Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.882

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Η μαγκι δεν μπορεί να σε συμβουλευσει παρα μονο να κανει το ψυχικο και σου κατσει να φυγει ο μπουχος.
Σου λείπει το ΠΑΠΙ... ψυχούλα,,,

τα κουβαδακια σου δεν ακούγονται την νυχτα...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Καί εσύ δέν πάς στίς πουτάνες η κάνω λάθος ? Καί καλά κάνεις άν πάς!!
Νά σού κάνω μία ερώτηση ?
Οταν έχεις γκόμενα σού έχει τύχει νά πάς στίς πουτάνες ? Οχι μόνο μία φορά...αλλά πολλές φορές άν έχεις πάει!!
Εγώ παλαιά όταν πήγαινα στά μπουρδέλα...δέν σου κρύβω ότι τό είχα πεί σέ κάποιες γκόμενες μου!! :undecided:
οταν ειμαι ελευθερος ναι παω εννοειται, τοσες κριτικες εχω αλλωστε... φανερες.
οι πουτανες ειναι το πιο γρηγορο σεξ που μπορεις να βρεις χωρις λογια και θεαθηναι.
μια γρηγορη εκτονωση της στιγμιαιας καβλας.
δηλαδη τωρα καβλωσα και τωρα θελω να γαμησω.
οχι σε 1 ωρα η' σε 5, αλλα τωρα.
δεν ειναι σχεση.
οταν εχω σχεση ομως (οχι ελευθερη), οχι δεν παω.
γιατι να παω αλλωστε, εφοσων εχω σχεση και ειμαστε καθε μερα μαζι κλπ?
αυτο ειχε γραψει και ο ντακ τοτε σε σκριν δικο μου και εκει συμφωνουσαμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Ενώ η Magi δέν έχει τέτοια κολλήματα...πάει μέ πόρνους έέέ Magi δέν πάς ? :undecided:
εαν ενοεις πόρνο τον αντρα που παει με πορνες δεν εχω κανενα προβλημα ....που θα παει για βλεφαριδες και λευκανση κωλου?
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
εαν ενοεις πόρνο τον αντρα που παει με πορνες δεν εχω κανενα προβλημα ....που θα παει για βλεφαριδες και λευκανση κωλου?
Πές μου ένα σοβαρό κόλλημα πού έχεις μέ τούς άνδρες...καί δέν θέλεις μέ τίποτα νά τό κάνουν ? :kiss-mark:
Είτε μόνοι τους...είτε παρέα μέ εσένα!!
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.386
Πόντοι
496
Οι γαμιαδες δεν παίρνουν πουλο ...
.λογικα θα βαρεθηκε την κλαψα του ζαπατα :2funny::2funny:
ξερω κατι πολυ γαμιαδες που τελικα γιναν λουλουδες...
μηπως το γυρισε επειδη χορτασε το πολυ γαμησι?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.793
Πόντοι
3.656
εδω ειναι ο τοπος που γεννηθήκαμε και μεγαλώσαμε ο οίκτος δεν βοηθαει γιατι εχεις να κανεις με κατι που εξαπλώνεται οποτε μην επαναπαύεσαι στα ανάκτορα σου .....
Ήθελα να πω , ότι η μόνη λύση , είναι η φυγή.

Εδώ αργά ή γρήγορα είναι χαμένο το παιχνίδι, αν δεν είσαι πολιτικός, ολιγάρχης , σκυλί τους ή πουτάνα τους.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ .
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Πές μου ένα σοβαρό κόλλημα πού έχεις μέ τούς άνδρες...καί δέν θέλεις μέ τίποτα νά τό κάνουν ? :kiss-mark:
Είτε μόνοι τους...είτε παρέα μέ εσένα!!
Αντρας σημαίνει σταρατα λογια ,αποφασιστικότητα ,γαμιας ...δεν μπορω με τιποτα την τοξικότητα και την μιζέρια
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Αντρας σημαίνει σταρατα λογια ,αποφασιστικότητα ,γαμιας ...δεν μπορω με τιποτα την τοξικότητα και την μιζέρια
Βρέ Magi μου...χωρίς νά θέλω νά σέ προσβάλω...αλλά τό γαμιάς τό εννοείς ?
Διότι έχεις αφήσει νά αιωρείται μία περίεργη οσμή...γύρω από τήν σεξουαλικότητα σου!!
Αν πραγματικά τό εννοείς καί τό πιστεύεις...μαζί σου!! :kiss-mark:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Ήθελα να πω , ότι η μόνη λύση , είναι η φυγή.

Εδώ αργά ή γρήγορα είναι χαμένο το παιχνίδι, αν δεν είσαι πολιτικός, ολιγάρχης , σκυλί τους ή πουτάνα τους.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ .
Η φυγη εχει πολλους τροπους ,,,καποιοι θελαν αλλαγη στη γεωγραφική τους θεση καποιοι αλλάξανε τον τροπο ζωης τους...
Δεν εχουν την αναγκη ολοι οι πολιτες να ζουν με τους πολιτικους και τα νεα προτυπα ,,
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Βρέ Magi μου...χωρίς νά θέλω νά σέ προσβάλω...αλλά τό γαμιάς τό εννοείς ?
Διότι έχεις αφήσει νά αιωρείται μία περίεργη οσμή...γύρω από τήν σεξουαλικότητα σου!!
Αν πραγματικά τό εννοείς καί τό πιστεύεις...μαζί σου!! :kiss-mark:
Απλα τα πραγματα τον αντρα τον κανει το σωμα του η κατασκευη του και τα σταρατα λογια !!

Αρσενικος γαμιας σημαίνει να κανει το μουνι γυναικα ..

σκετο γαμιας ειναι αυτος που σπερνει οργασμο σε οτι καυλωσει η πουτσα του...

Εγω για πολλα χρονια ημουν straight αυτη την εποχη δεν ειμαι αυτο δεν σημαίνει οτι καυλωνω ευκολα με γυναικα ...με αντρα μενω με αντρες κανω παρεα ...

με γυναικα μπορω να παιξω ερωτικα ομως μεχρι εκει δεν μπορω να την νιωσω τοσο ωστε να ειναι ευτυχισμένη μαζι μου δεν ειμαι λεσβια,,
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
ξερω κατι πολυ γαμιαδες που τελικα γιναν λουλουδες...
μηπως το γυρισε επειδη χορτασε το πολυ γαμησι?
αν το γύριζε θα σε έπαιρνε μαζι του ,,,εφοσον εισαι εδω εκεινος κανει σπα στα αρχιδια του μην αγχώνεστε
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Απλα τα πραγματα τον αντρα τον κανει το σωμα του η κατασκευη του και τα σταρατα λογια !!

Αρσενικος γαμιας σημαίνει να κανει το μουνι γυναικα ..

σκετο γαμιας ειναι αυτος που σπερνει οργασμο σε οτι καυλωσει η πουτσα του...

Εγω για πολλα χρονια ημουν straight αυτη την εποχη δεν ειμαι αυτο δεν σημαίνει οτι καυλωνω ευκολα με γυναικα ...με αντρα μενω με αντρες κανω παρεα ...

με γυναικα μπορω να παιξω ερωτικα ομως μεχρι εκει δεν μπορω να την νιωσω τοσο ωστε να ειναι ευτυχισμένη μαζι μου δεν ειμαι λεσβια,,
Αρα είσαι αυτό πού έλεγα...Demisexual!!
Τώρα σέ τί βαθμό δέν ξέρω...αλλά έχω μία πολύ φίλη πού η κόρη της είναι ακριβώς τό ίδιο μέ εσένα!!
Καμία φορά τήν παίρνω τήν κόρη της...καί πάμε γιά καφέ...καί μού λέει διάφορα... :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Αρα είσαι αυτό πού έλεγα...Demisexual!!
Τώρα σέ τί βαθμό δέν ξέρω...αλλά έχω μία πολύ φίλη πού η κόρη της είναι ακριβώς τό ίδιο μέ εσένα!!
Καμία φορά τήν παίρνω τήν κόρη καί πάμε γιά καφέ...καί μού λέει διάφορα... :undecided:
μην μπερδεύεσαι εγω το επελεξα στα 41 ...τα νεα παιδια τα περισοτερα ειναι μπερδεμενα και σε σεξουαλικη ταραχη με μια αχαρη εξεγερση στα παλαια προτυπα,,,εγω ειναι ξεκαθαρο μεσα μου τι θελω για να νιωθω ισορροπημένη...οποτε στα 41 δεν ειναι πειραμα αλλα ερωτικο παιχνιδι ...στα 41 δεν ψαχνω την σεξουαλικη μου ταυτοτητα την ξερω και παιζω μπαλιτσα χαλαρα...νομιζω καταλαβαινεις την διαφορα ..
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
μην μπερδεύεσαι εγω το επελεξα στα 41 ...τα νεα παιδια τα περισοτερα ειναι μπερδεμενα και σε σεξουαλικη ταραχη με μια αχαρη εξεγερση στα παλαια προτυπα,,,εγω ειναι ξεκαθαρο μεσα μου τι θελω για να νιωθω ισορροπημένη...οποτε στα 41 δεν ειναι πειραμα αλλα ερωτικο παιχνιδι ...στα 41 δεν ψαχνω την σεξουαλικη μου ταυτοτητα την ξερω και παιζω μπαλιτσα χαλαρα...νομιζω καταλαβαινεις την διαφορα ..
Τήν καταλαβαίνω πολύ καλά...άριστα!!
Θέλεις νά σού πώ ένα πράγμα...πού μού κάνει η κόρη τής φίλης μου...όταν τήν βγάλω γιά καφέ ?
Αλλά πραγματικά φοβάμαι μήν αρχίσουν κάποιοι κάφροι...καί μού λένε μαλακίες...διότι έχει πολλούς εδώ!! :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Καμία φορά τήν παίρνω τήν κόρη καί πάμε γιά καφέ...καί μού λέει διάφορα
Εκει που νιωθει ευτυχισμένη εκει να ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τήν καταλαβαίνω πολύ καλά...άριστα!!
Θέλεις νά σού πώ ένα πράγμα...πού μού κάνει η κόρη τής φίλης μου...όταν τήν βγάλω γιά καφέ ?
Αλλά πραγματικά φοβάμαι μήν αρχίσουν κάποιοι κάφροι...καί μού λένε μαλακίες...διότι έχει πολλούς εδώ!! :undecided:
πες μου
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
1.487
Πόντοι
216
Μάγκες μου επειδή είμαι ώρες στο τιμόνι και έχω βαρεθεί απίστευτα θέλω κάποιος να μου λύσει μια απορία που επεξεργάζομαι στη βαρεμάρα μου.

Πιστεύω ότι έχω δει κάποιες χιλιάδες ελληνικές ερασιτεχνικές τσόντες τα τελευταία 30 χρόνια.

Παρατήρησα ότι ο γαμιάς σε κάθε περίπτωση είναι οριακά μέτριος έως πολύ άσχημος. Στις περιπτώσεις που δεν φαίνονταν φάτσες ο γκόμενος ήταν από κοιλαράς μέχρι στραβοπούτσης κτλ.
Ουδεμία απάντηση δηλαδή;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Εκει που νιωθει ευτυχισμένη εκει να ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


πες μου
Ρέ σύ...καί σέ πολύ κόσμο μέσα νά είμαστε...μού φιλάει τά χέρια!!
Τό πιστεύεις ?
Καί κάπου εγώ δέν νοιώθω καί άνετα...καταλαβαίνεις...γύρω στά 26-27 είναι!! :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom