Νέα

Τι θα ψηφίσετε τη Κυριακή 5/7/2015 στο δημοψήφισμα;;;;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι θα ψηφίσετε;

  • OXI

    Ψήφοι: 346 44,6%
  • NAI

    Ψήφοι: 355 45,8%
  • ΑΠΟΧΗ

    Ψήφοι: 74 9,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    775
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
ΟΧΙ: Θα γινει εδω της Αργεντινης. (Θα υπαρχει ομως .μια ελπιδα κατιτις για να κρατηθουν οι νεοι.
ΝΑΙ: Θα γινεται του Νοεμβρη 2008. Οι  μπαχαλακηδες θα καινε την Αθηνα και θα αναρωτιομαστε γιατι. Και δεν θα ειναι μονο οι 100 αναρχες με τους αλλους 100 κρυφομπατσους που θα το κανουν αυτο.
δεκεμβρη του 2008 κουκουναρα...και πολυ εχουνε αργησει να βγουνε!!!!
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
NAI στο δημοψήφισμα και πολλά
:fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Στην πρόεδρο της βουλής και σε όλο το ΣΥΡΙΖΑ.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.805
Κριτικές
1
Like
31.595
Πόντοι
8.006
τελικά που κάθεται η μπίλια?
URL]]
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
οι συριζεοι εβγαλαν ασπρη σημαια σε λιγο μπορει να παραδοθουν.
παπαλα το δημοψηφισμα
 

John Hoston

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2011
Μηνύματα
432
Like
1
Πόντοι
1
Δεν του προσάπτω τον χαρακτηρισμό που γράφεις. Απλούστατα ΔΕΝ είχε την εμπειρία, την ικανότητα και την εσωτερική (κοματική) στήριξη για να καταλαβαίνει την διαφορά μεταξύ του ΕΦΙΚΤΟΥ και του ΕΦΙΚΤΕΟΥ !!!

Όπως επίσης ΔΕΝ μπορούσε (τουλάχιστον μέχρι σήμερα) να καταλάβει πόσο τον "παίρνει" να πατάει πάνω στις μαύρες γραμμές των δανειστών.
Με λίγα λόγια ΥΠΕΡΕΚΤΙΜΗΣΕ τόσο τις δυνάμεις του (και του συρφετού του), και ΥΠΟΤΙΜΗΣΕ το πόσο μικροί είμαστε μπροστά στην ενωμένη Ευρώπη!

Δυστυχώς το ενέχυρο για τα λάθη του ΔΕΝ είναι το Κόμα του, αλλά η ΧΩΡΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ !!!!! :huh:




Άει γαμήσου και εσύ και η Ενωμένη Ευρώπη... :birdman:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    114,6 KB · Εμφανίσεις: 22

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.347
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Μ'αρεσει που ανοίξαμε και ειδικό θεμα..
ΑΦΟΥ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΟΥΝΚΕΡ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ,ειτε με τη νεα πρόταση του το Σαββατο,ειτε με τη ληξη του προγραμματος χτες το βραδυ...
ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΡΕ?Επι ποιανου ερωτηματος?Ο αλλος στο fb μου λεει "επί της επικείμενης νεας προτασης".ΠΟΙΑΣ? ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ???ΑΥΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ???
Ρε δεν παμε καλά,πιστευω οτι δεν τη βγαζει τη βδομαδα ο Alexis
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μ'αρεσει που ανοίξαμε και ειδικό θεμα..
ΑΦΟΥ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΟΥΝΚΕΡ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ,ειτε με τη νεα πρόταση του το Σαββατο,ειτε με τη ληξη του προγραμματος χτες το βραδυ...
ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΡΕ?Επι ποιανου ερωτηματος?Ο αλλος στο fb μου λεει "επί της επικείμενης νεας προτασης".ΠΟΙΑΣ? ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ???ΑΥΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ???
Ρε δεν παμε καλά,πιστευω οτι δεν τη βγαζει τη βδομαδα ο Alexis

:hi:
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
Μ'αρεσει που ανοίξαμε και ειδικό θεμα..
ΑΦΟΥ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΟΥΝΚΕΡ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ,ειτε με τη νεα πρόταση του το Σαββατο,ειτε με τη ληξη του προγραμματος χτες το βραδυ...
ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΡΕ?Επι ποιανου ερωτηματος?Ο αλλος στο fb μου λεει "επί της επικείμενης νεας προτασης".ΠΟΙΑΣ? ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ???ΑΥΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ???
Ρε δεν παμε καλά,πιστευω οτι δεν τη βγαζει τη βδομαδα ο Alexis
αν δεν γυρίσουν με καποια συμφωνια....τέρμα πιστευω και εγω..... :(
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Γεννημενα γιουσουφακια δοσυλογοι σκλαβοι για μια ζωη.....

[move][size=90pt]ΟΧΙ[/size][/move]

[move][size=30pt]ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ...ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΩΛΟΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΛΕΦΤΑ[/size][/move]
 

John Hoston

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2011
Μηνύματα
432
Like
1
Πόντοι
1
Γεννημενα γιουσουφακια δοσυλογοι σκλαβοι για μια ζωη.....

[move][size=90pt]ΟΧΙ[/size][/move]

[move][size=30pt]ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ...ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΩΛΟΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΛΕΦΤΑ[/size][/move]



ΠΕΣ ΤΑ ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
ολοι εξω που μιλάω μιλάνε για αυτοκτονια της Ελλάδας αυτη την στιγμη!.........κακή αντιληψη της πραγματικότητας μου φαίνεται εχουν....ειναι πολύ υσχηρά τα λόμπι κυριε ναυαρχε! απλα δεν αντέχω να βλέπω την χωρα να την πηγαίνουν τα ακροδεξιόσκυλα του σαμαρα!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
ολοι εξω που μιλάω μιλάνε για αυτοκτονια της Ελλάδας αυτη την στιγμη!.........κακή αντιληψη της πραγματικότητας μου φαίνεται εχουν....ειναι πολύ υσχηρά τα λόμπι κυριε ναυαρχε! απλα δεν αντέχω να βλέπω την χωρα να την πηγαίνουν τα ακροδεξιόσκυλα του σαμαρα!

Αλλά συμπλέεις μ' αυτά της Χ.Α.!!
Τσίπα δεν έχεις βρε ξεφτιλισμένε;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom