Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (7 μέλη και 46 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 847 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.886

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Αμορφωτες και βγάζουν δεφτερατζα τριτατζα..ελλεινιδες δηλαδή..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απαντάς και εσύ στον υπουργό τωρα
Η αλήθεια είναι ότι αν πάνε σε ΕΠΑΛ πιθανοτατα δεν θα ξεχωρίζουν γιατί καταλήγουν να είναι μια ενιαία φυλή ανεξαρτήτως καταγωγής.
Είναι πλεμπαιες και πλεμπαιοι.
Ελάχιστα παιδια από εκεί ξεχωρίζουν...
Μην κοιτάτε που μερικά ΕΠΑΛ συμμετέχουν σε διεθνείς διαγωνισμούς κτλ...συνήθως το επίπεδο των παιδιών εκεί είναι υπό του μηδενός.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.081
Like
15.660
Πόντοι
3.656
Είχε τύχει να βγω με μια Ρωσίδα που γνώρισα στην βιβλιοθήκη. Η χαρά που ένιωθα όταν πηγαίναμε στο δρόμο μαζί ήταν απερίγραπτη. Να κυκλοφορώ την ξανθιά και οι λιγούρηδες να γυρίζουν το κεφάλι.

Άρχισαν και οι παραισθήσεις...
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Να σκασουν απο τη ζηλεια για πιον ακριβως λογο?Εχουν οποιο μουνι και αν θελουν και για οσο θελουν!!!Θα μου πεις με το αναλογο αντιτιμο,αλλά και παλι δε παιζει ρολο...!
Για όσο θέλουν; Αυτό δεν το νομίζω; Δηλαδή για ολόκληρο το βράδυ; Για ένα μήνα; Για ένα χρόνο σχέσης; Στο έχουν όποιο μουνί θέλουν έχεις δίκιο. Αλλά δεν έχουν έναν άνθρωπο να τους αγαπάει, μια μαχητική φίλη δίπλα τους. Άλλη αξία έχει να κατακτήσεις μια γυναίκα και άλλη να την πληρώσεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μέλλον δεν θα υπάρξει έτσι κι αλλιώς με τον γυναικοκεντρισμό.
Να γαμήσουμε (ποιοτικά) πάμε όταν βρίσκουμε γκόμενα. Έχεις συμφωνήσει ήδη τουλάχιστον για την κατάληξη.
Βλέπω με έχεις φακελομένο χαχαχα
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Άρχισαν και οι παραισθήσεις...
Φίλε στο παντελόνι που φοράω είχα βγει με αυτή την ξανθιά Ρωσίδα που λέω και στα αλήθεια την γνώρισα στην βιβλιοθήκη. Δεν το παίζω κάποιος. Πριν να γίνει αυτό έτρωγα άκυρα για 2-3 μήνες συνέχεια. Η ανταμοιβή όμως είναι αυτή που με κάνει να συνεχίζω.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Οι νεαρές Ελληνίδες φαντάζονται συχνά, ότι θα κάνουν ό,τι τους καπνίσει ως τα 28 τους περίπου, και μετά, νταν στην ώρα του, θα βρεθεί ο σωστός και ώριμος παίκτης για γάμο και παιδιά.

Μόνο που το παράθυρο χρόνου που έχουν στο μυαλό τους σπάει εύκολα, και πολλές αρχίζουν να πανικοβάλλονται στα τριαντακάτι. Κι από τον πανικό τους κάνουν την επόμενη μαλακία. *lol*

Αυτή είναι όλη η ιστορία, από αυτές που έχω γνωρίσει καλύτερα.
Όλες έτσι είναι τύπε. Αποτέλεσμα του ψευδοφεμινισμου των αγαπουληδων και του τικ τοκ
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Μέλλον δεν θα υπάρξει έτσι κι αλλιώς με τον γυναικοκεντρισμό.
Να γαμήσουμε (ποιοτικά) πάμε όταν βρίσκουμε γκόμενα. Έχεις συμφωνήσει ήδη τουλάχιστον για την κατάληξη.
Εδώ διαφωνώ μαέστρο. Πιστεύω στο ότι μπορείς να χτίσεις ένα ευτυχισμένο παρόν αλλά και μέλλον με μια γυναίκα. Δεν είναι οι γυναίκες εγωίστριες και οι άντρες όχι. Έχουν χαλάσει γενικά οι άνθρωποι. Όμως πάντα στα ερείπια υπάρχει κάτι που διασώθηκε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Εδώ διαφωνώ μαέστρο. Πιστεύω στο ότι μπορείς να χτίσεις ένα ευτυχισμένο παρόν αλλά και μέλλον με μια γυναίκα. Δεν είναι οι γυναίκες εγωίστριες και οι άντρες όχι. Έχουν χαλάσει γενικά οι άνθρωποι. Όμως πάντα στα ερείπια υπάρχει κάτι που διασώθηκε.
Καλά κάνεις να πιστεύεις όπως νιώθεις και σίγουρα υπάρχουν και μωρά που δεν πίνουν γάλα.
Αυτές είναι οι πραγματικές πιθανότητες επιτυχίας που έχεις ΣΗΜΕΡΑ. :2funny:
Εκτός βέβαια αν είσαι άνδρας που έχει στο dna του τον γάμο ή την σχέση έστω με την έννοια της συντροφικότητας
και θα δεχθείς να κάνεις πολλές υποχωρήσεις. Διότι η σχέση κι ο γάμος σημαίνει ανάληψη ανδρικών ευθυνών
στο γυναικείο κεφάλι και μόνιμο ντάντεμά τους. Γι αυτό κάποιοι προτιμούν να έχουν συμφέρον ή σχέδιο διαφυγής.
Όλες οι σχέσεις ενηλίκων είναι δούναι και λαβείν. Τυχόν εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

:rockon:
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Καλά κάνεις να πιστεύεις όπως νιώθεις και σίγουρα υπάρχουν και μωρά που δεν πίνουν γάλα.
Αυτές είναι οι πραγματικές πιθανότητες επιτυχίας που έχεις ΣΗΜΕΡΑ. :2funny:
Εκτός βέβαια αν είσαι άνδρας που έχει στο dna του τον γάμο ή την σχέση έστω με την έννοια της συντροφικότητας
και θα δεχθείς να κάνεις πολλές υποχωρήσεις. Διότι η σχέση κι ο γάμος σημαίνει ανάληψη ανδρικών ευθυνών
στο γυναικείο κεφάλι και μόνιμο ντάντεμά τους. Γι αυτό κάποιοι προτιμούν να έχουν σχέδιο διαφυγής.

:rockon:
Πιστεύω πως αν υπάρχει η διάθεση όλα γίνονται. Εγώ για παράδειγμα μπορεί να θέλω μπριζόλα και αυτή καλαμάρια. Αντί να τσακωθούμε αν θα πάμε σε ψαροταβέρνα ή ταβέρνα με κρέατα, πάμε σε εστιατόριο που τα έχει όλα. Προσωπικά με τις γυναίκες δεν έχω κάτι. Έχω μάθει στην ζωή μου για ότι γίνεται να λέω στον εαυτό μου ότι υπεύθυνος είμαι εγώ και να μην κάνω μετάθεση ευθυνών. Στη φύση της γυναίκας είναι να θέλει τον νικητή για να γεννήσει υποσυνείδητα. Θα γίνεις ο νικητής ή θα μείνεις με το παράπονο. Προσοχή, δεν λέω ότι είμαι αυτός ο νικητής. Αλλά κάποιοι τα βάζουν κάτω μετά το πρώτο γκολ και κάποιοι κάνουν την ανατροπή.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Πιστεύω πως αν υπάρχει η διάθεση όλα γίνονται. Εγώ για παράδειγμα μπορεί να θέλω μπριζόλα και αυτή καλαμάρια. Αντί να τσακωθούμε αν θα πάμε σε ψαροταβέρνα ή ταβέρνα με κρέατα, πάμε σε εστιατόριο που τα έχει όλα. Προσωπικά με τις γυναίκες δεν έχω κάτι. Έχω μάθει στην ζωή μου για ότι γίνεται να λέω στον εαυτό μου ότι υπεύθυνος είμαι εγώ και να μην κάνω μετάθεση ευθυνών. Στη φύση της γυναίκας είναι να θέλει τον νικητή για να γεννήσει υποσυνείδητα. Θα γίνεις ο νικητής ή θα μείνεις με το παράπονο. Προσοχή, δεν λέω ότι είμαι αυτός ο νικητής. Αλλά κάποιοι τα βάζουν κάτω μετά το πρώτο γκολ και κάποιοι κάνουν την ανατροπή.
Ούτε εγώ έχω κάτι με τις γυναίκες. Βαριέμαι όμως να μου λένε διαρκώς μαλακίες για να να αποσπάσουν
επιβεβαίωση και υλικά αγαθά με ρέκλα.:2funny: Η ματαιοδοξία τους κι οι ανασφάλειές τους είναι δικά τους προβλήματα.
Όχι δικά μου. Αποδέχτηκα την ισότητα για να τους αποδείξω ότι δεν μπορούμε ποτέ να είμαστε ίσοι. :rockon:
Βσδίζω με την σημερινή κατάσταση κι όχι με τα όνειρα. Συνεπώς, αν οι καταστάσεις ήταν καλές,
όλοι θα είχαμε να παρουσιάσουμε καλές περιπτώσεις στην ζωή μας κι όχι τρίχες κατσαρές με μία στις τόσες.
Δεν μπορεί να είμαστε όλοι μαλάκες. Έχω καταλήξει ότι οι γυναίκες είναι οκ σε συμπεριφορά
μόνο όταν είναι ερωτευμένες. Έπειτα είναι για χαιρετούρα. Τυχόν εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

:rockon:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.713
Πόντοι
456
Άρχισαν και οι παραισθήσεις...
Και εμένα πριν από λίγο μου την έπεσε μια ξανθιά τσέχα στο δρόμο..νταξει καλά τα όνειρα..αλλά η πραγματικότητα είναι πολύ σκληρή εκεί έξω..και η πραγματικότητα λέει..ότι το99τα εκατό..εκεί έξω..είναι ελλεινιδες..με πολύ κακό χαρακτήρα,χαμηλό επίπεδο που γαμιουντε μόνο με φίλους και γνωστούς..δυστυχώς οι ξένες είναι..είδος σε εξαφάνιση!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Και εμένα πριν από λίγο μου την έπεσε μια ξανθιά τσέχα στο δρόμο..νταξει καλά τα όνειρα..αλλά η πραγματικότητα είναι πολύ σκληρή εκεί έξω..και η πραγματικότητα λέει..ότι το99τα εκατό..εκεί έξω..είναι ελλεινιδες..με πολύ κακό χαρακτήρα,χαμηλό επίπεδο που γαμιουντε μόνο με φίλους και γνωστούς..δυστυχώς οι ξένες είναι..είδος σε εξαφάνιση!!
Στην Ελλάδα είμαστε μύστη μου οπότε λογικό είναι να είναι περισσότερες οι Ελληνίδες. :confused:
Σε τελική ανάλυση, Ελληνίδες και ξένες έχουν γίνει ένα δολοπλόκο κράμα πάνω κάτω λόγω γυναικοκεντρισμού.
Αμελητέες οι διαφορές. Δηλαδή εσύ τις καλές ξένες που τις συναντάς; :2funny: έχουν κάποιο ειδικό μέρος
που εμφανίζονται; είτε πουτάνες θα είναι ΑλβανοΡουμάνες και Βουλγάρες ή ψευτολατίνες, είτε καθαρίστριες
εδώ κι εκεί, είτε θα φυλάνε πορνόγερους και κωλόγριες μέχρι να τους τεζάρουν όπως ακούμε, είτε θα γυρίζουν
εδώ κι εκεί να λαχταρούν την ζωή που δεν έζησαν στα κομμουνιστικά μπουρδελοκαθεστώτα :2funny:
είτε θα μαζεύουν τα δόντια τους από το ξύλο που τους ρίχνουυν οι άνδρες τους, είτε θα κάνουν
τις υπόλοιπες δουλειές που κάνουν κι οι Ελληνίδες. Άρα είναι σε πολλά μέρη.
Που είναι όμως μαζεμένες οι καλές αυτές ξένες και εξαφανίζονται (είδος σε εξαφάνιση) όπως λες;

:confused:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.713
Πόντοι
456
Στην Ελλάδα είμαστε μύστη μου οπότε λογικό είναι να είναι περισσότερες οι Ελληνίδες. :confused:
Σε τελική ανάλυση, Ελληνίδες και ξένες έχουν γίνει ένα δολοπλόκο κράμα πάνω κάτω λόγω γυναικοκεντρισμού.
Αμελητέες οι διαφορές. Δηλαδή εσύ τις καλές ξένες που τις συναντάς; :2funny: έχουν κάποιο ειδικό μέρος
που εμφανίζονται; είτε πουτάνες θα είναι ΑλβανοΡουμάνες και Βουλγάρες ή ψευτολατίνες, είτε καθαρίστριες
εδώ κι εκεί, είτε θα φυλάνε πορνόγερους και κωλόγριες μέχρι να τους τεζάρουν όπως ακούμε, είτε θα γυρίζουν
εδώ κι εκεί να λαχταρούν την ζωή που δεν έζησαν στα κομμουνιστικά μπουρδελοκαθεστώτα :2funny:
είτε θα μαζεύουν τα δόντια τους από το ξύλο που τους ρίχνουυν οι άνδρες τους, είτε θα κάνουν
τις υπόλοιπες δουλειές που κάνουν κι οι Ελληνίδες. Άρα είναι σε πολλά μέρη.
Που είναι όμως μαζεμένες οι καλές αυτές ξένες και εξαφανίζονται (είδος σε εξαφάνιση) όπως λες;

:confused:
Διάβασε λίγο τι γράφεις..οι ελλεινιδες δεν δουλεύουν όπως σωστά λες..αντίθετα οι ξένες δουλεύουν και καθαρίζουν και πλενουν και νοσοκόμες και όλα..επίσης οι ξένες τρωνε ξύλο από τον άντρα τους..οι ελλενιδες..ρίχνουν ξύλο στον άντρα τους..Ε όπως βλέπεις έχουν κάποιες μεγάλες διαφορές οι ξένες με τις ελλεινιδες..
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Στον Αντ1 ο Αρναούτογλου έχει το ρομπότ Σοφία. Ένα ρομπότ έφτιαξαν και φαίνεται σαν αλλήθωρο
με το ένα μάτι πιο μικρό από το άλλο.:2funny: Καταγγέλω την σατανική ρομποτική ατάκα περί φιλιού
στον 140 κιλών παρουσιαστή :2funny: με την πρόφαση αν είναι καθαρός. Θα το ακούσουν τώρα
οι φιλελέδες κωλοδακτυλάκηδες και θα πάνε να παραγγείλουν το ρομπότ. Για όσους λαχταρούν Ασιάτισσες
και δεν βρίσκουν, ας πάρουν μια φουσκωτή Κινεζό-κουκλα να μην μιλάει. Έτσι κι αλλιώς και ζωντανή να είχαν
όταν θα μιλούσε, πάλι δεν θα καταλάβαιναν τίποτα.

:2funny:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Στην Ελλάδα είμαστε μύστη μου οπότε λογικό είναι να είναι περισσότερες οι Ελληνίδες. :confused:
Σε τελική ανάλυση, Ελληνίδες και ξένες έχουν γίνει ένα δολοπλόκο κράμα πάνω κάτω λόγω γυναικοκεντρισμού.
Αμελητέες οι διαφορές. Δηλαδή εσύ τις καλές ξένες που τις συναντάς; :2funny: έχουν κάποιο ειδικό μέρος
που εμφανίζονται; είτε πουτάνες θα είναι ΑλβανοΡουμάνες και Βουλγάρες ή ψευτολατίνες, είτε καθαρίστριες
εδώ κι εκεί, είτε θα φυλάνε πορνόγερους και κωλόγριες μέχρι να τους τεζάρουν όπως ακούμε, είτε θα γυρίζουν
εδώ κι εκεί να λαχταρούν την ζωή που δεν έζησαν στα κομμουνιστικά μπουρδελοκαθεστώτα :2funny:
είτε θα μαζεύουν τα δόντια τους από το ξύλο που τους ρίχνουυν οι άνδρες τους, είτε θα κάνουν
τις υπόλοιπες δουλειές που κάνουν κι οι Ελληνίδες. Άρα είναι σε πολλά μέρη.
Που είναι όμως μαζεμένες οι καλές αυτές ξένες και εξαφανίζονται (είδος σε εξαφάνιση) όπως λες;

:confused:
Πολλοί εδώ μέσα ονειρεύονται ξένες ,νομίζοντας πως είμαστε ακόμα στο 90,2008,η 2017 σε διαφορά κράτη του μπλοκ

Το παίγνιο έχει αλλάξει κύριοι και το κατέστρεψαν ο Ζούκερμπεργκ και οι αγαπουληδες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Διάβασε λίγο τι γράφεις..οι ελλεινιδες δεν δουλεύουν όπως σωστά λες..αντίθετα οι ξένες δουλεύουν και καθαρίζουν και πλενουν και νοσοκόμες και όλα..επίσης οι ξένες τρωνε ξύλο από τον άντρα τους..οι ελλενιδες..ρίχνουν ξύλο στον άντρα τους..Ε όπως βλέπεις έχουν κάποιες μεγάλες διαφορές οι ξένες με τις ελλεινιδες..
Που έγραψα ότι δεν δουλεύουν οι Ελληνίδες; φυσικά και δουλεύουν. Το ότι στην πλειοψηφία δεν πάνε όπου βρουν
όπως οι ξένες έχει να κάνει με το ότι έχουν ναυάγια χορηγούς :2funny: και έχουν μεγαλώσει αλλιώς.
Σε γενικές γραμμές όμως τα ίδια σκατά είναι Ελληνίδες και ξένες. Εσύ προτιμάς τις ξένες για να μας το πας ύπουλα
στις πουτάνες. Άσε ρε αλεπουδιάρη! :2funny:
Μόνο στο ξύλο διαφέρουν οι ξένες (κι όχι όλες φυσικά) όπου αυτό δεν το λες προσόν αλλά μαλακία τους.
Σας έχω γράψει περιστατικά που τις σακατεύουν οι άνδρες τους. Το Σύνταγμά μας, δεν υποχρεώνει
τον Έλληνα πολίτη να αναμειχθεί. Ας πάνε να καθαρίσουν μόνες τους όπως κι οι Ελληνίδες για τα προβλήματά τους.

:rockon:
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
681
Like
1.628
Πόντοι
206

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.975
Κριτικές
33
Like
6.998
Πόντοι
3.496
Εσύ έχεις τίποτα απ'αυτά;
Εσυ ρε τυπε εισαι περιπτωση απο οτι καταλαβα, γκομενα ποτε δεν ειχες ουτε ξενη αλλα ουτε και ελληνιδα, με πουτανες απο οτι φαινεται δεν εχεις παρει, ταξιδια δεν εχεις κανει και παει λεγοντας. Στρατο αραγε εχεις παει; Παρολα αυτα εχεις αποψη για ολους και για ολα. Το μπου τελικα ειναι μαγικο, δινει τη δυναμη σε γιωτομπαλα να εχουν αποψη. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom