Νέα

Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
37
Like
1.464
Πόντοι
1.096
Απολυτα δεκτο και σεβαστο!!  :)

Απλα να λεμε τα πραγματα τους με το ονομα τους.
Το να πηγαινεις με γυναικα ειναι ενα και να πηγαινεις με τρανς ειναι αλλο.

Βιολέτα μου σου ορκίζομαι ότι συνεχώς γαμάω και γυναίκες και τρανς.

Με χαρά ! Και δεν γαμάω απλώς ! Καταγαμάω !!!

υπάρχει πρόβλημα ??? γιατί εγώ δεν έχω κανένα απολύτως !!!

Μακάρι να είμαι καλά, να έχω υγεία και το γαμημένο το χρήμα και να σπάω κωλαράκια για 50 ακόμα χρόνια !!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456
χωρίς παρεξήγηση, από την στιγμή που βάζεις ένα αντρικό μόριο στον κώλο σου, είσαι πούστης τέλεια και παύλα όπως και να γαμάς ένα κώλο που έχει αρχίδια και πούτσο! δυστυχώς η ευτυχώς υπάρχουνε πολύ που το κάνουνε είτε για δοκιμη είτε επειδή το γουστάρουνε! η εικόνα πάντως μιας τέτοιας κατάστασης με κάνει να μου κόβετε η όρεξη!  :shit:
εισαι απ τους πολλους που περνουν απο θρέντς με τρανσεξουαλ για να μας πει οτι τον χαλάνε... μα γιατι ερχεσαι βρε παλληκαρι μου;;;
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Απολυτα δεκτο και σεβαστο!!  :)

Απλα να λεμε τα πραγματα τους με το ονομα τους.
Το να πηγαινεις με γυναικα ειναι ενα και να πηγαινεις με τρανς ειναι αλλο.

κυρια μου καλησπερα. εσεις με γυναικες πηγαινετε?
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Εσύ θες πούτσο και ξύλο, αυτοί οι βόρειοι πολύ jentleman  E????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=10pt]Για να λες για τους βορειους κατι θα ξερεις εσυ. Σε κοβω να εχεις προσωπικές εμπειριες απο τους βορειους σχετικα με πουτσο και ξυλο. οεο[/size]
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
[size=10pt]Για να λες για τους βορειους κατι θα ξερεις εσυ. Σε κοβω να εχεις προσωπικές εμπειριες απο τους βορειους σχετικα με πουτσο και ξυλο. οεο[/size]

εγώ είπα το αντίθετο μωρή τρελή ότι οι βόρειοι είναι πολύ jentleman γιά τα γούστα σου, τι να κλάσουνε μπροστά στους έλληνες βαρβαταντρες που σε ξεκολιαζουνε και σε βρίζουνε εσύ ο ίδιος τα δήλωσες!!!!!!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
εγώ είπα το αντίθετο μωρή τρελή ότι οι βόρειοι είναι πολύ jentleman γιά τα γούστα σου, τι να κλάσουνε μπροστά στους έλληνες βαρβαταντρες που σε ξεκολιαζουνε και σε βρίζουνε εσύ ο ίδιος τα δήλωσες!!!!!!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

[size=10pt]Και εγω αυτο λεω αλοπαρμενη . δεν ειπα το αντιθετο. δεν εννοω ομως να σε ξεκωλιαζουνε και να σε βριζουν. εχει 2 οψεις το κέρμα. γαμας και ριχνεις μπινελικια, γαμιεσαι και σου ριχνουν μπινελικια. Οπως και να γινει εχει την καυλα του. απλα με τις ξενες ναι μεν μουνες και επαγγελματιες αλλα δεν εχει λεξιλογιο ερωτικο προστυχο και καυλωτικο. τι να την κανεις την ομορφια κια την μεγαλη παπαρια αμα δεν ακους λαλιά? οεο. οπότε λεω παντα ελληνικα και μονο ελληνικα ερωτικα κοριτσοπουλα του ειδους που μας αρεσει. καπισι? σακουλα? γκεγκε? αντιλαβου? ασουμε ναμε και οεο... Ααα και που σαι. εγω ειμαι bisexual. Και τον δινω και τον παιρνω. [/size]
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ξαναβάζω εδώ ένα δικό μου ποστ που σβήστηκε. Για να υπάρχει.
-------------------
φιλικα και χωρις καμμια διαθεση για περισσοτερα. Μιχαλης
Κι από μένα φιλικά (και όχι φιλάκια), και στα γρήγορα απαντάω σε όσες μαλακίες διάβασα εδώ νωρίτερα:

εσεις τι ζορι τραβατε αν εμεις γαμαμε γαμιομαστε
Κανένα. Μακριά ‘π τον κώλο μου κι όπου θέλει ας μπει.

κοιτατε να ξεχωρισετε
Ποιός ρε? Εγώ κοιτάω να ξεχωρίσω?  Δεν είσαι εσύ που συνεχώς προβάλλεις τη "διαφορετικότητα" σου?

τι στον πουτσο θελετε μεσα σε ενα φορουμ που το μονο που θα διαβαζετε ειναι οι αλαξοκωλιες μας και πως μας γαμανε
Το φόρουμ είναι για πουτάνες, ξέρεις. Μάλλον το έχεις παρεξηγήσει.

ολο αυτο σα χαλαει,
Ναι, με χαλάει. Όπως με χαλάει όταν βλέπω κάποιον να ξερνάει, ή να χέζει, ή να πετάει τη σακούλα με τα σκουπίδια στο δρόμο. Είναι αισθητικό το θέμα. Το λέω, όπως και θα το πω όταν μια ταινία που είδα είναι μάπα. Αν είναι καλή, θα το πω κι αυτό.

δεν σας κανει κλικ,
Ψωλή με ψωλή, όχι. Θα ‘πρεπε?

δεν ειναι του γουστου σας
Και της φύσης μου.

δεν αρμοζει στην αντρικη σας ζωη,
Δεν είναι θέμα αντρικής ζωής. Αν ήταν (για μένα), θα ήταν για σένα της γυναικείας σου?

δεν μου αρεσει το κινεζικο φαγητο. δεν πηγα οτε να δω πως γινεται
Όχι. Ούτε και μένα μου αρέσει θηλυκό καγκουρώ. Αλλά πάω στο ζωολογικό κήπο να το δω.

από πιτα που δεν τρωτε τι σας νοιαζει αν καει?
Σχολιάζω τον καπνό που βγάζει καθώς καίγεται.

Άλλο άντρας με αντρα.
Άλλο γυναίκα με γυναίκα.
Άλλο άντρας με γυναίκα.
Άλλο γυναίκα με τράνς.
Άλλο άντρας με τράνς.
Και... Άλλο τράνς με τράνς.
Και άλλο κροκόδειλος με μουλάρι.

δικαίωμά του της είναι αφού δεν βλάπτει και δεν ζημιώνει κανέναν.
Δεν είπα κάτι τέτοιο. Αν υπήρχε θέμα ζημιάς, θα ζήταγα αποζημίωση.

υπάρχει ενα θεματάκι στο θέμα της αναπαραγωγής και της διαιώνισης του είδους
Όχι, ούτε εκεί το πάω, ούτε στα θρησκευτικά. Άλλωσε κι εγώ με καπότα γαμάω, οπότε η διαιώνιση πάει περίπατο. Ότι σου κατέβει γράφεις για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.

η επιστήμη προσπαθεί να το λύσει.
Ναι, ε?  Θα τεκνοποιήσεις?

Δανία μιας και αρκετοί νομίζω δεν είχαμε την τύχη και την ευκαιρία να πάμε.
Εγώ έχω πάει. Και σε πληροφορώ ότι έχει μπουρδέλα με βιτρίνες (Κοπεγχάγη) τύπου Αμστερνταμ, τουλάχιστον τότε που πήγα. Θυμάμαι και το δρόμο: Istegade.

παλληκαρι εσενα τι σε χαλαει αν καποιος γαμαει τραβελλια?
Το ξαναείπα. Χαλάει την αισθητική μου. Και το λέω.

εαν εδω σε αυτο το θρεντ δεν υπαρχει κατι που να σε ενδιαφερει γιατι το διαβαζεις?
Γηράσκω αεί διδασκόμενος. Και είναι και τσάμπα. Εσένα τι σε χαλάει?

και ποιος σου ειπε οτι μπορεις να προσβαλλεις
Κοίτα, αν δεν προσβάλλεσαι όταν παίρνεις πίπες ο ίδιος, νομίζω ότι το να σε πει κάποιος λούγκρα δεν είναι κάτι σπουδαίο. Σε χαλάει?  Είναι κακό το "λούγκρα"? Πως θα 'θελες?  Πεοθηλαστής?

μονο να κοροιδεψεις ειναι ενα χασιμο
Αισθάνεσαι ότι σε κοροϊδεύουν? Στο κάτω-κάτω αυτό που κάνεις λέμε. Με άλλες λέξεις, τις δικές μας. Αν σε χαλάνε, μην τις διαβάζεις.

εαν καποιος εχει διαφορετικα σεξουαλικα γουστα απο τα δικα σου δεν ειναι απαραιτητα και λουγκρα.
Σωστό. Αλλά δεν είπα αυτό. Είπα ότι κάποιος που τον παίρνει/κώλο ή ρουφάει πίπες, είναι.

ας πουμε οτι ο χρηστος ειναι ενα εξαιρετικο παιδι
Δεν λέω το αντίθετο. Δεν τον ξέρω, αλλά δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω. Εξαιρετικό παιδί, και ολίγον λούγκρα. Είπα κάτι κακό?

νομιζεις οτι σε ενα τετ α τετ θα του ελεγες ποτε τετοια πραγματα
Όχι, ούτε κι αυτός όμως θα έλεγε πως παίρνει πίπες.

δεν πρεπει να υποτιμουμε τον αλλο σε καμμια περιπτωση χωρις λογο και αιτια.
Ξαναρωράω: Το "λούγκρα" και το "ψωλορουφήχτρα" είναι υποτιμητικό? Πες εσύ μια λέξη.

σε θεωρω ατομο που δεν εχει καποιου ειδους κομπλεξ
Αληθεύει.

γιατι προσβαλεις κοσμο εκ του ασφαλους?
Το ξαναλέω: Σχολιάζω αυτά που διαβάζω. Και τα ονοματίζω με λέξεις, που είναι γενικώς αποδεκτές και κοινώς κατανοητές. Γιατί σε χαλάει αυτό?

Συμπέρασμα:
Στην ερώτηση του θέματος (Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD?), η απάντηση είναι:  Δεν με εξιτάρει. Μήπως είμαι off-topic? Πες στους admin να με μπανάρουν.


 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Ξαναβάζω εδώ ένα δικό μου ποστ που σβήστηκε. Για να υπάρχει.
-------------------Κι από μένα φιλικά (και όχι φιλάκια), και στα γρήγορα απαντάω σε όσες μαλακίες διάβασα εδώ νωρίτερα:
Κανένα. Μακριά ‘π τον κώλο μου κι όπου θέλει ας μπει.
Ποιός ρε? Εγώ κοιτάω να ξεχωρίσω?   Δεν είσαι εσύ που συνεχώς προβάλλεις τη "διαφορετικότητα" σου?
Το φόρουμ είναι για πουτάνες, ξέρεις. Μάλλον το έχεις παρεξηγήσει.
Ναι, με χαλάει. Όπως με χαλάει όταν βλέπω κάποιον να ξερνάει, ή να χέζει, ή να πετάει τη σακούλα με τα σκουπίδια στο δρόμο. Είναι αισθητικό το θέμα. Το λέω, όπως και θα το πω όταν μια ταινία που είδα είναι μάπα. Αν είναι καλή, θα το πω κι αυτό.
Ψωλή με ψωλή, όχι. Θα ‘πρεπε?
Και της φύσης μου.
Δεν είναι θέμα αντρικής ζωής. Αν ήταν (για μένα), θα ήταν για σένα της γυναικείας σου?
Όχι. Ούτε και μένα μου αρέσει θηλυκό καγκουρώ. Αλλά πάω στο ζωολογικό κήπο να το δω.
Σχολιάζω τον καπνό που βγάζει καθώς καίγεται.
Και άλλο κροκόδειλος με μουλάρι.
Δεν είπα κάτι τέτοιο. Αν υπήρχε θέμα ζημιάς, θα ζήταγα αποζημίωση.
Όχι, ούτε εκεί το πάω, ούτε στα θρησκευτικά. Άλλωσε κι εγώ με καπότα γαμάω, οπότε η διαιώνιση πάει περίπατο. Ότι σου κατέβει γράφεις για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.
Ναι, ε?  Θα τεκνοποιήσεις?
Εγώ έχω πάει. Και σε πληροφορώ ότι έχει μπουρδέλα με βιτρίνες (Κοπεγχάγη) τύπου Αμστερνταμ, τουλάχιστον τότε που πήγα. Θυμάμαι και το δρόμο: Istegade.
Το ξαναείπα. Χαλάει την αισθητική μου. Και το λέω.
Γηράσκω αεί διδασκόμενος. Και είναι και τσάμπα. Εσένα τι σε χαλάει?
Κοίτα, αν δεν προσβάλλεσαι όταν παίρνεις πίπες ο ίδιος, νομίζω ότι το να σε πει κάποιος λούγκρα δεν είναι κάτι σπουδαίο. Σε χαλάει?  Είναι κακό το "λούγκρα"? Πως θα 'θελες?  Πεοθηλαστής?
Αισθάνεσαι ότι σε κοροϊδεύουν? Στο κάτω-κάτω αυτό που κάνεις λέμε. Με άλλες λέξεις, τις δικές μας. Αν σε χαλάνε, μην τις διαβάζεις.
Σωστό. Αλλά δεν είπα αυτό. Είπα ότι κάποιος που τον παίρνει/κώλο ή ρουφάει πίπες, είναι.
Δεν λέω το αντίθετο. Δεν τον ξέρω, αλλά δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω. Εξαιρετικό παιδί, και ολίγον λούγκρα. Είπα κάτι κακό?
Όχι, ούτε κι αυτός όμως θα έλεγε πως παίρνει πίπες.
Ξαναρωράω: Το "λούγκρα" και το "ψωλορουφήχτρα" είναι υποτιμητικό? Πες εσύ μια λέξη.
Αληθεύει.
Το ξαναλέω: Σχολιάζω αυτά που διαβάζω. Και τα ονοματίζω με λέξεις, που είναι γενικώς αποδεκτές και κοινώς κατανοητές. Γιατί σε χαλάει αυτό?

Συμπέρασμα:
Στην ερώτηση του θέματος (Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD?), η απάντηση είναι:  Δεν με εξιτάρει. Μήπως είμαι off-topic? Πες στους admin να με μπανάρουν.
[size=10pt]
Τον βλάκα μπορείς να τον γνωρίζεις από δυο βασικές ενδείξεις: 1) μιλάει για πράματα που είναι για αυτόν άχρηστα και
2) εκφράζει γνώμη για κάτι που κανένας δεν τον ρωτάει. συμαζεψουυυυυυυυυυυ.... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :2funny: :2funny:
[/size]
:2funny:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
37
Like
1.464
Πόντοι
1.096
<< Ούτε και μένα μου αρέσει θηλυκό καγκουρώ. Αλλά πάω στο ζωολογικό κήπο να το δω.>>

ώστε κρυφογουστάρεις τα θηλυκά καγκουρώ ! μην κρύβεσαι ! φανερώθηκες !!!

κάτσε να το πω στον ξάφελφό σου τον ΣΟΝΥ και τον θείο σου τον ΦΙΛΠΣ και θα δεις τι έχεις να πάθεις παλιόπαιδο !!

α να χαθείς πιά. . . . . . .
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
<< Ούτε και μένα μου αρέσει θηλυκό καγκουρώ. Αλλά πάω στο ζωολογικό κήπο να το δω.>>

ώστε κρυφογουστάρεις τα θηλυκά καγκουρώ ! μην κρύβεσαι ! φανερώθηκες !!!

κάτσε να το πω στον ξάφελφό σου τον ΣΟΝΥ και τον θείο σου τον ΦΙΛΠΣ και θα δεις τι έχεις να πάθεις παλιόπαιδο !!

α να χαθείς πιά. . . . . . .

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
[size=10pt]
Τον βλάκα μπορείς να τον γνωρίζεις από δυο βασικές ενδείξεις: 1) μιλάει για πράματα που είναι για αυτόν άχρηστα και
2) εκφράζει γνώμη για κάτι που κανένας δεν τον ρωτάει. συμαζεψουυυυυυυυυυυ.... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :2funny: :2funny:
[/size]
:2funny:
  :rockon:

<< Ούτε και μένα μου αρέσει θηλυκό καγκουρώ. Αλλά πάω στο ζωολογικό κήπο να το δω.>>

ώστε κρυφογουστάρεις τα θηλυκά καγκουρώ ! μην κρύβεσαι ! φανερώθηκες !!!

κάτσε να το πω στον ξάφελφό σου τον ΣΟΝΥ και τον θείο σου τον ΦΙΛΠΣ και θα δεις τι έχεις να πάθεις παλιόπαιδο !!

α να χαθείς πιά. . . . . . .
:2funny:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16


Άπαιχτος ο αράπακλας!

Και άντρακλας!

Την έχει ξεσκίσει τη γκόμενα!

Μπράβο ρε amjik!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
37
Like
1.464
Πόντοι
1.096
Σάμσουγκ είναι μια ΜΙΚΡΗ τιμωρία που του επιβάλλαμε του παλιόπαιδου γιατί έλεγε βλακείες για αυτούς που πηδάνε τρανς !

καλά δεν του ξηγηθήκαμε ???

μιλάμε για ανατροπή !!!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
37
Like
1.464
Πόντοι
1.096
θυμίζει την παλιά άχαστη επιτυχία

Το αδύνατο σημείο μου - 1992     

Στίχοι:  Άντζυ Σαμίου
Μουσική:  Τάσος Χαμουρτιάδης
1. Άντζυ Σαμίου

Μη με ρωτάς τι μου αρέσει πιο πολύ
μη με ρωτάς αφού τα γούστα μου τα ξέρεις
μη με ρωτάς πού θα μου δώσεις το φιλί
αφού τ’ αδύνατο σημείο μου το ξέρεις

Εκεί που καίγομαι πολύ
θέλω να νιώσω το φιλί
καν’ το κορμί μου να μιλά
πιο χαμηλά, πιο χαμηλά, πιο χαμηλά

Μη με ρωτάς τι μου αρέσει πιο πολύ
αφού το ξέρεις πιο πολύ τι με τρελαίνει
Μη με ρωτάς που θα μου δώσεις το φιλί
σ’ ένα σημείο τ’ άγγιγμά σου με πεθαίνει

Εκεί που καίγομαι πολύ
θέλω να νιώσω το φιλί
καν’ το κορμί μου να μιλά
πιο χαμηλά, πιο χαμηλά, πιο χαμηλά
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
θυμίζει την παλιά άχαστη επιτυχία

Το αδύνατο σημείο μου - 1992     

Στίχοι:   Άντζυ Σαμίου
Μουσική:   Τάσος Χαμουρτιάδης
1. Άντζυ Σαμίου

Μη με ρωτάς τι μου αρέσει πιο πολύ
μη με ρωτάς αφού τα γούστα μου τα ξέρεις
μη με ρωτάς πού θα μου δώσεις το φιλί
αφού τ’ αδύνατο σημείο μου το ξέρεις

Εκεί που καίγομαι πολύ
θέλω να νιώσω το φιλί
καν’ το κορμί μου να μιλά
πιο χαμηλά, πιο χαμηλά, πιο χαμηλά

Μη με ρωτάς τι μου αρέσει πιο πολύ
αφού το ξέρεις πιο πολύ τι με τρελαίνει
Μη με ρωτάς που θα μου δώσεις το φιλί
σ’ ένα σημείο τ’ άγγιγμά σου με πεθαίνει

Εκεί που καίγομαι πολύ
θέλω να νιώσω το φιλί
καν’ το κορμί μου να μιλά
πιο χαμηλά, πιο χαμηλά, πιο χαμηλά
:thumbsup: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom