Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.882

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
971
Κριτικές
1
Like
493
Πόντοι
26
Ρέ σύ...καί σέ πολύ κόσμο μέσα νά είμαστε...μού φιλάει τά χέρια!!
Τό πιστεύεις ?
Καί κάπου εγώ δέν νοιώθω καί άνετα...καταλαβαίνεις...γύρω στά 26-27 είναι!! :undecided:
ειναι ενας τροπος έκφρασης αλλα δεν εχω εικονα απο που και γιατι πηγάζει..
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
ειναι ενας τροπος έκφρασης αλλα δεν εχω εικονα απο που και γιατι πηγάζει..
Στήν αρχή δέν έδωσα σημασία...αλλά τό έκανε συνέχεια καί κάπου...
Μετά σέ άλλες φάσεις κατάλαβα ότι γούσταρε...
Αλλά Ok μέχρι ένα σημείο πήγαμε...καί μετά Off!!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
971
Κριτικές
1
Like
493
Πόντοι
26
Ουδεμία απάντηση δηλαδή;
Εξαρτάτε αν η τσοντα πρεσβεύει και προωθεί καπιταλιστικα πρωτυπα:2funny: μποτοξ ,σιλικόνη.μαλλια λευκανση κωλου κτλ θα τους δεις ολους θεους..
Αν η τσοντα πρεσβεύει καυλομενους και προωθούν τον οργασμο ναι θα δεις μετριους και κατω διοτι ΓΑΜΑΝΕ ακομπλεξαριστοι και παει το αιμα σωστα και γίνεται γαμησι και οχι πασαρέλα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
971
Κριτικές
1
Like
493
Πόντοι
26
Στήν αρχή δέν έδωσα σημασία...αλλά τό έκανε συνέχεια καί κάπου...
Μετά σέ άλλες φάσεις κατάλαβα ότι γούσταρε...
Αλλά Ok μέχρι ένα σημείο πήγαμε...καί μετά Off!!
σε αυτη την περιπτωση με τα στοιχεια που δινεις δεν μπορω να καταλαβω ομως θα πω το εξης ...την ευθηνη την εχει παντα ο μεγαλητερος για το ποια θα ειναι η πορεια απο ενα λαθος που μπορει να κανει ο μικροτερος
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
σε αυτη την περιπτωση με τα στοιχεια που δινεις δεν μπορω να καταλαβω ομως θα πω το εξης ...την ευθηνη την εχει παντα ο μεγαλητερος για το ποια θα ειναι η πορεια απο ενα λαθος που μπορει να κανει ο μικροτερος
Καλά καί αυτή ολόκληρη γαιδούρα είναι δέν είναι μικρή...αλλά σέ μία φάση μέ είχε καυλώσει καί γαμηθήκαμε στεγνά!!
Αλλά τίς φάσεις μέ τά χέρια πού τά φίλαγε...τά έκανε πολύ πρίν από αυτό!! :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
971
Κριτικές
1
Like
493
Πόντοι
26
Καλά καί αυτή ολόκληρη γαιδούρα είναι δέν είναι μικρή...αλλά σέ μία φάση μέ είχε καυλώσει καί γαμηθήκαμε στεγνά!!
Αλλά τίς φάσεις μέ τά χέρια πού τά φίλαγε...τά έκανε πολύ πρίν από αυτό!! :undecided:
την επομενη φορα που θα την γαμας την ωρα που εισαι μεσα της βαθιά πιάσε το πιγούνι και ρωτα ευθεως τι παιζει με τα χερια σου
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
την επομενη φορα που θα την γαμας την ωρα που εισαι μεσα της βαθιά πιάσε το πιγούνι και ρωτα ευθεως τι παιζει με τα χερια σου
Δέν θά υπάρξει επόμενη φορά...μία φορά έπαιξε αυτό καί τέλος!!
Μού έχει γνωρίσει καί τήν γκόμενα της...συνομήλικη της είναι!! :undecided:
Δέν κάνω πλάκα...σοβαρά μιλάω!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.171
Πόντοι
216
και τα ραδεβου που βγαινεις γιατι τα ξεχασες να τα γραψεις ?
ειπαμε ανεστακο, εισαι μουλτιτασκ μαλακας εσυ.
μπραβο σου, αλλα μπορεις και καλυτερα... με την αυτοβελτιωση παντα εννοειται.
:thumbsup:
Ρε μπούλη μηπως θες μα σου γραφω και τι ωρες πηγαινω τουαλέτα?
Ολα τα εχει ο μπαξές, πολλα ραντεβού ειναι συντομα μονο για καφε αλλα νυχτερινά,οταν ανοίγεις βεντάλια δεν κολλας με μία αλλα συνέχεια αλλάζεις.
Οταν εισαι πολυάσχολος δεν σε νοιαζει η μία τι θα κάνει,τι ξεχνας και πας παρακάτω.
Σου ειπα οταν θες να αυτοβελτιωθεις τροποι υπάρχουν, αλλα αν δεν ιδρωσει το βρακι σου δεν κανεις τίποτα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.171
Πόντοι
216
τι απεγινε? πηρε μπουλο?
Τον εστειλαν αδιάβαστο, τωρα θα του κανω μνημόσυνο και θα είμαι διπλα στη μαγκι να την παρηγορω που θα μοιρολόγει αν και στις 9 του μακαριτη τον παπαφιλιπς εβαλε στο σπίτι...
Χαχααχχαχα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.171
Πόντοι
216
Αντρας σημαίνει σταρατα λογια ,αποφασιστικότητα ,γαμιας ...δεν μπορω με τιποτα την τοξικότητα και την μιζέρια
Ολα αυτα τα εχει το παπι και ο παπατετοιος??
Ασε μας μωρη τρελοκωτσιδου που μιλησεις εσυ για το προφιλ του αντρα οταν καθε μερα στραποναρεις καμποσους τουρλοκωλιδες.
Τα κωτσιδακια σου και στη μπάντα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.171
Πόντοι
216
οταν ειμαι ελευθερος ναι παω εννοειται, τοσες κριτικες εχω αλλωστε... φανερες.
οι πουτανες ειναι το πιο γρηγορο σεξ που μπορεις να βρεις χωρις λογια και θεαθηναι.
μια γρηγορη εκτονωση της στιγμιαιας καβλας.
δηλαδη τωρα καβλωσα και τωρα θελω να γαμησω.
οχι σε 1 ωρα η' σε 5, αλλα τωρα.
δεν ειναι σχεση.
οταν εχω σχεση ομως (οχι ελευθερη), οχι δεν παω.
γιατι να παω αλλωστε, εφοσων εχω σχεση και ειμαστε καθε μερα μαζι κλπ?
αυτο ειχε γραψει και ο ντακ τοτε σε σκριν δικο μου και εκει συμφωνουσαμε.
Εφοσον συμφωνησες με τον ντακ τωρα ανεβηκες και αλλο επιπεδο μαλακιας.
Εγω πηγαινω στα μπουρδελα ποτε δεν τα απαξιωσα ποτε δεν τα εβρισα.
Η μεθοδος της αυτοβελτίωσης ειναι η προτεραιότητα μου αλλα μια φορα ετυχε να εχω 2 γκομενες με μικρα βυζια ενω εγω ηθελα βυζαρες και πηγα στη γνωστη βυζαρου δεν θα κανω προμοσιον στη φυλης.
Αλλη φορα ηθελα μεγαλο κωλο και η γκομενα μου δεν ειχε πηγα για να πηδησω μια κωλαρου,αλλη φορα ηθελα μια ξανθιά φυσικη πηγα γι αυτο το λογο.
Η δεξαμενη των μπουρδελων δεν μπορει να αντικατασταθει,ειδικα Αθήνα που υπαρχουν τοσες επιλογες και απο κολγκιρλ κλπ
Απλα με την αυτοβελτίωση μπορεις και πετυχαινεις ενα μεγιστο αριθμο γυναικων που μπορεις να ρηξεις εξω.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.171
Πόντοι
216
Πές μου ένα σοβαρό κόλλημα πού έχεις μέ τούς άνδρες...καί δέν θέλεις μέ τίποτα νά τό κάνουν ? :kiss-mark:
Είτε μόνοι τους...είτε παρέα μέ εσένα!!
Μισει τους αντρες ρε φιλε ειναι μια διεστραμενη λεσβιαρα φεμινιστρια.
Ηδονιζεται οταν τους ξεφτιλιζει εκει τους υποτακτικους της και αυτο την αρκεί.
Αντε και με μια αλλη λεσβια φιλη που εχει καπως τη λενε δεν θυμαμαι κανουν μαζι μουνοτριφτη και αλληλογαμιουνται με τα στραπον.
Ουσιαστικα το παιζει ντομινα και για να βγαλει τα προς το ζειν.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.171
Πόντοι
216
Απλα τα πραγματα τον αντρα τον κανει το σωμα του η κατασκευη του και τα σταρατα λογια !!

Αρσενικος γαμιας σημαίνει να κανει το μουνι γυναικα ..

σκετο γαμιας ειναι αυτος που σπερνει οργασμο σε οτι καυλωσει η πουτσα του...

Εγω για πολλα χρονια ημουν straight αυτη την εποχη δεν ειμαι αυτο δεν σημαίνει οτι καυλωνω ευκολα με γυναικα ...με αντρα μενω με αντρες κανω παρεα ...

με γυναικα μπορω να παιξω ερωτικα ομως μεχρι εκει δεν μπορω να την νιωσω τοσο ωστε να ειναι ευτυχισμένη μαζι μου δεν ειμαι λεσβια,,
Καλα το γυρισες τωρα για να μη βρω πατημα και σε ρομπαρω εδω μεσα..
Σβησε τις φωτογραφιες τοτε τις ανώμαλες και βαλε αλλες με ταγιερ αν θες να δειξεις προσωπικότητα κυρα μαγκι στρειτ.
Χαχαχαχαχα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.171
Πόντοι
216
μην μπερδεύεσαι εγω το επελεξα στα 41 ...τα νεα παιδια τα περισοτερα ειναι μπερδεμενα και σε σεξουαλικη ταραχη με μια αχαρη εξεγερση στα παλαια προτυπα,,,εγω ειναι ξεκαθαρο μεσα μου τι θελω για να νιωθω ισορροπημένη...οποτε στα 41 δεν ειναι πειραμα αλλα ερωτικο παιχνιδι ...στα 41 δεν ψαχνω την σεξουαλικη μου ταυτοτητα την ξερω και παιζω μπαλιτσα χαλαρα...νομιζω καταλαβαινεις την διαφορα ..
Ναι ερωτικο παιχνιδι να στραποναρεις αντρες και να το παιζεις ντομινα να βγαλεις κανα φράγκο, τη βρήκες ξεφτερι εσυ τη προσωπικοτητα σου.
Δεν με νοιαζει ο καθενας τι κανει και ουτε ειμαι ρατσιστης,αλλα εφοσον γλύφεις τους ορχεις και στηριζεις δυο βλακες εδω μεσα και μου πας κοντρα σου ειπα δεν θα σε αφησω σε χλωρο κλαρί.
Ας μη μου κωλοτριβεσουν δεν θα σε πείραζα, τωρα βογκα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.171
Πόντοι
216
Ρέ σύ...καί σέ πολύ κόσμο μέσα νά είμαστε...μού φιλάει τά χέρια!!
Τό πιστεύεις ?
Καί κάπου εγώ δέν νοιώθω καί άνετα...καταλαβαίνεις...γύρω στά 26-27 είναι!! :undecided:
Ρε φιλε εχει φετιχ με τα χερια
Ειχα πετυχει παλιοτερα στρειτ γκομενα και μου ειχε εκμυστηρευτει οτι κοιταει τα χερια στους άντρες,αν λεει δεν εχει ωραια χερια εννοει παλαμες δεν κανει σχεση μαζι του.
Γενικα πολλες γυναικες εχουν φετιχ με τα χερια και δεν το λενε πολυ σπανια.
Τα φετιχ των γυναικων ειναι πιο κρυφα πιο μυστικά απο των αντρων.
Εγω στη πορνοκαριερα μου εχω πετύχει δυο λαγνες με τις αντρικες παλαμες,ειναι κατι αντίστοιχο με τους πατουσακιδες οι οποιοι εχουν γινει διάσημοι.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.633
Like
2.657
Πόντοι
456
Τον εστειλαν αδιάβαστο, τωρα θα του κανω μνημόσυνο και θα είμαι διπλα στη μαγκι να την παρηγορω που θα μοιρολόγει αν και στις 9 του μακαριτη τον παπαφιλιπς εβαλε στο σπίτι...
Χαχααχχαχα
γιατι κατι μου λεει οτι εχει αλλο προφιλ..και μπαινει και γραφει εδω μεσα?ειναι ενας που λεει οτι εχει ενα φιλο χοντρο..που τη πεφτει σε αγνωστες στο δρομο και εχει γαμησει ομορφες με αυτο το τροπο..μιριζει παπια απο χιλιομετρα!!
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
80
Like
112
Πόντοι
0
Εφοσον συμφωνησες με τον ντακ τωρα ανεβηκες και αλλο επιπεδο μαλακιας.
Εγω πηγαινω στα μπουρδελα ποτε δεν τα απαξιωσα ποτε δεν τα εβρισα.
Η μεθοδος της αυτοβελτίωσης ειναι η προτεραιότητα μου αλλα μια φορα ετυχε να εχω 2 γκομενες με μικρα βυζια ενω εγω ηθελα βυζαρες και πηγα στη γνωστη βυζαρου δεν θα κανω προμοσιον στη φυλης.
Αλλη φορα ηθελα μεγαλο κωλο και η γκομενα μου δεν ειχε πηγα για να πηδησω μια κωλαρου,αλλη φορα ηθελα μια ξανθιά φυσικη πηγα γι αυτο το λογο.
Η δεξαμενη των μπουρδελων δεν μπορει να αντικατασταθει,ειδικα Αθήνα που υπαρχουν τοσες επιλογες και απο κολγκιρλ κλπ
Απλα με την αυτοβελτίωση μπορεις και πετυχαινεις ενα μεγιστο αριθμο γυναικων που μπορεις να ρηξεις εξω.
Καλημερα φιλαρακι,
να περναμε καλα ολοι μας και να πηδαμε οτι μας καβλωνει πιο πολυ.
Με ολο τον σεβασμο και χωρις κανεναν λογο αμφισβητήσης
αναφερεσαι συνεχως στο ζητημα Αυτοβελτιωσης,
--ΟΚ, ως βασικη αρχη ειναι αυτονοητο σαν πρακτικη... αφορα το προσωπικο στατους, την δουλεια,
το στησιμο μας, το πως κινείται ο καθενας μας.
Απο εκει και μετα πως τοποθετησε?
--Απλη συζητηση κανουμε, μιας και σημερα λογω σκονης δεν θελω να κυκλοφορησω εξω.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
971
Κριτικές
1
Like
493
Πόντοι
26
Καλα το γυρισες τωρα για να μη βρω πατημα και σε ρομπαρω εδω μεσα..
Σβησε τις φωτογραφιες τοτε τις ανώμαλες και βαλε αλλες με ταγιερ αν θες να δειξεις προσωπικότητα κυρα μαγκι στρειτ.
Χαχαχαχαχα
παλι με σπερμα στα ματια ηρθες
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
971
Κριτικές
1
Like
493
Πόντοι
26
Μισει τους αντρες ρε φιλε ειναι μια διεστραμενη λεσβιαρα φεμινιστρια.
Ηδονιζεται οταν τους ξεφτιλιζει εκει τους υποτακτικους της και αυτο την αρκεί.
Αντε και με μια αλλη λεσβια φιλη που εχει καπως τη λενε δεν θυμαμαι κανουν μαζι μουνοτριφτη και αλληλογαμιουνται με τα στραπον.
Ουσιαστικα το παιζει ντομινα και για να βγαλει τα προς το ζειν.
ανετα σου τρωω γκομενα ηλιθιε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom