Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αναρωτιέμαι πάντως πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βρίσκεται γενικά από Λάρισα και πάνω και κυρίως Θεσσαλονίκη και Κομοτηνή για να μην πηδήξει. Πολύ πιο όμορφες γυναίκες σε χαρακτηριστικά από αυτές της Πελοποννήσου και της Κρήτης και πιο πολλές. Δεν γίνεται στις 10 γκόμενες που θα μου κάνουν κίνηση οι 7 να είναι από πάνω και οι πιο όμορφες κιόλας.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ υπάρχει έλλειψη από άνδρες εκεί και έχουν ξεσαλώσει τα κορίτσια.

Μηπως ο μαλακας εισαι εσυ τυπε;

Ξερεις τι θελει μια τετοια γκομενα απ τα μερη που γραφεις;Την βλεπεις τρωει μια πουτσα κ θεωρεις πως επειδη εχουμε απο μια γιατι δεν της τον κομπλαρουμε;

Ξερεις τι μουνοπρηξιμο εχει φαει απ το σπιτι της,να βρει τον καλυτερο κ στο τελος τις γαμει ενας μπαρμαν ή ενας αλανιαρης ψευταρας;

Υπηρχε παλια γνωστη μουρη στη λαρισα που ηταν παιδαρας ο τυπος,γεματος τατου,χρυση καδενα κ νοικιαζε απο αθηνα λαμποργκινι,πορσε κ ειχε γι αυτοκινητο ενα νισαν μικρα.

Ο τυπος εσπρωχνε πολυ χρημα αλλα κυκλοφορουσε μεχρι με γουναρικο τον χειμωνα!Εαν δεν εχει γλεντησει μουνι.

Εγω απ την αλλη επειδη περασα τα σαραντα χωρις πολλες επιτυχιες στο ενεργητικο μου,ζωντας γερμανια τα τελευταια χρονια,δεν σκορπαω ουτε σεντ για τις βρωμομουνες.Σκαω στα ραντεβου με κατι βρωμιαρικα σταρακια,τρυπια αρβυλακια κ ετσι.Ρε τυπε μονο μια ελλεηνιδα τα κοιταει αυτα,οι ξενες (οχι οτι βγηκα με πολλες) ερχονται με χειροτερο παρουσιαστικο απο μενα
.

Αν σκας μύτη έτσι όπως λες στην τελευταία παράγραφο, λογικό να μην έχεις επιτυχίες.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Αναρωτιέμαι πάντως πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βρίσκεται γενικά από Λάρισα και πάνω και κυρίως Θεσσαλονίκη και Κομοτηνή για να μην πηδήξει. Πολύ πιο όμορφες γυναίκες σε χαρακτηριστικά από αυτές της Πελοποννήσου και της Κρήτης και πιο πολλές. Δεν γίνεται στις 10 γκόμενες που θα μου κάνουν κίνηση οι 7 να είναι από πάνω και οι πιο όμορφες κιόλας.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ υπάρχει έλλειψη από άνδρες εκεί και έχουν ξεσαλώσει τα κορίτσια.

Μηπως ο μαλακας εισαι εσυ τυπε;

Ξερεις τι θελει μια τετοια γκομενα απ τα μερη που γραφεις;Την βλεπεις τρωει μια πουτσα κ θεωρεις πως επειδη εχουμε απο μια γιατι δεν της τον κομπλαρουμε;

Ξερεις τι μουνοπρηξιμο εχει φαει απ το σπιτι της,να βρει τον καλυτερο κ στο τελος τις γαμει ενας μπαρμαν ή ενας αλανιαρης ψευταρας;

Υπηρχε παλια γνωστη μουρη στη λαρισα που ηταν παιδαρας ο τυπος,γεματος τατου,χρυση καδενα κ νοικιαζε απο αθηνα λαμποργκινι,πορσε κ ειχε γι αυτοκινητο ενα νισαν μικρα.

Ο τυπος εσπρωχνε πολυ χρημα αλλα κυκλοφορουσε μεχρι με γουναρικο τον χειμωνα!Εαν δεν εχει γλεντησει μουνι.

Εγω απ την αλλη επειδη περασα τα σαραντα χωρις πολλες επιτυχιες στο ενεργητικο μου,ζωντας γερμανια τα τελευταια χρονια,δεν σκορπαω ουτε σεντ για τις βρωμομουνες.Σκαω στα ραντεβου με κατι βρωμιαρικα σταρακια,τρυπια αρβυλακια κ ετσι.Ρε τυπε μονο μια ελλεηνιδα τα κοιταει αυτα,οι ξενες (οχι οτι βγηκα με πολλες) ερχονται με χειροτερο παρουσιαστικο απο μενα


Συγκρίνω περιοχές....δεν είπα ότι η Θεσσαλονικιά δεν ζητάει πράγματα...ΑΛΛΑ όταν πας σε μπαρ και οι αναλογίες είναι στην χειρότερη 50-50 ενώ εδώ που μένω είναι 20% γυναίκες- 80% άνδρες στα κλαμπ καταλαβαίνεις για τι ανταγωνισμό μιλάμε.
4 φίλοι που εδώ είχαν να πηδήξουν 3 χρόνια μόλις ανέβηκαν σαλόνικα βρήκαν γκόμενα στον μήνα... Θεσσαλονίκη είναι η πόλη με την καλύτερη αναλογία γυναικών-ανδρών στην Ελλάδα είτε μας αρέσει είτε όχι...μόνο κάτι ναυάγια σαν τον σαντμαν δεν πηδάνε.

URL]]
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
Αναρωτιέμαι πάντως πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βρίσκεται γενικά από Λάρισα και πάνω και κυρίως Θεσσαλονίκη και Κομοτηνή για να μην πηδήξει. Πολύ πιο όμορφες γυναίκες σε χαρακτηριστικά από αυτές της Πελοποννήσου και της Κρήτης και πιο πολλές. Δεν γίνεται στις 10 γκόμενες που θα μου κάνουν κίνηση οι 7 να είναι από πάνω και οι πιο όμορφες κιόλας.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ υπάρχει έλλειψη από άνδρες εκεί και έχουν ξεσαλώσει τα κορίτσια.

Μηπως ο μαλακας εισαι εσυ τυπε;

Ξερεις τι θελει μια τετοια γκομενα απ τα μερη που γραφεις;Την βλεπεις τρωει μια πουτσα κ θεωρεις πως επειδη εχουμε απο μια γιατι δεν της τον κομπλαρουμε;

Ξερεις τι μουνοπρηξιμο εχει φαει απ το σπιτι της,να βρει τον καλυτερο κ στο τελος τις γαμει ενας μπαρμαν ή ενας αλανιαρης ψευταρας;

Υπηρχε παλια γνωστη μουρη στη λαρισα που ηταν παιδαρας ο τυπος,γεματος τατου,χρυση καδενα κ νοικιαζε απο αθηνα λαμποργκινι,πορσε κ ειχε γι αυτοκινητο ενα νισαν μικρα.

Ο τυπος εσπρωχνε πολυ χρημα αλλα κυκλοφορουσε μεχρι με γουναρικο τον χειμωνα!Εαν δεν εχει γλεντησει μουνι.

Εγω απ την αλλη επειδη περασα τα σαραντα χωρις πολλες επιτυχιες στο ενεργητικο μου,ζωντας γερμανια τα τελευταια χρονια,δεν σκορπαω ουτε σεντ για τις βρωμομουνες.Σκαω στα ραντεβου με κατι βρωμιαρικα σταρακια,τρυπια αρβυλακια κ ετσι.Ρε τυπε μονο μια ελλεηνιδα τα κοιταει αυτα,οι ξενες (οχι οτι βγηκα με πολλες) ερχονται με χειροτερο παρουσιαστικο απο μενα


Συγκρίνω περιοχές....δεν είπα ότι η Θεσσαλονικιά δεν ζητάει πράγματα...ΑΛΛΑ όταν πας σε μπαρ και οι αναλογίες είναι στην χειρότερη 50-50 ενώ εδώ που μένω είναι 20% γυναίκες- 80% άνδρες στα κλαμπ καταλαβαίνεις για τι ανταγωνισμό μιλάμε.
4 φίλοι που εδώ είχαν να πηδήξουν 3 χρόνια μόλις ανέβηκαν σαλόνικα βρήκαν γκόμενα στον μήνα... Θεσσαλονίκη είναι η πόλη με την καλύτερη αναλογία γυναικών-ανδρών στην Ελλάδα

https://[URL unfurl="true"]www.espon.eu/export/sites/default/Images/Publications/MapsOfTheMonth/MoM_February2013/SEMIGRA_High-Quality.png[/img[/URL]]

[/quote]

τυπε καραμανη πηγες σαλονικα?
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
άσε που οι μισοί άντρες στην Ελλάδα έχουν γίνει πουστηδες...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Οι επομενες 2-3 μερες θα ειναι πολυ κρισιμες για το FOMO...

Δεν το βλέπω

Γκόμενός τους έχει γίνει το κινητό

Για άλλη μια φορά την κάτσανε όσοι δεν έχουν γκόμενα

Τελικα επαιξε FOMO στα ....hondos, κομμωτηρια, ρουχαδικα, καταστηματα κινητης τηλεφωνιας, κτλ :tooth:
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.519
Κριτικές
1
Like
3.027
Πόντοι
456
Αν επιτρεπεται τι ειναι το FOMO, ρε παιδια ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Fear of missing out... εν προκειμενω η ανησυχια της ελλεϊνιδας οτι θα μεινει μπουκαλα στη περιοδο της καραντινας.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456

"Είμαι αρκετά μπερδεμένη και δεν ξέρω πως να διαχειριστώ το πρόβλημα που αντιμετωπίζω. Πρόκειται για έναν άνθρωπο που γνώρισα μέσω Facebook ο ίδιος με προσέγγισε πριν 1 μήνα και λίγο παραπάνω. Με το που είδα το προφίλ του κατευθείαν τον απέρριψα δηλαδή το αίτημα φιλίας του διότι είδα έναν άνδρα μεγάλης ηλικίας και σκέφτηκα τι να θέλει τώρα από εμένα. Ο ίδιος ξεκίνησε να μου στέλνει μηνύματα στο messenger εγώ δεν απαντούσα δέχτηκα μερικές κλήσεις της οποίες απέρριψα και αφού έβλεπα καθημερινά να θέλει να μου μιλήσει και επέμενε σκέφτηκα να απαντήσω κι εγώ. Αρχίσαμε να μιλάμε μου φάνηκε νορμάλ άνθρωπος από το λέγειν του μιλήσαμε και με κλησει στο messenger και μου έφτιαξε το κέφι μπορώ να πω διότι μου φάνηκε αρκετά προσγειωμένοΣ. Κάπου εδώ θέλω να πω πως ποτέ δεν μίλησα σε έναν άνδρα τόσο μεγαλύτερο μου . Εγώ είμαι 22 χρονών ο ίδιος 42 χρονών. Έχουμε αρκετά χρόνια διαφορά προσπάθησα αμέτρητες φορές να του εξηγήσω με ευγενικό τρόπο πως δεν ενδιαφέρομαι για μια γνωριμία διότι επέμενε πως ήθελε να πάμε για ένα καφέ να με γνωρίσει αλλά εγώ κολλάω στην ηλικία . Ο άνθρωπος αυτός θέλει μια σχέση στην ζωή του και εννοείται πως το καταλαβαίνω αλλα θα έπρεπε και από την άλλη να καταλάβει κι εμένα και να σκεφτεί λίγο την διαφορά μας . Να πω την αλήθεια μου με γοητεύει σαν άνδρας είναι ώριμος είναι γοητευτικός και θα ήθελα να βγω μαζί του για μια γνωριμία αλλά πάνω που λέω να κάνω το βήμα κολλάω στην ηλικία και σκέφτομαι ότι από την μία θέλω από την άλλη όχι. Και το ότι μου έχει ξεκαθαρίσει το ότι θέλει κάτι σοβαρό με κάνει να σκέφτομαι και το ενδεχόμενο να μην έχω μπλεξίματα στην πορεία . Από την άλλη εγώ προσωπικά το βλέπω σαν εμπειρία και τίποτα παραπάνω. Είμαι σε αυτή την ηλικία που εγώ προσωπικά έχω επιλέξει να είμαι μόνη και να μην κάνω σχέση απλά να περνάω καλά . Πηγή:

ΥΓ1--->Με βλεπω σαν τον Σαντμαν σιγα σιγα
ΥΓ2--->Καρχιες, οταν το λαικο παιδι απο το χολαργο σας ζηταει αγαπη του λετε οχι και μη μα οταν ο παππους απο τη κηφισια με τη Μπε Εμ Βε ζηταει πλοουτσοπ πεφτετε αμεσως και λετε γες πλιζ.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.747
Like
709
Πόντοι
96
τα ποστ του Δασκαλου ειναι σαν τις πλακες του Μωυση :sunglasses: :sunglasses:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Mήπως πρέπει να σταματήσει από μερικούς η λογική ''να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''?
Και ο καθένας να κοιτάξει τον εαυτό του,φροντίζοντας τον σε όλα όσα μπορεί(εμφάνιση-ναι μετράει όσο και αν δεν σας αρέσει-,χαρακτήρα,μυαλό,attitude κλπ).Αντί να κράζει και θάβει τον διπλανό του.
Λέω τώρα εγώ!
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Που είναι ο σαντμαν να μας πει για τα γκομενάκια που βλέπει και το παίζουν σνομπ στο δρόμο ή ο άλλος που μας εξιστορεί γραφικές ιστορίες που του την πέφτουν? Μου λείπουν και οι 2.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Που είναι ο σαντμαν να μας πει για τα γκομενάκια που βλέπει και το παίζουν σνομπ στο δρόμο ή ο άλλος που μας εξιστορεί γραφικές ιστορίες που του την πέφτουν? Μου λείπουν και οι 2.

Εν τω μεταξύ ο Σαντ Μαν βλέπει τις όμορφες μόνο με όσους δεν είναι ωραίοι.
Σαν να λέει ότι οι ωραίες σιχαίνονται στυλ,ωραίο ντύσιμο και μύες στους άντρες και την βρίσκουν με λετσους και λαπάδες.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ο Σαντμαν, που προσωπικα τον συμπαθω, πασχει απο το συνδρομο της "ηττοπαθους αγαμιας", Εχει παρατησει την προσπαθεια, δεν γαμαει και τα βλεπει ολα μαυρα. Αυτο ομως δε σημαινει πως εχει αδικο σε (πολλα τουλαχιστον) αυτα που λεει. Απλα μεσα στο ολο πνευμα του λογου του χανει το δικιο του.

Αν και ειναι μετρημενες οι επαφες μου με ελλεηνιδες, παντα ακουω, α αυτος ειναι ωραιος θα γαμαει και αλλες, παντα βλεπω σνομπισμο και παντα βλεπω ωραιες να μενουν αγαμητες η να γαμανε λεχριτες. Οι ξενες ακομα και αν κανουν τα ιδια, δε τα κανουν τοσο εντονα.

Και για να εξηγησω για να μην παρεξηγηθω. Δεν μειωνω τον Σαντμαν με το παραπανω. Και μενα η ζωη μου στην Ελλαδα πριν φυγω ηταν μαυρα χαλια. Και εγω ειχα πεσει στη λουπα λογω ολων των τραγελαφικων που ειχα δει. Πιστευω αν ειχα μεινει θα ημουν σαν τον Σαντμαν ακριβως. Ο οποιος οπως ειχα ξαναγραψει μου θυμιζει ενα γνωστο μου στα λεγομενα του, οποτε αυτο το συνδρομο υπαρχει και σε αλλους.

Μιλαμε εχω φαει χυλοπιτες απο γκομενες 1.50, απο γκομενες που μετα πηγαν με πουστηδες και απο γκομενες που τα φτιαξανε με τυπους που ειναι σαν το Μαρινακη αλλα εικοσι χρονια νεωτερο και χωρις λεφτα.

Απο ξενες εχω φαει επισης χυλοπιτες, αλλα τις ειδα με αντρες που ειτε μετραγανε ειτε ηταν αντικειμενικα ωραιοι.

Οπως ειχε πει ο ακαλυπτος σε ενα επεισοδιο στον Μακη, θες η γκομενα που σε φτυνει να πηγαινει με καποιον καλυτερο απο οτι με καποιον που ειναι μαυρα χαλια (δε θυμαμαι πως τα εξηγουσε θα ψαξω να τα βρω)




 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Το βρηκα, τυποι δειτε ολοι αυτο το βιντεο. Πραγματικα αξιζει (τα πρωτα λεπτα)


 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
καλα πολλα εχουν δει τα ματια μου, αλλα και ωραιος να εισαι με μυς δε σε εξασφαλιζει. Γενικα οσα και να εχεις παντα κατι θα σου λειπει.
Το θεμα ειναι να κανεις οτι κανεις για τον εαυτο σου οχι για τα μουνια
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Κακιασμένο πρόβατο,το θέμα του Σαντ Μαν είναι ότι δεν θέλει να βελτιώσει τον εαυτό του
Νομίζει ότι αν ενας άντρας είναι skinny και χωρίς μύες,ή έχει ντύσιμο σαν λέτσος ότι οι όμορφες θα τον θέλουν.:confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
καλα πολλα εχουν δει τα ματια μου, αλλα και ωραιος να εισαι με μυς δε σε εξασφαλιζει. Γενικα οσα και να εχεις παντα κατι θα σου λειπει.
Το θεμα ειναι να κανεις οτι κανεις για τον εαυτο σου οχι για τα μουνια

Για τον εαυτό σου εννοείται.
Αλλά ο Σαντ Μαν δεν μπορεί να καταλάβει πως αν βελτιώσει σώμα και εμφάνιση,θα χρειάζεται μόλις ενα 5-10 τοις εκατό να προσπαθήσει με τις γυναίκες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom