Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Τελικά είσαι πολύ λακαμας.. φαινόταν απτηναρχη.. πάνε σε ψυχολόγο.. πρέπει να απεξαρτηθεις από τη λακαμια..στην ηλικία που είσαι δεν κάνει καλό στον οργανισμό τόσο πολύ που αυτό - λακαμιζεσαι
Λακαμάς; Μου αρέσει που έχεις καλή ανατροφή και παιδεία ρε Αρίσταρχε και δεν λες κακές λέξεις.
Το 1992 δεν είσαι γεννημένος; Πώς ήσουν 15 το 2006; Δεν πιστεύω να λες ψέματα για την ηλικία σου....
Μπορεί να γεννήθηκε 1/1/92 και την 31/12/2006 ήταν 15 πάρα 1 ημέρα και εύλογα λέει 15
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.444
Κριτικές
2
Like
18.570
Πόντοι
3.836

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
τοσο χαλια ειναι η περιπτωση μας ? ειμαστε σε τοσο δυσαρεστη δυσκολη κατασταση ? ας γαμησω μια ελλεεινιδα στο μουνι της χωρις προφυλακτικο μια φορα ετσι για την εμπειρια που δεν ειχα ποτε γκομενα εκτος απο πουτανες με πληρωμη και μετα τις γραφω ολες στα αρχιδια μου
Γιατί δεν βάζεις αγγελία; Αν περιγράψεις το πρόβλημά σου και πεις ότι θες να γαμησεις μια φορά ελληνικό γυναικείο μουνι χωρίς προφυλακτικό σίγουρα θα προσφερθούν κάποιες. Θα επικρατήσει το ελληνικό φιλότιμο και η παραδοσιακή ελληνική φιλοξενία
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.679
Πόντοι
3.506
τοσο χαλια ειναι η περιπτωση μας ? ειμαστε σε τοσο δυσαρεστη δυσκολη κατασταση ? ας γαμησω μια ελλεεινιδα στο μουνι της χωρις προφυλακτικο μια φορα ετσι για την εμπειρια που δεν ειχα ποτε γκομενα εκτος απο πουτανες με πληρωμη και μετα τις γραφω ολες στα αρχιδια μου

Μετα θα κολλησεις και θα θες μονο ακαποτο.
Δεν θα απολαυσεις ποτε ξανα το σεξ με προφυλακτικο οπως πριν!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.147
Κριτικές
62
Like
40.729
Πόντοι
8.530
Μετα θα κολλησεις και θα θες μονο ακαποτο.
Δεν θα απολαυσεις ποτε ξανα το σεξ με προφυλακτικο οπως πριν!
Εκτός από αυτό πιθανότατα θα κολλήσεις ΣΜΝ η θα την αφήσεις έγκυο αν μπερδέψει τις μέρες της...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.147
Κριτικές
62
Like
40.729
Πόντοι
8.530
Τα αγόρια που με θέλουν μαζί μου απλά δεν παίζουν

δηλαδη εννοει οτι δεν παιζει χαδακια και φιλακια και γαμησια θελει σοβαρα πραγματα αυτα που θελει η καθε ελλεεινιδα να δωσει το χρυσο μουνι της σε αυτον που θα θυσιαστει γι'αυτην δηλαδη να την θελει τοσο μεχρι τελικης πτωσεως να της δωσει ολη την περιουσια του και να της κανει ολα τα χατηρια μεχρι να γινει σκυλακι της. ψαχνει για σοβαρους που δεν θελουν σεξ ψαχνει για θυματα δηλαδη ετσι απλα
H θηλυκή έκδοση της τραποκαφριλας...τα σκουπίδια τα πετάω,δεν περιμένω πρώτα να έρθω σε επαφή μαζί τους για να καταλάβω ότι βρωμάνε .
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Μετα θα κολλησεις και θα θες μονο ακαποτο.
Δεν θα απολαυσεις ποτε ξανα το σεξ με προφυλακτικο οπως πριν!
Ναι ρε φίλε μου, αλλά θέλει μια μόνιμη σχέση για να την γαμάει όποτε θέλει , χωρίς λεφτά και χωρίς προφυλακτικό. Θέλει να κάνει έρωτα σε ελληνικό μουνί. Δεν θέλει πια το σκέτο σεξ.

Εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν ακόμα λίγες πατριώτισσες που θα πρόσφεραν ακάποτα το ελληνικό τους μουνί σε έναν ελληνικό πούτσο. Άλλωστε μόνο έτσι γεννιούνται καινούργιοι Έλληνες.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
τοσο χαλια ειναι η περιπτωση μας ? ειμαστε σε τοσο δυσαρεστη δυσκολη κατασταση ? ας γαμησω μια ελλεεινιδα στο μουνι της χωρις προφυλακτικο μια φορα ετσι για την εμπειρια που δεν ειχα ποτε γκομενα εκτος απο πουτανες με πληρωμη και μετα τις γραφω ολες στα αρχιδια μου
θες απλα ακαποτα η να ειναι και γκομενα σου και ακαποτα ?
αν ειναι απλα το ακαποτα καλητερα ακομα πανε παρε πουτανα μονο κωλο, για μια φορα μονο οκ :angel:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.147
Κριτικές
62
Like
40.729
Πόντοι
8.530
Και τόσο εύκολα, θα διαιωνιστεί το είδος του "papares". ΤΕΛΕΙΑ!!
Αυτό θα κριθεί στην συνέχεια....όμως με δεδομένη την οικονομική στενότητα που επικρατεί σήμερα θα υπάρχουν ,αν μη τι άλλο,καυγάδες για το οικονομικό και κοινωνικό κομμάτι με κάθε εμπλεκόμενο μέλος των οικογενειών.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
πυρφορος ετσι κι αλλιως δεν μπορω να γινω γιατι δεν εχω πολλα φραγκα και ουτε αυτοκινητο πληρωνω ταξακι απο το υστερημα. γυναικολογος θα χορταινα να βλεπω μουνια ομως φατε ματια. οσο για τι φοιτητικη ζωη οπου δεν ειχα , γιατι οι πανεληνιες ειναι παλουκι , θα πηγαινα φιλοσοφικη να εχω μπολικες γυναικες. ομως ουτε αυτο γιατι διαλεγα ολο ειδικοτητες αντρικες οπως ηλεκτρονικος , μηχανικος υπολογιστων και αλλα τετοια μπουχτησα να βλεπω αντρες στις σχολες μεσης εκπαιδευσης που πηγα σε τετοιους κλαδους.

και πολυ καλα εκανες....μη μετανιωνεις γι αυτο:coffee:
αλιμονο αν σχεδιαζες τον επαγγελματικο σου προσανατολισμο με μοναδικο κριτηριο την αναλογια μουνιων-αρχιδοκαμπων
τουλαχιστον εξειδικευτηκες σε κατι πρακτικο και βγαζεις ενα μεροκαματο.

υπαρχουν υδραυλικοι και κλειδαραδες(!) που καθαριζουν για πλακα 500 ευρω την ημερα (μαυρα)
οι κλειδαραδες ειδικα τα τελευταια χρονια εχουν χεστει στο ταλιρο. τρεις-τεσσερις κλειδαριες να αλλαξουν την ημερα,τιποτα αλλο.
ξερεις ποσοι εχουν τελειωσει ΑΕΙ και ζουν με το επιδομα του ΟΑΕΔ και τυχόν ενοικια ?

στη Φιλοσοφικη θα καταντουσες ευνουχος γιατι θα εβγαινες ως πρωτοετης για καφε με 20 μουνια και 5 πουσταρια(κανονας στις θεωρητικες σχολες) και θα ακουγες κουβεντες μονο για μετροπολιταν και κουτσομπολια :jerking:
σε αυτες τις περιπτωσεις πρεπει με το καλημερα να γαμησεις μια απο τον στενο φοιτητικο κυκλο για να σε σεβαστουν.
ειδαλλως θα μπεις friend zone( εσαει ). εκτος αν ειναι ολες μπαζα, οπότε ριχνεις αγκυρα σε αλλες σχολες.

τα μουνια δεν τελειωνουν ποτε,ουτε η διασκεδαση. αυτο να θυμασαι.
και εννοειται πως τα περισσοτερα και καλυτερα γαμησια πεφτουν μετα τα φοιτητικα χρονια.
αυτες τις μαλακιες τις ελεγαν οι πατεραδες μας γιατι παντρευτηκαν στα 25-27 τους οι περισσοτεροι :tooth:
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.456
Like
16.523
Πόντοι
3.556
Λακαμάς; Μου αρέσει που έχεις καλή ανατροφή και παιδεία ρε Αρίσταρχε και δεν λες κακές λέξεις.
Τι να κάνω, εντάξει! Το ανατροφειν, φυγειν αδύνατο! ( Χρόνια στις κλασικές σπουδές)
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.679
Πόντοι
3.506
Ναι ρε φίλε μου, αλλά θέλει μια μόνιμη σχέση για να την γαμάει όποτε θέλει , χωρίς λεφτά και χωρίς προφυλακτικό. Θέλει να κάνει έρωτα σε ελληνικό μουνί. Δεν θέλει πια το σκέτο σεξ.

Εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν ακόμα λίγες πατριώτισσες που θα πρόσφεραν ακάποτα το ελληνικό τους μουνί σε έναν ελληνικό πούτσο. Άλλωστε μόνο έτσι γεννιούνται καινούργιοι Έλληνες.

Αν το δεις πατριωτικα, εχεις δικιο!
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.456
Like
16.523
Πόντοι
3.556
Screenshot_2023-01-15-11-05-45-535_com.android.chrome~2.jpg
σιγα..κάθε μέρα κουλούρια τρώω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom