Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.922
Like
4.610
Πόντοι
456
Εκαναν μωκο και οι δυο βρεγμένες λερες, η μια κοτα και η αλλη η παπια.
Σήμερα ειχα κενο απόγευμα και ειπα πως ειτε η μαγκι ειτε η παπια ειτε και τα δυο μαζι θα μου κάλυπταν το κενό.
Μάταια ομως,φοβήθηκαν την πρόκληση,ο ενας εβαλε το ραμφος στο πισινο και εκλασε μεντες η αλλη η κοτα πηγε να κλωσσισει τα αυγα της να βγαλει αφεντρακια χαχαχαχαχα
Τους εκανα να εξαφανιστουν χωρις να απαντήσουν και να πουν εστω ενα οχι μια δικαιολογία
Τους εχω κανει να μου αποφεύγουν να μου απαντούν και να το γυρνάνε στο Καλαμάτιανο
Δεν εχουν τη τολμη τα κοτσια τα ουμπαλα να πουν παμε για ποτο

Οι ζαπατίστες κατατρόπωσαν τους Ντοναλντάκηδες.Μόνο για daygame είναι ο πάπιας,να περιφέρει δισάκι επαιτείας στην Ερμού.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.803
Κριτικές
1
Like
31.594
Πόντοι
8.006
Φιλε δεν μασαω σε κατι τέτοια.
Η Μάγκι οταν εκανα ανοιχτη πρόσκληση έβαλε την ουρα στα σκέλια, αυτη η δυναμική ταχα μου γκομενα που δίνει κωλοτρυπες στο χέρι υποταγμενων της οταν βρηκε απέναντι της σκληρό καρύδι εκανε μωκο.
Εγώ κάτι τετοια κοριτσάκια τα εχω λυπηθεί με αυτα που τους κάνω.
Ειχα βγει ραντεβού με μια γκολντ ντικγκερς πήγαμε τα λέγαμε και τη κατάλαβα οτι τα κανει για το χρήμα,παραγγειλαμε φαγητα κλπ η τυπισσα ελεγε θα παρω ο μαλάκας θα πληρώσει, εντωμεταξι την εκοψα οτι θα γινόταν γκοστινγκ μετα το κέρασμα,σε μια φαση της λεω περιμενε με καλει ενας ασθενής εχει πρόβλημα και θα μιλήσω για ενα 10λεπτο.
Ο λογαριασμός ηταν 100 ευρω και πανω ουτε ειδα απόδειξη, μπηκα στο αμαξι και εγινα μπουχος και μου λεγε δεν εισαι αντρας κλπ και της ειπα πληρωσε τα εσυ και θα στα δωσω παω να τον σωσω απο την αυτοκτονια ταχα μου,η γκομενα να μου λεει δεν εχω λεφτα να πληρώσω ενω οταν παραγγέλνε ριζοτα με μαυρες τρουφες δεν την ένοιαζε και κόκκινα κρασια πολλων ετων.
Τελος παντων δεν ξερω τι έκανε την αλλη μερα της τα εχωσα και της ειπα δωσε μου αριθμο λογαριασμού να σου βαλω τα δικα μου ηταν περίπου 35 ευρω εγω εβαλα 50 και τις ειπα τέλος,τα εδωσα για να ειμαι εντάξει.
Ρε φιλε, σε καλο μαγαζι την πηγες, ριζοτο με μαυρη τρουφα και ακριβο κρασι θα παραγγελνε. Δεν την πηγες σε κανενα κουτούκι να παραγγειλει χοιρινή με χωριατικη και μαλαματινα.
Και μας παρεθεσες ολο αυτο το επος της γυφτιάς, που ντρεπομαι και που το διαβαζω, για να μας κανεις να σου πουμε μπραβο, που αφησες μια κοπελα στο εστιατοριο με τον λογαριασμό απλήρωτο?
Ας ειχες τα αρχιδια να της πεις επι τοπου, θεωρω οτι εισαι μια gold digger, σηκω και φυγε τωρα.
Εσυ δεν εφαγες? Τα δικα σου δεν επρεπε να τα πληρωσεις επι τοπου?
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.083
Like
3.671
Πόντοι
1.706
Ενα άλλο περίεργο είναι όταν μού είπε ο Μάγκης ο στραπονιάρης...ότι εφόσον θά έχουμε συμφωνήσει από πρίν τί θά κάνουμε,
θά πρέπει νά είσαι χαζός νά δώσεις 80-100 ευρώ...καί νά μήν γαμήσεις!! :2funny:
Αρα στήν περίπτωση πού δέν είναι κλώνος τού ψυχάκια...πρόκειται γιά "Ατομο" πού παρέχει σεξουαλικές υπηρεσίες!!
-Καί μάλλον σού λέει θά έχει λούγκρες εκεί καί πάμε νά βρούμε κανέναν- :2funny:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.089
Κριτικές
13
Like
1.648
Πόντοι
506
Ρε φιλε, σε καλο μαγαζι την πηγες, ριζοτο με μαυρη τρουφα και ακριβο κρασι θα παραγγελνε. Δεν την πηγες σε κανενα κουτούκι να παραγγειλει χοιρινή με χωριατικη και μαλαματινα.
Και μας παρεθεσες ολο αυτο το επος της γυφτιάς, που ντρεπομαι και που το διαβαζω, για να μας κανεις να σου πουμε μπραβο, που αφησες μια κοπελα στο εστιατοριο με τον λογαριασμό απλήρωτο?
Ας ειχες τα αρχιδια να της πεις επι τοπου, θεωρω οτι εισαι μια gold digger, σηκω και φυγε τωρα.
Εσυ δεν εφαγες? Τα δικα σου δεν επρεπε να τα πληρωσεις επι τοπου?
της εδωσε ενα μαθημα...
και καλα της εκανε...

βαρεθηκαμε τις επαγγελματιες πρωτοραντεβουτζουδες...


εγω ξερω οτι οποια θελει να της πληρωνουν το φαι στο πρωτο ραντεβου πρεπει να τον παρει απο τα αυτια μετα! δεν εχει κατω η πατριαρχια και λοιπες αρχιδιες... οταν δεχεσαι να κεραστεις στο πρωτο ραντεβου σημαινει πως εχεις βαλει ηδη την θεση σου "υπο"

για αυτο στη βορεια ευρωπη πλεον οι πραγματικες φεμινιστριες (οι υγειεις οχι σαν τις δικες μας τις τοξικες) δε δεχονται συνηθως να κεραστουν...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.083
Like
3.671
Πόντοι
1.706
Καί νά έχεις καί τόν Κακόγερο...καί νά σού λέει ότι φταίνε οι άνδρες...πού βρίζουν τόν Μάγκη τόν στραπονιάρη!! :2funny:
Ασε πού έκανε καί τόν ευγενικό...λές καί εμείς άν θέλουμε...δέν μπορούμε νά τόν κάνουμε!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.803
Κριτικές
1
Like
31.594
Πόντοι
8.006
εγω ξερω οτι οποια θελει να της πληρωνουν το φαι στο πρωτο ραντεβου πρεπει να τον παρει απο τα αυτια μετα!
Ρε αφηστε τις κουταμαρες.
Τα αντριλίκια δεν φαινονται σε τετοιες γυφτιες
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.089
Κριτικές
13
Like
1.648
Πόντοι
506
Ρε αφηστε τις κουταμαρες.
Τα αντριλίκια δεν φαινονται σε τετοιες γυφτιες
εξαρταται ... καμια φορα μπορει και να φαινονται...

οχι οτι ειναι ο κανονας!!!

τα του καισαρος τω καισαρη
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.083
Like
3.671
Πόντοι
1.706
Δέν τό ξέραμε ότι γιά νά γαμήσει ένας άνδρας...πρέπει νά δώσει καί τό βρακί του!!
Αλλο πού δέν θέλουν οι γκόμενες...Ok νά κεράσει δέν λέω καί μία φορά καί 10...αλλά μέ προοπτικές όχι στόν βρόντο!!
Καί σίγουρα γιά εμένα δέν είναι τά χρήματα -Δέν τά υπολογίζω- αλλά γιά τήν αξιοπρέπεια...καί τόν ανδρικό εγωισμό!! :undecided:
Πάρα πολλοί άνδρες...πληρώνουν τά κέρατα τους...καί οι γκόμενες τούς φτύνουν στήν μούρη!!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.454
Κριτικές
10
Like
3.003
Πόντοι
3.385
Ρε φιλε, σε καλο μαγαζι την πηγες, ριζοτο με μαυρη τρουφα και ακριβο κρασι θα παραγγελνε. Δεν την πηγες σε κανενα κουτούκι να παραγγειλει χοιρινή με χωριατικη και μαλαματινα.
Και μας παρεθεσες ολο αυτο το επος της γυφτιάς, που ντρεπομαι και που το διαβαζω, για να μας κανεις να σου πουμε μπραβο, που αφησες μια κοπελα στο εστιατοριο με τον λογαριασμό απλήρωτο?
Ας ειχες τα αρχιδια να της πεις επι τοπου, θεωρω οτι εισαι μια gold digger, σηκω και φυγε τωρα.
Εσυ δεν εφαγες? Τα δικα σου δεν επρεπε να τα πληρωσεις επι τοπου?
Ορθώς τα λες, όλο αυτό φαντάζει εντελώς βλαχογυφτιά, και αν μη τι άλλο δε βλέπω καμία ''τιμωρία''.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.803
Κριτικές
1
Like
31.594
Πόντοι
8.006
Δέν τό ξέραμε ότι γιά νά γαμήσει ένας άνδρας...πρέπει νά δώσει καί τό βρακί του!!
Αλλο πού δέν θέλουν οι γκόμενες...Ok νά κεράσει δέν λέω καί μία φορά καί 10...αλλά μέ προοπτικές όχι στόν βρόντο!!
Καί σίγουρα γιά εμένα δέν είναι τά χρήματα -Δέν τά υπολογίζω- αλλά γιά τήν αξιοπρέπεια...καί τόν ανδρικό εγωισμό!! :undecided:
Πάρα πολλοί άνδρες...πληρώνουν τά κέρατα τους...καί οι γκόμενες τούς φτύνουν στήν μούρη!!
Για μενα, αναξιοπρεπεια για εναν αντρα ειναι να επιτρεψει σε γυναικα να ανοιξει το πορτοφολι της και να κανει κινηση να πληρωσει "τα δικα της".
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.083
Like
3.671
Πόντοι
1.706
Για μενα, αναξιοπρεπεια για εναν αντρα ειναι να επιτρεψει σε γυναικα να ανοιξει το πορτοφολι της και να κανει κινηση να πληρωσει "τα δικα της".
Προφανώς αναφέρεσαι στήν Ελληνική πραγματικότητα...καί κάπως έτσι είναι όπως τό λές!!
Στήν Β.Αμερική -Η.Π.Α καί Καναδάς- όμως...ορισμένες γιά νά μήν πώ οι πιό πολλές κοπέλες...άν τό κάνεις θυμώνουν-εξοργίζονται!!
Δέν θέλουν κεράσματα καί..."Πεσκέσια" :undecided:
Τό θεωρούν...φθηνό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.803
Κριτικές
1
Like
31.594
Πόντοι
8.006
Προφανώς αναφέρεσαι στήν Ελληνική πραγματικότητα...καί κάπως έτσι είναι όπως τό λές!!
Στήν Β.Αμερική -Η.Π.Α καί Καναδάς- όμως...ορισμένες γιά νά μήν πώ οι πιό πολλές κοπέλες...άν τό κάνεις θυμώνουν-εξοργίζονται!!
Δέν θέλουν κεράσματα καί..."Πεσκέσια" :undecided:
Τό θεωρούν...φθηνό.
Eδω ειναι Ελλαδα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.083
Like
3.671
Πόντοι
1.706
Μάλιστα θά πρέπει νά πώ...ότι στήν Ολλανδία στήν πρώτη σχέση πού έκανα εκεί μέ Ολλανδέζα...όταν ήμουν στήν αρχή μαζί της,
καί "Τόλμησα" νά κεράσω ένα τραπέζι σέ εστιατόριο...έκανε νά μού μιλήσει 1 εβδομάδα!! :undecided:
Ναί σίγουρα στήν Ελλάδα καί στά Βαλκάνια έτσι είναι!!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.083
Like
3.671
Πόντοι
1.706
Λοιπον θα πω αναλυτικα το ραντεβου με τη τυπισσα στο εστιατόριο.
Ειχα κλεισει ραντεβου να τη παρω απο το σπιτι της.
Πηγα με εστεισε 35 λεπτα τελικά μπηκε στο αμαξι και πηγαιναμε για το εστιατόριο που ειχα επιλέξει, η τυπισσα ομως οταν φτάσαμε μου λεει αα εδω θα παμε?
Της λεω ναι γιατι τι εχει?.μου λεει δεν ειναι καλο αυτό και αυτη πηγαίνει μονο σε συγκεκριμένα, μου ειπε καποια και βρηκαμε το κοντινοτερο να μην τρέχουμε αλλου.
Μπηκαμε μεσα κλπ κατσαμε και αρχισε να λεει πως ειναι αυτοδημιουργητη και εχει ριαλ εστειτ και ο μπαμπαςτης εχει 2 βενζινάδικα και μου διαφημιζε τον εαυτο της οτι ειναι δύσκολη στις γνωριμιες,δεν εμπιστεύεται τους αντρες ολα αυτα χυμα και οτι ο πρωην 8 μηνες και δεν μπορει να τη ξεπερασει και τη παρακαλαει αλλα αυτη δεν θελει,μου ειπε πως παει η δουλεια μου και ποσα βγαζω το μηνα κλπ καινοτι βγαίνει συχνα σε ραντεβού με αντρες για φαγητο η ποτό
Ε...καλά μιλάμε γιά καθαρό ποζέρι τού κώλου!!
Καί από όλα αυτά πού σού είπε...τό 99% ήταν σίγουρα ψέματα!!
Αυτή είναι η πραγματικότητα στήν Ελλάδα!! Καί δέν έχουν 2ο βρακί νά βάλουν!!
Μούρη...καί ψέμα!! :undecided:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.803
Κριτικές
1
Like
31.594
Πόντοι
8.006
Λοιπον θα πω αναλυτικα το ραντεβου με τη τυπισσα στο εστιατόριο.
Ειχα κλεισει ραντεβου να τη παρω απο το σπιτι της.
Πηγα με εστεισε 35 λεπτα τελικά μπηκε στο αμαξι και πηγαιναμε για το εστιατόριο που ειχα επιλέξει, η τυπισσα ομως οταν φτάσαμε μου λεει αα εδω θα παμε?
Της λεω ναι γιατι τι εχει?.μου λεει δεν ειναι καλο αυτό και αυτη πηγαίνει μονο σε συγκεκριμένα, μου ειπε καποια και βρηκαμε το κοντινοτερο να μην τρέχουμε αλλου.
Μπηκαμε μεσα κλπ κατσαμε και αρχισε να λεει πως ειναι αυτοδημιουργητη και εχει ριαλ εστειτ και ο μπαμπαςτης εχει 2 βενζινάδικα και μου διαφημιζε τον εαυτο της οτι ειναι δύσκολη στις γνωριμιες,δεν εμπιστεύεται τους αντρες ολα αυτα χυμα και οτι ο πρωην 8 μηνες και δεν μπορει να τη ξεπερασει και τη παρακαλαει αλλα αυτη δεν θελει,μου ειπε πως παει η δουλεια μου και ποσα βγαζω το μηνα κλπ καινοτι βγαίνει συχνα σε ραντεβού με αντρες για φαγητο η ποτό
Aπαραδεκτη.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
Λοιπον θα πω αναλυτικα το ραντεβου με τη τυπισσα στο εστιατόριο.
Ειχα κλεισει ραντεβου να τη παρω απο το σπιτι της.
Πηγα με εστεισε 35 λεπτα τελικά μπηκε στο αμαξι και πηγαιναμε για το εστιατόριο που ειχα επιλέξει, η τυπισσα ομως οταν φτάσαμε μου λεει αα εδω θα παμε?
Της λεω ναι γιατι τι εχει?.μου λεει δεν ειναι καλο αυτό και αυτη πηγαίνει μονο σε συγκεκριμένα, μου ειπε καποια και βρηκαμε το κοντινοτερο να μην τρέχουμε αλλου.
Μπηκαμε μεσα κλπ κατσαμε και αρχισε να λεει πως ειναι αυτοδημιουργητη και εχει ριαλ εστειτ και ο μπαμπαςτης εχει 2 βενζινάδικα και μου διαφημιζε τον εαυτο της οτι ειναι δύσκολη στις γνωριμιες,δεν εμπιστεύεται τους αντρες ολα αυτα χυμα και οτι ο πρωην 8 μηνες και δεν μπορει να τη ξεπερασει και τη παρακαλαει αλλα αυτη δεν θελει,μου ειπε πως παει η δουλεια μου και ποσα βγαζω το μηνα κλπ καινοτι βγαίνει συχνα σε ραντεβού με αντρες για φαγητο η ποτό
SVy2m.gif
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.083
Like
3.671
Πόντοι
1.706
Ο Ελληνοκαυλέας δέν έχει μάθει σέ Βορειοδυτικού τύπου ραντεβού...είναι ακόμα στήν εποχή τού παππού μας!!
Θά πάρει τόν μισθό του...700-800 ευρώ...καί θά πάει νά τά "Ακουμπήσει" κατά κάποιον τρόπο...στό "Μωρό του"
Αν έχει καί αμάξι...θά βάλει τίποτα βαριά λαικά τραγούδια στήν διαπασών...καί θά πάει μέ χαμόγελο νά τά φάει!!
Απέχουμε ακόμα αρκετά από τόν Δυτικό κόσμο... :undecided:
Ασχετα άν χρωστάει στήν Δ.Ο.Υ σέ ενοίκια στήν Δ.Ε.Η κτλ
Προτεραιότητα...έχει τό σκυλάδικο τό μπαράδικο κτλ ...καί τήν άλλη μέρα...τσιγάρο νά καπνίσει δέν έχει!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom