άνδρας θεωρεί ικανό τόν εαυτό του...νά κάνει ένα καλακευτικό σχόλιο σέ γυναίκα...παίρνει καί τήν "Ευθύνη" τής πράξης του.
Οταν τόν κλάσει η γκόμενα...δέν απολογείται αλλά προσπαθεί νά είναι καλύτερος...καί πιό έξυπνος τήν επόμενη φορά!!
Δέν μπορεί δηλαδή νά κάνουμε αβέρτα κοπλιμέντα στίς γκόμενες...νά στέλνουμε καρδούλες στά σόσιαλ...καί μετά νά λέμε δέν μάς θέλουν!!
Καλά κάνουν καί δέν μάς θέλουν...άς προσέχαμε...έχει γεμίσει η Ελλάδα μέ ξεπλένηδες...καί τιποτένιους...

Τό Sex δέν έχει γίνει δύσκολο...οι άνδρες έχουν γίνει μαλάκες καί κότες...καί στέλνουν αβέρτα μηνύματα αγάπης στίς γκόμενες...
Είναι άχρηστοι καί αγάμητοι...καί νομίζουν ότι άν τούς κάνουν τά χατίρια θά γαμούν...
Αρχίδια θά κάνουν...ούτε θά γαμούν καί τά χατίρια στις γκόμενες θά τά κάνουν όλα...
Δέν είναι πραγματικοί άνδρες αυτοί... :undecided:

Τί 40 ?
Εδώ έχει γεροντομπαρμπάδια 65χρονους πού πάνε νά τήν πέσουν σέ 20άρες...γελοίοι...
Αυτοί οι άνδρες πού κάνουν τάματα επειδή βρήκαν μία γκόμενα σούργελο...αυτό αξίζουν...καί αυτό πήραν!!
Ο πραγματικός άνδρας...ξέρει τήν αξία του καί δέν συμβιβάζεται ποτέ...

Αυτό μπορεί νά συμβαίνει...διότι τούς δίνεις πολύ μεγάλη αξία...ενώ δέν χρειάζεται...
Οταν κυκλοφορείς μία γκόμενα...η ψυχολογία σου θά είναι Cool...σάν νά πάς βόλτα νά πιείς έναν καφέ μέ έναν φίλο σου...
Δέν υπάρχει κανένας λόγος νά είσαι σφιγμένος...καί κομπλαρισμένος...χαλαρά...βόλτα πάς δέν πάς νά σέ εκτελέσουν... :sunglasses:

:heavymetalbig:
Ναι ρε παιδί μου εδώ δεν είπαμε να παμε στο άλλο άκρο δηλαδή να στέλνεις καρδούλες και να είσαι λιγουρης και να δίνεις αξία σε κάθε μία. Μιλάω για μια συγκεκριμένη περίπτωση που ήμουν διακριτικος και δεν έκανα κανένα κομπλιμέντο. Βασικά δεν την προσέγγισα καν για να είμαι ειλικρινής. Εγώ μια καλημέρα της έλεγα με ένα απλό χαμόγελο. Και απλά μια φίλη της με κουτσομπολεψαν σαν τα μικρά παιδιά για να μάθω απλά ότι δεν ενδιαφέρεται (νταξει ακούγεται αστείο όλο αυτό κραξτε με ελεύθερα )
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
Πόσους κλώνους να έχει ο ντόπας άραγε :think:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.616
Πόντοι
24.700

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.268
Like
3.834
Πόντοι
1.706
Ναι ρε παιδί μου εδώ δεν είπαμε να παμε στο άλλο άκρο δηλαδή να στέλνεις καρδούλες και να είσαι λιγουρης και να δίνεις αξία σε κάθε μία. Μιλάω για μια συγκεκριμένη περίπτωση που ήμουν διακριτικος και δεν έκανα κανένα κομπλιμέντο. Βασικά δεν την προσέγγισα καν για να είμαι ειλικρινής. Εγώ μια καλημέρα της έλεγα με ένα απλό χαμόγελο. Και απλά μια φίλη της με κουτσομπολεψαν σαν τα μικρά παιδιά για να μάθω απλά ότι δεν ενδιαφέρεται (νταξει ακούγεται αστείο όλο αυτό κραξτε με ελεύθερα )
Δυστυχώς έφορε μου...στήν Ελλάδα καί καλημέρα νά πείς στήν άλλη...είναι ο τρόπος που θά τό πείς καί πώς θά τό λάβει αυτή!!
Ξέρεις πόσοι άνδρες τήν έχουν πατήσει ? Πάρα πολλοί!!
Είναι φαντασμένες...καί νομίζουν επειδή τίς κοίταξες...η τούς είπες καλημέρα...υποπτεύονται ότι είσαι τρελά ερωτευμένος μαζί τους!! :2funny:
Μιλάμε γιά πολύ χάσιμο οι γκόμενες...τό βλέπω σχεδόν καθημερινά... :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.190
Πόντοι
21.511
Για σένα ολοι πουστιδες ειμαστε...ασε μας ρε μπαρμπα με τις κοτσανες σου
:priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest:
4301d21512d318df52f37d3edea57a65_XL.jpg


Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.616
Πόντοι
24.700
Εσενα στο εβαλε η μαγκι εμαθα και με νυχι ισα με το δάχτυλο

Στο εκμυστηρεύτηκε την ώρα που σου έβαζε το 40ποντο ντίλντο στον πάτο;

Αααα την μαρτυριάρα!!! Όταν καυλώσει αυτό το κορίτσι ούτε ένα μυστικό δεν μπορεί να κρατήσει. :coffee:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
αυτο λεμε τζιμακο.
δεν ησουν μπουστης... ΕΙΣΑΙ !!!
Και τοτε γιατί δε έχω χύσει ποτέ με γκέι τσόντα ας πούμε ?ή γιατί δε έχω πάει με άντρες στη πραγματική ζωή ενώ με ήθελαν φουλ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νταξ... Και να είστε δεν τρέχει τίποτα... Μια οικογένεια είμαστε όλοι εδώ. Εσείς, εγώ, ο Παπαφίλιππας, ο Ακροατής, ο Ατενέζος, ο Ανέστης, η Μάγκυ, ο Υπουργάρας και ο αλβανός που καθαρίζει το σπίτι. :coffee:
Εγώ δε είμαι αλλά οκ.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
επ αυτο δεν το ειδα που εβαλες μετα, γιατι κανεις μπουστιες, σα μπουστης που εισαι.
θες να τη βαλω μηπως να σε (ξανα)θυμηθουμε ?:cool2:
Ναι οκ ότι Πεις κοπέλιτσα μου άντε τώρα να γλυψεις κάνα πακοσπερμα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
1
Like
977
Πόντοι
96
Εσενα στο εβαλε η μαγκι εμαθα και με νυχι ισα με το δάχτυλο

1 Μαζεψε τον αλβανο μαθητή σου διότι ρωταει σε αλλο νημα που θα βρει γκομενα με αποτελεσμα να χεζουν και οι αλβανοι την θεωρεια σου..

2 .εδω και μερες εχεις ψωλοτραβηγματα και βγαζω γουστα ...

3 ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΟΥΣΤΕΨΕΣ ΤΟ ΝΗΜΑ ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom