Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.695
Κριτικές
62
Like
41.518
Πόντοι
8.530
Δεν τις νοιάζει η εμφάνιση αυτό είναι αποδεδειγμένο.
1ο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητο .
2ο είναι αν μπορείς να καλύψεις τα γούστα τους ,δλδ παραλίες και χιονοδρομικά για να τα βλέπουν οι φίλες και μαλακες και να βλέπουν την (πλούσια ) ζωή .
3ο καθημερινές σχεδόν έξοδοι σε κλαμπ, Τραπ και ελληναδικα για να μπορούν να κάνουν τα στορυ τους .
Καθηστε συζητήστε με μια 20-30 ετών να καταλάβετε .
Πλέον δυστυχώς η γενιά των Ελλήνων που μπορούσαν να καλύψουν τα θέλω και την (αδηλωτη) βίζιτα ,είναι όλοι ξοφλιμενοι γιατί τα χάρηκαν με πραγματικά μουνια ανατολικού μπλοκ .
Για αυτό και βλέπετε πλέον όλες με γύφτους και Αλβανούς ..γιατί αυτοί καλυπτουν τις προϋποθέσεις για να τις κυκλοφορήσουν .χωρίς να σχολιάζω το πώς γιατί δεν με ενδιαφέρει.
Αν εγώ μπορώ να ξοδέψω λεφτά για να τον χώσω σε ένα ωραίο τεμάχιο γιατί να φάω στην μαπα μια γυφτολα'ι'καντζα της πλεμπας των ελλεηνιδων που θα ακούω και την γκρίνια της με την πρώτη ευκαιρία;
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Τύπε , συμβουλή δωρεάν , επειδή όταν γεννήθηκες, μάλλον είχα κλείσει 10ετία στο άθλημα . Δεν ασχολείσαι με το τι θέλουν οι γκόμενες, τι τους αρέσει ή τι λένε. Στα @@ σου. Αυτό που κοιτάς, είναι το πως θα θέλουν να πηδηχτούν μαζί σου, χωρίς να στα φάνε όλα σε δαχτυλίδια και να απομείνεις να κοιμάσαι στα σανίδια , να παρακαλάς και να νοιώθεις ξεφτίλας. Υπάρχουν τρόποι . Ψάχτους.
και ποιος σου ειπε ρε γαμωτο οτι θελω να γαμησω αυτες τις σιχαμενες τις ελληνιδες,φυσικα και με νοιαζει που πανε με φλωρους δε μπορω να σκεφτω γυναικα που καυλωνει με τα αποληφαδια που πανε και προφανως μια τετοια γυναικα δε θα τη πλησιασω καν,οπως δε ντρεπονται αυτες για το οτι θελουν φλωρους ετσι και εγω δε ντρεπομαι που παω στα μπου και ανετα τους το λεω στη μουρη
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Αν εγώ μπορώ να ξοδέψω λεφτά για να τον χώσω σε ένα ωραίο τεμάχιο γιατί να φάω στην μαπα μια γυφτολα'ι'καντζα της πλεμπας των ελλεηνιδων που θα ακούω και την γκρίνια της με την πρώτη ευκαιρία;
Συμφωνώ απόλυτα..από το να ξοδέψω χρόνο και χρήμα και χωρίς σίγουρη κατάληξη προτιμώ να το πληρώσω ταρίφα .μιλάμε πάντα για όταν πας μόνο να γαμησεις
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Δεν τις νοιάζει η εμφάνιση αυτό είναι αποδεδειγμένο.
1ο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητο .
2ο είναι αν μπορείς να καλύψεις τα γούστα τους ,δλδ παραλίες και χιονοδρομικά για να τα βλέπουν οι φίλες και μαλακες και να βλέπουν την (πλούσια ) ζωή .
3ο καθημερινές σχεδόν έξοδοι σε κλαμπ, Τραπ και ελληναδικα για να μπορούν να κάνουν τα στορυ τους .
Καθηστε συζητήστε με μια 20-30 ετών να καταλάβετε .
Πλέον δυστυχώς η γενιά των Ελλήνων που μπορούσαν να καλύψουν τα θέλω και την (αδηλωτη) βίζιτα ,είναι όλοι ξοφλιμενοι γιατί τα χάρηκαν με πραγματικά μουνια ανατολικού μπλοκ .
Για αυτό και βλέπετε πλέον όλες με γύφτους και Αλβανούς ..γιατί αυτοί καλυπτουν τις προϋποθέσεις για να τις κυκλοφορήσουν .χωρίς να σχολιάζω το πώς γιατί δεν με ενδιαφέρει.
δε ειναι ετσι οπως τα λες ακριβως καταρχιν οι ελληνιδες δε πανε με γυφτους και αλβανους,οι ελληνιδες ειναι ρατσιστριες εδω δε πανε με ελληνες καλα καλα θα πανε με αλβανους και γυφτους?δευτερον δε θελουν τις μαλακιες που λες αμαξια τραπ κλπ,οι 20 εως 30 θελουν εναν τυπο με μουσια λεπτο και να εμπνεει αυτη τη μαλακιτιδα της συγχρονης μοντερνας εποχης φαση σα τον αργυρο τετοιους φλωρους θελουν οι νεες αμα εισαι ετσι βρισκεις αμα εισαι αρσενικο παλιας εποχης 1980-1990 ας πουμε underground φαση οπως εγω δε τον θελουν οι πιο πολλες που ειναι μοντερνες τον θελουν μονο καποιες που ειναι underground σαν εκεινον.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.695
Κριτικές
62
Like
41.518
Πόντοι
8.530
και ποιος σου ειπε ρε γαμωτο οτι θελω να γαμησω αυτες τις σιχαμενες τις ελληνιδες,φυσικα και με νοιαζει που πανε με φλωρους δε μπορω να σκεφτω γυναικα που καυλωνει με τα αποληφαδια που πανε και προφανως μια τετοια γυναικα δε θα τη πλησιασω καν,οπως δε ντρεπονται αυτες για το οτι θελουν φλωρους ετσι και εγω δε ντρεπομαι που παω στα μπου και ανετα τους το λεω στη μουρη
Καλά τις γαμας...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.601
Like
16.352
Πόντοι
3.656
Δεν τις νοιάζει η εμφάνιση αυτό είναι αποδεδειγμένο.
1ο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητο .
2ο είναι αν μπορείς να καλύψεις τα γούστα τους ,δλδ παραλίες και χιονοδρομικά για να τα βλέπουν οι φίλες και μαλακες και να βλέπουν την (πλούσια ) ζωή .
3ο καθημερινές σχεδόν έξοδοι σε κλαμπ, Τραπ και ελληναδικα για να μπορούν να κάνουν τα στορυ τους .
Καθηστε συζητήστε με μια 20-30 ετών να καταλάβετε .

Ξέχασες το κυριότερο,να'ναι απ'τον κύκλο τους
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
εε μα ρε φιλε δε μποορω δε θα γινω εγω υποδουλος καμιας ελληνιδας,οπως δε ντρεπονται αυτες που πανε με φλωρους ετσι δε θα ντραπω και εγω για τα μπου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Αλήθεια ρε,πως γίνεται τα νέα παιδιά να γίνονται πιο αδύνατα και να είναι σαν γκόμενες;Είπαμε αναπτύχθηκαν μέσα στα μνημόνια αλλά έχει καταντήσει αηδία...σαν να πέρασαν Κατοχή είναι ρε πουστη μου,σκέτα ψοφίμια!
Φταίει η καθημερινότητα που μεγαλώνουν ..δεν ξέρουν καν πως να κάνουν πέσιμο,όσοι απόμειναν η είναι ακόμα κανονικοι άντρες .
Είμαστε στη γενιά της πουστροποιησης.
Η φεμινίστριες ,κοινός λεσβίες ,έχουν κερδίσει τον πόλεμο και πλέον κάθε κίνηση αντρική ακόμα και το καμάκι θεωρείται παρενόχληση και άμα πεις κάτι εναντίον τους είσαι ρατσιστής.
Ενώ το πλακομουνι θεωρείται ασφαλείς και φυσιολογικό.
Οπότε αυτές μπορούν να την πέφτουν στις γυναίκες και δεν θεωρείται παρενόχληση αλλά κομπλιμέντο και είναι φυσιολογικό να πάνε μαζί τους παρά με έναν άντρα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.734
Πόντοι
3.656
Ξέχασες το κυριότερο,να'ναι απ'τον κύκλο τους


Προ φβ, παίζαν πιο πολύ οι κύκλοι . Τότε παίζαν φουλ και οι κλάσεις περιοχών . Αν ήσουν από β' εθνικής περιοχή , οι γκόμενες των α' δεν σου λέγαν ούτε άντε γα. Τώρα είναι πιο κοσμοπολίτισες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
δε ειναι ετσι οπως τα λες ακριβως καταρχιν οι ελληνιδες δε πανε με γυφτους και αλβανους,οι ελληνιδες ειναι ρατσιστριες εδω δε πανε με ελληνες καλα καλα θα πανε με αλβανους και γυφτους?δευτερον δε θελουν τις μαλακιες που λες αμαξια τραπ κλπ,οι 20 εως 30 θελουν εναν τυπο με μουσια λεπτο και να εμπνεει αυτη τη μαλακιτιδα της συγχρονης μοντερνας εποχης φαση σα τον αργυρο τετοιους φλωρους θελουν οι νεες αμα εισαι ετσι βρισκεις αμα εισαι αρσενικο παλιας εποχης 1980-1990 ας πουμε underground φαση οπως εγω δε τον θελουν οι πιο πολλες που ειναι μοντερνες τον θελουν μονο καποιες που ειναι underground σαν εκεινον.
Κάτι δεν έχεις προσέξει μάλλον η κάνεις ότι δεν βλέπεις ..με αυτούς συνήθως κυκλοφοραν σαν φιλενάδες
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Κάτι δεν έχεις προσέξει μάλλον η κάνεις ότι δεν βλέπεις ..με αυτούς συνήθως κυκλοφοραν σαν φιλενάδες
εγω βλεπω οτι ολο τετοιοι τις κυκλοφορουν τις 20 εως 30,αυτοι γαμανε μη ξεγελιεσαι,αμα τωρα δε εισαι ο μαλακομοντερνος αργυρος φαση αν οχι στη εμφανηση εστω στο στιλ δυσκολα τα πραγματα
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.386
Like
7.277
Πόντοι
1.056
Δεν τις νοιάζει η εμφάνιση αυτό είναι αποδεδειγμένο.
1ο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητο .
2ο είναι αν μπορείς να καλύψεις τα γούστα τους ,δλδ παραλίες και χιονοδρομικά για να τα βλέπουν οι φίλες και μαλακες και να βλέπουν την (πλούσια ) ζωή .
3ο καθημερινές σχεδόν έξοδοι σε κλαμπ, Τραπ και ελληναδικα για να μπορούν να κάνουν τα στορυ τους .
Καθηστε συζητήστε με μια 20-30 ετών να καταλάβετε .
Πλέον δυστυχώς η γενιά των Ελλήνων που μπορούσαν να καλύψουν τα θέλω και την (αδηλωτη) βίζιτα ,είναι όλοι ξοφλιμενοι γιατί τα χάρηκαν με πραγματικά μουνια ανατολικού μπλοκ .
Για αυτό και βλέπετε πλέον όλες με γύφτους και Αλβανούς ..γιατί αυτοί καλυπτουν τις προϋποθέσεις για να τις κυκλοφορήσουν .χωρίς να σχολιάζω το πώς γιατί δεν με ενδιαφέρει.
Οι τελευταίες γκόμενες με τις οποίες έχω βγει με ρωτάνε ωμά ποσα παίρνω. Και δε μιλάμε για μουναρες.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Προ φβ, παίζαν πιο πολύ οι κύκλοι . Τότε παίζαν φουλ και οι κλάσεις περιοχών . Αν ήσουν από β' εθνικής περιοχή , οι γκόμενες των α' δεν σου λέγαν ούτε άντε γα. Τώρα είναι πιο κοσμοπολίτισες.
αρχιδια κοσμοπολιτισες ειναι,οι ελληνιδες ειναι ακοινωνητες και ζωα,πιο πολυ απο κυκλο βρισκουν μη ξεγελιεσαι,και οχι μονο να ειναι απο κυκλο αλλα να ειναι και φλωρος ο αλλος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι τελευταίες γκόμενες με τις οποίες έχω βγει με ρωτάνε ωμά ποσα παίρνω. Και δε μιλάμε για μουναρες.
τραγικο και ενταξει να ειναι μουναρες να ρωτανε ποσα παιρνεις αλλα και οι μετριες και οι πατσαβουρες να εχουν αυτο το στανταρ ντροπη
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
εγω βλεπω οτι ολο τετοιοι τις κυκλοφορουν τις 20 εως 30,αυτοι γαμανε μη ξεγελιεσαι,αμα τωρα δε εισαι ο μαλακομοντερνος αργυρος φαση αν οχι στη εμφανηση εστω στο στιλ δυσκολα τα πραγματα
Και να είσαι ο Αργυρός άμα δεν έχεις τα στάνταρ τους σε λίγες μέρες θα την δεις σε Μερσεντές αλβανού η γύφτου
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.734
Πόντοι
3.656
αρχιδια κοσμοπολιτισες ειναι,οι ελληνιδες ειναι ακοινωνητες και ζωα,πιο πολυ απο κυκλο βρισκουν μη ξεγελιεσαι,και οχι μονο να ειναι απο κυκλο αλλα να ειναι και φλωρος ο αλλος
Πριν 20 χρόνια , όλα τα στραβά που λες, ήταν σε μεγαλύτερο βαθμό . Και είχε πιο πολλές αγάμητες.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Και να είσαι ο Αργυρός άμα δεν έχεις τα στάνταρ τους σε λίγες μέρες θα την δεις σε Μερσεντές αλβανού η γύφτου
νομιζω δε ξερεις τι λες,δε κοιτανε αμαξια απλα να εισαι ο μαλακοκαυλης της μοντερνας εποχης φλωρος κοινως αμα εισαι ετσι κατι βρισκεις και ξαναλεω οι ελληνιδες ειναι ρατσιστριες δε τα φτιαχνουν με ξενους ουτε αλβανους ουτε γυφτους ξεκαθαρο αυτο.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Πριν 20 χρόνια , όλα τα στραβά που λες, ήταν σε μεγαλύτερο βαθμό . Και είχε πιο πολλές αγάμητες.
δε ηταν στραβα παλια γιατι ηθελαν τουλαχιστον τους αντρες οχι τις λουλες σα σημερα στιλ αργυρου και εφοσον ηταν πιο νορμαλ σε αυτο το πραγμα παλια γαμουσαν περισσοτεροι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
νομιζω δε ξερεις τι λες,δε κοιτανε αμαξια απλα να εισια ο μαλακοκαυλης της μοντερνας εποχης φλωρος κοινως αμα εισαι ετσι κατι βρισκεις και ξαναλεω οι ελληνιδες ειναι ρατσιστριες δε τα φτιαχνουν με ξενους ουτε αλβανους ουτε γυφτους ξεκαθαρο αυτο.
Μάλλον είσαι μικρός και δεν βλέπεις καθαρά αυτο καταλαβαίνω .
Δεν είναι καθόλου ρατσιστριες κοίτα λίγο γύρω σου ,τις γαμανε όλοι εκτός τους μεροκαματιάρηδες Έλληνες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom