Νέα

Τί παπούτσια προτιμάτε στις γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα on the road
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 153K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι παπουτσια προτιματε στις γυναικες?

  • πεδιλα

    Ψήφοι: 153 23,1%
  • μποτες

    Ψήφοι: 79 12,0%
  • γοβες

    Ψήφοι: 373 56,4%
  • χωρις τακουνια

    Ψήφοι: 21 3,2%
  • αθλητικα

    Ψήφοι: 35 5,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    661

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66


Καλό animal  :cheesy:

tumblr_lrbioh1CSJ1qa2tsro1_500.jpg
animal-print-black-dress-heels-high-heels-Favim.com-277836.jpg
Tumblr.jpg
tumblr_m6pfzcawz41qad2wmo1_500.jpg


Κακό animal  *P

animal-print-dress-girl-hair-perfect-Favim.com-228304.jpg
tumblr_loc76z5yNY1qkno4so1_500_large.jpg
amazing-animal-animal-print-bag-blog-Favim.com-151629.jpg
tumblr_m6lajc8QQx1rokx3uo1_500.jpg

vilma  :helpplea: :helpplea: :helpplea:

καλα, γενικα δεν μ'αρεσουν τα animal print ... ειδικα τα τιγρε

εδω εκτος απο την πρωτη φωτο οπου μαλλον το camel manteau σωζει την κατασταση, ολα τ'αλλα ειναι μαλλον κακο ανιμαλ  :grin:
το σορτσακι δε, ειναι αισχρο  ( κατα τη γνωμη μου παντα , ε)

ειχες βαλει πριν λιγο καιρο ενα ωραιο παπουτσι με λιγο ανιμαλ
αυτο ! :smitten:


Πόσα πατούμενα ψηλοτάκουνα έχει βρει να είναι άνετα ?  :huh:

Αρκετα! αν δωσεις σημασια στο να εινα πανω-κατω-μεσα-εξω δερμα θα εχεις  καλη εφαρμογη, γιατι θα υπαρχει μια ελαστικοτητα, ακομα και στη σολα, το πελμα θα ειναι ευκαμπτο χωρις να γλιστραει το ποδι

και αυτο που παντα κοιταω εγω ειναι το κρατημα της φτερνας - απο εκει ξεκιναει η καλη εφαρμογη
( επειδη εχω λεπτη φτερνα και λογω χορου ταλαιπωρημενα πελματα εχω θεματακι με την καλη εφαρμογη... :tooth:)
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
..έτσι έτσι, και ακόμα και τον αυχαίνα εππιρεάζει, με συνάιπια συνεχείς πονοκεφάλους κλπ.
;)
το παπούτσι αξίζει να το προσέχει ιδιαιτέρως διοτι καταλήγει και στο θέμα υγείας ενώ τα ρούχα ειναι περισσότερο θέμα αισθητικής,

 

but  ;)

"Women choose their shoes the same way they choose their men,
they always go for the cutest ones that hurt them the most…”


:2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.855
Κριτικές
6
Like
9.157
Πόντοι
1.686


Τα πόδια σας είναι γεμάτα κάλους

με τα παπούτσια αυτά .Μπορεί να υποφέρετε και από" βλαισό

μέγα δάκτυλο " (κότσι ) .

images
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Από τα "καλά" μόνο το πατούμενο ίσως με χαλάει  :P

Πωω ναι αυτό με τον χωρό είναι θέμα , από την αδερφή μ δλδ που κάνει μπαλέτο από μικρή κ με τα ψηλοτάκουνα έχει θεματάκι ...

C εγώ φοράω 41,5 κ είναι δύσκολο γτ τα 42 είναι μεγάλα τα 41 μικρά οπότε έτσι κ αλλιώς έχω θέμα με τα παπούτσια, ίσως για αυτό δεν έχω βρει ποτέ κάτι άνετο , αλλά κ από άλλες π τα συζητάμε υποφέρουν με τα 10ποντα ... υπάρχουν κ επιλογές τύπου ανατομικά ας πούμε αλλά δεν είναι του γούστου μ , οπότε όπως είπα προτιμώ κάτι π να μ αρέσει κ ας μην είναι ιδιαίτερα άνετο  :booty:


but  ;)

"Women choose their shoes the same way they choose their men,
they always go for the cutest ones that hurt them the most…”


:2funny:

:2funny:

:rockon:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
vilma  :helpplea: :helpplea: :helpplea:

καλα, γενικα δεν μ'αρεσουν τα animal print ... ειδικα τα τιγρε

εδω εκτος απο την πρωτη φωτο οπου μαλλον το camel manteau σωζει την κατασταση, ολα τ'αλλα ειναι μαλλον κακο ανιμαλ  :grin:
το σορτσακι δε, ειναι αισχρο  ( κατα τη γνωμη μου παντα , ε)

ειχες βαλει πριν λιγο καιρο ενα ωραιο παπουτσι με λιγο ανιμαλ
αυτο ! :smitten:

Αρκετα! αν δωσεις σημασια στο να εινα πανω-κατω-μεσα-εξω δερμα θα εχεις  καλη εφαρμογη, γιατι θα υπαρχει μια ελαστικοτητα, ακομα και στη σολα, το πελμα θα ειναι ευκαμπτο χωρις να γλιστραει το ποδι

και αυτο που παντα κοιταω εγω ειναι το κρατημα της φτερνας - απο εκει ξεκιναει η καλη εφαρμογη
( επειδη εχω λεπτη φτερνα και λογω χορου ταλαιπωρημενα πελματα εχω θεματακι με την καλη εφαρμογη... :tooth:)

συμφωνω σε ολα :grin:


but  ;)

"Women choose their shoes the same way they choose their men,
they always go for the cutest ones that hurt them the most…”


:2funny:

αυτο ακριβως βρισκεται και σε ενα αποσπασμα απο βιβλιο ελληνιδας που τιτλοφορειται "οι αντρες ειναι σαν τα παπουτσια" ή καπως ετσι :grin:
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66

τα μισα νουμερα αλλα και οτι φορας ανω του 40 - 40,5 δυσκολεουν την διαδικασια  :-

αυτο ακριβως βρισκεται και σε ενα αποσπασμα απο βιβλιο ελληνιδας που τιτλοφορειται "οι αντρες ειναι σαν τα παπουτσια" ή καπως ετσι :grin:

laetitia-casta-sexy-legs-wallpaper12-1024x819.jpg


εγω το θυμομουν απ'αυτη τη φωτο της Laetitia Casta




http://[URL unfurl="true"]www.sexelixis.gr/wp-content/uploads/2012/04/oi-antres-einai-san-ta-papoutsia-photo-200x300.jpg[/img[/URL]]

“Οι άντρες είναι σαν τα παπούτσια…

Γι αυτα που ειναι ανετα και μας βολευουνε ξοδευουμε τα λιγοτερα χρηματα και τον λιγοτερο δυνατο χρονο προκειμενου να τα αποκτησουμε, παρολο που τελικα περναμε το μεγαλυτερο μερος της ημερας μας φορωντας αυτά ακριβώς. Οταν ομως ερχεται η ωρα να διαλεξουμε παπουτσια για μια σημαντικη εξοδο, επιλεγουμε εκεινο το ζευγαρι που εχουμε χρυσοπληρωσει, ωστοσο θα μας κανει να υποφερουμε ολο το βραδυ.
Το ζευγαρι που θα πεταξουμε πρωτο ειναι το πολυφορεμενο μοκασινιι. Το ζευγαρι που θα δειξουμε με χαρα στις φιλες μας είναι εκεινο που θα μας ματωσει  μετα απο λιγη ωρα περπατημα"


miss nitsa, το χεις διαβασει ..?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
οχι αλλα διαβαζα ενα αρθρο ασχετο σημερα που ειχε ενα αποσπασμα απο το βιβλιο :2funny:
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
:grin:
για κοιτα κι αυτα...


http://[URL unfurl="true"]www.pamjenkins.co.uk/products_pictures/ChristianLouboutin_ArmadilloBride_003.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.caiokoon.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/a/r/armadillo-bride-20ans-b.jpg[/img[/URL]]
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.239
Like
1.312
Πόντοι
266
:grin:
για κοιτα κι αυτα...


http://[URL unfurl="true"]www.pamjenkins.co.uk/products_pictures/ChristianLouboutin_ArmadilloBride_003.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.caiokoon.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/a/r/armadillo-bride-20ans-b.jpg[/img[/URL]]

[/quote]
που να βρεις τα λεφτα να τα παρεις αυτα...
αφου δεν εχεις μια
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
:grin:
για κοιτα κι αυτα...


http://[URL unfurl="true"]www.pamjenkins.co.uk/products_pictures/ChristianLouboutin_ArmadilloBride_003.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.caiokoon.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/a/r/armadillo-bride-20ans-b.jpg[/img[/URL]]

[/quote]

τα εχω ποσταρει πριν καμποσο καιρο ;D
τα αγαπω ;D
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom