Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.734
Πόντοι
3.656
δε ηταν στραβα παλια γιατι ηθελαν τουλαχιστον τους αντρες οχι τις λουλες σα σημερα στιλ αργυρου και εφοσον ηταν πιο νορμαλ σε αυτο το πραγμα παλια γαμουσαν περισσοτεροι.
Το 80 ναι . Το 90 ήταν σκατά. Απλά όσοι ήταν 20ρηδες το 80 , τώρα πάνε για σύνταξη .
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Μάλλον είσαι μικρός και δεν βλέπεις καθαρά αυτο καταλαβαίνω .
Δεν είναι καθόλου ρατσιστριες κοίτα λίγο γύρω σου ,τις γαμανε όλοι εκτός τους μεροκαματιάρηδες Έλληνες
ποιοι τις γαμανε γιατι θα μας τρελανεις,οι ελληνες τις γαμανε μονο και αυτοι οχι ολοι ενα 20 τοις εκατο μονο,τωρα οι αλβανοι οι γυφτοι και οι αραποπακιστανοι δε γαμανε ελληνιδες ουτε για αστειο οι ελληνιδες ειναι πολυ ρατσιστριες εχεις δει ευκολα ελληνιδα λεπτη με χοντρο?ή ελληνιδα ωραια με ασχημο?η απαντηση ειναι οτι δε πανε με χοντρυτερο ευκολα ή με ασχημοτερο γιατι σκεφτονται τι θα πει ο κοσμος,οι ελληνιδες βλεπεις εχουν ταμπου και λενε τι θα πει ο κοσμος αμα γαμηθουν με αλβανο ή αραποπακηδες μετα θα λενε τι θα πει ο κοσμος αρα δε προκειται να το κανω,μη ξεγελιεσαι οι ελληνιδες ειναι ετσι ρατσιστριες και μαλακισμενες φουλ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.734
Πόντοι
3.656

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Το 80 ναι . Το 90 ήταν σκατά. Απλά όσοι ήταν 20ρηδες το 80 , τώρα πάνε για σύνταξη .
ποσο εισαι ρε φιλε και λες τετοιες βλακειες 15 χρονων?1980 και 1990 μια χαρα εποχες ηταν τωρα ειναι η πιο σκατα εποχη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.601
Like
16.353
Πόντοι
3.656
Σε πουτάνες. Και τώρα έχει . Μουνάρα του μπλοκ γκόμενα, δεν ήταν εύκολο κεφάλαιο . Λέω για γκόμενα, όχι νύφη .

Ότι ήθελαν έβρισκαν τότε

Βάλε και τουρίστριες που τότε ακόμα σαν Έλληνες μετράγαμε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.734
Πόντοι
3.656
ποσο εισαι ρε φιλε και λες τετοιες βλακειες 15 χρονων?


Και 13 να είμαι, αγάμητοι που κλαίγονταν , υπήρχαν πάντα. Δεν κάνεις κάτι πρωτότυπο . Αν θες να κάνεις κάτι μελέτα το γιατί γαμάνε οι άλλοι , τι κάνουν που δεν κάνεις.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.760
Πόντοι
3.796
ποιοι τις γαμανε γιατι θα μας τρελανεις,οι ελληνες τις γαμανε μονο και αυτοι οχι ολοι ενα 20 τοις εκατο μονο,τωρα οι αλβανοι οι γυφτοι και οι αραποπακιστανοι δε γαμανε ελληνιδες ουτε για αστειο οι ελληνιδες ειναι πολυ ρατσιστριες εχεις δει ευκολα ελληνιδα λεπτη με χοντρο?ή ελληνιδα ωραια με ασχημο?η απαντηση ειναι οτι δε πανε με χοντρυτερο ευκολα ή με ασχημοτερο γιατι σκεφτονται τι θα πει ο κοσμος,οι ελληνιδες βλεπεις εχουν ταμπου και λενε τι θα πει ο κοσμος αμα γαμηθουν με αλβανο ή αραποπακηδες μετα θα λενε τι θα πει ο κοσμος αρα δε προκειται να το κανω,μη ξεγελιεσαι οι ελληνιδες ειναι ετσι ρατσιστριες και μαλακισμενες φουλ
Δεν επιμένω στην άποψη σου γιατί είσαι πολύ ισχυρογνώμων η ζεις σε κάποια κλειστή κοινωνία
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Και 13 να είμαι, αγάμητοι που κλαίγονταν , υπήρχαν πάντα. Δεν κάνεις κάτι πρωτότυπο . Αν θες να κάνεις κάτι μελέτα το γιατί γαμάνε οι άλλοι , τι κάνουν που δεν κάνεις.
μα δε γκρινιαζω γιατι ειμαι αγαμητος γιατι καταρχιν δε ειμαι ριχνω γαμησαρες στα μπου δευτερον ποιος σου ειπε οτι θελω να τον χωσω στις βρωμοελληνιδες χαζος εισαι,ουτε που με νοιαζει ποιος γαμαει και ποιος οχι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν επιμένω στην άποψη σου γιατί είσαι πολύ ισχυρογνώμων η ζεις σε κάποια κλειστή κοινωνία
αθηνα μενω που μονο κλειστη κοινωνια δε τη λες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.760
Πόντοι
3.796
μα δε γκρινιαζω γιατι ειμαι αγαμητος γιατι καταρχιν δε ειμαι ριχνω γαμησαρες στα μπου δευτερον ποιος σου ειπε οτι θελω να τον χωσω στις βρωμοελληνιδες χαζος εισαι,ουτε που με νοιαζει ποιος γαμαει και ποιος οχι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αθηνα μενω που μονο κλειστη κοινωνια δε τη λες.
Δεν λέει κάτι αυτό ..μπορεί να έχεις ζήσει απλά σε 2 τετράγωνα
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Όλα καλά λοιπόν . Δεν σε χαλάει κάτι .
οχι ομολογω με ολη μου τη ειλικρινεια παλια με ψυχαναγκαζε πολυ το ποιος γαμαει και το ποιος οχι πλεον το παιρνω στο χαβαλε τελειως και απορω γιατι με ενδιεφερε παλια πως να τον χωσω στις σαπιες ελληνιδες τις πιο σκατοψυχες,το μονο που θελω ειναι ενα 20αρι ή 10αρικακι να χαιρομαι τις υπεροχες αλοδαπες ιεροδουλες,να τις βλεπω να βγαζουν τα βρακακια τους και μετα να μπαινω στο μουνακι τους απολυτη καυλα και ολα αυτα με 10 και 20 ευρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν λέει κάτι αυτό ..μπορεί να έχεις ζήσει απλά σε 2 τετράγωνα
ουτε καν ολο γυρναω εδω γυρναω εκει και εχω παει και σε πολλα νησια ελλαδος αυτα που λες εσυ δε τα βλεπω εγω στις ελληνιδες τελος
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.734
Πόντοι
3.656
ουτε καν ολο γυρναω εδω γυρναω εκει και εχω παει και σε πολλα νησια ελλαδος αυτα που λες εσυ δε τα βλεπω εγω στις ελληνιδες τελος
Τύπε, αν γυρνάς σε ελληνικά νησιά καλοκαίρι , ειδικά νησιά που διαφημίζονται , τα χειρότερα θα δεις και θα χαλαστείς.
Ευρώπη έχεις πάει καλοκαίρι με κολλητάρια ; Εκεί είναι το φως του διαφωτισμού και της αναγέννησης !
Εδώ είναι το σκοτάδι της βαλκάνιας τουρκοκρατίας.

Πηγαίντε σε κάποια πόλη με νεολαία με παρέα και μείνετε σε ένα γιουθ χοστάλ .Θα δείτε το φως το αληθινό .
Άσε τις σούλες να χορεύουν ικαριώτικο με τους μάκηδες και να βγάζουν σέλφι τα ηλιοβασιλέματα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.760
Πόντοι
3.796
οχι ομολογω με ολη μου τη ειλικρινεια παλια με ψυχαναγκαζε πολυ το ποιος γαμαει και το ποιος οχι πλεον το παιρνω στο χαβαλε τελειως και απορω γιατι με ενδιεφερε παλια πως να τον χωσω στις σαπιες ελληνιδες τις πιο σκατοψυχες,το μονο που θελω ειναι ενα 20αρι ή 10αρικακι να χαιρομαι τις υπεροχες αλοδαπες ιεροδουλες,να τις βλεπω να βγαζουν τα βρακακια τους και μετα να μπαινω στο μουνακι τους απολυτη καυλα και ολα αυτα με 10 και 20 ευρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ουτε καν ολο γυρναω εδω γυρναω εκει και εχω παει και σε πολλα νησια ελλαδος αυτα που λες εσυ δε τα βλεπω εγω στις ελληνιδες τελος
Έχεις πλάκα πάντως ..!
Οκ μπορεί εγώ να μην ξέρω τι λέω
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.390
Like
7.278
Πόντοι
1.056
Γύρισα από το γυμναστήριο πριν καμία ώρα.

Στη στάση του λεωφορείου μ είδα πιτσιρικα,μελαχρινή ,με το ζόρι 18 ,ομορφούλα,με κοντό αραπακο του οποίου του έπεφτε το παντελόνι και είχε τον κωλο έξω. Μπήκαν στο ίδιο λεωφορείο, να του λέει αυτή αγάπη μου και αγάπη μου.

Χαρά ο πατέρας της.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Γύρισα από το γυμναστήριο πριν καμία ώρα.

Στη στάση του λεωφορείου μ είδα πιτσιρικα,μελαχρινή ,με το ζόρι 18 ,ομορφούλα,με κοντό αραπακο του οποίου του έπεφτε το παντελόνι και είχε τον κωλο έξω. Μπήκαν στο ίδιο λεωφορείο, να του λέει αυτή αγάπη μου και αγάπη μου.

Χαρά ο πατέρας της.
ελληνιδα δε θα ηταν συγουρα οι ελληνιδες δε πανε με δαυτους εδω οι ελληνιδες γαμιουνται με το 20 τοις εκατο των αντρων μονο θα πανε τωρα με αραπηδες ?ελληνιδες οχι μαλλον η τυπισα ηταν αλβανεζα η ρωσιδα που μιλαγε ελληνικα γιατι ηταν χρονια εδω και τα εμαθε
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Τύπε, αν γυρνάς σε ελληνικά νησιά καλοκαίρι , ειδικά νησιά που διαφημίζονται , τα χειρότερα θα δεις και θα χαλαστείς.
Ευρώπη έχεις πάει καλοκαίρι με κολλητάρια ; Εκεί είναι το φως του διαφωτισμού και της αναγέννησης !
Εδώ είναι το σκοτάδι της βαλκάνιας τουρκοκρατίας.

Πηγαίντε σε κάποια πόλη με νεολαία με παρέα και μείνετε σε ένα γιουθ χοστάλ .Θα δείτε το φως το αληθινό .
Άσε τις σούλες να χορεύουν ικαριώτικο με τους μάκηδες και να βγάζουν σέλφι τα ηλιοβασιλέματα.
απο τη μια εσυ ο ιδιος λες οτι στη ελλαδα υπαρχει καφριλα και χαμηλο επιπεδο λογω στο οτι δε ειμαστε ευρωπη οπως γαλλια αγγλια αλλα ειμαστε βαλκανια και οι ελληνιδες ειναι χαμηλου επιπεδου και δε ειναι σα τις ξενες απο την αλλη τις υποστηριζεις δε βγαζω ακρη μαζι σου
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.390
Like
7.278
Πόντοι
1.056
ελληνιδα δε θα ηταν συγουρα οι ελληνιδες δε πανε με δαυτους εδω οι ελληνιδες γαμιουνται με το 20 τοις εκατο των αντρων μονο θα πανε τωρα με αραπηδες ?ελληνιδες οχι μαλλον η τυπισα ηταν αλβανεζα η ρωσιδα
Πιστεύω η νέα γενιά γαμιεται.

Επειδή έχω ξαναδεί το λέω. Εκτός αν η μισή νέα γενιά είναι αλβανακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom