Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.823
Πόντοι
206
Ο αληταράς αυτός πού βρίζει Μάνες, έπρεπε νά μέ έχει μπροστά του!! Από τό Pc είναι μάγκας.
Εγώ ρουφιάνος δέν είμαι. Αλλά ο αλήτης αυτός άν υπάρχει διοίκηση...πρέπει νά τόν διώξει!!
Θα φτιάξω άλλο λογαριασμό και θα στην βρίζω πάλι…
Αν με είχες μπροστά σου θα χάλαγε βενζίνα το ΕΚΑΒ να σε πάει να δουν τι έπαθες.
Πατά αναφορά και ελα μα μου τα ματώσεις πάλι με τα νύχια ΣΟΥ !!!
Αποδείξεις δεν βλέπω μικρούλη όμως και τώρα μας γυρνάς λόγια ότι σιγά…μην ήμουν μεσα και βάλω και ταυτότητα
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.462
Like
3.420
Πόντοι
456
Θα φτιάξω άλλο λογαριασμό και θα στην βρίζω πάλι…
Αν με είχες μπροστά σου θα χάλαγε βενζίνα το ΕΚΑΒ να σε πάει να δουν τι έπαθες.
Πατά αναφορά και ελα μα μου τα ματώσεις πάλι με τα νύχια ΣΟΥ !!!
Αποδείξεις δεν βλέπω μικρούλη όμως και τώρα μας γυρνάς λόγια ότι σιγά…μην ήμουν μεσα και βάλω και ταυτότητα
Τράβα νά σέ γαμήσουν τά Πάκια, ρέ μουνόπανο, άνανδρη ξεκωλιάρα!!
Τό παίζεις μούρη στά παιδάκια, ρέ αρχίδι έ ?
Σάλτα τραβελόπουστα, νά ράψουν τήν κωλότρυπα σου γαμιόλα!!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.823
Πόντοι
206
Τράβα νά σέ γαμήσουν τά Πάκια, ρέ μουνόπανο, άνανδρη ξεκωλιάρα!!
Τό παίζεις μούρη στά παιδάκια, ρέ αρχίδι έ ?
Σάλτα τραβελόπουστα, νά ράψουν τήν κωλότρυπα σου γαμιόλα!!
Για Πακια τώρα την μάνα σου… ξέρει καλύτερα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αποδείξεις δεν βλέπω όμως και έχει αρχίσει και με πιάνει πυρετός από την αγωνία… μικρούλη
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.462
Like
3.420
Πόντοι
456

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
1
Like
1.048
Πόντοι
216
Έχουμε και μεροκάματο αύριο. Άστα. Θέλω να πάω και πανελλήνιο για σκάκι αλλά θα δω ποτέ. Ελπίζω να παίζεις ακόμα μαν. Σε χαίρομαι πραγματικά. Τα λέμε. :rockon:
Ρε μη μας κοροιδευεις οτι ξερεις σκακι,για να παιξεις σκακι πρέπει να εχεις και λιγο νιονιο.
Εγω παιζω ερασιτεχνικα 20 χρόνια τώρα και οσους σκακιστες γνωρισα ηταν ολοι μυαλομενοι,τωρα αν εσυ παίζεις σκάκι εισαι η εξαίρεση στο κανονα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
1
Like
1.048
Πόντοι
216
Η ουσία είναι μια και τσούζει. :rockon: Κάποιοι με έβριζαν
και στρεψοδικούσαν, τον ήπιαν πανηγυρικά με ατράνταχτα επιχειρήματα, έγιναν κότες :2funny: να έρθουν από κοντά να δείξουν αξία (εκτός από κότες πως να φέρουν και τους κλώνους τους; ) :confused: και τελικά ξευτιλίστηκαν. :rockon:
Γράφω δηλαδή μόνο και μόνο για να τους θυμίζω την κατάντια τους. Δεν έχω αντίπαλο.

:2funny:
Η ουσία ειναι οτι σε εχω ξεφτιλίσει με επιχειρήματα και σε εχω κανει μονιμως να στέλνεις τη μπάλα στην εξέδρα και αυτο μ αρεσει,να βλέπω ενα χεσμενο παπακι να αποφεύγει αμεση αντιπαράθεση μαζι μου.
Εδω σε ανοιχτο διαλογο θα πλανταξεις και βαλε και το μαγκο σου να σε υπερασπιζεται
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
1
Like
1.048
Πόντοι
216
Πήρες γερή απάντηση και τώρα το γυρίζεις στις θεωρίες μπουρδολογίας. :2funny: Για άλλη μια φορά ξεχνάς ότι εγώ απαξιώνω οποιαδήποτε γυναίκα δεν προσφέρει και το λέω εξ αρχής. :rockon:Γενικώς δεν με ένοιαξε ποτέ να παντρευτώ για να γίνω χορηγός και ειδικά σήμερα. Τις έχω μόνο για σεξ, έτσι την έχω δει και είμαι και αυτόνομος. Ξεχνάς πολλά κι επιλεκτικά. Ξεχνάς
ότι συζω μόνο για να μου προσφέρουν και να προσφέρω. Δεν αλλάζω αυτά που λέω. Ξεχνάς ότι από όσες έχω βρει, μόνο δύο βγήκαν νορμάλ σε συμπεριφορά. :2funny:Συνεπώς τα γελάκια κολλάνε πάνω σας μια χαρά διότι γελΑω με τις μαλακίες που λέτε ως άκυροι.:2funny: Τέλος με συμπεράσματα τύπου ότι όταν βρίσκω γκόμενες είναι προβληματικές ή της ηλικίας μου δήθεν ότι πάω με 45άρες κτλ για να μειώσεις την ροή μου και κάτι τέτοια επειδή εσύ είσαι χούφταλο και έκατσες μόνο με μια που την πληρώνεις :2funny: δεν κερδίζεις κάτι. Η ουσία είναι ότι πάλι τάπα έφαγες. Να μάθεις να είσαι ειλκρινής για να είσαι οκ μέσα σου. Κι εκεί δυστυχώς δεν είσαι.

:rockon:
Απαξιώνεις γυναίκες οταν πας και τις παρακαλας να σου δωσουν λιγη σημασία..
Δεν παντρευτικες να γινεις χορηγός οχι γιατί δεν σου καθεται ουτε θυληκια γαιδαρα.
Εχεις γινει περιγελος,εχεις ξεφτιλιστει απανωτα και εισαι ετοιμος να καταλήξεις στον Καιάδα.
Εχεις φτασει 45 χρονων και ενα 15χρονο έχει περισσότερο μυαλο απο σενα,45 χρονων γάιδαρος αντι να πεις συγγνώμη ενημερωστε με δεν ξερω τιποτα ειμαι ενας μπουλης κάθεσαι και λες ασυναρτησιες
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
856
Κριτικές
1
Like
435
Πόντοι
26
πολυ κλαψα πρωι πρωι για να βαλουμε λιγη μουσικη:grin::grin::grin::coffee:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Μύστη μου, εσυ είσαι μια εξαιρετική περίπτωση μέλους μέσα σε αυτόν τον βούρκο! :2funny: Μόνο και μόνο που έχεις κάνει κάργα γάμους αποδεικνύεις ότι δεν είσαι μουνοδουλος σαν κάτι τελειωμένους προικοθήρες:2funny: και αναζητητές υπηρετριών :2funny: αλλά ένας χομπίστας!!!

220bec07fd9e7385881d04b32578c60b.gif


Το ότι είσαι και σκακιστής απλά επισφραγίζει την αδαμάντινη οντότητά σου.
Με πόσα χέρια να δέσουν
τα κορδόνια σου κάποιοι;

:rockon:
Από κάτι τέτοια posts καταλαβαίνεις πως ο πάπιας θέλει να συμπεριλαμβάνει στα γραπτά του πέρα από σοβαρές απόψεις και trolling, για να τριγκάρει κάποιους και να κάνει χαβαλέ. Δεν είναι δυνατόν να γράφει κάτι τέτοιο για κάποιον 45 χρονών με οικογένεια και παιδιά στην εφηβεία, που κάθεται σε ένα forum και βρίζει ασυστόλως μάνες και τα σχετικά ξεφτιλίκια που διαβάζουμε.
Οι λέξεις που χρησιμοποιεί απλά δε ταιριάζουν, πως να το κάνουμε. Και επειδή εγώ πιστεύω ότι ο πάπιας και ευφυής είναι και ξέρει πως να χρησιμοποιεί την Ελληνική γλώσσα, είμαι σίγουρος ότι όταν γράφει τέτοια posts απλά γελάει
Άποψή μου είναι αυτή φυσικά (και ελπίζω να έχω δίκιο -για ευνόητους λόγους-)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Από κάτι τέτοια posts καταλαβαίνεις πως ο πάπιας θέλει να συμπεριλαμβάνει στα γραπτά του πέρα από σοβαρές απόψεις και trolling, για να τριγκάρει κάποιους και να κάνει χαβαλέ. Δεν είναι δυνατόν να γράφει κάτι τέτοιο για κάποιον 45 χρονών με οικογένεια και παιδιά στην εφηβεία, που κάθεται σε ένα forum και βρίζει ασυστόλως μάνες και τα σχετικά ξεφτιλίκια που διαβάζουμε.
Οι λέξεις που χρησιμοποιεί απλά δε ταιριάζουν, πως να το κάνουμε. Και επειδή εγώ πιστεύω ότι ο πάπιας και ευφυής είναι και ξέρει πως να χρησιμοποιεί την Ελληνική γλώσσα, είμαι σίγουρος ότι όταν γράφει τέτοια posts απλά γελάει
Άποψή μου είναι αυτή φυσικά (και ελπίζω να έχω δίκιο -για ευνόητους λόγους-)
Συμπολεμιστή και ομοϊδεάτη, το εννοώ ότι ο ALX79 είναι εξαιρετικό μέλος καθώς και όλα τα υπόλοιπα που έγραψα. :rockon: Δείχνει σταθερότητα
και εμπειρία στις απόψεις του, έχει τον αέρα της ακέραιης γνώσης με γκόμενες και πουτάνες ως ολοκληρωμένος μύστης, έχουμε μιλήσει πολλές φορές στο θέμα του σκακιού όπου έχω εκτιμήσει την τετράγωνη λογική του και έχω πειστεί ότι δεν ανήκει στις δύο κατηγορίες λεπρών (πορωμένοι πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες) :2funny: που μολύνουν το σάιτ. Τώρα, αν
η συζήτηση εκτροχιάστηκε και υπήρξε κάποιο -εκατέρωθεν- αλισβερίσι ύβρεων, προσωπικά ως αντικειμενικό μέλος διέκρινα να απαντά εις τις αντίπαλες παρατάξεις με περισσότερη άνεση
χωρίς να χάνει την ψυχραιμία του. :rockon:Δεν μπορώ όμως να γνωρίζω τους αληθινούς λόγους που οδηγήθηκαν σε αυτή την κατάσταση -όπως και κανείς- καθώς στο ίντερνετ δεν δύναται να υπάρχουν αποδείξεις.

:rockon:
 

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
295
Like
252
Πόντοι
21
εγώ πάντως συνιστώ ψυχραιμία.

εδώ είμαστε για να συζητήσουμε για το τι τρέχει με τις Ελληνίδες και κατ' επέκταση για μεθόδους καμακιού.

θα πρότεινα τη δημιουργία ενός ξεχωριστού νήματος με το όνομα "ιντερνετικοί καυγάδες" ώστε να μπαίνουν όσοι θέλουν να βρίζονται.

πιστεύω θα εκτονώσει πολλούς και θα συμβάλει στην εύρυθμη λειτουργία του παρόντος πολύτιμου νήματος.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Ρε άντε γαμησου καί εσύ, πού θά μας πείς εξαιρετικό μέλος τήν πρεζού!!
Που πήγε ο εκλεπτυσμένος λόγος σου; :2funny: σου έπεσε
από την τσέπη μαζί με την φθηνή δικαιολογία ότι δεν εμφανίστηκες να αποδείξεις ότι όπου πας σε κοιτούν και σου μιλούν οι γκόμενες διότι δεν εμφανίζεται δημόσια;
μυστήριο...είμαι σίγουρος ότι δεν έχεις το ηθικό ανάστημα να απαντήσεις. Αυτό το γνωρίζεις εσύ.

:2funny:
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
1
Like
4.969
Πόντοι
456
Μάγκες για να μη τσακωνεστε σορυ αλλά έχω τον μεγαλύτερο εδώ μεσα!
Μπορείτε να σταματήσετε να τις μετράτε..
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Για ποιον λόγο να στην πω, μου έκανες κάνα κακό; Απλά η εικόνα που δείχνεις με αυτά που γράφεις και με τα τόσα γελάκια που είναι υπερβολικά, δεν είναι κάτι το φυσιολογικό. Τραβάς μεγάλο λούκι με το γκομενικό θέμα και πιο πάνω σε ένα ποστ σου πρότεινα και μία λύση «Η μόνη λύση για να αντιμετωπισθεί η κατάσταση είναι το στοχευμένο καμάκι και η ανάπτυξη κάποιου κύκλου.»
Εσύ νομίζεις ότι συμπεριφέρεσαι νορμάλ κι έχεις βρει το σωστό γκομενικό σύστημα, αλλά το πέσιμο στο δρόμο στην ηλικία σου είναι μια γελοιότητα. Πιο φυσιολογικό θα φαινόταν να πηγαίνεις σε επιλεγμένες πουτάνες σε κανονικότερη βάση, αντί να κοροιδεύεις τον εαυτό σου. Δεν κατατροπώνεις άγνωστα νικ εξ αποστάσεως, μην έχεις αυταπάτες.
Η ουσία είναι ότι δεν μπόρεσες ποτέ να αντικρούσεις τα επιχειρήματά μου :rockon:και ως τυφλωμένος από την ζήλια σου που το σύστημά μου αποδίδει, καταφεύγεις σε άτεχνες και κούφιες δικαιολογίες για να μειώνεις τον πόνο που σου προκαλώ διαρκώς. :2funny: Πάντα θα ανήκεις στην κατηγορία ασπόνδυλων ανδρών που ψωνίζουν σερβιέτες :2funny: όταν τους το ζητήσουν για να αποκτάς πολιτικά ορθό κύρος και να νιώθεις αρεστός ενώ είσαι ένας κοινός λευκο-ιππότης.
Σε κρατώ σε διάλογο για αντιπερισπασμό κι εσύ σέρνεσαι διαρκώς σε ότι γράψω μήπως πάρεις λάμψη από τον έναν :rockon:που ισοπέδωσε τους πορωμένους πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες στο ιερό νήμα της αλήθειας. :rockon:Το αν έχω κατατροπώσει και ποιους, κοίτα γύρω σου όσους παρακαλούν για παραθέσεις τόσο καιρό ενώ ξεφτιλίστηκαν. :confused: Κοίτα και το πρόσωπο σου στον καθρέπτη. Αν και μέχρι να αποκτήσουν επιτυχία οι φωνές σου, τα γραπτά σου θα είναι άκυρα. Υστερείς. Απλά υστερείς.

:2funny:
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.462
Like
3.420
Πόντοι
456
Η ουσία είναι ότι δεν μπόρεσες ποτέ να αντικρούσεις τα επιχειρήματά μου :rockon:και ως τυφλωμένος από την ζήλια σου που το σύστημά μου αποδίδει, καταφεύγεις σε άτεχνες και κούφιες δικαιολογίες για να μειώνεις τον πόνο που σου προκαλώ διαρκώς. :2funny: Πάντα θα ανήκεις στην κατηγορία ασπόνδυλων ανδρών που ψωνίζουν σερβιέτες :2funny: όταν τους το ζητήσουν για να αποκτάς πολιτικά ορθό κύρος και να νιώθεις αρεστός ενώ είσαι ένας κοινός λευκο-ιππότης.
Σε κρατώ σε διάλογο για αντιπερισπασμό κι εσύ σέρνεσαι διαρκώς σε ότι γράψω μήπως πάρεις λάμψη από τον έναν :rockon:που ισοπέδωσε τους πορωμένους πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες στο ιερό νήμα της αλήθειας. :rockon:Το αν έχω κατατροπώσει και ποιους, κοίτα γύρω σου όσους παρακαλούν για παραθέσεις τόσο καιρό ενώ ξεφτιλίστηκαν. :confused: Κοίτα και το πρόσωπο σου στον καθρέπτη. Αν και μέχρι να αποκτήσουν επιτυχία οι φωνές σου, τα γραπτά σου θα είναι άκυρα. Υστερείς. Απλά υστερείς.

:2funny:
Τράβα στήν πρεζού μωρή γαμιόλα, πού θά μάς κάνεις κήρυγμα γιά γκόμενες μαλάκα!!
Στό μπουρδέλο γρήγορα ξεκωλιάρη!!
Μέ τήν πρεζού τήν άλλη...γαμιόλα!!

Ο μαλάκας τής Ερμού, πού θά μάς πουλήσει μούρη γιά γκόμενες!! :2funny:
Μουνόσκυλο σέ πήρα χαμπάρι, έστω καί αργά.
Τράβα στήν πουτάνα σου ρέ, τήν πρεζού!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Στην δυσλεξία, αναμιγνύεται
η δημιουργική σκέψη με την πραγματικότητα αλλάζοντας πολλές φορές αυτό που το δυσλεκτικό άτομο βλέπει
ή ακούει. :2funny: Συνήθως εχει οικογενή χαρακτήρα. Αρκετές φορές τα δυσλεκτικά άτομα καταφεύγουν σε διάφορα μονόχνωτα χόμπυ για να νιώθουν λιγότερο απορριπτέα ενώ εξαρτώνται σε μεγάλο βαθμό από τους γονείς τους. :confused:
Γι αυτό όποια γκόμενα βρουν δουν, την μαμα-δοποιούν και εναρμονίζουν τεχνηέντως την κατάσταση στο πώς θα ήταν όλοι μαζί στο σπίτι τρώγοντας φασολάδα. :2funny:
Τα ξεσπάσματα κραυγών παρατηρούνται σε ειδικές θλιβερές περιπτώσεις τέτοιων ατόμων όπου βγάζουν καπνούς από τα -κατά τα άλλα- άχρηστα αυτιά τους τα οποία θέλουν να καλύπτουν από ντροπή. :2funny:

Επιστρέφω στις υποχρεώσεις μου. Τα λέμε.


:rockon:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
856
Κριτικές
1
Like
435
Πόντοι
26
βαρεθηκα λιγακι τα λεμε κυριακη μετα το γήπεδο μετα το φαγητό μετα τον καφε λογικα καπου στην μπίρα,,:sunglasses:
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.462
Like
3.420
Πόντοι
456
Στην δυσλεξία, αναμιγνύεται
η δημιουργική σκέψη με την πραγματικότητα αλλάζοντας πολλές φορές αυτό που το δυσλεκτικό άτομο βλέπει
ή ακούει. :2funny: Συνήθως εχει οικογενή χαρακτήρα. Αρκετές φορές τα δυσλεκτικά άτομα καταφεύγουν σε διάφορα μονόχνωτα χόμπυ για να νιώθουν λιγότερο απορριπτέα ενώ εξαρτώνται σε μεγάλο βαθμό από τους γονείς τους. :confused:
Γι αυτό όποια γκόμενα βρουν δουν, την μαμα-δοποιούν και εναρμονίζουν τεχνηέντως την κατάσταση στο πώς θα ήταν όλοι μαζί στο σπίτι τρώγοντας φασολάδα. :2funny:
Τα ξεσπάσματα κραυγών παρατηρούνται σε ειδικές θλιβερές περιπτώσεις τέτοιων ατόμων όπου βγάζουν καπνούς από τα -κατά τα άλλα- άχρηστα αυτιά τους τα οποία θέλουν να καλύπτουν από ντροπή. :2funny:

Επιστρέφω στις υποχρεώσεις μου. Τα λέμε.


:rockon:
Μωρή αγάμητη ξεκωλομήτρα μέ τήν πιατσόβια τελειωμένη πρεζού, ήρθες νά τό παίξεις μούρη ? :2funny:
Θά σου σκίσω τά φάρδουλα γαμιόλα.
Καί εσένα καί τής ξεκωλιάρας τής πιατσόβιας!!
Ακου κάνει καμάκι στήν Ερμού!! :2funny:
Μωρή γαμιόλα πού τά λές αυτά. Βρωμιάρα!!
Εστω καί αργά σέ πήρα χαμπάρι.
Μού τά έλεγαν βέβαια όλοι.
Ξεκωλιάρα!!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.481
Κριτικές
8
Like
23.798
Πόντοι
6.336
βαρεθηκα λιγακι τα λεμε κυριακη μετα το γήπεδο μετα το φαγητό μετα τον καφε λογικα καπου στην μπίρα,,:sunglasses:
Έναν άσσο θέλουμε την Κυριακή και το άλλο στην Νέα Φιλαδέλφεια χί.

:coffee:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Η ουσία είναι ότι δεν μπόρεσες ποτέ να αντικρούσεις τα επιχειρήματά μου :rockon:και ως τυφλωμένος από την ζήλια σου που το σύστημά μου αποδίδει, καταφεύγεις σε άτεχνες και κούφιες δικαιολογίες για να μειώνεις τον πόνο που σου προκαλώ διαρκώς. :2funny: Πάντα θα ανήκεις στην κατηγορία ασπόνδυλων ανδρών που ψωνίζουν σερβιέτες :2funny: όταν τους το ζητήσουν για να αποκτάς πολιτικά ορθό κύρος και να νιώθεις αρεστός ενώ είσαι ένας κοινός λευκο-ιππότης.
Σε κρατώ σε διάλογο για αντιπερισπασμό κι εσύ σέρνεσαι διαρκώς σε ότι γράψω μήπως πάρεις λάμψη από τον έναν :rockon:που ισοπέδωσε τους πορωμένους πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες στο ιερό νήμα της αλήθειας. :rockon:Το αν έχω κατατροπώσει και ποιους, κοίτα γύρω σου όσους παρακαλούν για παραθέσεις τόσο καιρό ενώ ξεφτιλίστηκαν. :confused: Κοίτα και το πρόσωπο σου στον καθρέπτη. Αν και μέχρι να αποκτήσουν επιτυχία οι φωνές σου, τα γραπτά σου θα είναι άκυρα. Υστερείς. Απλά υστερείς.

:2funny:

Επειδή συνεχίζεις να μου παριστάνεις τον έξυπνο, θα στα πω όπως σου αξίζει:

Δεν είσαι μάγκας, ένας φουκαράς είσαι που έχει μεν λίγη εξυπνάδα, αλλά απέραντη τεμπελιά και τον πήρε η κατρακύλα σπαταλώντας τη ζωή του σε ανοησίες.
Τώρα που έφτασες σε αδιέξοδο λόγω ηλικίας, σε έπιασε πανικός και αραδιάζεις κάθε μέρα μαλακίες στο φόρουμ με ένα κάρο γελάκια για να κοροιδέψεις τον εαυτό σου ότι είσαι καλά και νομίζεις ότι κοροιδεύεις και τους άλλους.

Μπορώ να σου πω με σιγουριά πώς θα εξελιχθεί η ζωή σου: σουπερμάρκετ-αντικαταθλιπτικά-μπουρδέλα.
Τα μόνα που μπορεί να αλλάξουν είναι:
-αλλαγή πόστου στο σούπερ μάρκετ, αλλαγή σουπερμάρκετ, απόλυση
-εξάντληση της γκάμας των αντικαταθλιπτικών μέχρι να βρεθεί ποιο σε πιάνει καλύτερα
-αλλαγή σε πουτάνες, ψάχνοντας πάντα τις καινούργιες που θα έρχονται στα μπουρδέλα

Κι επίσης, επιδείνωση της κατάστασής σου εδώ μέσα, όπου θα προσπαθείς να κατατροπώνεις οποιονδήποτε νομίζεις ότι σε κοντράρει, ώστε να αισθάνεσαι νικητής σε ένα φόρουμ, αφού δεν έκανες τίποτα σημαντικό στην πραγματική ζωή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom