Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πολλές πάντως που γνωρίζω σαν πελάτης έχουν σχέση. Ειδικά όταν κάποια είναι τελείως διεκπεραιωτική στις υπηρεσίες της έχω διαπιστώσει ότι αυτή η κατηγορία επαγγελματιών έχει σχέση αν οχι ολες οι περισσότερες.

Κάποιες μέχρι να σταθούν και να στεριώσουν πυρφορίζουν πελάτες για σταθερή πελατεία, δηλαδή ξεκινάνε με GFE στυλάκι, ο πελάτης/πυρφόρος νομίζει οτι σαν καινούργια είναι ποιο εύκολο να τη βγάλει απ το βούρκο και οτι τον γουστάρει στ αλήθεια, είναι πολύ πειστικές οι άτιμες, θέλει εμπειρία πορνοκαριέρας για να πάρεις γραμμή οτι δεν εισαι ο μόνος που του κάνει GFE τσαλιμάκια.

Όταν καθιερωθούν αρχίζουν και κόβουν το πολύ πυρφόρισμα, γίνονται ποιο διεκπεραιωτικές. Κάποιες επιχειρούν και κάποια σχέση.
:hi:

Οσο και αν ακουγεται παραξενο καποιες απο αυτες (σχετικα λιγες ) ειναι παντρεμενες ενω ασκουν το επαγγελμα.

Οι σχεσεις με τους πελατες ειναι περισσοτερο "σχεσεις" παρα σχεσεις.

Καποιοι αντρες ιντριγκαρονται απο το ενδεχομενο  να
κανουν "σχεση" με επαγγελματιες.

Το ποιος δουλευει ποιον σε αυτες τις "σχεσεις" παιζεται !! Απο ολα εχει ο μπαξες !!

Παντως εγω προσωπικα στους αντρες δεν θα πονταρα !! :grin:



 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω εσείς τί σκέφτεστε και αναρωτιέστε τι σκέφτονται οι ιερόδουλες την ώρα του σεξ! Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα για έναν άνδρα που πηγαίνει με μια πουτάνα είναι ότι δε χρειάζεται ούτε καν να αναρωτηθεί τί σκεφτόταν η παρτενέρ του πριν, τί σκέφτεται κατά τη διάρκεια, ή τί θα σκεφτεί μετά τη πράξη! Αυτά κατά την ταπεινή μου άποψη δε πρέπει να απασχολούν ποτέ τη σκέψη του άντρα κατά τη συναναστροφή του με το άλλο φύλο, επί χρήμασι ή μη, και να εκφράζεται πηγαία και αυθόρμητα. Τώρα όλη αυτή η κουβέντα που καταληγεί σε άσχετα κι εντελώς υποκειμενικά θέματα όπως για το αν οι πουτάνες μπορούν να κάνουν σωστή οικονομική διαχείρηση, μου θυμίζει (με όλο το σεβασμό χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανένα) γυναικοπαρέα που πιάνεται από μια ανούσια κουβέντα ή πράξη ενός άντρα και προσπαθούν να τον ψυχαναλύσουν καταλήγοντας να λένε ακατάσχετες αερολογίες, συμφωνώντας φανομενικά μεταξύ τους ενώ δεν έχει καταλάβει καμιά τίποτα, αφού δεν υπάρχει αρχής εξαρχής τίποτα να καταλάβουν. Συγγνωμή και πάλι δε θα ήθελα να σαμποτάρω το νήμα, απλά εκφράζω κι εγώ τη ταπεινη μου άποψη επειδή μου τη δίνει να βλέπω να θηλυκοποιείται με τη κακή έννοια ακόμα και η συζητηση μεταξύ ανδρών, εκφράζοντας εντελώς αβάσιμες και ανούσιες ερμηνείες. Απ'την άλλη κουβέντα να γίνεται, εγώ πάντως δε δίνω άλλη συνέχεια.
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
:hi:

Οσο και αν ακουγεται παραξενο καποιες απο αυτες (σχετικα λιγες ) ειναι παντρεμενες ενω ασκουν το επαγγελμα.

Οι σχεσεις με τους πελατες ειναι περισσοτερο "σχεσεις" παρα σχεσεις.

Καποιοι αντρες ιντριγκαρονται απο το ενδεχομενο  να
κανουν "σχεση" με επαγγελματιες.

Το ποιος δουλευει ποιον σε αυτες τις "σχεσεις" παιζεται !! Απο ολα εχει ο μπαξες !!

Παντως εγω προσωπικα στους αντρες δεν θα πονταρα !! :grin:

Πολλές πιτσιρίκες όταν ξεκινάνε τη πορνοκαρίερα τους όντως ζούνε ερωτικές στιγμές με πελάτες και στιγμές καύλας. Μη ξεχνάμε οτι οι έλληνες άνδρες ειμαστε αρκετα λεβελ πάνω απο αυτούς που συναντάνε οι κοπέλες αυτές στα χωριά τους. Οσο πάει όμως φθήνει ολο αυτο και καταλήγουν να σκέφτονται τη πελατεία και το χρήμα αφού αργά ή γρήγορα γλυκαίνονται με τα λεφτά και αρχίζουν να βλέπου τη δύναμη τους. Σχέσεις κάνουν αρκετές ταυτόχρονα με το επάγγελμα, κάποιες ονειρεύονται και οικογένεια κτλ. Αλλες παραμένουν πονηρές βλάχες και τσόλια στο μυαλό και προσκύνανε μόνο το χρήμα για όσο παιρνάει η μπογιά τους.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
"αντε τελείωνε ρε μαλακα, πρέπει να καυλωσω και άλλο μαλακα να ποντάρει το χρήμα του πάνω μου "
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω εσείς τί σκέφτεστε και αναρωτιέστε τι σκέφτονται οι ιερόδουλες την ώρα του σεξ! Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα για έναν άνδρα που πηγαίνει με μια πουτάνα είναι ότι δε χρειάζεται ούτε καν να αναρωτηθεί τί σκεφτόταν η παρτενέρ του πριν, τί σκέφτεται κατά τη διάρκεια, ή τί θα σκεφτεί μετά τη πράξη! Αυτά κατά την ταπεινή μου άποψη δε πρέπει να απασχολούν ποτέ τη σκέψη του άντρα κατά τη συναναστροφή του με το άλλο φύλο, επί χρήμασι ή μη, και να εκφράζεται πηγαία και αυθόρμητα. Τώρα όλη αυτή η κουβέντα που καταληγεί σε άσχετα κι εντελώς υποκειμενικά θέματα όπως για το αν οι πουτάνες μπορούν να κάνουν σωστή οικονομική διαχείρηση, μου θυμίζει (με όλο το σεβασμό χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανένα) γυναικοπαρέα που πιάνεται από μια ανούσια κουβέντα ή πράξη ενός άντρα και προσπαθούν να τον ψυχαναλύσουν καταλήγοντας να λένε ακατάσχετες αερολογίες, συμφωνώντας φανομενικά μεταξύ τους ενώ δεν έχει καταλάβει καμιά τίποτα, αφού δεν υπάρχει αρχής εξαρχής τίποτα να καταλάβουν. Συγγνωμή και πάλι δε θα ήθελα να σαμποτάρω το νήμα, απλά εκφράζω κι εγώ τη ταπεινη μου άποψη επειδή μου τη δίνει να βλέπω να θηλυκοποιείται με τη κακή έννοια ακόμα και η συζητηση μεταξύ ανδρών, εκφράζοντας εντελώς αβάσιμες και ανούσιες ερμηνείες. Απ'την άλλη κουβέντα να γίνεται, εγώ πάντως δε δίνω άλλη συνέχεια.

Ναι τύπε λιγο χιούμορ και λίγο χαζολόγημα κάνουμε. Επίσης οι περισσότερες κουβέντες σε ένα φόρουμ τέτοια διάσταση έχουν αλλιώς θα μπαίναμε σε κανένα επιστημονικό σαιτ και οχι στο μπουρδελα.com   :hi:
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Ναι μώρε εντάξει, αλλά να ρωτήσω κάτι ουσιώδες η Αννα110 δουλεύει σήμερα επειδή την καλώ και μου έρχεται αυτόματα μήνυμα ¨είμαι σε συνάντηση¨
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Μη ξεχνάμε οτι οι έλληνες άνδρες ειμαστε αρκετα λεβελ πάνω απο αυτούς που συναντάνε οι κοπέλες αυτές στα χωριά τους.

Και πολύ κομψά το λες.

Από Ρουμάνα που ξέρω (όχι πουτάνα), στην ρουμανική επαρχία και ειδικά Μολδαβία πέφτει πολύ αιμομιξία επίσημα. Τα ωραία τσιγκανάκια Ρουμανάκια ή Μολδαβάκια που εμείς γευόμαστε για 10-20-50 € (κατά περίπτωση) παίζει μεγάλη πιθανότητα να έχουν φάει την πούτσα κάποιου χοντρού καράφλα μεθυσμένου θείου μέσα σε κάποιον αχυρώνα. Για να μην πω και σε κανένα πάρκινγκ.

Εννοείται μετά το τσιμπούκι που κάνουν εδώ για λεφτά να σου κόβει τα πόδια.  :grin:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Ναι μώρε εντάξει, αλλά να ρωτήσω κάτι ουσιώδες η Αννα110 δουλεύει σήμερα επειδή την καλώ και μου έρχεται αυτόματα μήνυμα ¨είμαι σε συνάντηση¨

Δοκίμασες και τα 2 τηλέφωνα?
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Και πολύ κομψά το λες.

Από Ρουμάνα που ξέρω (όχι πουτάνα), στην ρουμανική επαρχία και ειδικά Μολδαβία πέφτει πολύ αιμομιξία επίσημα. Τα ωραία τσιγκανάκια Ρουμανάκια ή Μολδαβάκια που εμείς γευόμαστε για 10-20-50 € (κατά περίπτωση) παίζει μεγάλη πιθανότητα να έχουν φάει την πούτσα κάποιου χοντρού καράφλα μεθυσμένου θείου μέσα σε κάποιον αχυρώνα. Για να μην πω και σε κανένα πάρκινγκ.

Εννοείται μετά το τσιμπούκι που κάνουν εδώ για λεφτά να σου κόβει τα πόδια.  :grin:

Καλά αυτό είναι σίγουρο. Αλβανέζα πόρνη μου έχει πει οτι τη ξεπαρθένιασε ξάδερφος της.
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Ναι και τα δύο με το ίδιο αποτέλεσμα! Μπορεί όντως να είναι απασχολημένη η γυναίκα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω εσείς τί σκέφτεστε και αναρωτιέστε τι σκέφτονται οι ιερόδουλες την ώρα του σεξ! Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα για έναν άνδρα που πηγαίνει με μια πουτάνα είναι ότι δε χρειάζεται ούτε καν να αναρωτηθεί τί σκεφτόταν η παρτενέρ του πριν, τί σκέφτεται κατά τη διάρκεια, ή τί θα σκεφτεί μετά τη πράξη! Αυτά κατά την ταπεινή μου άποψη δε πρέπει να απασχολούν ποτέ τη σκέψη του άντρα κατά τη συναναστροφή του με το άλλο φύλο, επί χρήμασι ή μη, και να εκφράζεται πηγαία και αυθόρμητα. Τώρα όλη αυτή η κουβέντα που καταληγεί σε άσχετα κι εντελώς υποκειμενικά θέματα όπως για το αν οι πουτάνες μπορούν να κάνουν σωστή οικονομική διαχείρηση, μου θυμίζει (με όλο το σεβασμό χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανένα) γυναικοπαρέα που πιάνεται από μια ανούσια κουβέντα ή πράξη ενός άντρα και προσπαθούν να τον ψυχαναλύσουν καταλήγοντας να λένε ακατάσχετες αερολογίες, συμφωνώντας φανομενικά μεταξύ τους ενώ δεν έχει καταλάβει καμιά τίποτα, αφού δεν υπάρχει αρχής εξαρχής τίποτα να καταλάβουν. Συγγνωμή και πάλι δε θα ήθελα να σαμποτάρω το νήμα, απλά εκφράζω κι εγώ τη ταπεινη μου άποψη επειδή μου τη δίνει να βλέπω να θηλυκοποιείται με τη κακή έννοια ακόμα και η συζητηση μεταξύ ανδρών, εκφράζοντας εντελώς αβάσιμες και ανούσιες ερμηνείες. Απ'την άλλη κουβέντα να γίνεται, εγώ πάντως δε δίνω άλλη συνέχεια.
Αναφερομενος στα κοκινα.

Πρωτον.Δηλαδη οποιος βαζει το μυαλο του να δουλευει παυει να ενεργει πηγαια και αυθορμητα ?? Εγω παλι πιστευω οτι οποιος εχει μαθει να σκεφτεται, σκεφτεται παντου χωρις αυτο να του στερει τον αυθορμητισμο του.


Δευτερον. Ανουσιες Κουβεντες, Αερολογιες, Ασυναρτησιες ,,, Αν τη κουβεντα τη θεωρεις ανουσια και κουφια η απλα δεν συμετεχεις, η στοιχειοθετεις τα παραπανω επιθετα που ενω τα χρησιμοποιεις καταληγεις στο οτι δεν θελεις να προσβαλεις κανενα. "Να σε καψω αγα μου, να σε αλειψω λαδι".Οκ οπως νομιζεις !!

Τριτον. Το κατα ποσο "θηλυκοποιησαμε" τη κουβεντα απλα το αντιπαρερχομαι. Μονο κυρατσες δεν μας ειπες!!

Τελος παντων καθενας με τη γνωμη του, και ολες οι γνωμες σεβαστες!!
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Καμία διάθεση για αντιπαράθεση, δεν υπάρχει και λόγος εξάλλου, απλά να ζητησω και πάλι συγγνώμη Mindreader αν εκφράστηκα με τρόπο έντονο που σε έθιξε. Γενικά διαβάζω αυτά που γράφεις και τις περισσότερες φορές τα βρίσκω εύστοχα κι ενδιαφέροντα. 
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Καμία διάθεση για αντιπαράθεση, δεν υπάρχει και λόγος εξάλλου, απλά να ζητησω και πάλι συγγνώμη Mindreader αν εκφράστηκα με τρόπο έντονο που σε έθιξε. Γενικά διαβάζω αυτά που γράφεις και τις περισσότερες φορές τα βρίσκω εύστοχα κι ενδιαφέροντα. 

Ενταξει φιλε !!  :hi:  :rockon:

Κανενα προβλημα !! Να εισαι καλα !! :hi:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
Αναφερομενος στα κοκινα.

Πρωτον.Δηλαδη οποιος βαζει το μυαλο του να δουλευει παυει να ενεργει πηγαια και αυθορμητα ?? Εγω παλι πιστευω οτι οποιος εχει μαθει να σκεφτεται, σκεφτεται παντου χωρις αυτο να του στερει τον αυθορμητισμο του.


Δευτερον. Ανουσιες Κουβεντες, Αερολογιες, Ασυναρτησιες ,,, Αν τη κουβεντα τη θεωρεις ανουσια και κουφια η απλα δεν συμετεχεις, η στοιχειοθετεις τα παραπανω επιθετα που ενω τα χρησιμοποιεις καταληγεις στο οτι δεν θελεις να προσβαλεις κανενα. "Να σε καψω αγα μου, να σε αλειψω λαδι".Οκ οπως νομιζεις !!

Τριτον. Το κατα ποσο "θηλυκοποιησαμε" τη κουβεντα απλα το αντιπαρερχομαι. Μονο κυρατσες δεν μας ειπες!!

Τελος παντων καθενας με τη γνωμη του, και ολες οι γνωμες σεβαστες!!

ο μεγαλύτερος εχθρός του ακτιβισμού και του αυθορμητισμού είναι ο σκεπτικισμός
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Πολλές πάντως που γνωρίζω σαν πελάτης έχουν σχέση. Ειδικά όταν κάποια είναι τελείως διεκπεραιωτική στις υπηρεσίες της έχω διαπιστώσει ότι αυτή η κατηγορία επαγγελματιών έχει σχέση αν οχι ολες οι περισσότερες.

Κάποιες μέχρι να σταθούν και να στεριώσουν πυρφορίζουν πελάτες για σταθερή πελατεία, δηλαδή ξεκινάνε με GFE στυλάκι, ο πελάτης/πυρφόρος νομίζει οτι σαν καινούργια είναι ποιο εύκολο να τη βγάλει απ το βούρκο και οτι τον γουστάρει στ αλήθεια, είναι πολύ πειστικές οι άτιμες, θέλει εμπειρία πορνοκαριέρας για να πάρεις γραμμή οτι δεν εισαι ο μόνος που του κάνει GFE τσαλιμάκια.

Όταν καθιερωθούν αρχίζουν και κόβουν το πολύ πυρφόρισμα, γίνονται ποιο διεκπεραιωτικές. Κάποιες επιχειρούν και κάποια σχέση.
Φιλαρακι λυπαμε που θα το πω, αλλα  ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...!!!!!!!!!  :thumbsup: :thumbsup:
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Το καλό σενάριο :
Χυσε  μαλακα να φυγω
Το κακό σενάριο :
Έτσι και με πονέσει θα του κόψω τα αρχιδια
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Oταν τις γαμάω εγώ, σιγουρα τρέμουν στην ιδέα μην ζητήσω και κουλούρι και πάρουν το κωλάντερο στο χέρι :erection:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
Πολλές πάντως που γνωρίζω σαν πελάτης έχουν σχέση. Ειδικά όταν κάποια είναι τελείως διεκπεραιωτική στις υπηρεσίες της έχω διαπιστώσει ότι αυτή η κατηγορία επαγγελματιών έχει σχέση αν οχι ολες οι περισσότερες.

Κάποιες μέχρι να σταθούν και να στεριώσουν πυρφορίζουν πελάτες για σταθερή πελατεία, δηλαδή ξεκινάνε με GFE στυλάκι, ο πελάτης/πυρφόρος νομίζει οτι σαν καινούργια είναι ποιο εύκολο να τη βγάλει απ το βούρκο και οτι τον γουστάρει στ αλήθεια, είναι πολύ πειστικές οι άτιμες, θέλει εμπειρία πορνοκαριέρας για να πάρεις γραμμή οτι δεν εισαι ο μόνος που του κάνει GFE τσαλιμάκια.

Όταν καθιερωθούν αρχίζουν και κόβουν το πολύ πυρφόρισμα, γίνονται ποιο διεκπεραιωτικές. Κάποιες επιχειρούν και κάποια σχέση.

συμφωνώ και εγώ. όμως το κάνουν σε αυτούς που είναι επιρρεπείς. όταν μυριστούν ναζιάρικο γάτο... και τον μυρίζονται αμέσως όπως ο καρχαρίας μυρίζεται το αίμα...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
ο μεγαλύτερος εχθρός του ακτιβισμού και του αυθορμητισμού είναι ο σκεπτικισμός

Συμφωνω !! Αλλα εγω δεν αναφερομουν στο σκεπτικισμο.

Ο σκεπτικισμος ειναι φιλοσοφικη θεωρηση και αντιστοιχη σταση ζωης που αναγορευει την αμφιβολια σε αξιωμα, υποστηριζοντας οτι τιποτα δεν ειναι βεβσιο.

Ο σκεπτικιστης λοιπον δεν μπορει να ειναι αυθορμητος οπως σωστα γραφεις

Οποιος ομως του αρεσει να σκεπτεται και το κανει πρακτικη στη ζωη του, ουτε σκεπτικιστης ειναι ουτε αυθορμητισμου στερειται.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
Συμφωνω !! Αλλα εγω δεν αναφερομουν στο σκεπτικισμο.

Ο σκεπτικισμος ειναι φιλοσοφικη θεωρηση και αντιστοιχη σταση ζωης που αναγορευει την αμφιβολια σε αξιωμα, υποστηριζοντας οτι τιποτα δεν ειναι βεβσιο.

Ο σκεπτικιστης λοιπον δεν μπορει να ειναι αυθορμητοςλοιπον σωστα γραφεις

Οποιος ομως του αρεσει να σκεπτεται και το κανει πρσκτικη στη ζωη του, ουτε σκεπτικιστης ειναι ουτε αυθορμητισμου στερειται.

αν το θέτεις έτσι, ναι ΟΚ αν και πάλι θα σου έλεγα ότι οι αυθόρμητοι άνθρωποι λειτουργούν πολύ με το θυμικό και το συναίσθημα και όχι με την λογική που είναι απαραίτητο συστατικό της ανθρώπινης σκέψης. Κάποιος με αναλυτική σκέψη, μου φαίνεται πολύ δύσκολο να έχει και αυθορμητισμό... ίσως κάποιες εξάρσεις αυθορμητισμού αλλά ποτέ πραγματικά αυθόρμητος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom