Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 487
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Υπάρχουν πελάτες που βλέπουν τις κοπέλες σαν υποψήφιες νύφες? Αν ναι, τοτε τί να πώ. Θα μου πείς, αν συναντήσεις μια πουτάνα τυχαία σε ένα κλάμπ, πως θα ξέρεις ότι κάνει τη συγκεκριμένη δουλειά? Ανετα την πατάς.

polles φορανε μπλουζακια που το λεει πανω
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Χμ άρα έχουμε πηδήξει πολύ περισσότερες τσάμπα από όσες νομίζουμε.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Υπάρχουν πελάτες που βλέπουν τις κοπέλες σαν υποψήφιες νύφες?Αν ναι, τοτε τί να πώ.[glow=red,2,300] Θα μου πείς, αν συναντήσεις μια πουτάνα τυχαία σε ένα κλάμπ, πως θα ξέρεις ότι κάνει τη συγκεκριμένη δουλειά? Ανετα την πατάς.[/glow]
γιατι αμα την ''πατήσεις'' κακό είναι; δε κατααλαβα; δηλαδη ειναι κακο καποιος να ερωτευτεί ή να παντρευτει μια πουτανα;

αυτο που γραφεις φαινεται να ειναι πολυ απαξιωτικο και ρατσιστικο, λες και προκειτε για κατωτερο ειδος ανθρωπων

ετσι το εκλαβανω εγω, αν κανω λαθος οκ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.206
Κριτικές
1
Like
29.877
Πόντοι
8.006
γιατι αμα την ''πατήσεις'' κακό είναι; δε κατααλαβα; δηλαδη ειναι κακο καποιος να ερωτευτεί ή να παντρευτει μια πουτανα;

αυτο που γραφεις φαινεται να ειναι πολυ απαξιωτικο και ρατσιστικο, λες και προκειτε για κατωτερο ειδος ανθρωπων

ετσι το εκλαβανω εγω, αν κανω λαθος οκ
Πολυ σωστα τα λες. Ενω ας πουμε αν ερωτευτεις καμια που εχει παρει τριακοσιους για την καυλα της, ειναι αλλιως.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Η αλήθεια είναι πως σαν "φαντασίωση" περνάει κι απο το δικό μου μυαλό να έχω σχέση με πουτάνα!
Τώρα το να είχα φιλικές σχέσεις με κάποια και να βγαίναμε για καφέ θα με ενδιέφερε πραγματικά.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
γιατι αμα την ''πατήσεις'' κακό είναι; δε κατααλαβα; δηλαδη ειναι κακο καποιος να ερωτευτεί ή να παντρευτει μια πουτανα;
Γιατί δεν πρόκειται να εγκαταλείψει τη δουλειά της και τον τρόπο ζωής της για σένα. Τώρα αν εσύ δεν έχεις πρόβλημα να διατηρείς σχέση με κάποια που πηδιέται με 50 τη μέρα με κίνδυνο να καβατζώσεις και κανένα παράσημο, δικό σου θέμα.  :thumbsup:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Γιατί δεν πρόκειται να εγκαταλείψει τη δουλειά της και τον τρόπο ζωής της για σένα. Τώρα αν εσύ δεν έχεις πρόβλημα να διατηρείς σχέση με κάποια που πηδιέται με 50 τη μέρα με κίνδυνο να καβατζώσεις και κανένα παράσημο, δικό σου θέμα.  :thumbsup:
Λεφτα να μπαινουν στο σπιτι φιλε. Και εμεις  κωλο στηνουμε στην δουλεια, αλλα παιρνουμε αναλογικα ψιχουλα με αυτες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Λεφτα να μπαινουν στο σπιτι φιλε. Και εμεις  κωλο στηνουμε στην δουλεια, αλλα παιρνουμε αναλογικα ψιχουλα με αυτες.
Και χλαμύδια να μπαίνουν στο πουλί σου.  :2funny:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
[glow=red,2,300]Γιατί δεν πρόκειται να εγκαταλείψει τη δουλειά της και τον τρόπο ζωής της για σένα.[/glow] Τώρα αν εσύ δεν έχεις πρόβλημα να διατηρείς σχέση με κάποια που πηδιέται με 50 τη μέρα με κίνδυνο να καβατζώσεις και κανένα παράσημο, δικό σου θέμα.  :thumbsup:
δε μου αρεσουν οι γενικευσεις. Μη θεωρεις οτι κατεχεις τη αληθεια των παντων. Καλο ειναι να θυμασε οτι η αληθεια ειναι καπου στη μεση σχεδον παντοτε
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Πάντως για να το κάνει πρέπει να το φυσάς πολύ το μαρούλι, το μόνο σίγουρο. Γιατί δε θα συμβιβαστεί από κεί που έβγαζε 5000 καθαρά το μήνα στο να ζει με 700 ;)
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Πάντως για να το κάνει πρέπει να το φυσάς πολύ το μαρούλι, το μόνο σίγουρο. Γιατί δε θα συμβιβαστεί από κεί που έβγαζε 5000 καθαρά το μήνα στο να ζει με 700 ;)
σου ειπα μη θεωρεις οτι κατεχεις ολη την αληθεια, δεν θες να με ακουσεις οκ παω πασο ;)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
ΟΚ τύπε, πάλεψέ το με 1000 πουτάνες και πες μας αποτελέσματα.  :thumbsup:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
ΟΚ τύπε, πάλεψέ το με 1000 πουτάνες και πες μας αποτελέσματα.  :thumbsup:
εγινε ξεκιναω απο σημερα... :2funny:

να θυμασε οτι αναμεσα στις πουτανες κυκλοφορουν και γαματα κοριτσια και δεν ειναι η μειοψηφια, αυτα! καλο υπολοιπο παιχτη
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Τύπε μπεσα τωρα, την Μονικα Σερβα δεν την παντρευοσουν δηλαδη?

Δεν την εχω πετύχει ακόμα. Μολις την πάρω θα σ πώ. Σίγουρα οι πουτάνες είναι γαμάτα τυπάκια κ πολύ ρομαντικές. Απλά με τα βιώματα που έχουν, δε μου εμπνέουν εμπιστοσύνη για γάμο. Εκεί πήγαινε το πιο πάνω σχόλιο μου. Για παρέα, για φιλιά και ότιδήποτε άλλο δε θα είχα πρόβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom