Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.645
Like
46.522
Πόντοι
6.256
Γουσταρα σημερα σουπερλιγκ ! Αραλικι φρεντο μπιρες πατατακια γαριδακια... τωρα θα κουμπωςω κ τα βραδινα μουρλοχαπα και...τσιου! Αντουταλερρρ!

αντε να κυνηγατε ξινομουνες εσεις! :grin:
:rockon::2funny:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.446
Πόντοι
6.056
σε ζηλευω ρε μαν αληθεια...

εγω θα ξενυχτησω σα μαλακας πιτα στα νευρα γαμω το θεο μου παλι :undecided:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
Γουσταρα σημερα σουπερλιγκ ! Αραλικι φρεντο μπιρες πατατακια γαριδακια... τωρα θα κουμπωςω κ τα βραδινα μουρλοχαπα και...τσιου! Αντουταλερρρ!

αντε να κυνηγατε ξινομουνες εσεις! :grin:

τύπε καραμανη τα χάπια τα δράκουλινια και τα γαριδάκια τα εχεις πρωτο χερι απο το κονε σου ; :confused:
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
παντως ενα γκομενάκι που γνωρισα την Πεμπτη σε ένα chat σήμερα το έφαγα :) όχι απλά το έφαγα, το ξεκοκάλισα... υπάρχουν εκει έξω κοπέλες με τρελές ορέξεις...
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τα παρακατω παραδειγματα ειναι πραγματικα. Απο γκομενες 28+ (πλης μιας). Ολες τουλαχιστον εφταρακια. Ολες με καλες σπουδες (οχι απλα σπουδες, μιλαω για καλα πανεπιστημια) και με καλες εως απιστευτες δουλειες (πολυεθνικες,γιατρινες, συμβουλευτικες, μεγαλες δικηγορικες κλπ). Οι γκομενες ειτε εχουν ριξει χυλοπιτα σε μενα η φιλους η εχουν πηδηχτει με μενα η φιλους. Εχουν ριξει απειρες χυλοπιτες. Διαφορες εθνικοτητες (βαλκανια, ελλαδα, δυτ ευρωπη).

Γκομενα γαμιεται με τυπο που την προηγουμενη μερα πιπωνε αλλον τυπο ( ο τυπος πιπωνε τυπο, η γκομενα το ηξερε, ναι σωστα διαβασατε)

Γκομενα γαμιεται με μπαρμαν, ο οποιος ειναι πρεζονι και 1.67.Και την κερατωνει. Και αυτη το ξερει. (Να πω και αλλα?)

Γκομενος παραταει γκομενα για μια αλλη (αυτη το ξερει) λιγους μηνες μετα η αλλη τον παραταει και γυρναει στην πρωτη. Μενουν μαζι 2 χρονια και μετα την ξαναπαραταει ενω αυτη θελει σαν τρελη να συζησουν. Λεει πως δε θα ξανανιωσει τοσο δυνατα συναισθηματα για κανεναν.

Γκομενα τρωει κερατο εν γνωση της απο παχυδερμο. Θελει να την γκαστρωσει. Το παχυδερμο την παρατα. Αυτη πληγωνεται.

Γκομενα γουσταρει τυπο που γαμαει αλλες δυο. Ο τυπος της ριχνει ακυρο. Αυτη κανει σαν τρελη να τον ριξει και χυλοπιτιαζει αβερτα.

Γκομενα τρωει συνεχως κερατο απο μπουλη αλλα μενει μαζι του για 2 χρονια

Γκομενα ριχνεται σε κοντο τυπο που μοιαζει με παιδοφιλο μιας και αυτος δεν της την πεφτει.


Ολες οι παραπανω εχουν φερθει σκαρτα σε αλλες περιπτωσεις. Εως ελλεινα σκαρτα. Αλλα γουσταρουν να μιλανε για το δραμα που ζουν με τους αλητες που μπλεκουν οι καημενες καθως ειναι ατυχες. Και οι τυποι που χυλοπιτιαζουν ειναι ωραιοι τυποι, δεν ειναι τιποτα ναυαγια.

Τα καλα παιδια τα θελουν αφου εχουν φαει αρκετα χιλιομετρα πουτσας απο Πραγα μεχρι Μπαγκλαντες και μετα θελουν καποιον να τον ελεγχουν για να κατασταλλαξουν.

Μη ξαναακουσω μαλακιες οτι δεν θελουν κακα παιδια.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Και να προσθεσω κατι ακομα (και θα νομιζετε οτι τρολαρω).

Για πολλα χρονια, δε πηδουσα σχεδον τιποτα. Χυλοπιτα σε χυλοπιτα. Και μιλαμε για ασχημες χυλοπιτες. Γιατι υπαρχει και η χυλοπιτα του στυλ να ειναι ειλικρινης η αλλη μαζι σου και να στο πει ξεκαθαρα (εχω φαει μολις μια τετοια χυλοπιτα και πραγματικα την εκτιμησα τη συγκεκριμενη κοπελα). Περιπτωσεις που οι γκομενες εδειχναν οτι θελουν και απο πισω κοροιδευαν η το επαιζαν ανετοιμες η δε ξερω γω τι.Πουτανια μεχρι εκει που δεν παει (και προβατο εγω φυσικα)


Σε καποια φαση λοιπον της ζωης μου πριν καποια χρονια μου τη βαρεσε τελειως (μετα απο μια απιστευτα σκατενια συμπεριφορα, δηλαδη μιλαμε για πατο) ε και ειπα γαμησε τα, κλαστες, τερμα οι ευγενειες τερμα ολα. Στα αρχιδια σου με τις καργιολες, απο εδω και περα μονο πουτανες.

Ε την ιδια μερα που το ειπα αυτο (μα την παναγια), 2 ωρες μετα (καθως ημουν με φιλο και το συζητουσα/αυπνος τελειως) γαμησα μια μεχρι τοτε αγνωστη ιταλιανα.

Εκεινη τη χρονια, γαμησα πιο πολλες γκομενες απο οτι γαμανε αλλοι στη ζωη τους. Να ερχεται μια γκομενα σπιτι να τη πηδαω, να της λεω εχω δουλεια αυριο και να ερχεται στα καπακια η επομενη. Και πολλα τετοια.

Και το ωραιο ειναι οτι οι γκομενες το ξερανε. Εχω παει σε πρωτο ραντεβου και ελεγα οτι γαμαω αλλες δυο και η γκομενα παρακαλαγε. Σε βαθμο που το εβλεπα σαν προκληση να ειμαι καφρος (με το γαντι ομως) και να δω τι θα γινει. Και αν και καποιες φορες ειχα υστερικες αντιδρασεις μετα απο λιγο τους περναγε.

Θυμαμαι περιπτωση με γκομενα που ηρθε σπιτι και της ειπα ξεκαθαρα αφου για να σε γαμησω ηρθες τι γκρινιαζεις και μου τον πρηζεις, αιντε γιατι εχω και τις αλλες.

Η γκομενα, με εβρισε, εφυγε. και ειχα και μια ανακουφιση γιατι καθε μερα να πινεις κρασια και να γαμας το βραδυ εχει και καποιες συνεπειες στη δουλεια σου και τις εβλεπα.

Την ιδια μερα 1 η ωρα το βραδυ ηρθε μισο πιωμενη να πηδηχτουμε και να μου λεει συγνωμη....

Το προβλημα ειναι οτι η παραπανω συμπεριφορα δε βγαινει ευκολα φυσικα. Πρεπει να φας τα μουτρα σου πολυ για να σου βγει η να εισαι τελειως στα αρχιδια σου.

Και να επισημανω κατι , δε το θεωρω μαγκια να φερεσαι ετσι το θεωρω πουστια. Δεν θα επρεπε να ειναι ετσι τα πραγματα. Αλλα να τρως ολη την πουτανια (που μονο οι γυναικες εχουν) ειναι μαθηματικα βεβαιο πως θα σε κανει τρομερα δυστυχισμενο.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Τυπε προβατε, οι γυναικες θελουν αλητεια, δεν θελουν το καλο παιδι. Το καλο παιδι ειναι μονο για αποκατάσταση.
Δεν γαμαει αυτος που θα της παει το μπουκέτο με τα λουλουδια.
Γαμαει αυτος που θα κερασει "τσιγαρο". Αυτος θα την γλεντησει την κοπελιά.
Ο λουλουδακιας ειναι αυτος που θα την παντρευτει στο τελος

Απο τοτε που χειραφετηθηκαν οι καργιες εχουν αλλαξει οι κανονες.
Σημερα παιζει πολυ το παραμυθι, ψεμα με το κιλο, εχω φραγκα, εχω μπιζνες, ψαχνω για σοβαρη σχεση.
Εγω δεν το εχω με το ψεμα κ γαμαω περιορισμενα, γνωστος μου απο το σαητ, παραμυθατζης γαμαει μπολικο πραμα.

Δεν με νοιαζει τι λενε ,τι κανου ν κ τι σκεφτοντε οι καργιες, έχω πάθει ανοσια . Δεν με αγγιζει τιποτα.
Εχω θωρακιστει συναισθηματικα μετα το δευτερο διαζυγιο κ σταρχιδιαμου
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1601963912377.jpg
    FB_IMG_1601963912377.jpg
    17,8 KB · Εμφανίσεις: 17

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.519
Κριτικές
1
Like
3.027
Πόντοι
456
Γουσταρα σημερα σουπερλιγκ ! Αραλικι φρεντο μπιρες πατατακια γαριδακια... τωρα θα κουμπωςω κ τα βραδινα μουρλοχαπα και...τσιου! Αντουταλερρρ!

αντε να κυνηγατε ξινομουνες εσεις! :grin:

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Πρόβατε .... οι γκόμενες μυρίζονται την αγαμία ... δεν ξέρω πως, δεν έχει σημασία, αλλά ισχύει και για παρθένες ...

Για μένα προσωπικά, το θεωρησα αυτό από νωρίς δόγμα, άνευ εξαιρέσεων . Γιαυτό δεν το λέω καν κανόνα !

Για να είχα επιτυχία με γκόμενα , οποιοδήποτε καμάκι , οπουδήποτε, οποιαδήποτε γκόμενα
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 24ωρο.
Με αυτό τον όρο ΠΑΝΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.

Αν είχα να γαμήσω πάνω από 24ωρο ;;;; Πολύ πιθανή χυλόπιτα.
Πάνω από 48ωρο ;;; ΕΓΓΥΗΜΕΝΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΧΕΔΟΝ !!!!

Δεν με ενδιαφέρει το γιατί , δεν το ψάχνω, έτσι το βρήκα, έτσι θα το έχω μέχρι να πεθάνω.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Πρόβατε .... οι γκόμενες μυρίζονται την αγαμία ... δεν ξέρω πως, δεν έχει σημασία, αλλά ισχύει και για παρθένες ...

Για μένα προσωπικά, το θεωρησα αυτό από νωρίς δόγμα, άνευ εξαιρέσεων . Γιαυτό δεν το λέω καν κανόνα !

Για να είχα επιτυχία με γκόμενα , οποιοδήποτε καμάκι , οπουδήποτε, οποιαδήποτε γκόμενα
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 24ωρο.
Με αυτό τον όρο ΠΑΝΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.

Αν είχα να γαμήσω πάνω από 24ωρο ;;;; Πολύ πιθανή χυλόπιτα.
Πάνω από 48ωρο ;;; ΕΓΓΥΗΜΕΝΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΧΕΔΟΝ !!!!

Δεν με ενδιαφέρει το γιατί , δεν το ψάχνω, έτσι το βρήκα, έτσι θα το έχω μέχρι να πεθάνω.


Φυλλοβιε ετσι ακριβως ειναι. Να εισαι στα αρχιδια σου και χορτατος.

Οπως ειχα γραψει πιο παλια, το να μη γαμας σε κανει πυρφορο στη συμπεριφορα και αυτο με τη σειρα του κανει τις γκομενες να φευγουν. Φαυλος κυκλος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Οι επομενες 2-3 μερες θα ειναι πολυ κρισιμες για το FOMO...
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Πρόβατε .... οι γκόμενες μυρίζονται την αγαμία ... δεν ξέρω πως, δεν έχει σημασία, αλλά ισχύει και για παρθένες ...

Για μένα προσωπικά, το θεωρησα αυτό από νωρίς δόγμα, άνευ εξαιρέσεων . Γιαυτό δεν το λέω καν κανόνα !

Για να είχα επιτυχία με γκόμενα , οποιοδήποτε καμάκι , οπουδήποτε, οποιαδήποτε γκόμενα
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 24ωρο.
Με αυτό τον όρο ΠΑΝΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.

Αν είχα να γαμήσω πάνω από 24ωρο ;;;; Πολύ πιθανή χυλόπιτα.
Πάνω από 48ωρο ;;; ΕΓΓΥΗΜΕΝΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΧΕΔΟΝ !!!!

Δεν με ενδιαφέρει το γιατί , δεν το ψάχνω, έτσι το βρήκα, έτσι θα το έχω μέχρι να πεθάνω.
εχω ριξει γκομενα που της ειπα οτι εχω να γαμησω κανα 2μηνο..νομιζω οτι υπερβαλεις λιγο αυτο για το 24ωρο μηπως ειναι η ιδεα σου? μηπως αντλεις αυτοπεποιθηση και αερα μονο απο τις γυναικες? για μενα η αυτοπεποιθηση και η αξια ενος αντρα ειναι δεδομενη.Οταν το πιστεψεις αυτο θα αρχιζεις να γαμας και μετα το 48ωρο αγαμιας..(μιλαω τωρα για την περιπτωση που αντλεις μονο απο εκει θαρρος..δε σε ξερω μπορει να κανω και λαθος) εγω παντως πλεον μετα τα 30 ολα αυτα τα ειχα ξεκαθαρισμενα μεσα μου..και οταν τα εχεις ξεκαθαρισμενα ολα ερχονται μονα τους. (και εγω το γιατι το ξερω)
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Αναρωτιέμαι πάντως πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βρίσκεται γενικά από Λάρισα και πάνω και κυρίως Θεσσαλονίκη και Κομοτηνή για να μην πηδήξει. Πολύ πιο όμορφες γυναίκες σε χαρακτηριστικά από αυτές της Πελοποννήσου και της Κρήτης και πιο πολλές. Δεν γίνεται στις 10 γκόμενες που θα μου κάνουν κίνηση οι 7 να είναι από πάνω και οι πιο όμορφες κιόλας.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ υπάρχει έλλειψη από άνδρες εκεί και έχουν ξεσαλώσει τα κορίτσια.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Αναρωτιέμαι πάντως πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βρίσκεται γενικά από Λάρισα και πάνω και κυρίως Θεσσαλονίκη και Κομοτηνή για να μην πηδήξει. Πολύ πιο όμορφες γυναίκες σε χαρακτηριστικά από αυτές της Πελοποννήσου και της Κρήτης και πιο πολλές. Δεν γίνεται στις 10 γκόμενες που θα μου κάνουν κίνηση οι 7 να είναι από πάνω και οι πιο όμορφες κιόλας.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ υπάρχει έλλειψη από άνδρες εκεί και έχουν ξεσαλώσει τα κορίτσια.

Σιγα ρε,ποιος είσαι και σε κάνουν 10 γκόμενες κίνηση,ο Τομ Κρους;:jerking:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
Αναρωτιέμαι πάντως πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βρίσκεται γενικά από Λάρισα και πάνω και κυρίως Θεσσαλονίκη και Κομοτηνή για να μην πηδήξει. Πολύ πιο όμορφες γυναίκες σε χαρακτηριστικά από αυτές της Πελοποννήσου και της Κρήτης και πιο πολλές. Δεν γίνεται στις 10 γκόμενες που θα μου κάνουν κίνηση οι 7 να είναι από πάνω και οι πιο όμορφες κιόλας.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ υπάρχει έλλειψη από άνδρες εκεί και έχουν ξεσαλώσει τα κορίτσια.

Σιγα ρε,ποιος είσαι και σε κάνουν 10 γκόμενες κίνηση,ο Τομ Κρους;:jerking:

τυπε βρες καλυτερα αλλο παραδειγμα γιατι ο τομ παιζει να του κανουν 10 ψωλες κινηση ματ:confused:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Αναρωτιέμαι πάντως πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βρίσκεται γενικά από Λάρισα και πάνω και κυρίως Θεσσαλονίκη και Κομοτηνή για να μην πηδήξει. Πολύ πιο όμορφες γυναίκες σε χαρακτηριστικά από αυτές της Πελοποννήσου και της Κρήτης και πιο πολλές. Δεν γίνεται στις 10 γκόμενες που θα μου κάνουν κίνηση οι 7 να είναι από πάνω και οι πιο όμορφες κιόλας.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ υπάρχει έλλειψη από άνδρες εκεί και έχουν ξεσαλώσει τα κορίτσια.

Μηπως ο μαλακας εισαι εσυ τυπε;

Ξερεις τι θελει μια τετοια γκομενα απ τα μερη που γραφεις;Την βλεπεις τρωει μια πουτσα κ θεωρεις πως επειδη εχουμε απο μια γιατι δεν της τον κομπλαρουμε;

Ξερεις τι μουνοπρηξιμο εχει φαει απ το σπιτι της,να βρει τον καλυτερο κ στο τελος τις γαμει ενας μπαρμαν ή ενας αλανιαρης ψευταρας;

Υπηρχε παλια γνωστη μουρη στη λαρισα που ηταν παιδαρας ο τυπος,γεματος τατου,χρυση καδενα κ νοικιαζε απο αθηνα λαμποργκινι,πορσε κ ειχε γι αυτοκινητο ενα νισαν μικρα.

Ο τυπος εσπρωχνε πολυ χρημα αλλα κυκλοφορουσε μεχρι με γουναρικο τον χειμωνα!Εαν δεν εχει γλεντησει μουνι.

Εγω απ την αλλη επειδη περασα τα σαραντα χωρις πολλες επιτυχιες στο ενεργητικο μου,ζωντας γερμανια τα τελευταια χρονια,δεν σκορπαω ουτε σεντ για τις βρωμομουνες.Σκαω στα ραντεβου με κατι βρωμιαρικα σταρακια,τρυπια αρβυλακια κ ετσι.Ρε τυπε μονο μια ελλεηνιδα τα κοιταει αυτα,οι ξενες (οχι οτι βγηκα με πολλες) ερχονται με χειροτερο παρουσιαστικο απο μενα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.515
Κριτικές
8
Like
11.461
Πόντοι
3.786
Και να προσθεσω κατι ακομα (και θα νομιζετε οτι τρολαρω).

Για πολλα χρονια, δε πηδουσα σχεδον τιποτα. Χυλοπιτα σε χυλοπιτα. Και μιλαμε για ασχημες χυλοπιτες. Γιατι υπαρχει και η χυλοπιτα του στυλ να ειναι ειλικρινης η αλλη μαζι σου και να στο πει ξεκαθαρα (εχω φαει μολις μια τετοια χυλοπιτα και πραγματικα την εκτιμησα τη συγκεκριμενη κοπελα). Περιπτωσεις που οι γκομενες εδειχναν οτι θελουν και απο πισω κοροιδευαν η το επαιζαν ανετοιμες η δε ξερω γω τι.Πουτανια μεχρι εκει που δεν παει (και προβατο εγω φυσικα)


Σε καποια φαση λοιπον της ζωης μου πριν καποια χρονια μου τη βαρεσε τελειως (μετα απο μια απιστευτα σκατενια συμπεριφορα, δηλαδη μιλαμε για πατο) ε και ειπα γαμησε τα, κλαστες, τερμα οι ευγενειες τερμα ολα. Στα αρχιδια σου με τις καργιολες, απο εδω και περα μονο πουτανες.

Ε την ιδια μερα που το ειπα αυτο (μα την παναγια), 2 ωρες μετα (καθως ημουν με φιλο και το συζητουσα/αυπνος τελειως) γαμησα μια μεχρι τοτε αγνωστη ιταλιανα.

Εκεινη τη χρονια, γαμησα πιο πολλες γκομενες απο οτι γαμανε αλλοι στη ζωη τους. Να ερχεται μια γκομενα σπιτι να τη πηδαω, να της λεω εχω δουλεια αυριο και να ερχεται στα καπακια η επομενη. Και πολλα τετοια.

Και το ωραιο ειναι οτι οι γκομενες το ξερανε. Εχω παει σε πρωτο ραντεβου και ελεγα οτι γαμαω αλλες δυο και η γκομενα παρακαλαγε. Σε βαθμο που το εβλεπα σαν προκληση να ειμαι καφρος (με το γαντι ομως) και να δω τι θα γινει. Και αν και καποιες φορες ειχα υστερικες αντιδρασεις μετα απο λιγο τους περναγε.

Θυμαμαι περιπτωση με γκομενα που ηρθε σπιτι και της ειπα ξεκαθαρα αφου για να σε γαμησω ηρθες τι γκρινιαζεις και μου τον πρηζεις, αιντε γιατι εχω και τις αλλες.

Η γκομενα, με εβρισε, εφυγε. και ειχα και μια ανακουφιση γιατι καθε μερα να πινεις κρασια και να γαμας το βραδυ εχει και καποιες συνεπειες στη δουλεια σου και τις εβλεπα.

Την ιδια μερα 1 η ωρα το βραδυ ηρθε μισο πιωμενη να πηδηχτουμε και να μου λεει συγνωμη....

Το προβλημα ειναι οτι η παραπανω συμπεριφορα δε βγαινει ευκολα φυσικα. Πρεπει να φας τα μουτρα σου πολυ για να σου βγει η να εισαι τελειως στα αρχιδια σου.

Και να επισημανω κατι , δε το θεωρω μαγκια να φερεσαι ετσι το θεωρω πουστια. Δεν θα επρεπε να ειναι ετσι τα πραγματα. Αλλα να τρως ολη την πουτανια (που μονο οι γυναικες εχουν) ειναι μαθηματικα βεβαιο πως θα σε κανει τρομερα δυστυχισμενο.


αλάνι η καλύτερη χρονιά της ζωής σου μία Δευτέρα βράδυ με κίνηση από τη ζωή του Σαββίδη

Χωρίς πλάκα τώρα, καλά τα λες. Στη γκόμενα (και πολύ λιγότερο στον άντρα) υπάρχει η φαντασίωση του Πυγμαλίωνα. Θέλει να βρει ένα αλήτη και να τον "στρώσει". Επίσης υπάρχει η φαντασίωση (γενικά στους Έλληνες) της μιζέρειας. Θέλουν να έχουν μία προβληματική ερωτική ζωή γιατί όπως βλέπουν στα σίριαλ με το καλό παιδί η ζωή τους θα είναι προβλέψιμη και χωρίς σκαμπανεβάσματα ενώ με τον αληταρά θα ζούνε μέσα στο πάθος. Και αφού έχουν κάνει τα παρτούζια της ζωής τους στα Κουφονήσια βρίσκουν ένα μαλάκα και τον παντρεύονται γιατί από το γάμο θέλουν ακριβώς τη σταθερότητα. Τα παραδείγματα πολλά. Για αυτό βλέπεις τα καμάκια και τους μπάρμεν να μένουν ανύπαντροι ή διαζύγιο νωρίς με παιδί που δε βλέπουν ποτέ. Αντίθετα το φυτό που την έβγαζε με χειροτεχνία συνήθως παντρεύεται μία και μένει μαζί της για πολλά χρόνια, αν όχι για πάντα.

Όλα αυτά έχουν να κάνουν με τον τύπο γυναίκας και πως θα το χειριστεί ο άντρας. Για μένα πρέπει να ισχύει το μότο του Cobra Kai - strike first, strike hard, no mercy, but honor. Βλέπεις ότι η γκόμενα θέλει να το παίζει εναλλακτική, για σχέση θα της μιλήσεις; Βλέπεις την άλλη και το παίζει ότι θέλει να ζει τον απόλυτο έρωτα με πάθος, άρα αποζητά η ζωή της να είναι μπουρδέλο.

Πριν πολλά χρόνια έκανα το λάθος και ερωτεύτηκα μία εναλλακτική που δεν έπαιρνε τίποτα στα σοβαρά και εκείνη δε με είχε ούτε για ροχάλα. Από αυτό το μάθημα ζωής κατάλαβα ότι δεν πρέπει ποτέ να τα δίνεις όλα ούτε στην καλύτερη κοπέλα του κόσμου. Μεγάλο λάθος να εκθέτεις τα συναισθήματά σου σε γυναίκα όσο και να τα πηγαίνετε καλά. Σε μία σχέση, μοιραία ο ένας από τους δύο θα ασκήσει εξουσία.

Σήμερα αποφεύγω να χάνω τον καιρό μου με γυναίκες που δεν ξέρουν τι ζητάνε, ούτε που ασχολούμαι. Καλύτερα μια έντιμη εμπορική συναλλαγή, παρά αποτυχημένα ραντεβού μήπως και γαμήσεις λες και το σεξ είναι το Τζόκερ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom