Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Επειδή συνεχίζεις να μου παριστάνεις τον έξυπνο, θα στα πω όπως σου αξίζει:

Δεν είσαι μάγκας, ένας φουκαράς είσαι που έχει μεν λίγη εξυπνάδα, αλλά απέραντη τεμπελιά και τον πήρε η κατρακύλα σπαταλώντας τη ζωή του σε ανοησίες.
Τώρα που έφτασες σε αδιέξοδο λόγω ηλικίας, σε έπιασε πανικός και αραδιάζεις κάθε μέρα μαλακίες στο φόρουμ με ένα κάρο γελάκια για να κοροιδέψεις τον εαυτό σου ότι είσαι καλά και νομίζεις ότι κοροιδεύεις και τους άλλους.

Μπορώ να σου πω με σιγουριά πώς θα εξελιχθεί η ζωή σου: σουπερμάρκετ-αντικαταθλιπτικά-μπουρδέλα.
Τα μόνα που μπορεί να αλλάξουν είναι:
-αλλαγή πόστου στο σούπερ μάρκετ, αλλαγή σουπερμάρκετ, απόλυση
-εξάντληση της γκάμας των αντικαταθλιπτικών μέχρι να βρεθεί ποιο σε πιάνει καλύτερα
-αλλαγή σε πουτάνες, ψάχνοντας πάντα τις καινούργιες που θα έρχονται στα μπουρδέλα

Κι επίσης, επιδείνωση της κατάστασης σου εδώ μέσα, όπου θα προσπαθείς να κατατροπώνεις οποιονδήποτε νομίζεις ότι σε κοντράρει, ώστε να αισθάνεσαι νικητής σε ένα φόρουμ, αφού δεν έκανες τίποτα σημαντικό στην πραγματική ζωή.
Άλλα λόγια ν αγαπιόμαστε. Όποτε θέλω σας κάνω να παραθέτετε κάποιους. Αυτό μετράει. Ούτε καν σας υπολογίζω.

:2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Από κάτι τέτοια posts καταλαβαίνεις πως ο πάπιας θέλει να συμπεριλαμβάνει στα γραπτά του πέρα από σοβαρές απόψεις και trolling, για να τριγκάρει κάποιους και να κάνει χαβαλέ. Δεν είναι δυνατόν να γράφει κάτι τέτοιο για κάποιον 45 χρονών με οικογένεια και παιδιά στην εφηβεία, που κάθεται σε ένα forum και βρίζει ασυστόλως μάνες και τα σχετικά ξεφτιλίκια που διαβάζουμε.
Οι λέξεις που χρησιμοποιεί απλά δε ταιριάζουν, πως να το κάνουμε. Και επειδή εγώ πιστεύω ότι ο πάπιας και ευφυής είναι και ξέρει πως να χρησιμοποιεί την Ελληνική γλώσσα, είμαι σίγουρος ότι όταν γράφει τέτοια posts απλά γελάει
Άποψή μου είναι αυτή φυσικά (και ελπίζω να έχω δίκιο -για ευνόητους λόγους-)
Τιποτα απο αυτα που λες δεν ειναι απλά εσυ εχεις ταχθεί οπως και ο αλεξ79 ο μαγκι στο στρατόπεδο παπια τόσο απλά.
Δεν νοείται νορμαλ άνθρωπος να θαυμάζει ενα ατομο σαν το παπια,μια ξεφτιλα του αντρικου είδους.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Άλλα λόγια ν αγαπιόμαστε. Όποτε θέλω σας κάνω να παραθέτετε κάποιους. Αυτό μετράει. Ούτε καν σας υπολογίζω.

:2funny:
Κοιτα παπια τις φαπες σου θα τις τρως μην νομιζεις οτι θα σε αφήσουμε έτσι.
Εχεις μπαχαλεψει ενα νημα και αντι να μιλάμε για την ουσία του θέματος ασχολιομαστε τις άπειρες ασυναρτησίες σου,αλλα δεν φταις μονο εσυ αλλα και καποιοι αλλοι που σου δινουν θάρρος.
Η καλύτερη λυση για σενα ειναι η απαξίωση τοτε θα συνέλθεις,οσο ασχολούμαστε μαζι σου τόσο εαυ χαίρεσαι και αποκτας θάρρος.
Έννοια σου θα καλοπερνας εδω μέσα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Τιποτα απο αυτα που λες δεν ειναι απλά εσυ εχεις ταχθεί οπως και ο αλεξ79 ο μαγκι στο στρατόπεδο παπια τόσο απλά.
Δεν νοείται νορμαλ άνθρωπος να θαυμάζει ενα ατομο σαν το παπια,μια ξεφτιλα του αντρικου είδους.
Τώρα είσαι σοβαρός? Είσαι και πτυχιούχος ψυχολογίας? Έχω εγώ ταχθεί υπέρ ποιανού? Εγώ τύπε μου όταν διαβάζω κάποιο σχόλιο που συμφωνώ κάνω like για να δείξω αυτό ακριβώς. Ότι συμφωνώ δηλαδή με το συγκεκριμένο σχόλιο. Και αυτό ακριβώς έχω γράψει και άλλες φορές. Ότι δηλαδή συμφωνώ με σχόλιά του συγκεκριμένα.
Εσυ κατάλαβες από αυτό που έγραψα ότι έχω ταχθεί σε κάποιο στρατόπεδο? Εξέφρασα μια υπόθεση και πιστεύω ότι ήταν απολύτως κατανοητό αυτό που έγραψα στο κλείσιμο. Είσαι σίγουρος ότι είσαι νοήμον ον?
Άποψή μου είναι αυτή φυσικά (και ελπίζω να έχω δίκιο -για ευνόητους λόγους-)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Τώρα είσαι σοβαρός? Είσαι και πτυχιούχος ψυχολογίας? Έχω εγώ ταχθεί υπέρ ποιανού? Εγώ τύπε μου όταν διαβάζω κάποιο σχόλιο που συμφωνώ κάνω like για να δείξω αυτό ακριβώς. Ότι συμφωνώ δηλαδή με το συγκεκριμένο σχόλιο. Και αυτό και ακριβώς έχω γράψει και άλλες φορές. Ότι δηλαδή συμφωνώ με σχόλιά του συγκεκριμένα.
Εσυ κατάλαβες από αυτό που έγραψα ότι έχω ταχθεί σε κάποιο στρατόπαιδο? Εξέφρασα μια υπόθεση και πιστεύω ότι ήταν απολύτως κατανοητό αυτό που έγραψα στο κλείσιμο. Είσαι σίγουρος ότι είσαι νοήμον ον?
Ρε φιλε που συμφωνεις με τον παπια?
Σε ποια σχολια του?με τον παπια και εγω που εχω κοντρα μολύνομαι,αντι να γράφω πανω στο ντειτινγκ κάθομαι και πεφτω επίπεδο.
Γι αυτο σου λεω μακρια απο τη παπια
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Μωρή αγάμητη ξεκωλομήτρα μέ τήν πιατσόβια τελειωμένη πρεζού, ήρθες νά τό παίξεις μούρη ? :2funny:
Θά σου σκίσω τά φάρδουλα γαμιόλα.
Καί εσένα καί τής ξεκωλιάρας τής πιατσόβιας!!
Ακου κάνει καμάκι στήν Ερμού!! :2funny:
Μωρή γαμιόλα πού τά λές αυτά. Βρωμιάρα!!
Εστω καί αργά σέ πήρα χαμπάρι.
Μού τά έλεγαν βέβαια όλοι.
Ξεκωλιάρα!!
Ποιο καμακι ρε φιλε?
Ειναι μια απόλυτη ξεφτίλα,μπαρουφες λεει.
Και που ασχολιομαστε μαζί του μολυνομαστε
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.448
Like
3.413
Πόντοι
456
Ποιο καμακι ρε φιλε?
Ειναι μια απόλυτη ξεφτίλα,μπαρουφες λεει.
Και που ασχολιομαστε μαζί του μολυνομαστε
Δυστυχώς άργησα νά τό καταλάβω. Εχεις δίκιο!!
Πάει στήν πρεζού τήν πιατσόβια μόνο. Ο ψεύτης!!
Ακου κάμακας στήν Ερμού :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Στο σάιτ κυκλοφορούν "πρεζακια" που στα γραπτά μου, ψάχνουν την δόση τους. :2funny: Τόσο καιρό τους έχω λιανίσει ενώ (πάμε ξανά) :2funny: με σκυλοβριζαν, στρεψοδικούσαν, μου άνοιξαν θρεντ να με διώξουν κι έγινα ήρωας, δεν εμφανίστηκαν ποτέ να αποδείξουν τίποτα οι κότες και σέρνονται όταν γράφω κάτι. :2funny: Τόσο εγκεφαλικά νεκροί που τους το λέω κιόλας για καιρό κι αυτοί ως μογγολάκια, συνεχίζουν. Τώρα ενδέχεται να τους πιάσει εγωισμός αλλά δεν κρατιούνται οι σούφρες τους για πούτσα. Ότι γράφεται σε φόρουμ είναι άξιο σχολιασμού κι αυτό τυπώθηκε ως ταφόπλακα στις παπάτζες τους.

:rockon:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Για να μη ξεφύγω θα επανέλθω περι του ντετινγκ.
Ενα λαθος που κάνουν πολλοι άντρες κατα τη διάρκεια της γνωριμίας ειναι η σταση του σώματος,στα πρωτα δευτερόλεπτα χτίζονται ολα οποτε σ αυτα τα δευτερόλεπτα πρέπει να το πανε σωστά.
Ποτε ωμοι καταβασμενοι η τα χερια σταυρωτά, παντα θα κοιτατε να ειστε χαλαροί καθολου σφυγμένοι αερινοι,οι γυναίκες γενικα εχουν τη ταση να αντιλαμβανονται ενα φοβικο μαλθακο άντρα μεσα σε λιγα δευτερολεπτα.
Οταν συμβεί αυτο το ακυρο είναι δεδομένο.
Καλο επίσης ειναι να τη κοιτάτε στα μάτια καποια δευτερα και να μην παίρνετε το βλέμμα σας,να δείχνετε σίγουροι με αυτοπεποιθηση με στυλ να βγάζετε μια κουλ εικόνα αντρική.
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.448
Like
3.413
Πόντοι
456
Είσαι τόσο μαλάκας πού γελάνε όλοι στό Site!! :2funny:
Συμφωνείς μέ πρεζούδες πού βρίζουν Μάνες!!
Γαμιόλα...τελειωμένη!!
Ακου κάμακας στήν Ερμού!! :2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Στο σάιτ κυκλοφορούν "πρεζακια" που στα γραπτά μου, ψάχνουν την δόση τους. :2funny: Τόσο καιρό τους έχω λιανίσει ενώ (πάμε ξανά) :2funny: με σκυλοβριζαν, στρεψοδικούσαν, μου άνοιξαν θρεντ να με διώξουν κι έγινα ήρωας, δεν εμφανίστηκαν ποτέ να αποδείξουν τίποτα οι κότες και σέρνονται όταν γράφω κάτι. :2funny: Τόσο εγκεφαλικά νεκροί που τους το λέω κιόλας για καιρό κι αυτοί ως μογγολάκια, συνεχίζουν. Τώρα ενδέχεται να τους πιάσει εγωισμός αλλά δεν κρατιούνται οι σούφρες τους για πούτσα. Ότι γράφεται σε φόρουμ είναι άξιο σχολιασμού κι αυτό τυπώθηκε ως ταφόπλακα στις παπάτζες τους.

:rockon:
Εντάξει παπακι το μαθαμε το παιχνίδι σου,με τα στραπον του μαγκου τη βρισκεις.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Είσαι τόσο μαλάκας πού γελάνε όλοι στό Site!! :2funny:
Συμφωνείς μέ πρεζούδες πού βρίζουν Μάνες!!
Γαμιόλα...τελειωμένη!!
Ακου κάμακας στήν Ερμού!! :2funny:
Αν ηταν οι καμακες ολοι σαν το παπια το ντειτινγκ θα ηταν ευκολοτερο για ολους,θα έβλεπαν οι γυναίκες την απόλυτη ξεφτιλα,θα εριχναν τα στανταρς και εμεις θα φτιαχναμε ροστερ.
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.448
Like
3.413
Πόντοι
456
Αν ηταν οι καμακες ολοι σαν το παπια το ντειτινγκ θα ηταν ευκολοτερο για ολους,θα έβλεπαν οι γυναίκες την απόλυτη ξεφτιλα,θα εριχναν τα στανταρς και εμεις θα φτιαχναμε ροστερ.
Είναι ζητιάνα τού μουνιού. Καί έχει στήριγμα τήν πρεζού, πού παίζουν λέει καί σκάκι!!
Ξεκωλιάρες καί οι 2. Η μία γαμεί τήν άλλη. Βρώμες...τελειωμένες!!
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Ρε φιλε που συμφωνεις με τον παπια?
Σε ποια σχολια του?με τον παπια και εγω που εχω κοντρα μολύνομαι,αντι να γράφω πανω στο ντειτινγκ κάθομαι και πεφτω επίπεδο.
Γι αυτο σου λεω μακρια απο τη παπια
Φίλε μου εγώ δεν είμαι κοντά σε κανέναν. Ούτε στρατόπεδα επιλέγω, ούτε έχω κόντρα με κάποιον. Είμαστε στο bourdela.com
Στο site εγώ έκανα αρχικά εγγραφή γιατί μου άρεσε να πηγαίνω σε τζάδικα. Και βρήκα αυτό το forum που ασχολείται βασικά με τον αγοραίο και άρα είχε και τέτοια υποκατηγορία. Στον λίγο ελεύθερο χρόνο μου άρχισα να το διαβάζω γενικά και κάποιες φορές να συμμετέχω σε threads που ήθελα να πω μια γνώμη ή να κάνω λίγο χαβαλέ.
Τώρα αν εσύ πιστεύεις ότι γράφω για να πάρω το μέρος κάποιου και να πάω κόντρα σε κάποιο άλλο μέλος τι να πω.
Εγώ πχ και με τον subzero (που στο παρελθόν έχω εκφράσει "διαφωνίες" και έχω κάνει χαβαλέ), θα μπρούσα να πάω για μπύρες και να τα πούμε ωραία και να κάνουμε χαβαλέ και με τον καλόγερο και με τον ακροατή κλπ κλπ.
Φυσικά όχι με άτομα του "στυλ" alex79 που από τα γραφόμενά τους τα θεωρώ ανάξια για οποιαδήποτε συναστροφή.
Άρα λοιπόν την καραμέλα ότι είμαι σε κάποιο στρατόπεδο να τη φτύσεις, γιατί δεν έχει καμία βάση
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Καταπληκτική η απάντηση μου περί των γαμομάνων που έπεσαν. Θυμίζω ότι θεωρώ εξαιρετικό μέλος τον ALX79 για τους λόγους που προανέφερα ενώ οι εκατέρωθεν γαμομάνες που έπεσαν δεν μπορώ να γνωρίζω που οφείλονται διότι στο ίντερνετ δεν δύναται
να υπάρχουν αποδείξεις. :rockon:
Μιλάμε δηλαδή για Τσάμπιονς Λιγκ ποστάρισμα. Οτιδήποτε άλλο λένε κάποιοι είναι για να κλαίγονται σαν μογγολάκια που παραμυθιάζουν τον κόσμο ότι όπου πάνε τους κοιτούν οι γκόμενες και τους μιλούν κιόλας πρώτες :2funny:αλλά στις αποδείξεις...δεν εμφανίζονται δημόσια!!! :2funny:
Νέα κατηγορία λοιπόν
μετά τους πορωμένους πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες. Οι πορωμένοι ψευδαισθητικοί.
Καθήστε τώρα να κλαίτε. Απαντήση πήρατε.
Πάω να αράξω.

:rockon:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Καταπληκτική η απάντηση μου περί των γαμομάνων που έπεσαν. Θυμίζω ότι θεωρώ εξαιρετικό μέλος τον ALX79 για τους λόγους που προανέφερα ενώ οι εκατέρωθεν γαμομάνες που έπεσαν δεν μπορώ να γνωρίζω που οφείλονται διότι στο ίντερνετ δεν δύναται
να υπάρχουν αποδείξεις. :rockon:
Μιλάμε δηλαδή για Τσάμπιονς Λιγκ ποστάρισμα. Οτιδήποτε άλλο λένε κάποιοι είναι για να κλαίγονται σαν μογγολάκια που παραμυθιάζουν τον κόσμο ότι όπου πάνε τους κοιτούν οι γκόμενες και τους μιλούν κιόλας πρώτες :2funny:αλλά στις αποδείξεις...δεν εμφανίζονται δημόσια!!! :2funny:
Νέα κατηγορία λοιπόν
μετά τους πορωμένους πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες. Οι πορωμένοι ψευδαισθητικοί.
Καθήστε τώρα να κλαίτε. Απαντήση πήρατε.
Πάω να αράξω.

:rockon:
Δεν μπορείς να τα βγάλεις εδω περα μονος σου και πας και κρύβεσαι πισω απο τον μπαμπα σου τον 79..
Για αλλη μια φορα ΚΟΤΑ οχι παπια.
Να του ζητας και βοήθεια να αντιμετωπιζεται μαζι τους αντιλογους σας γιατι μονος σου δεν τα βγαζεις πέρα.
Οποτε ο τιτλος του αξιου αντιλογου παει στον alx79 και εσυ υποβαθμιζεσαι πιο κάτω.
Συμφωνω σ αυτο,ο alx79 ειναι πιο δυνατος παιχτης απο σενα και πιο αξιος να έρθει σε αντίλογο.
Μωκο τοτε και ασε τον αλεξ79 να μιλάει
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.448
Like
3.413
Πόντοι
456
Καταπληκτική η απάντηση μου περί των γαμομάνων που έπεσαν. Θυμίζω ότι θεωρώ εξαιρετικό μέλος τον ALX79 για τους λόγους που προανέφερα ενώ οι εκατέρωθεν γαμομάνες που έπεσαν δεν μπορώ να γνωρίζω που οφείλονται διότι στο ίντερνετ δεν δύναται
να υπάρχουν αποδείξεις. :rockon:
Μιλάμε δηλαδή για Τσάμπιονς Λιγκ ποστάρισμα. Οτιδήποτε άλλο λένε κάποιοι είναι για να κλαίγονται σαν μογγολάκια που παραμυθιάζουν τον κόσμο ότι όπου πάνε τους κοιτούν οι γκόμενες και τους μιλούν κιόλας πρώτες :2funny:αλλά στις αποδείξεις...δεν εμφανίζονται δημόσια!!! :2funny:
Νέα κατηγορία λοιπόν
μετά τους πορωμένους πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες. Οι πορωμένοι ψευδαισθητικοί.
Καθήστε τώρα να κλαίτε. Απαντήση πήρατε.
Πάω να αράξω.

:rockon:
Ποιό εξαιρετικό μέλος ρέ χτικιάρα πού βρίζει Μάνες. Πού λέει ότι θά τίς χτυπήσει!!
Μουνόπανο μισογύνη. Τράβα στήν πουτάνα τήν πρεζού νά πιείτε ζά!!
Βρωμιάρα!!
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Ποιό εξαιρετικό μέλος ρέ χτικιάρα πού βρίζει Μάνες. Πού λέει ότι θά τίς χτυπήσει!!
Μουνόπανο μισογύνη. Τράβα στήν πουτάνα τήν πρεζού νά πιείτε ζά!!
Βρωμιάρα!!
Εγινε το γιουσουφακι του 79 ο παπιας
Χαχαχααχαχαχ
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Ακου κάμακας στήν Ερμού :2funny:
Άργησες να το καταλάβεις. Την εποχή που οι γνωριμίες με γκόμενες που είναι υποψήφιες να καταλήξουν σε γαμίσι, παίζουν κυρίως στο τρίπτυχο κύκλος- δραστηριότητες-σόσιαλ, αυτός μιλάει για εξακολουθητικό καμάκι στο δρόμο και δεν τον πήρες για παρενοχλητικό ψυχάκια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom