Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
593
Πόντοι
96
εχουν πλακα τα βιντεο της σεξολογου..σε ενα απο αυτα την ρωτουσε ενας πιτσιρικας τι να κανει που ο γκομενος του εχει τεραστια πουτσα (μαλλον εκανε χαβαλε) και αυτη να του απαντα με σοβαροτητα
εμενα με καυλωνει που λεει συνεχεια πεος πεος και ξανα πεος πεος και εκσπερματωση απο τα χειλακια της τα σεξυ μιλαμε για πολυ καριολα. τη χοντρουλα λες ή την κρεμλιδου ? με τις ερωτησεις τις αδιακριτες ? για αλλο λες ?
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.009
Κριτικές
9
Like
3.336
Πόντοι
456
εμενα με καυλωνει που λεει συνεχεια πεος πεος και ξανα πεος πεος και εκσπερματωση απο τα χειλακια της τα σεξυ μιλαμε για πολυ καριολα. τη χοντρουλα λες ή την κρεμλιδου ? με τις ερωτησεις τις αδιακριτες ? για αλλο λες ?
οχι την κρεμμυδου,την μπαταλαμα
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
2
Like
18.844
Πόντοι
3.836
βρηκα αλληλεγγυους ομοιδεατες.
Screaming Season 10 GIF by The Simpsons
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.009
Κριτικές
9
Like
3.336
Πόντοι
456
Εγώ νομίζω ότι δεν έκανε καθόλου χαβαλε ο πιτσιρικάς.
Έχει καθήκον να απαντήσει σοβαρά και επιστημονικά σε κάθε ερώτηση.
εχει καθηκον,φυσικα.Πιστευω ομως ηταν προβοκατορικη η ερωτηση.Μπορει να κανω λαθος
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
593
Πόντοι
96
οχι την κρεμμυδου,την μπαταλαμα
ε αυτη λεω και γω λεει τις λεξεις τοσοι καυλωτικα και δεν ντρεπεται απελευθερωμενη εξοικιωμενη και ανετη με το σεξ. αλλα και η κρεμλιδου ομολογει οτι εχει φαει πολλες πουτσες δημοσια., αλλα παει με ξενους πιο πολυ αλλα εχει παει και με ελληνες επιλεκτικα που τα κρατανε τα φραγκα δεν παει με οποιον κι οποιον. με ολοκληρες ομαδες μπασκετμπολιστων. και με τις τρεις ολυμπιακο παναθηναικο αεκ μιλαμε για ξεχιλωμενη σουρωτηρι τρυπια
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
593
Πόντοι
96
ε αυτη λεω και γω λεει τις λεξεις τοσοι καυλωτικα και δεν ντρεπεται απελευθερωμενη εξοικιωμενη και ανετη με το σεξ. αλλα και η κρεμλιδου ομολογει οτι εχει φαει πολλες πουτσες δημοσια

οχι την κρεμμυδου,την μπαταλαμα
αλλα η κρεμλιδου λεει οτι δεν δινει κωλο τον κραταει ομορφο τον προσεχει η καριολα λεει. και δεν κανει βιζιτες δεν θελει να δωσει χαρα στον απλο ελληνα. τι το παιζει αβγαλτη αφου λεει οτι εχει φαει πολλες πουτσες. θελει λεφτα γι'αυτο το παιζει σπουδαια δεν παιρνει μικροποσα απο βιζιτες παει για μεγαλα κερδη
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
593
Πόντοι
96
τοσο χαλια ειναι η περιπτωση μας ? ειμαστε σε τοσο δυσαρεστη δυσκολη κατασταση ? ας γαμησω μια ελλεεινιδα στο μουνι της χωρις προφυλακτικο μια φορα ετσι για την εμπειρια που δεν ειχα ποτε γκομενα εκτος απο πουτανες με πληρωμη και μετα τις γραφω ολες στα αρχιδια μου
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
593
Πόντοι
96
μια υπερβολικα ελλεεινιδα που δινει το παραδειγμα στις αλλες για να την μιμηθουν αλλα παλι δεν χρειαζεται αυτες τα ξερουν αυτα που λεει το τραγουδι αυτης της ελλεεινιδας




προσεξτε αθλιους στιχους καθαρα εναντιον των αντρων

LYRICS

Νομίζεις με πείθεις
Με ύλη προσεγγίζεις
Το ύφος σου στηρίζεις
Brutal μα δεν με αγγίζεις

Στα πλάνα σου με θέλεις
Μα σορρυ δεν με ξέρεις
Το love σου story πλήττει
Το χρόνο μου σκονίζεις


Πείραξε το μυαλό σου αν θέλεις το καλό σου
Τα αγόρια που με θέλουν μαζί μου απλά δεν παίζουν
Δεν είναι η απειλή μου
Είναι η δύναμη μου
Δύναμη μου
Δύναμη μου

ΡΕΦΡΕΝ
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Που ξέρουν τα τρυπάνε καρδιά από πέτρα
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Θα σου κάνουν τρύπα μέσα στο μυαλό σου μέσα
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta


Και τύπος ζεν να είσαι
Μαζί μου ασχολείσαι
Το ένστικτο μου ξέρει
Μου λέει θα υποφέρεις
Συνήθεια θα γίνεις
Τα μέτρια μου δίνεις
Κοντά μου δεν θα μείνεις

Μαζί μου να ξεφύγεις

Πείραξε το μυαλό σου αν θέλεις το καλό σου
Τα αγόρια που με θέλουν μαζί μου απλά δεν παίζουν
Δεν είναι η απειλή μου
Είναι η δύναμη μου
Δύναμη μου
Δύναμη μου

ΡΕΦΡΕΝ
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Που ξέρουν τα τρυπάνε καρδιά από πέτρα
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Θα σου κάνουν τρύπα μέσα στο μυαλό σου μέσα
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.480
Like
11.033
Πόντοι
3.556
μια υπερβολικα ελλεεινιδα που δινει το παραδειγμα στις αλλες για να την μιμηθουν αλλα παλι δεν χρειαζεται αυτες τα ξερουν αυτα που λεει το τραγουδι αυτης της ελλεεινιδας




προσεξτε αθλιους στιχους καθαρα εναντιον των αντρων

LYRICS

Νομίζεις με πείθεις
Με ύλη προσεγγίζεις
Το ύφος σου στηρίζεις
Brutal μα δεν με αγγίζεις

Στα πλάνα σου με θέλεις
Μα σορρυ δεν με ξέρεις
Το love σου story πλήττει
Το χρόνο μου σκονίζεις


Πείραξε το μυαλό σου αν θέλεις το καλό σου
Τα αγόρια που με θέλουν μαζί μου απλά δεν παίζουν
Δεν είναι η απειλή μου
Είναι η δύναμη μου
Δύναμη μου
Δύναμη μου

ΡΕΦΡΕΝ
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Που ξέρουν τα τρυπάνε καρδιά από πέτρα
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Θα σου κάνουν τρύπα μέσα στο μυαλό σου μέσα
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta


Και τύπος ζεν να είσαι
Μαζί μου ασχολείσαι
Το ένστικτο μου ξέρει
Μου λέει θα υποφέρεις
Συνήθεια θα γίνεις
Τα μέτρια μου δίνεις
Κοντά μου δεν θα μείνεις

Μαζί μου να ξεφύγεις

Πείραξε το μυαλό σου αν θέλεις το καλό σου
Τα αγόρια που με θέλουν μαζί μου απλά δεν παίζουν
Δεν είναι η απειλή μου
Είναι η δύναμη μου
Δύναμη μου
Δύναμη μου

ΡΕΦΡΕΝ
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Που ξέρουν τα τρυπάνε καρδιά από πέτρα
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Θα σου κάνουν τρύπα μέσα στο μυαλό σου μέσα
Τα κορίτσια είμαστε όπλα beretta , beretta
Αυτη πρεπει να βγαλε το Γυμνασιο με 11.5
Και αν λαβουμε υποψη την απλοχερια των καθηγητων, η πραγματικη της αξια ειναι στο 3 με αριστα το 20
Και προφανως τους στιχους τους εχει γραψει αλλος, πιθανοτατα αντρας
Αυτη απλως βαζει τον κωλο...
Στη σωστη γωνια...
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
593
Πόντοι
96
Μέχρι beretta ξέρουν οι γίδες ; Φαντάσου να μάθουν browning, perazzi , krieghoff , holland & holland , purdey ....
Τα αγόρια που με θέλουν μαζί μου απλά δεν παίζουν

δηλαδη εννοει οτι δεν παιζει χαδακια και φιλακια και γαμησια θελει σοβαρα πραγματα αυτα που θελει η καθε ελλεεινιδα να δωσει το χρυσο μουνι της σε αυτον που θα θυσιαστει γι'αυτην δηλαδη να την θελει τοσο μεχρι τελικης πτωσεως να της δωσει ολη την περιουσια του και να της κανει ολα τα χατηρια μεχρι να γινει σκυλακι της. ψαχνει για σοβαρους που δεν θελουν σεξ ψαχνει για θυματα δηλαδη ετσι απλα
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
593
Πόντοι
96
Τα αγόρια που με θέλουν μαζί μου απλά δεν παίζουν

δηλαδη εννοει οτι δεν παιζει χαδακια και φιλακια και γαμησια θελει σοβαρα πραγματα αυτα που θελει η καθε ελλεεινιδα να δωσει το χρυσο μουνι της σε αυτον που θα θυσιαστει γι'αυτην δηλαδη να την θελει τοσο μεχρι τελικης πτωσεως να της δωσει ολη την περιουσια του και να της κανει ολα τα χατηρια μεχρι να γινει σκυλακι της. ψαχνει για σοβαρους που δεν θελουν σεξ και παιχνιδακια οπως λενε υποτιμητικα ολες οι ελλεεινιδες σε αυτους που εχουν καυλες για γυναικα. ψαχνει για θυματα δηλαδη ετσι απλα
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
593
Πόντοι
96
και απο την φωνη και το τροπο που τραγουδαει φαινεται πολυ σνομπ κανει το στομα της σαν να συχαινεται και το παιζει σπουδαια και εχει και τραβεστοφατσα
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
27
Like
17.745
Πόντοι
7.415
Eγινε και η Αθηνα η καθυστερημενη απ'το power of love που δεν ηξερε να αρθρωσει δυο κουβεντες σε σωστα Ελληνικα,τραγουδιστρια και ειναι και μπερετα λεει.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.493
Like
16.787
Πόντοι
3.556
ενα μικρο δειγμα αυτοβιογραφιας στο λινκ

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες; - Page 7832

παλια βεβαια εκανα καταδρομικες τοτε που δεν ειχε λαθρο η Ελλαδα να μπαινουν στα λεωφορεια. ωραιες εποχες τοτε. οταν ειχε στριμωξιδι και εξω γινονταν πορεια διαμαρτυριας., το λεωφορειο γεματο πιτσιρικες ελλεεινιδες κολλημενο δεν προχωρουσε ουτε στασεις για να αδειασει κοσμος . και γω κολλημενος επανω στις ομορφες ελλεεινιδες μαθητριες , μαθητης και γω τοτε. την πεταγα εξω και την ετριβα πανω τους μεχρι να χυσω. τοσο στριμωγμα που χαμπαρι οι ελλεεινιδες. τωρα πας κατευθειαν με χειροπεδες. το σπιτι μου επισης εβλεπε στο δρομο στον κεντρικοτερο σημειο της περιοχης σε χαμηλο οροφο. περνουσαν ολες οι γνωστες μου ελλεεινιδες που τις ειχα καψουρευτει. εβγαινα στο παραθυρο και τραβουσα μαλακια. το παραθυρο καλυπτε μεχρι τη μεση σε υψος. το πουλι δεν φαινονταν


α! επισης τρυπουσα τις τσεπες του παντελονιου και αποκτουσα προσβαση στον πουτσο μου. πηγαινα σε παρτυ σχολειων λυκειων που εκαναν σε ξενοδοχεια ή κλαμπ και ζηταγα να χορεψω μπλουζ σλόου χορό τοτε στην εποχη μου ειχε και αγκαλιαστους χορούς κολλαγε ο ενας πανω στον αλλο. και το πουλι μου κολλαγε πανω της και με την κινηση σιγα σιγα εχυνα τι γλυκια καυλα ηδονη. τωρα ολα ξενερωτα ολα. τοτε υπηρχε αγαπη επικοινωνια και ρομαντισμος



και να πετουσες την πουτσα εξω τοτε δημοσια δεν σε κατεγγελναν οι γυναικες το πολυ πολυ να σε εβριζαν να γελουσαν ή να εφευγαν πανικοβλητες. και το κρατουσαν μυστικο. οχι οπως τωρα που εχει γεμισει βεβαια η καθε γωνια με πακιστανους και αλλων εθνικοτητων λαθροπιθηκων που αυνανιζονται βλεποντας τις ελλεεινιδες μας. και οι πιο επιθετικοι αγριοι τις βιαζουν


αυτα τα εκανα τοτε που ειχα πολλες ορμες τωρα δεν γινεται για τεχνικους λογους. μεχρι να χυσω θα εχει μαζευτει πολυς κοσμος αν ξανακανω αυτα. τωρα ιδιωτικα στο σπιτι με φωτος και βιντεακια κι αν εχω ορεξη με κρυφο δονητη που ενεργοποιηται λειτουργει με ασυρματο τηλεκοντρολ ή με εφαρμογη απο το κινητο τηλεφωνο., βαζεις το δονητη στο βρακι σου κατω απο την πουτσα σου κολλητα και το αφηνεις εκει το μονο που κρατας στα χερια σου ειναι το τηλεκοντρολ ή το σμαρτφον και απο εκει τον αναβεις και ρυθμιζεις την ενταση και το ειδος της δονησης που σε κανει να χυσεις πιο γρηγορα




για τα υπολοιπα της αυτοβιογραφιας μου πατα να δεις ολα τα μηνυματα μου στο αβαταρ στο προφιλ μου θα καταλαβεις γραφω λεπτομερειες


τα διαβασες ολα ρε θηριο pogba7 ?
Τελικά είσαι πολύ λακαμας.. φαινόταν απτηναρχη.. πάνε σε ψυχολόγο.. πρέπει να απεξαρτηθεις από τη λακαμια..στην ηλικία που είσαι δεν κάνει καλό στον οργανισμό τόσο πολύ που αυτό - λακαμιζεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom