Νέα

Τί σκέφτεστε μέχρι να μπει στο δωμάτιο η πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
Ισως φανει παραδοξο αλλα οι σκεψεις μου ερχονται οχι πριν μπει η πουτανα, αλλα μολις βγει απο το δωματιο. Στις περισσοτερες φορες κυριαρχει αυτη η γλυκοπικρη αισθηση, που ενω εχεις χυσει τελικα δεν αισθανεσαι τιποτα, παρα μονο πικρα και θλιψη (που αναγκαζεσαι να ερχεσαι στην πουτανα, που θα ηθελες να το ειχες κανει με μια συντροφο ωστε να μην υπαρχει το λεγομενο συναισθηματικο κενο κλπ κλπ)...σε λιγη ωρα ομως επανερχεσαι στην πραγματικοτητα και τελικα το μονο που σκεφτεσαι και σε κανει καπως χαρουμενο, ειναι οτι πηδηξες χωρις να σου σπασουν τα ουμπαλα, χωρις να αναγκαστεις να βγεις βολτες, χωρις υποχρεωσεις για δωρακια κλπ κλπ. τι να πω? αβυσσος η ψυχη...τελικα ολα ειναι θεμα επιλογων και προτεραιοτητων...ελπιζω να μη κουρασα..
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Όταν ήμουν 12 χρονων πίστευα ότι στα 29 μου θα οδηγούσα Φεράρι και θα εμένα σε βίλα. Που να ήξερα ότι θα πληρώνω για να γαμαω γριές σε βρώμικα σεντόνια στα τσαρδια του Μεταξουργείου και του σταθμού λαρισης

Αυτό σκέφτηκα τις προάλλες όσο περίμενα την μεγαλοκοπελα γύρω στα 60 όσο ήμουν γυμνος και ξαπλωμένος στα χυμένα σεντόνια του μπουρδελου. Με διαπέρασε ένα συναίσθημα στεναχώριας και απελπισίας, αλλά ταυτόχρονα χαράς σκεφτόμενος ότι τίποτα στην ζωή δεν είναι μόνιμο και τα πάντα τελειώνουν με την γλυκια απελευθέρωση του θανάτου. Ακόμα και για εμάς τα ναυάγια της ζωής θα υπάρξει η λύτρωση.
Άσχετο:
Μήπως περνάς κρίση μέσης ηλικίας (αν είσαι σε τέτοια ηλικία);
Ποσοι παντρεμενοι νοιωθουν μοναξια στο γαμο τους;
Πολλοι
Κι αυτο γιατι αυτο που συνδεει δυο ανθρωπους εχει ουτως η αλλως ημερομηνια ληξης.
Να μου χει τελειωσει με μια γυναικα και να την εχω αυτη μαζι με τα παιδια μας;
Αυτο δεν καλυπτει τη μοναξια δημιουργει ευθυνες που για να αναλαβει καποιος πρεπει να το εχει σκεφτει ΠΟΛΥ καλα.
Οι φιλοι και οι δραστηριοτητες μπορουν να καλυψουν τη μοναξια.
Δυστυχως ο εγγαμος βιος και η συντροφικοτητα δεν ειναι αυτο που προβαλλεται στις ταινιες και σε κανει να οραματιζεσαι κατι ομορφο με το αλλο σου μισο.
Ασε που η μοναχικοτητα δεν ειναι απαραιτητα κατι κακο.
Σε κανει να δεις τη ζωη με αλλο ματι.
Σε κανει να ανοιχτεις προς τον κοσμο.
Απολαμβανω τις συζητησεις με αγνωστους στο καφε,στο λεωφορειο η στο σουπερ μαρκετ.
Νοιωθω πολυ ευγνωμων και ευτυχισμενος.
Εζησα εμπειριες γνωρισα αρκετες γυναικες.
Εκανα και σχεσεις μαζι τους.
Η ιδια κασετα ξανα και ξανα.Τα ιδια θελω τα ιδια πρεπει.
Απλα αλλαζαν τα προσωπα.
Αυτα αδερφε μου.
Ωστοαο σεβομαι απολυτα την οπτικη σου γωνια καθως καθε ανθρωπος εχει το δικο μου μοντελο ευτυχιας
θα διαφωνήσω σε ένα μόνο σημείο: Στην ημερομηνία λήξης.
Δυστυχώς εμείς οι άντρες επιλέγουμε με λάθος κριτήρια, όταν επιλέγουμε γυναίκα.
Κοιτάμε να είναι σεξουαλική, να είναι όμορφη, να είναι νοικοκυρά, να γίνει καλή μάνα (αν μιλάμε για σοβαρή σχέση).
Ποτέ δεν επενδύουμε στο μυαλό της, στο πώς της αρέσει να περνάει τον ελεύθερο χρόνο της, στο τι της αρέσει στη ζωή. Κάποια στιγμή στη ζωή, λήγει το σεξουαλικό. Ή ακόμα κι αν δε λήξει εντελώς, δεν έχει την προτεραιότητα που είχε κάποτε. Τότε, αν διάλεξες σωστά, μπορείς να περνάς ποιοτικό χρόνο, να κάνεις φιλοσοφικές συζητήσεις, να ακούς μουσική, να διασκεδάζεις με τα ίδια πράγματα.
Δυστυχώς το σεξουαλικό μας τυφλώνει. Και ξυπνάμε μία μέρα και βλέπουμε πόσο διαφορετικοί είμαστε σαν άνθρωποι.
Όσο όμορφα και αν περνάς με όποιες δραστηριότητες, στο τέλος της ημέρας πάλι θα το σκέφτεσαι.
Η απόδειξη είναι ότι το έγραψες. Δεν είναι απαραίτητα τόσο κακό. Ανακαλύπτεις ένα νέο εαυτό μέσα από τη μοναχικότητα και αυτό είναι πολύ καλό.
Το σεβασμό μου για το κείμενο που έγραψες. :hi:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Άσχετο:
Μήπως περνάς κρίση μέσης ηλικίας (αν είσαι σε τέτοια ηλικία);

θα διαφωνήσω σε ένα μόνο σημείο: Στην ημερομηνία λήξης.
Δυστυχώς εμείς οι άντρες επιλέγουμε με λάθος κριτήρια, όταν επιλέγουμε γυναίκα.
Κοιτάμε να είναι σεξουαλική, να είναι όμορφη, να είναι νοικοκυρά, να γίνει καλή μάνα (αν μιλάμε για σοβαρή σχέση).
Ποτέ δεν επενδύουμε στο μυαλό της, στο πώς της αρέσει να περνάει τον ελεύθερο χρόνο της, στο τι της αρέσει στη ζωή. Κάποια στιγμή στη ζωή, λήγει το σεξουαλικό. Ή ακόμα κι αν δε λήξει εντελώς, δεν έχει την προτεραιότητα που είχε κάποτε. Τότε, αν διάλεξες σωστά, μπορείς να περνάς ποιοτικό χρόνο, να κάνεις φιλοσοφικές συζητήσεις, να ακούς μουσική, να διασκεδάζεις με τα ίδια πράγματα.
Δυστυχώς το σεξουαλικό μας τυφλώνει. Και ξυπνάμε μία μέρα και βλέπουμε πόσο διαφορετικοί είμαστε σαν άνθρωποι.
Όσο όμορφα και αν περνάς με όποιες δραστηριότητες, στο τέλος της ημέρας πάλι θα το σκέφτεσαι.
Η απόδειξη είναι ότι το έγραψες. Δεν είναι απαραίτητα τόσο κακό. Ανακαλύπτεις ένα νέο εαυτό μέσα από τη μοναχικότητα και αυτό είναι πολύ καλό.
Το σεβασμό μου για το κείμενο που έγραψες. :hi:
Τείνω να συμφωνήσω μαζί σου έχοντας εμπειρικό βίωμα για αυτά που γράφεις. Όντας στη μέση ηλικία πλέον, το σεξ είναι μία απλή βιολογική ανάγκη χωρίς να αποτελεί την απόλυτη προτεραιότητά μου (σε καθημερινή βάση). Ο πλείστος χρόνος με μία γυναίκα θα αναλωθεί σε άλλα πράγματα, στα οποία εάν δεν υπάρχει αρμονία δεν μπορείς να έχεις τον ''ποιοτικό χρόνο'' τον οποίο αναφέρεις: πρέπει να μπορείς να συζητήσεις, να καλαμπουρίσεις, να ταξιδέψεις, να γελάσεις, να βγεις έξω μαζί της έχοντας κοινά ενδιαφέροντα. Θα υπάρξει και σεξουαλική επαφή, πολύ καλή, αλλά όχι το πρωτεύον.
Για τυχόν επιπλέον γούστα, υπάρχουν άπειρες επιλογές. Τα παραπάνω που λαμβάνω σε μία μόνιμη σχέση, δεν τα βρίσκω σε άπειρες επιλογές και άρα σε αυτά εστιάζω περισσότερο αφού τα βρήκα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
θα διαφωνήσω σε ένα μόνο σημείο: Στην ημερομηνία λήξης.
Δυστυχώς εμείς οι άντρες επιλέγουμε με λάθος κριτήρια, όταν επιλέγουμε γυναίκα.
Κοιτάμε να είναι σεξουαλική, να είναι όμορφη, να είναι νοικοκυρά, να γίνει καλή μάνα (αν μιλάμε για σοβαρή σχέση).
Ποτέ δεν επενδύουμε στο μυαλό της, στο πώς της αρέσει να περνάει τον ελεύθερο χρόνο της, στο τι της αρέσει στη ζωή. Κάποια στιγμή στη ζωή, λήγει το σεξουαλικό. Ή ακόμα κι αν δε λήξει εντελώς, δεν έχει την προτεραιότητα που είχε κάποτε. Τότε, αν διάλεξες σωστά, μπορείς να περνάς ποιοτικό χρόνο, να κάνεις φιλοσοφικές συζητήσεις, να ακούς μουσική, να διασκεδάζεις με τα ίδια πράγματα.
Δυστυχώς το σεξουαλικό μας τυφλώνει. Και ξυπνάμε μία μέρα και βλέπουμε πόσο διαφορετικοί είμαστε σαν άνθρωποι.
Όσο όμορφα και αν περνάς με όποιες δραστηριότητες, στο τέλος της ημέρας πάλι θα το σκέφτεσαι.
Η απόδειξη είναι ότι το έγραψες. Δεν είναι απαραίτητα τόσο κακό. Ανακαλύπτεις ένα νέο εαυτό μέσα από τη μοναχικότητα και αυτό είναι πολύ καλό.
Το σεβασμό μου για το κείμενο που έγραψες. :hi:
Αδυνατο να παραβλεψεις το σεξουαλικο στην αρχη φιλε μου.
Δε γινεται δηλαδη να επιλεξεις καποια που δε σε τραβαει ερωτικα αλλα θα μπορουσατε να περνατε ποιοτικο χρονο μαζι.
Επισης δε γινεται να ειναι ποιοτικος ο χρονος που περιλαμβανει συγκατοικηση.
Ειναι αφορητο να ξυπνας και να κοιμασαι με τον ιδιο ανθρωπο.
Αβασταχτο να μπαινεις στο σπιτι κουρασμενος απο τη δουλεια και να ορμανε αφηνιασμενα η με παραπονα οι καρποι της καβλας σου να σου χαλασουν καθε ηρεμια ενω εσυ θα θελες να αραξεις να πιεις μια μπυρα και να ξυσεις τ αρχιδια σου και κλασεις ελευθερα.
Οποτε:Το ιδανικο θα ηταν μια γυναικα που να γαμιεται καλα,να κανει και καλη παρεα για καμμια δυο ωριτσες μαξιμουν και να τη βλεπεις μια με δυο φορες το μηνα.
Αυτο ειναι ποιοτικη επικοινωνια για μενα.
Ετσι δε θα εισαι καταμονος,αλλα θα εχεις κι ενα ανθρωπο να πεις δυο μαλακιες να περασει η ωρα και η θλιψη.
Αυτο οπως καταλαβαινεις απεχει πολυ απο την "επιλογη" συντροφου ζωης για οικογενεια.
Ανταποδιδω τα σεβη μου στο κειμενο σου που αν μη τι αλλο εχει ωραιοτατη επιχειρηματολογια και αποτελει βαση για υγιη διαλογο.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Μετά εγώ είμαι ο χοντρός και άσχημος χαλβα
Ρε γαμημενε μαλακα χοντρε που σου έχουν γίνει τα μάτια μπαλόνια από το λίπος και δεν καταλαβαίνεις

Το έχω πει χίλιες φορές , είμαι κοντός καράφλας άσχημος αλλά έχω μπρατσαρες και έχω σώμα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ρε γαμημενε μαλακα χοντρε που σου έχουν γίνει τα μάτια μπαλόνια από το λίπος και δεν καταλαβαίνεις

Το έχω πει χίλιες φορές , είμαι κοντός καράφλας άσχημος αλλά έχω μπρατσαρες και έχω σώμα
Ωραία και εγώ έχω πρόσωπο 7 αρι αλλά με χαλάει το σώμα γιατί είναι παχουλό τι δε καταλαβαίνεις?όταν όμως είσαι ασχημομουρης δε μπορείς να κρίνεις τον χοντρό θα μου πεις το ένα το θες ενώ το άλλο όχι αλλά και πάλι δε κρίνεις όταν δε είσαι κανας ωραίος.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
327
Like
103
Πόντοι
1
....να καταφέρω να συγκρατησω και να κουμαντάρω την ψωλη μου να δώσει ρεσιτάλ ....ετσι όπως μου αρέσει !! Όλες οι πουτάνες το διασκεδάζουν .....αλλά πάντα τρώγονται στην ώρα που περνάει γρήγορα ! Δεν δίνω βάση στην μουρμούρα τους απλά ....πήγα να περάσω καλα !!!! .....και το κατάφερα !
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Τύπε αφού έχεις αυτά τα προσόντα και γαμας 60 αρχές στα μπουρδέλα ,τελικά έχεις δίκιο ο θάνατος θα σε λυτρώσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εξηνταρες εννοω
Φίλε μου , ξέρεις πόσες φορές έχω σκεφτεί ότι γαμαω γριές ( όπως πχ στο Έλλης 3 ) που κανονικά θα έπρεπε να με πληρώνουν εμένα στα 40 μου ;;;;;
Ας όψεται ο γάμος ……
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.222
Πόντοι
446
Χειμώνας: Τώρα που εχει κρύο και μου ειναι αρχικά σαν κοφτο μακαρονάκι...λες να γελάσει???
Kαλοκαίρι:Mακάρι ο προηγούμενος να ειχε κάνει μπάνιο....!!!!!!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Κανονικά αυτή θα έπρεπε να με πληρώσει
εχισ ξεβα στι εκπεδεφσι περνα ενα χερι ασταρι οπου ινε μαυρο κε κσαναβαπσε αμα μιλαμε παραγγελνο κατι εσι βλεπισ τουσ κολουσ κανονισε απο τιν αρχι λεγε τισ ι μια ορα μανδαμ εχι εκατο αμα δε πλιρονι στριβε στιν επομενι
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Σκεφτομαι αν θα ειναι οπως στις φωτο και τι ρουχα θα φοραει..
 

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
293
Πόντοι
281
Εγώ παλι σκέφτομαι αν θα της αρέσω,που ωστόσο δεν παίζει κανένα ρολο αλλά για κάποιο λόγο αυτο με αγχώνει.
Επίσης επειδή είμαι late 30’ προφανώς έχω πάει με πολλές πουτανες αλλά ακόμα και τώρα μέχρι να έρθει στο δωμάτιο (ή να πάω εγώ σε αυτήν) είμαι αγχωμένος σα να πηγαίνω 1η φορά με κοπελα.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.822
Πόντοι
456
Αν, θα με ή θα την ......πηδήξω !
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Σκεφτομαι τα στρουμφακια ή την πεππα το γουρουνακι για να ξεκαβλωσω μην με βρει η πουτανα καβλωμενο και φουλ ερεθισμενο και με τελειωσει σε 3 λεπτα
 

Tzonis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
302
Πόντοι
20
Περιμενω να ακουσο τον ηχο απο τα τακουνια της και το ανοιγμα τησ πορτας και καβλωνω και ταυτοχρονα λεω παλι πληρωνω για να γαμισω τελικα αβυσσοσ ι ψυχη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom