Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.778
Like
16.558
Πόντοι
3.656
Ειναι λαθος αυτο που εκανες,να πιεσεις για φιλι και σεξ
Εξάλλου οποια σας το δωσει απο το πρωτο βραδι δεν μπορείτε να τη παρετε στα σοβαρα αλλα ουτε να κανεις σχεση,δεν την παίρνεις στα σοβαρα γιατι το εδωσε με το καλημερα..
Τα bold, τα θεωρώ άποψη κατσικογάμηδων γιδοβοσκών .
Τα λένε κάτι χωριάτες που τους έχει φάει η μαλακία και τους αξίζει , γιατί με αυτές τις μαλακίες
γίνονται μαλακισμένες οι γκόμενες και τους τρώει η μαλακία.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.432
Like
16.104
Πόντοι
3.656
Το πρόβλημα είναι ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΣΚΕΤΟ, ΓΙΑ ΠΟΛΥ.


Το γαμήσι , είναι μέσο που έχουν ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΝΕ ... ή ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΟΥΛΑΝΕ .... ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ .... την οποία δεν τηρούν ποτέ, για πολύ
προκειμένου να εξασφαλιστούν .

Καλά,και οι άντρες...σε πολύ μεγάλο ποσοστό...αποδεικνύεται τελικά ότι δεν το γουστάρουν

Αν εξαιρέσεις τα γαμήσια στην αρχή,μετά όλοι το αραιώνουν...ή το κόβουν εντελώς.Αλλά παραμένουν με την ίδια...επι χρόνια και χρόνια

Ο Έλληνας τρέμει μη μείνει μόνος,δεν τρέμει μη χάσει το γαμήσι.Δεν είναι τυχαίο που όσοι παντρεύονται ή έχουν σχέσεις,η τεστοστερόνη τους...κάνει βουτιά
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.778
Like
16.558
Πόντοι
3.656
Ο Έλληνας τρέμει μη μείνει μόνος,δεν τρέμει μη χάσει το γαμήσι.Δεν είναι τυχαίο που όσοι παντρεύονται ή έχουν σχέσεις,η τεστοστερόνη τους...κάνει βουτιά
Αυτό το συμπέρασμα ... από που το βγάζεις ; Προσωπική εμπειρία ;

Εγώ από τα 13 ... μέχρι τώρα .... πάντα σταθερά θέλω να γαμάω κάθε μέρα .... έχω πρόβλημα ;

Η τεστοστερόνη κάνει βουτιά ... ίσως στους κωπηλάτες γαλέρας που πάνε μία ζωή με ταχύτητα εμβολισμού ....

Μακριά από μας !
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.432
Like
16.104
Πόντοι
3.656
Αυτό το συμπέρασμα ... από που το βγάζεις ; Προσωπική εμπειρία ;

Εγώ από τα 13 ... μέχρι τώρα .... πάντα σταθερά θέλω να γαμάω κάθε μέρα .... έχω πρόβλημα ;

Η τεστοστερόνη κάνει βουτιά ... ίσως στους κωπηλάτες γαλέρας που πάνε μία ζωή με ταχύτητα εμβολισμού ....

Μακριά από μας !

Μην κοιτάς μονο τον εαυτό σου,κοίτα άλλους

Είχες πολλούς γνωστούς που πηγαιναν καθε μέρα με πουτάνες όπως εσύ;

Και στο κάτω κάτω ρε Λάκη...κι εσύ παντρεύτηκες.Άρα κι εσύ υπέκυψες στα κοινωνικά 'θέλω'
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
το θεωρω απιθανο σε 1ο ραδεβου να χουφτωσεις η' καλυτερα, να σε αφησει να την χουφτωσεις η αλλη.
δε μιλαω να εχει προηγηθει στορυ 2-3 ημερων πριν το 1ο ραδεβου, εκει ειναι αλλο θεμα.
το φιλι ειναι αλλιως, σε ολες τις περιπτωσεις.
αλλα να κανεις χειρονομιες απο το 1ο ραδεβου, εχεις μπει ηδη για μπουλο.
αυτο πιστευω.
Πώς θα πας σε ραντεβού
αν δεν έχεις έρθει σε ζωντανή επαφή έστω και λίγο με την άλλη; θα πρέπει να την βρήκες από σόσιαλ οπότε δεν ξέρεις τι θα βγάλει το κουτί της Πανδώρας (άλλος ένας λόγος που τα σοσιαλ δεν είναι αντικειμενικά). :confused: Επίσης οι γυναίκες όταν βγαίνουν έξω με κάποιον είναι έτοιμες για κάθε ενδεχόμενο. Ξέρουν ήδη ότι αφού ο άλλος τις προτίμησε (θέλει να τις γαμησει) και δέχτηκαν να τον τσεκαρουν οπότε θα αφήσουν λίγο χώρο. Για να βγουν, υπήρξε έλξη δηλαδή και θέλουν να τον γνωρίσουν καλύτερα. Άρα θα υπάρξει κάτι στο ραντεβού. Είτε φιλί είτε χέρι όπου θα σε αφήσουν και θα φανεί αυτό. Αν τραβηχτούν σε όλα υπάρχουν δύο περιπτώσεις. Είτε το παίζουν μέχρι το δεύτερο ραντεβού αλλά κι αυτό θα φανεί είτε θα σου μιλούν για τα προβλήματα τους οπότε σου είναι άχρηστες!!!

Τώρα θα γράψω τι έκανα χτες στην δουλειά και δεν βρήκα κανέναν μπελά. Δεν ήταν καμάκι αλλά ήταν χοντρό. Μπελά για να βρεις πρέπει να στην έχουν στημένη ή να θες εσύ ο ίδιος να υπάρξει πρόβλημα.

:rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.432
Like
16.104
Πόντοι
3.656
Σωστο αυτο που λες.
Ειναι αρκετα συχνο φαινόμενο και μου το εχουν εκμυστηρευτει πολλοι.

Δεν χρειάζεται να το εκμυστηρευτούν,όταν έχουν σχέση 10-15-20 χρόνια με την ίδια,ε μη μας πει κανένας...ότι τη γαμάνε ακόμα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.011
Κριτικές
99
Like
47.438
Πόντοι
21.511
Πώς θα πας σε ραντεβού
αν δεν έχεις έρθει σε ζωντανή επαφή έστω και λίγο με την άλλη; θα πρέπει να την βρήκες από σόσιαλ οπότε δεν ξέρεις τι θα βγάλει το κουτί της Πανδώρας (άλλος ένας λόγος που τα σοσιαλ δεν είναι αντικειμενικά). :confused: Επίσης οι γυναίκες όταν βγαίνουν έξω με κάποιον είναι έτοιμες για κάθε ενδεχόμενο. Ξέρουν ήδη ότι αφού ο άλλος τις προτίμησε (θέλει να τις γαμησει) και δέχτηκαν να τον τσεκαρουν οπότε θα αφήσουν λίγο χώρο. Για να βγουν, υπήρξε έλξη δηλαδή και θέλουν να τον γνωρίσουν καλύτερα. Άρα θα υπάρξει κάτι στο ραντεβού. Είτε φιλί είτε χέρι όπου θα σε αφήσουν και θα φανεί αυτό. Αν τραβηχτούν σε όλα υπάρχουν δύο περιπτώσεις. Είτε το παίζουν μέχρι το δεύτερο ραντεβού αλλά κι αυτό θα φανεί είτε θα σου μιλούν για τα προβλήματα τους οπότε σου είναι άχρηστες!!!

Τώρα θα γράψω τι έκανα χτες στην δουλειά και δεν βρήκα κανέναν μπελά. Δεν ήταν καμάκι αλλά ήταν χοντρό. Μπελά για να βρεις πρέπει να στην έχουν στημένη ή να θες εσύ ο ίδιος να υπάρξει πρόβλημα.

:rockon:
#182,873
για να βγεις με καποια σαφως υπαρχει καποιου ειδους ελξη.
ειτε σοσιαλ, ειτε λαηβ.
το θεμα ειναι τι γινεται απο εκει και περα, γιατι αν ξεκινησετε και μιλατε και εσυ πετας κοτσανες η' οτιδηποτε ακυρο, τιποτα δε θα γινει.
στα σοσιαλ αλλιως παρουσιαζεται καποιος/καποια και αλλιως σε λαηβ μουδ.
μπορει να ειναι 1002 πραγματα, τα οποια εσυ δε μπορεις να δεις, παρα μονο λεξεις σε οθονη + φωτο παραποιημενες αρκετες φορες.
(για σοσιαλ μιλαω εδω).
γι'αυτο και εβαλα το ποστ ξανα στην αρχη.
το λαηβ ειναι μια μιξη.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.898
Like
4.542
Πόντοι
456
Τώρα θα γράψω τι έκανα χτες στην δουλειά και δεν βρήκα κανέναν μπελά. Δεν ήταν καμάκι αλλά ήταν χοντρό. Μπελά για να βρεις πρέπει να στην έχουν στημένη ή να θες εσύ ο ίδιος να υπάρξει πρόβλημα.

:rockon:

Της πρότεινες τζάμπα σαλάμι με αντάλλαγμα πίπα?
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.079
Κριτικές
13
Like
1.634
Πόντοι
506
Τα bold, τα θεωρώ άποψη κατσικογάμηδων γιδοβοσκών .
Τα λένε κάτι χωριάτες που τους έχει φάει η μαλακία και τους αξίζει , γιατί με αυτές τις μαλακίες
γίνονται μαλακισμένες οι γκόμενες και τους τρώει η μαλακία.
οι ευκολες τυπε ειναι ευκολες...

αλλο οι ευκολες που το παιζουν δυσκολες...

αυτη που στο δινει με το καλημερα. να ξερεις (και το ξερει) οτι ανετα μπορει να το δωσει και αλλου με το καλημερα και να στα φορεσει...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Χτες ήρθε στην δουλειά ένας μπουχέσας με μια σκυλομούρα. Μιλάμε για τελείως μαλάκα άνδρα που έρχεται και το παίζει γαμιάς
με πουτάνα (όλο λέει ότι τον αγαπάει, καλά μιλάμε σοβαρά;;; ) όπου διαρκώς της πληρώνει τα πάντα και κουβαλάει και τις τσάντες. :2funny: Η τύπισσα είναι άξεστη, τραγική χολέρα και για πλατεία Βάθης. Δεν είναι δηλαδή γκόμενα. Δεν υπάρχει τίποτα το αμφίδρομο. Τον αντιμετωπίζει σαν σκουπίδι. Παλιά θα τον λυπόμουν.
Τώρα πια τελείωσαν αυτά.
Κατά την εξυπηρέτηση, ζήτησα τηλέφωνο δήθεν για παραγγελίες από τηνσκυλομούρα κι όχι από αυτόν :2funny: (μιλάμε δηλαδή για φοβερό χτύπημα μπροστά του κιόλας) δίνοντάς της τον νέο κατάλογο προϊόντων
με αργές κινήσεις οχιάς. :rockon:Εσκεμμένα άπλωσα το χέρι μου πάνω στο δικό της και το κράτησα εκεί!!! δίνοντάς της τον κατάλογο. Πολύ δύσκολα άνθρωπος μπορεί να ρισκάρει τέτοια κατάσταση. Παίζει να τρελλάθηκε και μάλιστα τον αποτελείωσα κλείνοντας και το μάτι λέγοντας του ότι είναι πολύ τυχερός!!! Μιλάμε δηλαδή για την τέλεια ειρωνεία! Περιττό να πω ότι
η σκυλομούρα χάρηκε όχι για εμένα αλλά επειδή έχει το σκυλάκι πλάι της. Γιατί όλα αυτά; διότι έτσι μου αρέσει εμένα!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.778
Like
16.558
Πόντοι
3.656
αυτη που στο δινει με το καλημερα. να ξερεις (και το ξερει) οτι ανετα μπορει να το δωσει και αλλου με το καλημερα και να στα φορεσει...
Να παρακαλάτε τότε χρόνια τύπε.
Και στο μεταξύ μαλακία και ... κατσίκες ....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Γκόμενα σε απλά Ελληνικά ονομάζεται η γυναίκα που γαμιέται αληθινά κι ωραία
με τον άνδρα και μοιράζεται πράγματα μαζί του
με αποδείξεις. :rockon:
Στον σημερινό γυναικοκεντρισμό αυτό βρίσκεται σε έλλειψη άρα βρίσκουμε γκόμενες για να γαμάμε σε ποιοτικά γαμήσια.
Αυτές τις όποιες κι αν δούμε σκοπό χορηγίας, λέμε αντίο σε κλάσματα.
Στις πουτάνες μπορεί να πάει
ο καθένας. Σιγά τα γαμήσια. :2funny:
Όταν (όχι αν) η γκόμενα σταματήσει να αποδίδει στο γαμήσι ή ο άνδρας δεν την γαμάει όπως την γαμούσε, σημαίνει ότι βούλιαξε η βάρκα και απλά στην καλύτερη περίπτωση θα κάτσουν μαζί από συμφέροντα (όπως π.χ οι παντρεμένοι) ενώ θα γαμιούνται αλλού. Όποιος το καταλάβει αυτό, θα είναι ευτυχισμένος. Όποιος άνδρας θέλει να εντυπωσιάζει γυναίκες με φούσκες είναι αυτομάτως κατώτερος αυτής. Ο μόνος τρόπος να κρατήσει κάποιος γυναίκα που θέλει πλάι του περισσότερο από την αναμενόμενη συντριβή εκατέρωθεν όπως έχουμε γίνει, είναι πείθοντάς την με μαλακίες. Αυτό είναι το μεγαλύτερο προσόν όλων.
Δεν υπάρχουν κόουτς και τέτοιες αηδίες. Αυτοί κονομάνε από ηλίθιους.

Τα λέμε!

:rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.778
Like
16.558
Πόντοι
3.656
Δεν ειπα χρονια αλλα δεν μπορείς να κανεις υπομονή 7 με 10 μερες?
Γιατί τοση βιασυνη?
Το πολύ 2ο ραντεβού .... αρχίζουν οι σωματικές ... επαφές ....

Αλλιώς είτε είσαι τρόμπας ... είτε αυτή μαλακισμένη ....είτε και τα 2 !

Με δεδομένο ότι μιλάμε για ενήλικες μεγαλύτερους των 20 .
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.276
Like
1.967
Πόντοι
216
Κοιτα ολα εχουν μια ισορροπια.
Ειναι λαθος αυτο που εκανες,να πιεσεις για φιλι και σεξ
Εξάλλου οποια σας το δωσει απο το πρωτο βραδι δεν μπορείτε να τη παρετε στα σοβαρα αλλα ουτε να κανεις σχεση,δεν την παίρνεις στα σοβαρα γιατι το εδωσε με το καλημερα..
Σκοπος ειναι να δημιουργηθούν οι συνθήκες οι κατάλληλες να ξεκλειδώσει μονη της και να γουσταρει και αυτη το φιλί.
Δεν λεω και εγω βιάζομαι αλλα ποτε απο το πρωτο ραντεβου.
Και τι εγινε ρε φιλε αν κανεις υπομονή 7 μερες και 10 μερες?
Αν δημιουργηθούν οι συνθηκες μετα θα εχεις απλετο χρονο να πηδας.
Εγω ειχα ακυρωσει γκομενα που ηθελε σεξ ετσι στα κουτουρου χωρις να γνωριστούμε, μιλουσαμε διαδικτυακά και με βιντεοκλήση και μου το ξεφουρνισε,της λεω να γνωριστουμε κλπ μου λεει οχι ωραια της λεω τοτε πήγαινε αλλου και τα σπάσαμε
Ξεχνάς ότι μιλάς σε μπουρδελάκηδες, που δεν αφήνουν λεπτό χαμένο...
Και ξεκινάνε από το πρώτο λεπτό.
Άδικα προσπαθείς να τους πείσεις.
Προσωπικά μου έχει τύχει γυναίκα, με την οποία έγινε από το πρώτο ραντεβού, ΑΛΛΑ είχε προηγηθεί προεργασία μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας και μηνυμάτων για 10 ημέρες. Στην ουσία ήταν έτοιμη ήδη, το είχε δουλέψει στο μυαλό της και περίμενε την κίνηση στο ραντεβού.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.146
Like
3.247
Πόντοι
456

Η γυναίκα είναι το πολυγαμικό ον
Οι άντρες δυστυχώς δεν είναι σε μόνιμη στύση......στο τέλος του βίντεο
Καρβέλας :rockon::rockon::rockon:

Την έστειλε :2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.778
Like
16.558
Πόντοι
3.656
Μια πηδηθηκε με τον αλλον για να τιμωρήσει τον αντρα της επειδή τον κερατώσε,αλλη γαμηθηκε με αλλον επειδή δεν τη πηδαγε ο αντρας της,η άλλη πηδηθηκε γιατί της αρεσε και ήθελε να τον τυλίξει επειδή ειχε λεφτά,θελω να πω 1ο ραντεβου μη συναισθήμα η γυναικα θα πηδηθει μονο απο συμφέρον η σκοπό.
Το να γουστάρει .... ειδικά αν δεν είσαι σαν τον άσχημο αδελφό του κουασιμόδου ....
ή τον κοντό αδελφό του ζουμπά του κοντοπίθαρου ... δεν σου πέρασε από το μυαλό ;;
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.276
Like
1.967
Πόντοι
216
Το να γουστάρει .... ειδικά αν δεν είσαι σαν τον άσχημο αδελφό του κουασιμόδου ....
ή τον κοντό αδελφό του ζουμπά του κοντοπίθαρου ... δεν σου πέρασε από το μυαλό ;;
Ισχύει το ελαφρώς αντίστροφο.
Το να μην είσαι κουασιμόδος, δε σημαίνει ότι είσαι Κριστιάνο Ρονάλντο ή ο Παπαδάκης.
Πρέπει να είσαι πολλές κλάσεις πάνω από το μέσο αρσενικό για να πέσει από το πρώτο ραντεβού η γκόμενα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Ξεχνάς ότι μιλάς σε μπουρδελάκηδες, που δεν αφήνουν λεπτό χαμένο...
Και ξεκινάνε από το πρώτο λεπτό.
Άδικα προσπαθείς να τους πείσεις.
Προσωπικά μου έχει τύχει γυναίκα, με την οποία έγινε από το πρώτο ραντεβού, ΑΛΛΑ είχε προηγηθεί προεργασία μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας και μηνυμάτων για 10 ημέρες. Στην ουσία ήταν έτοιμη ήδη, το είχε δουλέψει στο μυαλό της και περίμενε την κίνηση στο ραντεβού.
Μιας που σε πέτυχα, αν θες κι έχεις εμπειρία από πουτάνες, σχολίασε (θα το δω αργότερα) την χαωτική διαφορά ποιότητας γαμησιού της γκόμενας που λες χωρίς να βάλεις συναίσθημα διότι πολύ απλά δεν υπήρξε συναίσθημα σε λίγες μέρες παρά μόνο έλξη κτλ. :rockon: Όχι τίποτα άλλο αλλά έχω οργώσει όλη την Ελλάδα (υπέρτατος βαθμός δυσκολίας) με τις όποιες επιτυχίες είχα κι έχω, οπότε πως να δεχτώ εγώ ότι θα έρθει μια πουτάνα ΣλαβοΟυκρανόΡωσοΒουλγαρο...και πάει λέγοντας να μου κάνει "πληρωμένη" γαμησάρα; ακόμα κι αν είναι μείγμα θεοτήτων! Το πολύ πολύ να αυγοκόψω. Δηλαδή για τα χοντρά!!! Είναι δηλαδή αυταπόδεικτο! Όσοι
το αρνούνται είναι για εγκλεισμό! :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.432
Like
16.104
Πόντοι
3.656
Ελα μην εισαι ακραίος.
Αν δεν τις πηδανε τοτε τι γινεται?
Δεν βλεπω πολλες παντρεμενες να ψάχνονται.
Οτι δεν πηδανε συχνα οτι πηδανε προβλεπε οπως κατέβαζουνε βρακια και χυνω στο 3λεπτο και τελος αυτα γίνονται.
Για να σαι στη πριζα ως γαμεας η θα πρέπει να αλλαζεις συνέχεια γκόμενες ωστε να διατηρεισαι η να γινεις μονιμος μπουρδελιαρης.
Πολλοι ελεύθεροι λενε οι παντρεμενοι γαμανε οποτε θελουν και οι παντρεμένοι λενε οι ελεύθεροι πηδανε πολλες διαφορετικες.
Η αληθεια ειναι στη μεση και ουτε το ενα ισχύει ουτε το αλλο.
Το θεμα ειναι ποιους τρωει η αγαμια περισσότερο τους παντρεμενους η τους ανυπαντρους?

Μιλάμε μόνο με τα δεδομένα αυτής της χώρας

Ναι,την αγαμία την τρώνε οι ανύπαντροι και οι χωρίς σχέση κατα κύριο λόγο.Και εννοούμε ότι δε γαμάνε κανονικές,όχι πουτάνες,το ξεκαθαρίζω.

Ακόμα κι αυτός με τη 15χρονη σχέση ή ο μακροχρόνια παντρεμένος,γαμάει έστω μια φορά το χρόνο.Ο ανύπαντρος/χωρίς σχέση,δεν έχει ούτε αυτό...

Για τις παντρεμένες αν ψάχνονται...Είπαμε ότι παίζει τεράστιο ρόλο το που μένουν.Στην Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη,θα γαμηθούν πολύ πιο εύκολα.Στην κλειστή κοινωνία,θα το πνίξουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom