Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (10 μέλη και 72 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 846 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.883

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
το σαλακι σου οταν τρεχει η μυτη σου ρουφαει την απελπισία σου:2funny::2funny:
Μωρη ξερεις να κανεις διαλογο η να λες μαλακιες μια ζωη?
Εδω σου τα εβγαλα στη φορα και αντι να τα αντικρουσεις με επιχειρηματα καθεσαι και τα δεχεσαι και λες για σαλακι και παπαριές.
Εισαι στοκος εντελως ρε γαμωτο αφου πολλες φορες δεν θελω να κανω διαλογο μαζι σου γιατι φοβαμαι μη με κολλησεις μαλακιαση.
Σας τρωω και τα δυο για πλακα δε ο αλλος παπι κιχ δεν εκανε δεν απανταγε ποτε τουλαχιστον ηξερε οτι θα τον ξεφτίλιζα και φυλαγε τα νωτα του
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
1
Like
520
Πόντοι
36
Μωρη ξερεις να κανεις διαλογο η να λες μαλακιες μια ζωη?
Εδω σου τα εβγαλα στη φορα και αντι να τα αντικρουσεις με επιχειρηματα καθεσαι και τα δεχεσαι και λες για σαλακι και παπαριές.
Εισαι στοκος εντελως ρε γαμωτο αφου πολλες φορες δεν θελω να κανω διαλογο μαζι σου γιατι φοβαμαι μη με κολλησεις μαλακιαση.
Σας τρωω και τα δυο για πλακα δε ο αλλος παπι κιχ δεν εκανε δεν απανταγε ποτε τουλαχιστον ηξερε οτι θα τον ξεφτίλιζα και φυλαγε τα νωτα του

ακου ανεστακο εδω γουσταρω να εχω να κανω με πουτανες γκει γαμιαδες λεσβιες .bisexual, τραβεστι ....εσυ δεν κολλας εδω πουστακι μου χαλας την αισθητική και την πιατσα ..
εδω ολοι αγαπαμε το σεξ εσυ δεν ξερεις απο αυτα οποτε σε εκανα μαντονα της φαπας
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
ακου ανεστακο εδω γουσταρω να εχω να κανω με πουτανες γκει γαμιαδες λεσβιες .bisexual, τραβεστι ....εσυ δεν κολλας εδω πουστακι μου χαλας την αισθητική και την πιατσα ..
εδω ολοι αγαπαμε το σεξ εσυ δεν ξερεις απο αυτα οποτε σε εκανα μαντονα της φαπας
Χαχαχαχαχχα ποσο χαζοβιολα εισαι μωρη...
Μωρη εννοειται οτι δεν ανηκω σ αυτες τις κατηγοριες που αναφερες και το ξερεις και το παραδεχτηκες,αλλα ποιος ο λογος να μου κωλοτριφτεις γιατι εσυ το ξεκινησες?
Νομιζεις θα ασχολιομουν μαζι σου μ αυτα που κανεις?και στο ειπα πριν μερες μωρη μαλακω κοβω και κοψε και συνεχισες τοτε να μου τριβεσαι,αρα τα θελει ο κωλαρετζος σου
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
1
Like
520
Πόντοι
36
Αν η γκομενα ειναι λεσβια ναι,αν ειναι νορμαλ στρειτ θα σε εχει μονο για να της πετας τις σερβιετες και τις καποτες.
νορμαλ δεν σε πλησιάζει και βγαζω γουστα να εισαι χαζεμενος απο τη φαπα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
Καλημερα φιλαρακι,
να περναμε καλα ολοι μας και να πηδαμε οτι μας καβλωνει πιο πολυ.
Με ολο τον σεβασμο και χωρις κανεναν λογο αμφισβητήσης
αναφερεσαι συνεχως στο ζητημα Αυτοβελτιωσης,
--ΟΚ, ως βασικη αρχη ειναι αυτονοητο σαν πρακτικη... αφορα το προσωπικο στατους, την δουλεια,
το στησιμο μας, το πως κινείται ο καθενας μας.
Απο εκει και μετα πως τοποθετησε?
--Απλη συζητηση κανουμε, μιας και σημερα λογω σκονης δεν θελω να κυκλοφορησω εξω.
Φιλε η αυτοβελτίωση ειναι ολοκληρος τομος,αν δεις μνμ εδω μεσα εχω πει καποια διαβασε τα,αν θες να ρωτησεις και εχεις απορειες στειλε μου π.μ γιατί δεν τα λεω δημοσια να μην μαθαίνονται.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
1
Like
520
Πόντοι
36
Αν η γκομενα ειναι λεσβια ναι,αν ειναι νορμαλ στρειτ θα σε εχει μονο για να της πετας τις σερβιετες και τις καποτες.
αν η γκομενα ειναι λεσβια ? τι εγινε πουστακι γλυφεις βρακακια και εκει?
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
νορμαλ δεν σε πλησιάζει και βγαζω γουστα να εισαι χαζεμενος απο τη φαπα
Οποτε μας λες οτι μια στρειτ γυναικα θα προτιμήσει μια λεσβια σαν εσενα και θα αφησει εναν αντρα?
Εχεις καταλαβει οτι λες ασυναρτησιες παλι.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
1
Like
520
Πόντοι
36
Χαχαχαχαχχα ποσο χαζοβιολα εισαι μωρη...
Μωρη εννοειται οτι δεν ανηκω σ αυτες τις κατηγοριες που αναφερες και το ξερεις και το παραδεχτηκες,αλλα ποιος ο λογος να μου κωλοτριφτεις γιατι εσυ το ξεκινησες?
Νομιζεις θα ασχολιομουν μαζι σου μ αυτα που κανεις?και στο ειπα πριν μερες μωρη μαλακω κοβω και κοψε και συνεχισες τοτε να μου τριβεσαι,αρα τα θελει ο κωλαρετζος σου
παλι ξεχασες τα γραπτα σου ανεστακο να φωναζεις ελα στο daddy? :2funny::2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
1
Like
520
Πόντοι
36
Οποτε μας λες οτι μια στρειτ γυναικα θα προτιμήσει μια λεσβια σαν εσενα και θα αφησει εναν αντρα?
Εχεις καταλαβει οτι λες ασυναρτησιες παλι.
αυτα εσυ τα λες ...οπως ειπες εαν ειναι λεσβια :2funny::2funny:ηρεμησε και γλυψε απο την αρχη
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.626
Like
3.522
Πόντοι
1.706
Μισει τους αντρες ρε φιλε ειναι μια διεστραμενη λεσβιαρα φεμινιστρια.
Ηδονιζεται οταν τους ξεφτιλιζει εκει τους υποτακτικους της και αυτο την αρκεί.
Αντε και με μια αλλη λεσβια φιλη που εχει καπως τη λενε δεν θυμαμαι κανουν μαζι μουνοτριφτη και αλληλογαμιουνται με τα στραπον.
Ουσιαστικα το παιζει ντομινα και για να βγαλει τα προς το ζειν.
Αυτή υποστηρίζει ότι δέν είναι λεσβία!!
Τώρα γιά τά στραπόν...θά τά έχει γιά διάφορες λούγκρες πού τά γουστάρουν αυτά λογικά!!
Τήν σκλάβα Τάρα θά λές μάλλον!! :undecided:
Ρε φιλε εχει φετιχ με τα χερια
Ειχα πετυχει παλιοτερα στρειτ γκομενα και μου ειχε εκμυστηρευτει οτι κοιταει τα χερια στους άντρες,αν λεει δεν εχει ωραια χερια εννοει παλαμες δεν κανει σχεση μαζι του.
Γενικα πολλες γυναικες εχουν φετιχ με τα χερια και δεν το λενε πολυ σπανια.
Τα φετιχ των γυναικων ειναι πιο κρυφα πιο μυστικά απο των αντρων.
Εγω στη πορνοκαριερα μου εχω πετύχει δυο λαγνες με τις αντρικες παλαμες,ειναι κατι αντίστοιχο με τους πατουσακιδες οι οποιοι εχουν γινει διάσημοι.
Ναί σίγουρα έχεις δίκιο!!
Ασε ρέ...με φέρνει σέ δύσκολη θέση όταν πάμε γιά καφέ!!
Ορισμένοι κιόλας...μάς έχουν κοζάρει όταν τό κάνει!! :undecided:
Mπα...

Αν η άλλη θέλει χειραγωγισιμο μαλακα η απλά χρηματοδότη δεν θα ασχοληθεί με ύψος ,εμφάνιση και χαρακτήρα.
Ε...καλά σίγουρα...άν θέλει αντί γιά άνδρα ένα Pet...έτσι είναι όπως τό λές!! :undecided:




Συνέχεια μέ τήν γκόμενα από τό μπαράκι...

Τελικά όπως τό είχα προβλέψει...μέ πήρε η γκόμενα τηλ...καί καλά τί κάνω άν είμαι καλά κτλ
Σέ μία φάση μού λέει...πρέπει νά δούμε τί θά κάνουμε μέ τήν σχέση μας...έμεινα μαλάκας!!
Ποιά σχέση ? Μία φορά βγήκαμε καί από αυτά πού μού έλεγε...δέν ήμουν θετικός.
Μού είπε διάφορα...καί φάνηκε ότι θέλει συνέχεια στήν φάση...
Καί τής είπα ετοιμάσου τήν Κυριακή νά πάμε Χαλκίδα...καί δέχτηκε... :kiss-mark:
Γιά νά δούμε...άν άλλαξε τακτική Ok...άν αρχίσει πάλι καί μού λέει γιά σχέση μόνιμη καί μαλακίες...τέλος!! :undecided:

:rose:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
Αυτή υποστηρίζει ότι δέν είναι λεσβία!!
Τώρα γιά τά στραπόν...θά τά έχει γιά διάφορες λούγκρες πού τά γουστάρουν αυτά λογικά!!
Τήν σκλάβα Τάρα θά λές μάλλον!! :undecided:

Ναί σίγουρα έχεις δίκιο!!
Ασε ρέ...με φέρνει σέ δύσκολη θέση όταν πάμε γιά καφέ!!
Ορισμένοι κιόλας...μάς έχουν κοζάρει όταν τό κάνει!! :undecided:

Ε...καλά σίγουρα...άν θέλει αντί γιά άνδρα ένα Pet...έτσι είναι όπως τό λές!! :undecided:




Συνέχεια μέ τήν γκόμενα από τό μπαράκι...

Τελικά όπως τό είχα προβλέψει...μέ πήρε η γκόμενα τηλ...καί καλά τί κάνω άν είμαι καλά κτλ
Σέ μία φάση μού λέει...πρέπει νά δούμε τί θά κάνουμε μέ τήν σχέση μας...έμεινα μαλάκας!!
Ποιά σχέση ? Μία φορά βγήκαμε καί από αυτά πού μού έλεγε...δέν ήμουν θετικός.
Μού είπε διάφορα...καί φάνηκε ότι θέλει συνέχεια στήν φάση...
Καί τής είπα ετοιμάσου τήν Κυριακή νά πάμε Χαλκίδα...καί δέχτηκε... :kiss-mark:
Γιά νά δούμε...άν άλλαξε τακτική Ok...άν αρχίσει πάλι καί μού λέει γιά σχέση μόνιμη καί μαλακίες...τέλος!! :undecided:

:rose:
Φιλε λεσβια και να ζηταει σχεση με αντρα δεν παιζει.
Μηπως ειναι μπαι?
Οπως επισης και το φετιχ με τις παλαμες ειναι καθαρα στρειτ γυναικείο αλλα υπαρχουν και παραλλαγές.
Σχέση ετσι με μια φορα?
Μην ασχολεισαι γιατι θα μπλέξεις
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
1
Like
520
Πόντοι
36
Αυτή υποστηρίζει ότι δέν είναι λεσβία!!
Τώρα γιά τά στραπόν...θά τά έχει γιά διάφορες λούγκρες πού τά γουστάρουν αυτά λογικά!!
Τήν σκλάβα Τάρα θά λές μάλλον!! :undecided:
1, το στραπον απο γυναικα δεν εχει να κανει με τους γκει δεν εχουν ερεθισμο απο γυναικα οποτε ειναι ακυρο αυτο που λες ,,ο γκει αν θελει να παιξει φετιχιστικα θα παει σε αντρα ....
2.ακομα και η Ταρα δεν δινει οίκτο σε τετοια ατομα που ζουνε σε μια κοινωνία που δεν γνωριζουν δεν δινει οικτο σε ατομα που ανακατευουν οσο μπορουν μια κατασταση για να μην ερθουν αντιμέτωποι με την αληθεια ..δεν μπορει τα κλαματα οποτε ακυρο και απο εκει
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
1
Like
520
Πόντοι
36
Φιλε λεσβια και να ζηταει σχεση με αντρα δεν παιζει.
Μηπως ειναι μπαι?
Οπως επισης και το φετιχ με τις παλαμες ειναι καθαρα στρειτ γυναικείο αλλα υπαρχουν και παραλλαγές.
Σχέση ετσι με μια φορα?
Μην ασχολεισαι γιατι θα μπλέξεις
ειπες τοσα που ζαλίστηκες και ξέμεινες...:sopase:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.626
Like
3.522
Πόντοι
1.706
Φιλε λεσβια και να ζηταει σχεση με αντρα δεν παιζει.
Μηπως ειναι μπαι?
Οπως επισης και το φετιχ με τις παλαμες ειναι καθαρα στρειτ γυναικείο αλλα υπαρχουν και παραλλαγές.
Σχέση ετσι με μια φορα?
Μην ασχολεισαι γιατι θα μπλέξεις
Λεσβία γιά ποιά λές...γιά τήν κόρη τής φίλης μου...η γιά τήν Magi ?
Ολες αυτές είναι Demisexual...ξεκάθαρα...παίζουν καί στά 2 ταμπλό!!
Δέν είναι λεσβίες...οι λεσβίες μισούν συνήθως τό ανδρικό φύλο!!

Ναί μού έλεγε τί θά κάνουμε μέ τήν σχέση μας...ότι μέ σκέφτεται συνέχεια...καί κάτι μαλακίες!!
Ακου σχέση ? Μία φορά βγήκαμε καί αυτή λέει γιά σχέση...
Ας δώσω μία ευκαίρια ακόμα νά δώ ακριβώς τί παίζει...νά έχω καί χρόνο νά μιλήσω μαζί της... :kiss-mark:
Πιστεύω τό σκέφτηκε σοβαρά...καί σού λέει γιά νά τόν δώ καλύτερα...κατί τέτοιο παίζει μάλλον!! :undecided:
1, το στραπον απο γυναικα δεν εχει να κανει με τους γκει δεν εχουν ερεθισμο απο γυναικα οποτε ειναι ακυρο αυτο που λες ,,ο γκει αν θελει να παιξει φετιχιστικα θα παει σε αντρα ....
2.ακομα και η Ταρα δεν δινει οίκτο σε τετοια ατομα που ζουνε σε μια κοινωνία που δεν γνωριζουν δεν δινει οικτο σε ατομα που ανακατευουν οσο μπορουν μια κατασταση για να μην ερθουν αντιμέτωποι με την αληθεια ..δεν μπορει τα κλαματα οποτε ακυρο και απο εκει
Οχι μόνο σέ gay.. αλλά καί σέ πούστηδες...κωλομπαράδες γυναίκες bi κτλ
Ολα παίζουν!! :kiss-mark:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
1
Like
520
Πόντοι
36
Λεσβία γιά ποιά λές...γιά τήν κόρη τής φίλης μου...η γιά τήν Magi ?
Ολες αυτές είναι Demisexual...ξεκάθαρα...παίζουν καί στά 2 ταμπλό!!
Δέν είναι λεσβίες...οι λεσβίες μισούν συνήθως τό ανδρικό φύλο!!

Ναί μού έλεγε τί θά κάνουμε μέ τήν σχέση μας...ότι μέ σκέφτεται συνέχεια...καί κάτι μαλακίες!!
Ακου σχέση ? Μία φορά βγήκαμε καί αυτή λέει γιά σχέση...
Ας δώσω μία ευκαίρια ακόμα νά δώ ακριβώς τί παίζει...νά έχω καί χρόνο νά μιλήσω μαζί της... :kiss-mark:
Πιστεύω τό σκέφτηκε σοβαρά...καί σού λέει γιά νά τόν δώ καλύτερα...κατί τέτοιο παίζει μάλλον!! :undecided:

Οχι μόνο σέ gay.. αλλά καί σέ πούστηδες...κωλομπαράδες γυναίκες bi κτλ
Ολα παίζουν!! :kiss-mark:
οποτε ο ανεστακος ειναι απλα για προθέρμανση,...:coffee::coffee:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.626
Like
3.522
Πόντοι
1.706
οποτε ο ανεστακος ειναι απλα για προθέρμανση,...:coffee::coffee:
Πάντως στό Date πού σού έχει πεί νά κάνετε...έκλασες!!
Λές γιά προθέρμανση...αλλά στήν πράξη γιατί δέν πάς...φοβάσαι ?
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
1
Like
520
Πόντοι
36
Πάντως στό Date πού σού έχει πεί νά κάνετε...έκλασες!!
Λές γιά προθέρμανση...αλλά στήν πράξη γιατί δέν πάς...φοβάσαι ?
1.ο ζαπατας θελει υποτακτικη και πες οτι δεν ηλιθιος αλλα αγχωμένος με ολη αυτη την διαφορετικότητα τον ανθρώπων ανοιγει το στομα του λες και ηταν ολη νυχτα σε παρτουζα και δεν τον αφήσανε να γαμησει...

2.οταν ειπε για ποτο του ειπα για αλλη μερα που θα μπορουμε και οι δυο και μετα αρχισε την κριση πανικου και να τρεχει σα το χαζο ..

3.δεν τον βλεπω σαν γαμια και δεν εχω το αγχος του

4.τα συναισθήματα μου δεν πετάγονται σαν αδεσποτα έρμαια οποτε δεν φοβάμαι ...αντιθετα εχω γνωση και αναλογα επιλέγω...
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
Πέτυχα δυο δυνατά μουνέτα γύρω στα 25, σε γκίσε γραμματείας ΚΤΕΟ και διαγωνίζονταν μεταξύ τους για το ποια είχε πιο πολύ ύφος πριγκιπέσσας. Τέτοια ξυνίλα και σνομπαρία είχα καιρό να δώ. Έντάξει ρε κορίτσια, είστε ωραία νέτα, αλλά μέχρι εκεί. Ξεκαβαλάτε λίγο, υπαλληλάκια σε ΚΤΕΟ είστε.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.626
Like
3.522
Πόντοι
1.706
1.ο ζαπατας θελει υποτακτικη και πες οτι δεν ηλιθιος αλλα αγχωμένος με ολη αυτη την διαφορετικότητα τον ανθρώπων ανοιγει το στομα του λες και ηταν ολη νυχτα σε παρτουζα και δεν τον αφήσανε να γαμησει...

2.οταν ειπε για ποτο του ειπα για αλλη μερα που θα μπορουμε και οι δυο και μετα αρχισε την κριση πανικου και να τρεχει σα το χαζο ..

3.δεν τον βλεπω σαν γαμια και δεν εχω το αγχος του

4.τα συναισθήματα μου δεν πετάγονται σαν αδεσποτα έρμαια οποτε δεν φοβάμαι ...αντιθετα εχω γνωση και αναλογα επιλέγω...
Εδώ είναι η μαγκιά...νά μπορείς νά κάνεις καί τήν υποτακτική...παιχνίδι ρόλων!!
Δηλαδή δέν τόν θέλεις ? Εγώ πιστεύω τόν θέλεις...γιά νά σέ τιμωρήσει... :wink:
Ε...καί εσύ καλέ πώς κάνεις έτσι...λές καί είσαι καμία παρθενόπη!! :kiss-mark:
Στό τέλος βλέπω νά σέ χαρεί...δέν ξέρω τί λέτε εσείς!! :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom