Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 847 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.886

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.712
Πόντοι
456
Για τα δικά σου γούστα ίσως, κάνουν μπαμ ότι είναι τηγανοκεφαλες, συνήθως αμόρφωτες και βγάζουν δευτεραντζα, τριταντζα κτλ

Το μόνο συν όπως είχα γράψει ότι γενικά δίνουν κωλο εύκολα
Αμορφωτες και βγάζουν δεφτερατζα τριτατζα..ελλεινιδες δηλαδή..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφού δε σκίστηκε το δικό σου,δε σκιζεται κανένα
Απαντάς και εσύ στον υπουργό τωρα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.712
Πόντοι
456
Ωραία μέρα σήμερα, χαλάρωση και φαγητό το μεσημέρι, μακριά από σκοτούρες...

Λέω να πάρω τώρα ένα καφεδάκι να κάνω και κάνα πέσιμο αν δω κάτι καλό!
Ρε τυπε γιατί δε πας σε κάνα μπουρδέλο?γουστάρεις.να σε κοροϊδεύουν οι σκατοελλεινιδες?
 

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Ρε τυπε γιατί δε πας σε κάνα μπουρδέλο?γουστάρεις.να σε κοροϊδεύουν οι σκατοελλεινιδες?
δεν εχουμε εδω μπουρδελα αλλα δεν τα γουσταρω κιολας...

προ καιρου μου ελεγε ενας φιλος ιστορια απο μπουρδελο που δεν τον αφησε η αλλη να χουφτωνει βυζια. να το βρασω τετοιο γαμησι!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
δεν εχουμε εδω μπουρδελα αλλα δεν τα γουσταρω κιολας...

προ καιρου μου ελεγε ενας φιλος ιστορια απο μπουρδελο που δεν τον αφησε η αλλη να χουφτωνει βυζια. να το βρασω τετοιο γαμησι!
Να πάνε να γαμηθούν με Ορκ όσες δουλεύουν έτσι. :2funny: Σιγά μην πηγαίνουμε και καυλωμένοι με φορεμένη την καπότα.
Αλλά έτσι είναι, αλλά έτσι είναι, αλλά έτσι είναι. :confused:
Στο τέλος θα μείνουν να πηγαίνουν όσοι συζητούν για τα προβλήματα του "κλάδου" μαζί τους.

αρχείο λήψης.jpg



:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ρε τυπε γιατί δε πας σε κάνα μπουρδέλο?γουστάρεις.να σε κοροϊδεύουν οι σκατοελλεινιδες?
Εγώ θέλω με 50 ευρώ μία ώρα κι αν τους αρέσει με τέτοιες σαβούρες που φέρνουν!

(να μου δίνουν 50 ευρώ)

:rockon:
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
448
Πόντοι
301
Εμενα παντως πιο ανθρωπινα μου φερθηκαν τα εσκορτ εως τωρα παρα οι σαβουρες που κυκλοφορουν εκει εξω και παριστανουν τις κυριες!Βιζιτες λοιπον και παλι βιζιτες μεχρι τα 60...Ειναι μονοδρομος πλεον!
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Εμενα παντως πιο ανθρωπινα μου φερθηκαν τα εσκορτ εως τωρα παρα οι σαβουρες που κυκλοφορουν εκει εξω και παριστανουν τις κυριες!Βιζιτες λοιπον και παλι βιζιτες μεχρι τα 60...Ειναι μονοδρομος πλεον!
Φίλε από την μια συμφωνώ, αλλά υπάρχουν αστερίσκοι σε αυτό που λες. Οι έσκορτ κάνουν την δουλειά τους, οπότε αν δεν θα σου φερθούν καλά θα μείνουν νυστικές. Σκέψου αν σε γνώριζαν απλά στον δρόμο ή σε κάποιο μαγαζί πώς θα σου μίλαγαν ή θα έβγαιναν μαζί σου; Πες σε μια έσκορτ, μου φαίνεσαι ενδιαφέρον άτομο, θέλω να σε γνωρίσω καλύτερα, θέλεις να πάμε για καφέ; Δεν θα δεχτεί ποτέ. Για εμένα οι έσκορτ είναι ένας τρόπος να ξεχαστείς, όμως δεν το βλέπω σαν πανάκεια. Αν θέλεις, είναι ένας σάκος του μποξ τον οποίο θα κουραστείς κάποτε να βαράς και θα πας αλλού ή θα σε χτυπήσει ο ίδιος με την φόρα που θα του δώσεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ θέλω με 50 ευρώ μία ώρα κι αν τους αρέσει με τέτοιες σαβούρες που φέρνουν!

(να μου δίνουν 50 ευρώ)

:rockon:
Είχε χαρταετό τελικά σήμερα;
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
οσο σουταρουμε δασκαλε ολο και κατι θα βρει εστια.

απο την εξεδρα παλι δεν εβαλε γκολ κανεις!
Τον παίζουν από την εξέδρα και κοιτάνε ποιός θα φτάσει πιο μακριά. Είναι και αυτό ένα είδος αθλήματος για αυτούς
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
448
Πόντοι
301
Φίλε από την μια συμφωνώ, αλλά υπάρχουν αστερίσκοι σε αυτό που λες. Οι έσκορτ κάνουν την δουλειά τους, οπότε αν δεν θα σου φερθούν καλά θα μείνουν νυστικές. Σκέψου αν σε γνώριζαν απλά στον δρόμο ή σε κάποιο μαγαζί πώς θα σου μίλαγαν ή θα έβγαιναν μαζί σου; Πες σε μια έσκορτ, μου φαίνεσαι ενδιαφέρον άτομο, θέλω να σε γνωρίσω καλύτερα, θέλεις να πάμε για καφέ; Δεν θα δεχτεί ποτέ. Για εμένα οι έσκορτ είναι ένας τρόπος να ξεχαστείς, όμως δεν το βλέπω σαν πανάκεια. Αν θέλεις, είναι ένας σάκος του μποξ τον οποίο θα κουραστείς κάποτε να βαράς και θα πας αλλού ή θα σε χτυπήσει ο ίδιος με την φόρα που θα του δώσεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είχε χαρταετό τελικά σήμερα;
Ενδιαφερουσα οπτικη!Για να μη με χτυπησει λοιπον ο σακος του μποξ οπως λες,η μονη λυση ειναι να διαχειριστω με μεγαλυτερη ωριμοτητα τα οικονομικα μου.Περσι χαλασα σχεδον ολα μου τα μεροκαματα σε βιζιτες και ακομα τρεχω για να καλυψω τα σπασμενα.ΑΛΛΑ δεν εχω μετανιωσει.Ηθελα και το εκανα,και ισως να εκανα και παλι τα ιδια αν ειχα την ευκαιρια να γυρισω το χρονο πισω.Τουλαχιστον αντιληφθηκα φετος τις παλαιες μου αστοχιες και δε σκοπευω να τις επαναλαβω.Οσο για το αν θα δεχοταν μια εσκορτ να βγει ραντεβου μαζι μου,αυτο δε μπορουμε να το ξερουμε.Αν και δε νομιζω πως θα λεγε οχι...Το πρακτορειο σου δινει τη δυνατοτητα να κανονισεις συναντηση με τη κοπελα της αρεσκειας σου και εκτος ξενοδοχειου.Μεχρι και ταξιδι μπορεις να κανεις μαζι της αν εχεις βεβαια και την αναλογη οικονομικη επιφανεια...
 

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Τον παίζουν από την εξέδρα και κοιτάνε ποιός θα φτάσει πιο μακριά. Είναι και αυτό ένα είδος αθλήματος για αυτούς
Εντάξει, όμως μόλις ακουμπάνε με τα χέρια τους τις βίζιτες εκείνες ηλεκτρίζονται και χύνουν σαν καταρράκτες.

Έτσι τουλάχιστον διαβάζω στις κριτικές εδώ.

Είναι λοιπόν τόσο πολύ (επί πληρωμή) γαμιαδες αυτοί που κοροϊδεύουν το χύμα πέσιμο, που μόνο κριτική ξέρουν να κάνουν.

Ας μην τους χαλάσουμε το όνειρο!
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Ενδιαφερουσα οπτικη!Για να μη με χτυπησει λοιπον ο σακος του μποξ οπως λες,η μονη λυση ειναι να διαχειριστω με μεγαλυτερη ωριμοτητα τα οικονομικα μου.Περσι χαλασα σχεδον ολα μου τα μεροκαματα σε βιζιτες και ακομα τρεχω για να καλυψω τα σπασμενα.ΑΛΛΑ δεν εχω μετανιωσει.Ηθελα και το εκανα,και ισως να εκανα και παλι τα ιδια αν ειχα την ευκαιρια να γυρισω το χρονο πισω.Τουλαχιστον αντιληφθηκα φετος τις παλαιες μου αστοχιες και δε σκοπευω να τις επαναλαβω.Οσο για το αν θα δεχοταν μια εσκορτ να βγει ραντεβου μαζι μου,αυτο δε μπορουμε να το ξερουμε.Αν και δε νομιζω πως θα λεγε οχι...Το πρακτορειο σου δινει τη δυνατοτητα να κανονισεις συναντηση με τη κοπελα της αρεσκειας σου και εκτος ξενοδοχειου.Μεχρι και ταξιδι μπορεις να κανεις μαζι της αν εχεις βεβαια και την αναλογη οικονομικη επιφανεια...
Δεν εννοώ ότι δεν θα της αρεσεις για αυτό δεν θα βγει μαζί σου. Εννοώ να βγει μαζί σου ή με εμένα, τον οποιοδήποτε δωρεάν. Δωρεάν με την έννοια να πληρώσεις απλά τον λογαριασμό και όχι το ραντεβού σαν outcall. Όλη τους η καλοσυνη που λες κρατάει όσο βλέπουν το χρήμα. Προσωπικά προτιμω κάποια να είναι μαζί μου επειδή της αρέσω σαν άντρας και όχι για τα λεφτά, καθώς αν είναι μαζί σου για τα λεφτά σίγουρα δεν θα είναι πιστη και δεν θα παει μαζί σου μέχρι το τέρμα
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Εντάξει, όμως μόλις ακουμπάνε με τα χέρια τους τις βίζιτες εκείνες ηλεκτρίζονται και χύνουν σαν καταρράκτες.

Έτσι τουλάχιστον διαβάζω στις κριτικές εδώ.

Είναι λοιπόν τόσο πολύ (επί πληρωμή) γαμιαδες αυτοί που κοροϊδεύουν το χύμα πέσιμο, που μόνο κριτική ξέρουν να κάνουν.

Ας μην τους χαλάσουμε το όνειρο!
Κοροϊδεύουν όταν τρως το άκυρο, σκάνε από την ζήλεια όταν σε βλέπουν να βγαίνεις μαζί της χεράκι χεράκι
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.520
Κριτικές
31
Like
12.200
Πόντοι
5.097
αλεκος ακολουθει διαδρομη αλ μπαντι,απο το married with children σε modern family με σοφια βεργκαρα.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Ενδιαφερουσα οπτικη!Για να μη με χτυπησει λοιπον ο σακος του μποξ οπως λες,η μονη λυση ειναι να διαχειριστω με μεγαλυτερη ωριμοτητα τα οικονομικα μου.Περσι χαλασα σχεδον ολα μου τα μεροκαματα σε βιζιτες και ακομα τρεχω για να καλυψω τα σπασμενα.ΑΛΛΑ δεν εχω μετανιωσει.Ηθελα και το εκανα,και ισως να εκανα και παλι τα ιδια αν ειχα την ευκαιρια να γυρισω το χρονο πισω.Τουλαχιστον αντιληφθηκα φετος τις παλαιες μου αστοχιες και δε σκοπευω να τις επαναλαβω.Οσο για το αν θα δεχοταν μια εσκορτ να βγει ραντεβου μαζι μου,αυτο δε μπορουμε να το ξερουμε.Αν και δε νομιζω πως θα λεγε οχι...Το πρακτορειο σου δινει τη δυνατοτητα να κανονισεις συναντηση με τη κοπελα της αρεσκειας σου και εκτος ξενοδοχειου.Μεχρι και ταξιδι μπορεις να κανεις μαζι της αν εχεις βεβαια και την αναλογη οικονομικη επιφανεια...
Είχε τύχει να βγω με μια Ρωσίδα που γνώρισα στην βιβλιοθήκη. Η χαρά που ένιωθα όταν πηγαίναμε στο δρόμο μαζί ήταν απερίγραπτη. Να κυκλοφορώ την ξανθιά και οι λιγούρηδες να γυρίζουν το κεφάλι. Αν είχα βγει αντίστοιχα με κάποια Ρωσίδα που πηρα σαν Εσκορτ θα ήξερα πρωτα από όλα ότι κοροιδευω τον εαυτό μου, καθώς βγήκε μαζί μου ξεκάθαρα για τα λεφτά και δεν θα υπάρξει κάποιο ευτυχισμένο μέλλον
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
448
Πόντοι
301
Κοροϊδεύουν όταν τρως το άκυρο, σκάνε από την ζήλεια όταν σε βλέπουν να βγαίνεις μαζί της χεράκι χεράκι
Να σκασουν απο τη ζηλεια για πιον ακριβως λογο?Εχουν οποιο μουνι και αν θελουν και για οσο θελουν!!!Θα μου πεις με το αναλογο αντιτιμο,αλλά και παλι δε παιζει ρολο...!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Είχε τύχει να βγω με μια Ρωσίδα που γνώρισα στην βιβλιοθήκη. Η χαρά που ένιωθα όταν πηγαίναμε στο δρόμο μαζί ήταν απερίγραπτη. Να κυκλοφορώ την ξανθιά και οι λιγούρηδες να γυρίζουν το κεφάλι. Αν είχα βγει αντίστοιχα με κάποια Ρωσίδα που πηρα σαν Εσκορτ θα ήξερα πρωτα από όλα ότι κοροιδευω τον εαυτό μου, καθώς βγήκε μαζί μου ξεκάθαρα για τα λεφτά και δεν θα υπάρξει κάποιο ευτυχισμένο μέλλον

Μέλλον δεν θα υπάρξει έτσι κι αλλιώς με τον γυναικοκεντρισμό.
Να γαμήσουμε (ποιοτικά) πάμε όταν βρίσκουμε γκόμενα. Έχεις συμφωνήσει ήδη τουλάχιστον για την κατάληξη.

Δεν νομίζω είμαι σίγουρος χαχαχα. Όλοι στην προσπάθεια είμαστε φίλε. Μόνο οι παραμυθάδες το παίζουν Καζανόβα. Δεν τείνουν όλα στο μηδέν, αλλά στο κρεβάτι. :sunglasses:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Εντάξει, όμως μόλις ακουμπάνε με τα χέρια τους τις βίζιτες εκείνες ηλεκτρίζονται και χύνουν σαν καταρράκτες.

Έτσι τουλάχιστον διαβάζω στις κριτικές εδώ.

Είναι λοιπόν τόσο πολύ (επί πληρωμή) γαμιαδες αυτοί που κοροϊδεύουν το χύμα πέσιμο, που μόνο κριτική ξέρουν να κάνουν.

Ας μην τους χαλάσουμε το όνειρο!
Αυτό είναι ο προθάλαμος. :2funny:

Όταν βλέπεις ανθρώπους να καταπίνουν αμάσητο, ότι αυτές θα γαμιούνται επειδή είναι η δουλειά τους
αλλά αυτοί δεν θα πηγαίνουν με άλλες...
όταν βλέπεις ανθρώπους να πληρώνουν ώστε να μπορέσουν να αρθρώσουν διότι αλλιώς δεν παίζει
ούτε με θεία φώτιση...
όταν βλέπεις ανθρώπους να θέλουν να τις "σώσουν" για να γίνουν ήρωες αλλά αν τους πει μία
πάμε να φύγουμε μωρό μου, δεν θα ξέρουν που να πάνε...

τότε η κατάσταση έχει μεγάλο υπόβαθρο!!!

survivor-greece-ilias-survivor.gif


:2funny:
 

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
292
Like
509
Πόντοι
81
Αμορφωτες και βγάζουν δεφτερατζα τριτατζα..ελλεινιδες δηλαδή..
Αλμπανια τυπε, κάνουν μπαμ από μακριά, καμία σχέση με Ελληνίδες, το γράφω ξεκάθαρα

Εσύ έχεις την δική σου άποψη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom