Νέα

Τί σκέφτεστε μέχρι να μπει στο δωμάτιο η πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
Περιμενω να ακουσο τον ηχο απο τα τακουνια της και το ανοιγμα τησ πορτας και καβλωνω και ταυτοχρονα λεω παλι πληρωνω για να γαμισω τελικα αβυσσοσ ι ψυχη μου
ΕΕ σιγά...εγώ και γκόμενα να έχω πάλι θα πάω.Δε τα κόβω τα μπουρδέλα..θα τα αραίωσω μεν αλλά πάλι θα παω
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.407
Like
13.630
Πόντοι
3.506

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
431
Κριτικές
9
Like
2.432
Πόντοι
481
Παρεπιπτοντως η ταχυπαλμια και μια ελαφρα ταση για χεσιμο παντα υπαρχει οταν ακουω τα πορνοτακουνα να πλησιαζουν την πορτα…..
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.686
Κριτικές
30
Like
19.741
Πόντοι
8.746
μακαρόνια με κιμά.
και μπόλικη παρμεζάνα...
και μια ρώσικη
 

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.847
Κριτικές
29
Like
9.530
Πόντοι
2.046
Παρεπιπτοντως η ταχυπαλμια και μια ελαφρα ταση για χεσιμο παντα υπαρχει οταν ακουω τα πορνοτακουνα να πλησιαζουν την πορτα…..
Ναι ρε φιλε και γω το ιδιο.ειδικα οταν εχω καιρο να παρω βιζιτα.πολλες φορες φοβαμαι οτι θα με πιασει κανα κοψιμο πανω στο γαμησι και θα παει χαλια η συναντηση.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Εξαρταται την πουτανα...
Εαν ειναι καποια που κανει super προγραμμα και δεν θελω να χυσω γρηγορα αρχιζω και σκεφτομαι λογαριασμους.
Πχ χρωσταω ΟΤΕ τοσα ,Πειραιως τοσα,εχω ασφαλεια ,κτεο κτλ.
Εαν ειναι καποια που δεν την ξερω και κανει και αποστειρωμένο προγραμμα σκεφτομαι κανενα καλο μουνι μην φυγω αχυστος...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Μια χαρά είσαι αγαπητέ
Για σκέψου και την γριεντζω που έφτασε 60 και είναι ακόμη αναγκασμενη να κάτσει να την γαμησεις στα χυμένα σεντόνια του μπουρδέλου .
Σωστος!! Να τα σκεφτομαστε αυτα και να σεβομαστε πρωτα τους εαυτους μας και μετα και τις γυναικες αυτες που ειναι απο αναγκη σε αυτη τη δουλεια..ετσι ειναι η ζωη..δε το βαζουμε κατω ομως προχωρουμε κι οπου βγαλει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Εάν φάρα ψηλοτάκουνα πέδιλα όπως της είπα η θα έρθει με τίποτα χαλιά παπούτσια....εάν θα είναι φουλ βαμενη σαν πουτανα ....η σαν νοικοκυριά.....και φυσικά να με γουσταρη φουλ που στο τέλος να μην πάρει λεφτά χαχαχαχα!!!!!!
Ολαμ μπορουν να συμβουν..believe me..ακομα και το τελευταιο.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Οσο περιμενω να ρθει η βιζιτα ή η πουτανα να γαμησω σκεφτομαι οτι ειμαι μαλακας που πληρωνω για σεξ και οτι πρεπει να κοψω τις πουτανες.μολις τελειωσει η συναντηση ψαχνω ποια θα ναι η επομενη που θα γαμησω.
Τι το στιβετε τοσο στο μυαλο σας..να χαλαρωσετε πατε..κοβεις..αν αυτο που θα βρεις εξω σε καλυπτει τοσο..που δεν υπαρχει λογος να ξαναπας σε οικους...αλλιως..βαρα αβερτα
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Όταν ήμουν 12 χρονων πίστευα ότι στα 29 μου θα οδηγούσα Φεράρι και θα εμένα σε βίλα. Που να ήξερα ότι θα πληρώνω για να γαμαω γριές σε βρώμικα σεντόνια στα τσαρδια του Μεταξουργείου και του σταθμού λαρισης

Αυτό σκέφτηκα τις προάλλες όσο περίμενα την μεγαλοκοπελα γύρω στα 60 όσο ήμουν γυμνος και ξαπλωμένος στα χυμένα σεντόνια του μπουρδελου. Με διαπέρασε ένα συναίσθημα στεναχώριας και απελπισίας, αλλά ταυτόχρονα χαράς σκεφτόμενος ότι τίποτα στην ζωή δεν είναι μόνιμο και τα πάντα τελειώνουν με την γλυκια απελευθέρωση του θανάτου. Ακόμα και για εμάς τα ναυάγια της ζωής θα υπάρξει η λύτρωση.
Αντικσταθλιπτικο τωρα!!
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
37
Like
19.847
Πόντοι
12.896
τρωω τα νυχια μου απο την αγωνια πως θα ειναι εμφανισιακα
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
145
Like
235
Πόντοι
21
Νιώθω σαν να είναι Παρασκευή. Ξέρεις ότι έχεις μπροστά σου μπόλικο χρόνο για απόλαυση και χαίρεσαι μόνο και μόνο με την ιδέα. Είναι η καλύτερη στιγμή της συνάντησης. Όταν τελικά έρθει και ξεκινήσεις, έρχεται το Σάββατο. Κάποτε απολαυστικό, κάποτε όχι τόσο όσο περίμενες, αλλά πάλι νιώθεις ότι έχεις το χρόνο σου. Και μετά, μόλις τελειώσω, γίνεται απότομα Κυριακή βράδυ. Δηλαδή έχεις ακόμα λίγο χρόνο που δεν μπορείς να τον αξιοποιήσεις ουσιαστικά γιατί το καλό κομμάτι έχει περάσει!! :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom