Νέα

Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Βρε παλιαδερφές, τι "αγνοήστε τους"?
Αφού γράφετε και ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ότι σας διαβάζει κόσμος, τι σας πειράζει που ο καθένας γράφει τα δικά του?
Εσείς δεν τα γράφετε?
Επομένως γιατί το κάνετε?
Για να τα διαβάζουν και οι άλλοι. Αν θέλατε να τη βρίσκετε μεταξύ σας θα τα λέγατε ιδιαιτέρως.
Αφού τα βγάζετε στη φόρα, θα τρώτε και τα μπινελίκια αυτών που σας διαβάζουν.
Γι' αυτό το κάνετε άλλωστε.

Κουβέντα να γίνεται.
Ψωλορουφήχτρες.

παλληκαρι εσενα τι σε χαλαει αν καποιος γαμαει τραβελλια?εαν εδω σε αυτο το θρεντ δεν υπαρχει κατι που να σε ενδιαφερει γιατι το διαβαζεις?και ποιος σου ειπε οτι μπορεις να προσβαλλεις τον καθενα πισω απο την ανωνυμια του διαδικτυου? το εαν θελεις να λες μπινελικια στους αλλους ειναι καθαρα προσωπικο σου ζητημα εφ οσον μπορεις να το κανεις ακινδυνα.αλλα δες το και απο την αλλη το να μπεις εδω μονο και μονο να κοροιδεψεις ειναι ενα χασιμο χρονου εκτος εαν ειναι για επιβεβαιωση του ανδρισμου σου.μην ξεχνας ομως οτι εαν καποιος εχει διαφορετικα σεξουαλικα γουστα απο τα δικα σου δεν ειναι απαραιτητα και λουγκρα.ας πουμε οτι ο χρηστος ειναι ενα εξαιρετικο παιδι που ποτε δεν εχει δωσει δικαιωμα σε κανεναν εδω μεσα.νομιζεις οτι σε ενα τετ α τετ θα του ελεγες ποτε τετοια πραγματα γιατι εαν σηκωσει το χερι του σ'εχει φυτεψει στο φτερο. εγω παλι κοιταζοντας απο τα 2+ μετρα που ειμαι και τα 125 μου κιλα το πρωτο πραγμα που θα ελεγα θα ητανε οτι αυτη σου η κουβεντα ειναι μαλλον ατυχης.γιατι δεν πρεπει να υποτιμουμε τον αλλο σε καμμια περιπτωση χωρις λογο και αιτια.σε θεωρω ατομο που δεν εχει καποιου ειδους κομπλεξ αρα γιατι προσβαλεις κοσμο εκ του ασφαλους? παρεπιπτοντως και εγω και ο χρηστος ειμαστε στην διαθεση οποιου θελει για τα περαιτερω και οχι διαδικτυακα....ετσι για να εχει γουστο. απλα οποιος εχει κωλο ναρθει κιολας... ;)

φιλικα και χωρις καμμια διαθεση για περισσοτερα. Μιχαλης
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
[size=10pt][size=10pt][glow=red,2,300]Αντε εμεις τα γράφουμε και τα λεμε και το ξερουμε οτι τα διαβαζετε εσεις οι αντρακλες. μεχρι εδω καλα. και καλα κανετε και τα διαβαζετε. και μας την λετε  .το ολο θεμα ειναι ομως εσεις τι ζορι τραβατε αν εμεις γαμαμε γαμιομαστε  ή οτι στον πουτσο κανουμε? μηπως τελικα ειστε σαν τις κρυφορουφιανες ολων των εποχων που κοιτατε να ξεχωρισετε τελικα απο πιο τραβελι θα τον φατε και που σας παιρνει να κανετε το παζαρι του κωλου σας? σαν πεταμενοι που ειστε? λεω εγω τωρα. αλλα και αυτο να μην ειναι. αποριας αξιον ειναι τι στον πουτσο θελετε μεσα σε ενα φορουμ που το μονο που θα διαβαζετε ειναι οι αλαξοκωλιες μας και πως μας γαμανε οι τρανς ή πως γαμαμε εμεις και ποσα δινουμε για ολη την φαση. απο την στιγμη που ολο αυτο σας χαλαει, δεν σας κανει κλικ, δεν ειναι του γουστου σας, δεν αρμοζει στην αντρικη σας ζωη , δεν δεν δεν  γιατι μπαινετε εδω και τα διαβαζετε? εμενα δεν μου αρεσει το κινεζικο φαγητο. δεν πηγα ουτε να δω πως γινεται δεν ρωτησα ποτε πως το κανουν και και με τι το κανουν. οπως μαλιστα δεν ειπα και ποτε σε κανεναν πως στα σκατα τρως κινεζικο ρε μαλακα? εισαι το ενα το αλλο και το παραλο... συνεπως κρυφορουφιανοπουστρακομπλεξικομαλακομπουμενα αρχιδακια πιτα που δεν τρωτε τι σας νοιαζει αν καει? σιχτηρ  πια[/glow][/size][/size]

το διορθωσα χρησταρα κατι ειχες ξεχασει .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Κι από μένα φιλικά (και όχι φιλάκια), και στα γρήγορα απαντάω σε όσες μαλακίες διάβασα εδώ νωρίτερα:
Κανένα. Μακριά ‘π τον κώλο μου κι όπου θέλει ας μπει.
Ποιός ρε? Εγώ κοιτάω να ξεχωρίσω?   Δεν είσαι εσύ που συνεχώς προβάλλεις τη "διαφορετικότητα" σου?
Το φόρουμ είναι για πουτάνες, ξέρεις. Μάλλον το έχεις παρεξηγήσει.
Ναι, με χαλάει. Όπως με χαλάει όταν βλέπω κάποιον να ξερνάει, ή να χέζει, ή να πετάει τη σακούλα με τα σκουπίδια στο δρόμο. Είναι αισθητικό το θέμα. Το λέω, όπως και θα το πω όταν μια ταινία που είδα είναι μάπα. Αν είναι καλή, θα το πω κι αυτό.
Ψωλή με ψωλή, όχι. Θα ‘πρεπε?
Και της φύσης μου.
Δεν είναι θέμα αντρικής ζωής. Αν ήταν (για μένα), θα ήταν για σένα της γυναικείας σου?
Όχι. Ούτε και μένα μου αρέσει θηλυκό καγκουρώ. Αλλά πάω στο ζωολογικό κήπο να το δω.
Σχολιάζω τον καπνό που βγάζει καθώς καίγεται.
Και άλλο κροκόδειλος με μουλάρι.
Δεν είπα κάτι τέτοιο. Αν υπήρχε θέμα ζημιάς, θα ζήταγα αποζημίωση.
Όχι, ούτε εκεί το πάω, ούτε στα θρησκευτικά. Άλλωσε κι εγώ με καπότα γαμάω, οπότε η διαιώνιση πάει περίπατο. Ότι σου κατέβει γράφεις για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.
Ναι, ε?  Θα τεκνοποιήσεις?
Εγώ έχω πάει. Και σε πληροφορώ ότι έχει μπουρδέλα με βιτρίνες (Κοπεγχάγη) τύπου Αμστερνταμ, τουλάχιστον τότε που πήγα. Θυμάμαι και το δρόμο: Istegade.
Το ξαναείπα. Χαλάει την αισθητική μου. Και το λέω.
Γηράσκω αεί διδασκόμενος. Και είναι και τσάμπα. Εσένα τι σε χαλάει?
Κοίτα, αν δεν προσβάλλεσαι όταν παίρνεις πίπες ο ίδιος, νομίζω ότι το να σε πει κάποιος λούγκρα δεν είναι κάτι σπουδαίο. Σε χαλάει?  Είναι κακό το "λούγκρα"? Πως θα 'θελες?  Πεοθηλαστής?
Αισθάνεσαι ότι σε κοροϊδεύουν? Στο κάτω-κάτω αυτό που κάνεις λέμε. Με άλλες λέξεις, τις δικές μας. Αν σε χαλάνε, μην τις διαβάζεις.
Σωστό. Αλλά δεν είπα αυτό. Είπα ότι κάποιος που τον παίρνει/κώλο ή ρουφάει πίπες, είναι.
Δεν λέω το αντίθετο. Δεν τον ξέρω, αλλά δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω. Εξαιρετικό παιδί, και ολίγον λούγκρα. Είπα κάτι κακό?
Όχι, ούτε κι αυτός όμως θα έλεγε πως παίρνει πίπες.
Ξαναρωράω: Το "λούγκρα" και το "ψωλορουφήχτρα" είναι υποτιμητικό? Πες εσύ μια λέξη.
Αληθεύει.
Το ξαναλέω: Σχολιάζω αυτά που διαβάζω. Και τα ονοματίζω με λέξεις, που είναι γενικώς αποδεκτές και κοινώς κατανοητές. Γιατί σε χαλάει αυτό?

Συμπέρασμα:
Στην ερώτηση του θέματος (Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD?), η απάντηση είναι:  Δεν με εξιτάρει. Μήπως είμαι off-topic? Πες στους admin να με μπανάρουν.

λεω το εξης.εγω που γαμαω και γκομενες και τρανς τι σε χαλαει εσενα? και ειμαι καθαρα ενεργητικος και κανω κεφι να γαμαω και τραβελλια ποιο ειναι το θεμα σου? και αμα γουσταρεις γραφε  αλλα μην προσβαλλεις.ειπαμε εκ του ασφαλους ειναι ολα ευκολα.....
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Eγώ σας έδωσα μια πολύ πρωτοποριακή λύση αφού γουστάρετε ανωμαλία,βάλτε περούκες και σουτιέν και ξεσκιστείτε στο μπούτσο θα σας έρθει οικονομικότερα!  :2on1:

ειναι ακριβες οι περουκες
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
Καλησπαιρα παιδες.διαβαστε την περιγραφη του προφιλ της..πιστευω ειναι επι του θεματος μας


Emotions are amoral, amoral meaning they are neither right nor wrong. For men to lust/desire/want girls like me is neither right nor wrong... So give in to your emotions and stop thinking of the what if's.... It is always a leap of faith... and some leaps bring you to priceless memories and experiences...

I would like to quote 16th century humanist ERASMUS OF ROTTERDAM, who wrote a satirical vein of the perennial tension between reason and emotion.

In his writing, he uses the ratio of 24:1 in comparing the power of the emotional brain to the rational brain. In other words when emotions are in high gear, emotions are times stronger than the rational mind (im not sure if this applies to women also but i strongly believe this applies to MEN hehehe) Though i do not know the validity of this ratio but it does have some usefulness to explaining why men do what they do... why i do what i do... and why you do what you do...

It does not have to be rational or in reason why you (MEN) seek girls like me (LADYBOYS), all you need is the desire and the attraction. Attraction meaning in most part you are attracted to her beauty, or attraction to her mind, to her personality and even sometimes to her soul, or to dark skin or maybe to her painted toe nails... (giggling) and high heels...

That is why we are called individuals, everybody is different from everyone. Appearance, personalities and a whole lot of other things. If we are one in the same or if we are all perfect how dull and boring the world maybe.

Someone told me ”your imperfection is your perfection” i am not so sure how to grasp that concept but it takes one intelligent person to understand the mere words of that particular statement.

So now reaching to the reason why i am here, it is to invite you to my PLAYGROUND...

Where You and I (the host) will explore grounds that you have or have not explored. MAKING LOVE is a wonderful thing that should be enjoyed by everybody not just a product/commodity that is being advertised.

In deed if both parties have that particular connection or chemistry the experience would be magical... Or in my own words unforgettable and lasting...

In the near future, may our paths cross and we get to enjoy how wonderful LIFE and MAKING LOVE WITH A LADYBOY can be... so guys stop reading and do your thing...

As what i have come across the book ”THE PRINCE” written by Antoine de Saint-Exupéry ”It is only with the heart that one can see rightly; What is essential is invisible to the eye”

Beauty will always be subjective. Be it superficial or be it skin deep. In our lifetime, if we do get to meet beautiful people (in or out) cherish every moment. Hold on to them no matter what.

Beautiful people are very difficult to find, hard to leave, and impossible to forget.
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
και ενα τραγουδακι για πολυ 'ερωτα'.... παλι για την περιπτωση μας...ιδιαιτερα το ρεφρεν
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.740
Κριτικές
61
Like
40.333
Πόντοι
22.785
Το πουλάκι ..........μου αρέση να τήν τσιμπουκόνω  :rockon: :rockon:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Χρήστο μας αν θέλεις μας λές μερικά πράγματα  :pipa1: :pipa3: :zfuck: για την Δανία μιας και αρκετοί νομίζω δεν είχαμε την τύχη και την ευκαιρία να πάμε.

[size=10pt]XΟΤΥ μου να σου πω οτι θες για την Δανια αλλα δεν νομιζω πλεον να ειναι και κατι που να μην μπορεις να το μαθεις και απο τον θειο γκουγκλυ,( ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ ) . εγω στην Δανια και γενικα σε ολη την Ευρωπη δεν κανω τουρ κανω δουλεια. απο χωραφι σε χωραφι και απο μαντρα σε μαντρα ειμαι μεσα στην λασπη και στο κρυο [/size]
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1


το διορθωσα χρησταρα κατι ειχες ξεχασει .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=10pt]Τρελοκομειο  ολα τα εχεις στο κοντρολ σου. αλλα εδω που τα λεμε τα διορθωσες πολυ και το εκανες φανταχτεροοοοοοοο ... οεο.
στο αλλο θεμα που λες στον τυπο ειμαι μεσα. απο κοντα μπορουμε να πουμε πολλα με μαγκες σαν αυτον. εγω ειμαι λοιπον και εγω και εσυ και αυτος . αναμενουμε
[/size]
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
[size=10pt]XΟΤΥ μου να σου πω οτι θες για την Δανια αλλα δεν νομιζω πλεον να ειναι και κατι που να μην μπορεις να το μαθεις και απο τον θειο γκουγκλυ,( ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ ) . εγω στην Δανια και γενικα σε ολη την Ευρωπη δεν κανω τουρ κανω δουλεια. απο χωραφι σε χωραφι και απο μαντρα σε μαντρα ειμαι μεσα στην λασπη και στο κρυο [/size]

Κρίμα βρε Χρήστο. Νομισα πως θα ειχες λίγο χρόνο και για τα "αλμυρά"
Ευχομαι πάντως να πάνε πολύ καλά οι μπίζνες σου εκεί αν και αυτο είναι σίγουρο για άτομα με ικανότητες και δυνατότητές σαν εσένα  .
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
φιλε samsung πρωτον δεν κανουν οσοι πανε με τρανς πιπες απαραιτητα οποτε δεν ειναι ολοι ψωλορουφιχτρες οπως λες..για τα θεματα φυσης που λες ας μην ανοιξουμε κουβεντα γιατι η πραγματικη φυση του ανθρωπου καποτε ηταν να κυνηγαει σαν ζωο και να τρωει και ωμο κρεας καθως και να επικοινωνει με σηματα μορς..ουτε ο υπολογιστης ειναι στην φυση σου..οποτε αν θες να τιμησεις τη φυση σου πισω στις σπηλιες και δοκιμασε να κυνηγησεις και να φας ωμο κρεας..δευτερον το να πεις οτι βλεπω στο δρομο κατι και μου χαλαει η αισθητικη αντε να το δεχτω..εδω ομως μπαινεις και διαβαζεις οικειοθελως ενα θεμα που σου χαλαει την αισθητικη και το λες..απλα μην μπεις να διαβασεις...εχω ξαναπει οτι αν εγω μπω στις φωτο θεικα μουνια μπορει να μου χαλαει η αισθητικη επομενως αποφευγω να μπω..αν ομως το γραψω εκει θα με κραξουν ολοι..οποτε μην μπαινεις εδω...δεν σε αφορα αυτο το φορουμ εσενα και οσους κραζετε εδω..τι δεν μπορειτε να καταλαβετε??
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλε samsung πρωτον δεν κανουν οσοι πανε με τρανς πιπες απαραιτητα οποτε δεν ειναι ολοι ψωλορουφιχτρες οπως λες..για τα θεματα φυσης που λες ας μην ανοιξουμε κουβεντα γιατι η πραγματικη φυση του ανθρωπου καποτε ηταν να κυνηγαει σαν ζωο και να τρωει και ωμο κρεας καθως και να επικοινωνει με σηματα μορς..ουτε ο υπολογιστης ειναι στην φυση σου..οποτε αν θες να τιμησεις τη φυση σου πισω στις σπηλιες και δοκιμασε να κυνηγησεις και να φας ωμο κρεας..δευτερον το να πεις οτι βλεπω στο δρομο κατι και μου χαλαει η αισθητικη αντε να το δεχτω..εδω ομως μπαινεις και διαβαζεις οικειοθελως ενα θεμα που σου χαλαει την αισθητικη και το λες..απλα μην μπεις να διαβασεις...εχω ξαναπει οτι αν εγω μπω στις φωτο θεικα μουνια μπορει να μου χαλαει η αισθητικη επομενως αποφευγω να μπω..αν ομως το γραψω εκει θα με κραξουν ολοι..οποτε μην μπαινεις εδω...δεν σε αφορα αυτο το φορουμ εσενα και οσους κραζετε εδω..τι δεν μπορειτε να καταλαβετε??
Αστον βρε Μάκη μου δεν καταλαβαίνει.
Εγώ το δηλώνω ότι εξ αιτίας του κινητό και συσκευή Samsung δεν πρόκειται να αγοράσω ποτέ μου.
 

ulpianusdiomitus

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2013
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Η σεξουαλική μισαλλοδοξία προδίδει βαθιά συμπλεγματικούς και δυστυχισμένους ανθρώπους. Κάθε απάντηση ρίχνει νερό στον μύλο του κρετινισμού τους (λες και υπάρχει μια ενιαία αδιαίρετη ανθρώπινη φύση...). Άλλωστε η ίδια η ύπαρξη των trans αποδεικνύει ότι δεν υπάρχει μια γενετικά προκαθορισμένη σεξουαλική ταυτότητα, και από κάποιες απόψεις οι trans αποτελούν τη ισχυρότερη απόδειξη ελευθερίας, ότι ο άνθρωπος δηλαδή δεν είναι δέσμιος ούτε καν του ίδιου του του σώματος...Τώρα το ότι κάποιοι μετατρέπουν την -πράγματι- στατιστική απόκλιση των trans και των περιστασιακών εραστών τους σε σεξουαλική παρέκκλιση και ανωμαλία αυτό είναι πρόβλημα κατανόησης της ίδιας της ζωής, η οποία αργά ή γρήγορα σαρώνει κάθε απολυτότητα...χικ!
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.460
Like
4.978
Η σεξουαλική μισαλλοδοξία προδίδει βαθιά συμπλεγματικούς και δυστυχισμένους ανθρώπους. Κάθε απάντηση ρίχνει νερό στον μύλο του κρετινισμού τους (λες και υπάρχει μια ενιαία αδιαίρετη ανθρώπινη φύση...). Άλλωστε η ίδια η ύπαρξη των trans αποδεικνύει ότι δεν υπάρχει μια γενετικά προκαθορισμένη σεξουαλική ταυτότητα, και από κάποιες απόψεις οι trans αποτελούν τη ισχυρότερη απόδειξη ελευθερίας, ότι ο άνθρωπος δηλαδή δεν είναι δέσμιος ούτε καν του ίδιου του του σώματος...Τώρα το ότι κάποιοι μετατρέπουν την -πράγματι- στατιστική απόκλιση των trans και των περιστασιακών εραστών τους σε σεξουαλική παρέκκλιση και ανωμαλία αυτό είναι πρόβλημα κατανόησης της ίδιας της ζωής, η οποία αργά ή γρήγορα σαρώνει κάθε απολυτότητα...χικ!
καιριος,περιεκτικος,ευστοχος!!! να πουμε επισης  πως υπαρχουν ειδικοι που βοηθανε στο ν απελευθερωθουν απο τη βασανο της δυστυχιας οι ανθρωποι αυτοι,φτανει να το ζητησουν :)
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Κρίμα βρε Χρήστο. Νομισα πως θα ειχες λίγο χρόνο και για τα "αλμυρά"
Ευχομαι πάντως να πάνε πολύ καλά οι μπίζνες σου εκεί αν και αυτο είναι σίγουρο για άτομα με ικανότητες και δυνατότητές σαν εσένα  .

[size=10pt]Αλμυρα φιλε μου μολις τελειωνω με τις δουλειες. αφου βρω τα μηχανηματα που εχω παραγγελια τοτε ναι περναω καλα. πολυ καλα θα ελεγα. το κακο ειναι οτι στη Δανια Ολανδια Γερμανια Τσεχια ναι μεν ειναι πολυ σωστες και πολυ ενταξει επαγγελματιες αλλα αμα δεν ακους τα ελληνικα  μπινελικια στο κρεβατι δεν εχει και πολυ καυλα. αυτα ειναι τα ασχημα. Μιας ομως και το ανεφερες εισαι καλεσμενος μου εσυ και οποιος αλλος θελει να κανει ενα ταξιδι μαζι μου να δει πολλα. [/size]
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
[size=10pt]Αλμυρα φιλε μου μολις τελειωνω με τις δουλειες. αφου βρω τα μηχανηματα που εχω παραγγελια τοτε ναι περναω καλα. πολυ καλα θα ελεγα. το κακο ειναι οτι στη Δανια Ολανδια Γερμανια Τσεχια ναι μεν ειναι πολυ σωστες και πολυ ενταξει επαγγελματιες αλλα αμα δεν ακους τα ελληνικα  μπινελικια στο κρεβατι δεν εχει και πολυ καυλα. αυτα ειναι τα ασχημα. Μιας ομως και το ανεφερες εισαι καλεσμενος μου εσυ και οποιος αλλος θελει να κανει ενα ταξιδι μαζι μου να δει πολλα. [/size]

Εσύ θες πούτσο και ξύλο, αυτοί οι βόρειοι πολύ jentleman  E????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom