Νέα

Τι να κάνω??Γουσταρει??? "Η απλά κανω χαζά σενάρια στο μυαλό μου??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prostixos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Κατσε, ο γκομενος της ειναι βλακας και μικρος? Τι βλαχογκομενα τσιμπησες? Προσωπικα, ουτε που θα ηθελα να βγω μαζι της.

Τωρα, στο θεμα σου, μαλλον θελει να πηδηχτειτε, αλλα μαλλον εσυ θα χασεις πιο πολλα αμα το κανεις

Π
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Mind μου μυρίζει iakovos!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Νηματοθετη δεν καταλαβαίνω γιατί άνοιξες θέμα. Μας λες ότι σε λέει όμορφο κι ότι δείχνει ότι σε γουστάρει και μας ρωτάς τι να κάνεις ; Είσαι 38 χρόνων μαντραχαλος και ρωτάς ρε τύπε τέτοια πράγματα ; Γιατί ; Φοβάσαι ; Αν φοβάσαι παράτα τα.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.528
Κριτικές
12
Like
6.312
Πόντοι
2.646
Καλημέρα κύριοι και κυρίες. Θα ήθελα την γνωμη σας σε ενα θέμα που με βασανίζει απο χτες το βράδυ.
ΛΟιπόν χτες το απογευματακι καθως γυρνουσα στο σπιτι χτυπησε μηνυμα στο κινητο μου.Μηνυμα απο Τασία. Τι εστι Τασία. Φοιτητρία 22 ετων (εγω 38)δουλευε σε ενα καφέ οπου εκανε και  delivery  και μου τον εφερνε συχνα αυτη μιας και η δουλεια μου ηταν διπλα. Τις πρωτες φορες τυπικοι αλλα μια μερα φορουσε ενα σορτσακι που της εκανε  ενα κωλαρακι μιλαμε για πολυ σκισιμο και πολυ γλειψιμο. Εκει λοιπον πηρα το θαρρος και εκανα το πρωτο βημα. Εγινε η γνωριμια και σιγα σιγα δημιουργιθηκε ενα καλο κλιμα φιλικο και ανοιχτο.... Μετα αρχισα τι υπονουμενα ." Ρε Τασια ποτε τελειωνεις ?? Μεινε εδω να σε βρουμε και κανενα καλο παιδι να σε παντρεψουμε και τετοτιεσ μαλακειες. Αυτη απαντουμσε εχω παληκαρι αλλα μου αρεσει η πολη σας και ο δικος μου ειναι μακρια .Την πιανω την ατακα και τις λεω " Ε βρες τιποτα μια, χαρα καυλιτσα εισαι, φανταζομαι τι θα γινεται στο καφε τι γαμπροι θα κανουν παρελαση.Αυτη βεβαια μου χαμογελασε και μου λεει "Καυλιτσα ε?? και γελουσε..Γα μπροι πολλοι αλλα ολοι σαλιαριδες και δεν ειμαι σε φαση . Και τις απανταω εσυ ξερεις.Να μην μακρηγουμε σχεδον αυτην μου εφερνε το καφε οποτε δουλευε και τα υπονουμενα πηγαιναν και ερχοταν. Βεβαια γνωριζει οτι εχω κοπελα και οτι συζω μαζι της. Εφτασε η ωρα λοιπον που επρεπε να φυγει και να επιστρεψει την πολη της.Ηρθε με χαιρετισε με φιλησε και μου λεει οτι φευγει για καλοκαιρι και θα ερθει το αυγουστο καιθα δωσει τα τελευταια μαθηματα και οκτωμβριο μαλλον θα αφησει το σπιτι της. Την ρωτησα τι θα κανει με δουλεια , μου λειε οτι θα δουλεψει σε ενα πολιτικο γραφειο, μια χαρα της λεω . Μου λεει αφου δεν μασ βρισκεται καμια δουλεια εδω , την απανταω δεν μου ειπες κατι.
Τελος παντων μου λεει θελεις να ανταλλαξουμε κινητα  αφου ξερω οτι ερχεσαι και στην πολη μου να πιουμε καφε. Λεω οκ αλλα τις λεω παρε ακι το  email  μου και στειλε μου και cv  σου μπας και ακουσω για καμια δουλεια να στο φτιαξω και λιγο.οκ μου λεει .
Τελη Ιουλιου μου στελνει  mail  με  cv  της μηνυμα στο κινητο οτι μου το εστειλε , της απαντησα οκ το ειδα θα το φτιαξω και οτι ακουσω θα σου πω.Ως εκει τυπικα . Μπαινω στο fb  βλεπω αιτιμα φιλιας απο αυτην δεν κανω  accept  γιατι η κυρα τα ελεγχει ολα.Κοιταω στις φωτος τησ  αγκαλιες φιλια με το παληκαρι της . Λεω μαλακα μου καλα που δεν εκδηλωθηκες γιατι η κοπλειτσα ηταν απλα φιλικη.
Ετσι λοιπον χτες οπως ειπα στην αρχη χτυπαει μηνυμα απο την Τασια. " Τι κανεις ομορφε?? Ελπιζω να μην ενοχλω"Ευτυχως ημουν μονος. Την καλω.
- Που εσυ ??? μου λεει
-Εδω που με αφησες, της απανταω
- Οχι μου λεει 3 εβδομαδες διακοπες ησουν τα εμαθα εγω ασε ασε μου λεει ζωαρα κανεις
- Καλοκαιρι τι θες να κανω τις ειπα που πηγα μαζι με την καλη μου. Εσυ πως περασες?? Που εισαι τωρα??
- Εγω δουλεια στο γραφεο μου απανταει κατι μικρα 3 μερα αυτα.Εγω στην πολη σου ειμαι, εσυ ολο γυρνας και σε ψαχνω.
- Ελα ρε γκρινια τησ λεω σταματα, δεν το ηξερα,ξεκινησεσ δουλεια στο καφε παλι??
- Οχι βρε ηρθα να για να δωσω τα μαθηματα αλλα δεν με κοβω βαριεμαι απιτευτα οι φιλες μου δεν βγαινουν λογο διαβασματος.Ασε ασε σου λεω ...
-  Καταλαβα λεω , λοιπον στρωσε λοιπον το κωλαρακι σου το ομορφο λοιπον να διαβασει και τελειωνεις και εαν βαριεσαι παρε τηλεφωνο το δικο σου να ερθει να σε κανει παρεα και να μεινετε και λιγο μονοι να γουσταρεται...
-Ποιος τον γαμαει και αυτον τον βλακα μου λεει, αστο το αγορακι λεει, ποτε θα κερασω μου λεει καφε???
- Τι εγινε λεω σε τσατισε το  amore??και γελαω... Λοιπον τις λεω θα κανονισουμε αλλα οχι για καφε αλλα για τσιπουρο.
- Αυτο περιμενα να ακουσω μου λεει τι καφεδες, τσιπουρα να γουσταρουμε. Μου λεει μην γραψεις εκει που δεν πιανει μελανι κανονισε θελω να σε δω.
-Ναι ρε τις λεω θα σε παρω εγω τηλ μεινε ησυχη.
Παμε στο ερωτημα.. Τι κανω εγω ορμαω??? Ειναι φιλικη η κατασταση??? Κανω τσαμπα σεναρια εγω στο μυαλο μου???.?? Ε??Να το αφησω και σσυνεχισω την ηρεμη 6χρονη σχεση μου?? Να μην δοκιμασω λιγο απο γαλακτος??? :kissass: :kissass:
Απο εμφανιση ειμαι καλος μην φανω και ψωνιο και την σιλουετα μυ την εχω και μαλλια μου τα εχω και δοντια μου και ολα!χαχαχα.
Αντε να δουμε τα σχολια σας....
Τι να κανω?? Και απο κυριες θα ηθελα την γνωμη τους... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :huh: :huh: :huh:
τύπε,στείλε ντικ πικ να λυθούν όλα.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Καλημέρα κύριοι και κυρίες. Θα ήθελα την γνωμη σας σε ενα θέμα που με βασανίζει απο χτες το βράδυ.
ΛΟιπόν χτες το απογευματακι καθως γυρνουσα στο σπιτι χτυπησε μηνυμα στο κινητο μου.Μηνυμα απο Τασία. Τι εστι Τασία. Φοιτητρία 22 ετων (εγω 38)δουλευε σε ενα καφέ οπου εκανε και  delivery  και μου τον εφερνε συχνα αυτη μιας και η δουλεια μου ηταν διπλα. Τις πρωτες φορες τυπικοι αλλα μια μερα φορουσε ενα σορτσακι που της εκανε  ενα κωλαρακι μιλαμε για πολυ σκισιμο και πολυ γλειψιμο. Εκει λοιπον πηρα το θαρρος και εκανα το πρωτο βημα. Εγινε η γνωριμια και σιγα σιγα δημιουργιθηκε ενα καλο κλιμα φιλικο και ανοιχτο.... Μετα αρχισα τι υπονουμενα ." Ρε Τασια ποτε τελειωνεις ?? Μεινε εδω να σε βρουμε και κανενα καλο παιδι να σε παντρεψουμε και τετοτιεσ μαλακειες. Αυτη απαντουμσε εχω παληκαρι αλλα μου αρεσει η πολη σας και ο δικος μου ειναι μακρια .Την πιανω την ατακα και τις λεω " Ε βρες τιποτα μια, χαρα καυλιτσα εισαι, φανταζομαι τι θα γινεται στο καφε τι γαμπροι θα κανουν παρελαση.Αυτη βεβαια μου χαμογελασε και μου λεει "Καυλιτσα ε?? και γελουσε..Γα μπροι πολλοι αλλα ολοι σαλιαριδες και δεν ειμαι σε φαση . Και τις απανταω εσυ ξερεις.Να μην μακρηγουμε σχεδον αυτην μου εφερνε το καφε οποτε δουλευε και τα υπονουμενα πηγαιναν και ερχοταν. Βεβαια γνωριζει οτι εχω κοπελα και οτι συζω μαζι της. Εφτασε η ωρα λοιπον που επρεπε να φυγει και να επιστρεψει την πολη της.Ηρθε με χαιρετισε με φιλησε και μου λεει οτι φευγει για καλοκαιρι και θα ερθει το αυγουστο καιθα δωσει τα τελευταια μαθηματα και οκτωμβριο μαλλον θα αφησει το σπιτι της. Την ρωτησα τι θα κανει με δουλεια , μου λειε οτι θα δουλεψει σε ενα πολιτικο γραφειο, μια χαρα της λεω . Μου λεει αφου δεν μασ βρισκεται καμια δουλεια εδω , την απανταω δεν μου ειπες κατι.
Τελος παντων μου λεει θελεις να ανταλλαξουμε κινητα  αφου ξερω οτι ερχεσαι και στην πολη μου να πιουμε καφε. Λεω οκ αλλα τις λεω παρε ακι το  email  μου και στειλε μου και cv  σου μπας και ακουσω για καμια δουλεια να στο φτιαξω και λιγο.οκ μου λεει .
Τελη Ιουλιου μου στελνει  mail  με  cv  της μηνυμα στο κινητο οτι μου το εστειλε , της απαντησα οκ το ειδα θα το φτιαξω και οτι ακουσω θα σου πω.Ως εκει τυπικα . Μπαινω στο fb  βλεπω αιτιμα φιλιας απο αυτην δεν κανω  accept  γιατι η κυρα τα ελεγχει ολα.Κοιταω στις φωτος τησ  αγκαλιες φιλια με το παληκαρι της . Λεω μαλακα μου καλα που δεν εκδηλωθηκες γιατι η κοπλειτσα ηταν απλα φιλικη.
Ετσι λοιπον χτες οπως ειπα στην αρχη χτυπαει μηνυμα απο την Τασια. " Τι κανεις ομορφε?? Ελπιζω να μην ενοχλω"Ευτυχως ημουν μονος. Την καλω.
- Που εσυ ??? μου λεει
-Εδω που με αφησες, της απανταω
- Οχι μου λεει 3 εβδομαδες διακοπες ησουν τα εμαθα εγω ασε ασε μου λεει ζωαρα κανεις
- Καλοκαιρι τι θες να κανω τις ειπα που πηγα μαζι με την καλη μου. Εσυ πως περασες?? Που εισαι τωρα??
- Εγω δουλεια στο γραφεο μου απανταει κατι μικρα 3 μερα αυτα.Εγω στην πολη σου ειμαι, εσυ ολο γυρνας και σε ψαχνω.
- Ελα ρε γκρινια τησ λεω σταματα, δεν το ηξερα,ξεκινησεσ δουλεια στο καφε παλι??
- Οχι βρε ηρθα να για να δωσω τα μαθηματα αλλα δεν με κοβω βαριεμαι απιτευτα οι φιλες μου δεν βγαινουν λογο διαβασματος.Ασε ασε σου λεω ...
-  Καταλαβα λεω , λοιπον στρωσε λοιπον το κωλαρακι σου το ομορφο λοιπον να διαβασει και τελειωνεις και εαν βαριεσαι παρε τηλεφωνο το δικο σου να ερθει να σε κανει παρεα και να μεινετε και λιγο μονοι να γουσταρεται...
-Ποιος τον γαμαει και αυτον τον βλακα μου λεει, αστο το αγορακι λεει, ποτε θα κερασω μου λεει καφε???
- Τι εγινε λεω σε τσατισε το  amore??και γελαω... Λοιπον τις λεω θα κανονισουμε αλλα οχι για καφε αλλα για τσιπουρο.
- Αυτο περιμενα να ακουσω μου λεει τι καφεδες, τσιπουρα να γουσταρουμε. Μου λεει μην γραψεις εκει που δεν πιανει μελανι κανονισε θελω να σε δω.
-Ναι ρε τις λεω θα σε παρω εγω τηλ μεινε ησυχη.
Παμε στο ερωτημα.. Τι κανω εγω ορμαω??? Ειναι φιλικη η κατασταση??? Κανω τσαμπα σεναρια εγω στο μυαλο μου???.?? Ε??Να το αφησω και σσυνεχισω την ηρεμη 6χρονη σχεση μου?? Να μην δοκιμασω λιγο απο γαλακτος??? :kissass: :kissass:
Απο εμφανιση ειμαι καλος μην φανω και ψωνιο και την σιλουετα μυ την εχω και μαλλια μου τα εχω και δοντια μου και ολα!χαχαχα.
Αντε να δουμε τα σχολια σας....
Τι να κανω?? Και απο κυριες θα ηθελα την γνωμη τους... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :huh: :huh: :huh:

Προχωρά φουλ! Εαν η σχεςη σου σε γέμιζε δεν θα το σκεφτόσουν. Εχεις αρχισει να βαριέσαι και ψάχνεσαι. Ενδεχομένως το πιπινι να σε ξεκολλήσει.
Αλλιως θα καταλάβεις οτι αυτο που εχεις τελικά αξίζει.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Πας για τσιπουρα χαλαρα τυχαία άγγιγματα και θα δεις. Αν δεις ότι τσιμπάει κάνε κινηση αν δεν της αρέσει ριχτο στο ποτό σιγα τωρα.  Αν ήθελε την παρέα σου θα σου πρότεινε να γνωρίσει την κοπέλα σου να βγείτε όλοι μάλλον την τρώει το κολωτρυπιδι ευκαιρία να ξενογαμηθει με έναν μεγαλύτερο εμπειρο και εχεμυθο λόγο σχεσης
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.878
Κριτικές
1
Like
32.689
Πόντοι
6.256
Και εδω θα σου δωσουν συμβουλες οσοι εχουν ξεχασει τι παει να πει καμακι και πληρωνουν για να γαμησουν
 
OP
OP
prostixos2000

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Προχωρά φουλ! Εαν η σχεςη σου σε γέμιζε δεν θα το σκεφτόσουν. Εχεις αρχισει να βαριέσαι και ψάχνεσαι. Ενδεχομένως το πιπινι να σε ξεκολλήσει.
Αλλιως θα καταλάβεις οτι αυτο που εχεις τελικά αξίζει.
Περνάμε μια φαση με την σχέση μου...θα δειξει
 
OP
OP
prostixos2000

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Παροτι διακρινω μια πιθανοτητα τρολαρισματος και μου περναει και κατι αλλο απο το μυαλο λογω του υφους γραψιματος, θα σου γραψω τη γνωμη μου.

Δεν εχω και τιποτα αλλο νσ κανω περιμενοντας να πλυθει το αμαξι μου που το γυρισα χοιροστασιο απο τις διακοπες !! :grin:

Οι εταιρειες οταν δεν μπορουν να κανουν hedging (αντισταθμιση κινδυνου ) σε projects υψηλου ρισκου κανουν κατι αλλο. Κανουν πιλοτικα projects. Ενα πολυ μικροτερου κοστους ενδεικτικο δηλαδη project για να βολιδοσκοπησουν τις γενικοτερες "κακοτοπιες" σε αναλογα projects.

Οποιοδηποτε  "project" που εχει να κανει με το τι θελει μια νεα γυναικα που ψαχνετσι γενικοτερα ειναι "υψηλου ρισκου". :grin:

Στο δια ταυτα λοιπον. Βγαινεις μαζι της, εισαι cool και κυριος, και σε καποια φαση λιγο ασχετη κανεις μια "λιγο απροσμενη" κινηση. Π.χ. ενα φιλακι σε φαση που δεν το περιμενει. Στο απροσμενο ολοι αντιδρουν ενστικτωδως με βαση το συναισθημα. Η αντιδραση της θα σου δειξει ενα καλο τμημα του τι παιζει μεσα της και θα σηματοδοτησει τις δικες σου επομενες ενεργειες.

Το "ρισκο" εδω δεν ειναι να σου αρνηθει τα περεταιρω και να σου το γυρισει στο φιλικο. Τι ειχες τι εχασες σε αυτη τη περιπτωση ?? Το ρισκο ειναι να μην το δει στο "χαλαρο" που εσυ το βλεπεις και να κολησει πανω σου σαν στρειδι, με αποτελεσμα εσυ να εχεις προβλημα με την "μονιμη σοβαρη" σχεση σου. Και την χαρακτηριζω ετσι γιατι μια εξσχρονη σχεση συνηθως ετσι εκλαμβανετσι.

Καλη τυχη !! :hi:
Δεν ειναι τρολαρισμα φιλε μου. Έχω σκεφτεί ολα τα πιθανά σενάρια για την αποφυγή πιθανών κινδύνων και ελαχιστοποίηση ζημιών. Ήδη εχει ξεκινήσει η διαδικασία διεύρυνση αναγκών της έν λόγω κυρίας .
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Καλημέρα κύριοι και κυρίες. Θα ήθελα την γνωμη σας σε ενα θέμα που με βασανίζει απο χτες το βράδυ.
ΛΟιπόν χτες το απογευματακι καθως γυρνουσα στο σπιτι χτυπησε μηνυμα στο κινητο μου.Μηνυμα απο Τασία. Τι εστι Τασία. Φοιτητρία 22 ετων (εγω 38)δουλευε σε ενα καφέ οπου εκανε και  delivery  και μου τον εφερνε συχνα αυτη μιας και η δουλεια μου ηταν διπλα. Τις πρωτες φορες τυπικοι αλλα μια μερα φορουσε ενα σορτσακι που της εκανε  ενα κωλαρακι μιλαμε για πολυ σκισιμο και πολυ γλειψιμο. Εκει λοιπον πηρα το θαρρος και εκανα το πρωτο βημα. Εγινε η γνωριμια και σιγα σιγα δημιουργιθηκε ενα καλο κλιμα φιλικο και ανοιχτο.... Μετα αρχισα τι υπονουμενα ." Ρε Τασια ποτε τελειωνεις ?? Μεινε εδω να σε βρουμε και κανενα καλο παιδι να σε παντρεψουμε και τετοτιεσ μαλακειες. Αυτη απαντουμσε εχω παληκαρι αλλα μου αρεσει η πολη σας και ο δικος μου ειναι μακρια .Την πιανω την ατακα και τις λεω " Ε βρες τιποτα μια, χαρα καυλιτσα εισαι, φανταζομαι τι θα γινεται στο καφε τι γαμπροι θα κανουν παρελαση.Αυτη βεβαια μου χαμογελασε και μου λεει "Καυλιτσα ε?? και γελουσε..Γα μπροι πολλοι αλλα ολοι σαλιαριδες και δεν ειμαι σε φαση . Και τις απανταω εσυ ξερεις.Να μην μακρηγουμε σχεδον αυτην μου εφερνε το καφε οποτε δουλευε και τα υπονουμενα πηγαιναν και ερχοταν. Βεβαια γνωριζει οτι εχω κοπελα και οτι συζω μαζι της. Εφτασε η ωρα λοιπον που επρεπε να φυγει και να επιστρεψει την πολη της.Ηρθε με χαιρετισε με φιλησε και μου λεει οτι φευγει για καλοκαιρι και θα ερθει το αυγουστο καιθα δωσει τα τελευταια μαθηματα και οκτωμβριο μαλλον θα αφησει το σπιτι της. Την ρωτησα τι θα κανει με δουλεια , μου λειε οτι θα δουλεψει σε ενα πολιτικο γραφειο, μια χαρα της λεω . Μου λεει αφου δεν μασ βρισκεται καμια δουλεια εδω , την απανταω δεν μου ειπες κατι.
Τελος παντων μου λεει θελεις να ανταλλαξουμε κινητα  αφου ξερω οτι ερχεσαι και στην πολη μου να πιουμε καφε. Λεω οκ αλλα τις λεω παρε ακι το  email  μου και στειλε μου και cv  σου μπας και ακουσω για καμια δουλεια να στο φτιαξω και λιγο.οκ μου λεει .
Τελη Ιουλιου μου στελνει  mail  με  cv  της μηνυμα στο κινητο οτι μου το εστειλε , της απαντησα οκ το ειδα θα το φτιαξω και οτι ακουσω θα σου πω.Ως εκει τυπικα . Μπαινω στο fb  βλεπω αιτιμα φιλιας απο αυτην δεν κανω  accept  γιατι η κυρα τα ελεγχει ολα.Κοιταω στις φωτος τησ  αγκαλιες φιλια με το παληκαρι της . Λεω μαλακα μου καλα που δεν εκδηλωθηκες γιατι η κοπλειτσα ηταν απλα φιλικη.
Ετσι λοιπον χτες οπως ειπα στην αρχη χτυπαει μηνυμα απο την Τασια. " Τι κανεις ομορφε?? Ελπιζω να μην ενοχλω"Ευτυχως ημουν μονος. Την καλω.
- Που εσυ ??? μου λεει
-Εδω που με αφησες, της απανταω
- Οχι μου λεει 3 εβδομαδες διακοπες ησουν τα εμαθα εγω ασε ασε μου λεει ζωαρα κανεις
- Καλοκαιρι τι θες να κανω τις ειπα που πηγα μαζι με την καλη μου. Εσυ πως περασες?? Που εισαι τωρα??
- Εγω δουλεια στο γραφεο μου απανταει κατι μικρα 3 μερα αυτα.Εγω στην πολη σου ειμαι, εσυ ολο γυρνας και σε ψαχνω.
- Ελα ρε γκρινια τησ λεω σταματα, δεν το ηξερα,ξεκινησεσ δουλεια στο καφε παλι??
- Οχι βρε ηρθα να για να δωσω τα μαθηματα αλλα δεν με κοβω βαριεμαι απιτευτα οι φιλες μου δεν βγαινουν λογο διαβασματος.Ασε ασε σου λεω ...
-  Καταλαβα λεω , λοιπον στρωσε λοιπον το κωλαρακι σου το ομορφο λοιπον να διαβασει και τελειωνεις και εαν βαριεσαι παρε τηλεφωνο το δικο σου να ερθει να σε κανει παρεα και να μεινετε και λιγο μονοι να γουσταρεται...
-Ποιος τον γαμαει και αυτον τον βλακα μου λεει, αστο το αγορακι λεει, ποτε θα κερασω μου λεει καφε???
- Τι εγινε λεω σε τσατισε το  amore??και γελαω... Λοιπον τις λεω θα κανονισουμε αλλα οχι για καφε αλλα για τσιπουρο.
- Αυτο περιμενα να ακουσω μου λεει τι καφεδες, τσιπουρα να γουσταρουμε. Μου λεει μην γραψεις εκει που δεν πιανει μελανι κανονισε θελω να σε δω.
-Ναι ρε τις λεω θα σε παρω εγω τηλ μεινε ησυχη.
Παμε στο ερωτημα.. Τι κανω εγω ορμαω??? Ειναι φιλικη η κατασταση??? Κανω τσαμπα σεναρια εγω στο μυαλο μου???.?? Ε??Να το αφησω και σσυνεχισω την ηρεμη 6χρονη σχεση μου?? Να μην δοκιμασω λιγο απο γαλακτος??? :kissass: :kissass:
Απο εμφανιση ειμαι καλος μην φανω και ψωνιο και την σιλουετα μυ την εχω και μαλλια μου τα εχω και δοντια μου και ολα!χαχαχα.
Αντε να δουμε τα σχολια σας....
Τι να κανω?? Και απο κυριες θα ηθελα την γνωμη τους... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :huh: :huh: :huh:
Φίλε είσαι η κλασσική περίπτωση του πειράματος της γάτας του Σρέντινγκερ το 1935. Αυτός έβαλε μια γάτα μέσα σε ένα μεταλλικό κουτί στο οποίο είχε εφαρμόσει ένα μπουκαλάκι με υδροκυάνιο. Σε δεδομένη στιγμή (που κανείς όμως δεν γνώριζε πότε θα ήταν αυτή)το μπουκαλάκι θα έσπαγε (χωρίς κανείς να μπορεί να το δει), και η γάτα θα πέθαινε. Αυτό μπορούσε να διαπιστωθεί μόνο εάν άνοιγε το κουτί. Όσο όμως το κουτί ήταν κλειστό η γάτα θεωρούταν και ζωντανή και νεκρή.
Συμπέρασμα : αν δεν το κάνεις (αν δεν την πέσεις στην μικρή), δεν θα μάθεις ποτέ τις διαθέσεις της.
Συμβουλή : αν η μικρή σου κωλοτρίβεται, και νοιώσεις ότι σε παίρνει, σκίστην !!!
 
OP
OP
prostixos2000

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Κατσε, ο γκομενος της ειναι βλακας και μικρος? Τι βλαχογκομενα τσιμπησες? Προσωπικα, ουτε που θα ηθελα να βγω μαζι της.

Τωρα, στο θεμα σου, μαλλον θελει να πηδηχτειτε, αλλα μαλλον εσυ θα χασεις πιο πολλα αμα το κανεις

Π
ιδια ηλικία εχουν
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.045
Like
25.648
Πόντοι
5.506
τροχοσπιτο εχει?
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπερα στη παρεα ,
Μεγαλε απο το να σου μεινει απωθημενο βγες μαζι της να εισαι μαζι της φυσιολογικος (μη φανεις πρωταρα)και αμα ειναι θα ερθει απο μονο του αν δεν τα καταφερεις κανε μου σε μενα κονε χαχαχαχα πλακα κανω δες πως παει και πραξε ενστικτωδως δειξε ποιος εχει το πανω χερι μη σε γλεντησει η μπεμπα μαλακια θα ειναι .Μη χαλασεις τη σχεση σου για ενα μαλακισμενο που ψαχνει για δουλεια ή για πουτσο η για οτι ειναι αυτο αμα σου κατσει ομως αλλαξε της τον αδοξαστο αυτα απο μενα
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Καλα θελει και ερωτημα, προφανως θελει να τον φαει η γκομενα αρκει να το παιξεις και συ σωστα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.878
Κριτικές
1
Like
32.689
Πόντοι
6.256
Τυπική περίπτωση ελληνίδας θα είναι,
Αν της την πέσεις θα σε πεί λιγουρη,
Αν δεν την πέσεις θα σε πεί μαλάκα.
Διαλέγεις ρόλο.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Η δουλειά θέλει ή να εκδικηθεί κανένα γκόμενο θέλει αν κρίνω από τα λόγια της. Δεν ξέρω τι θα κάνεις άλλα δεν μου εμπνέει για κάτι σοβαρό. Δηλαδή εγώ τουλάχιστον δεν θα ρίσκαρα την σχέση μου για πάρτυ της γιατί μάλλον δεν αξίζει για αλλαγή γκόμενας. Το πολύ πολύ κανένα πήδημα και άντε γεια όπως είπαν και οι άλλοι. Και μικρή είναι και σαν μέσο εκδίκησης μπορεί να σε βλέπει και τίποτα άλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom